<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastu a mlad. Žiaci - 4. kolo, Košice, 3. 9. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dci 100 m Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z. 12.15 12.15
Dci 100 m Dobranský Kristián 08 Atletika Košice o.z.
Dci 100 m Hubay Szabolcs 06 Atletika Košice o.z. 12.96 12.96
Dci 100 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 12.30 12.30
Dci 100 m Kundrát Jozef 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 12.82 12.82
Dci 100 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 12.08 12.08
Dci 100 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 11.81 11.81
Dci 200 m Hubay Szabolcs 06 Atletika Košice o.z.
Dci 200 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice
Dci 200 m Kundrát Jozef 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 27.00 27.00
Dci 200 m Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice 24.94 24.94
Dci 200 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 23.21 23.21
Dci 400 m Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice 55.04 55.04
Dci 1500 m Bidulský Matej 05 AO Akademik TU Košice
Dci 1500 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 5:08.99 5:08.99
Dci 1500 m Pustai Oliver 07 AO Akademik TU Košice
Dci 110 m pr. 91,4 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci 110 m pr. 91,4 Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice
Dci 400 m pr. 83,8 Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice 69.06
Dci výška Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 188 188
Dci výška Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 160 160
Dci výška Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice
Dci výška Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 177 177
Dci diaľka Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z. 589 599
Dci diaľka Griglák Denis 08 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 487 487
Dci diaľka Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 531 531
Dci diaľka Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice 593 593
Dci diaľka Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 549 549
Dci diaľka Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 542 542
Dci diaľka Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 656 656
Dci trojskok Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice 12.32 12.32
Dci trojskok Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice 09.81 09.81
Dci guľa 5 kg Bidulský Matej 05 AO Akademik TU Košice
Dci guľa 5 kg Lovaš Martin 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 11.11
Dci guľa 5 kg Paľovčík Richard 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.46 10.46
Dci guľa 5 kg Pučko Kristián 05 AO Akademik TU Košice 08.35 08.35
Dci guľa 5 kg (1/3) Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.72 10.72
Dci disk 1,5 kg Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 44.61 44.61
Dci disk 1,5 kg Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 35.14 35.14
Dci disk 1,5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 42.35 42.35
Dci disk 1,5 kg Gazda Adam 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci disk 1,5 kg Pustai Oliver 07 AO Akademik TU Košice 18.44 18.44
Dci disk 1,5 kg Šima Samuel 05 AK Slávia TU Košice 54.04 54.04
Dci kladivo 5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 52.20 52.20
Dci kladivo 5 kg Pučko Kristián 05 AO Akademik TU Košice
Dci kladivo 5 kg Pustai Oliver 07 AO Akademik TU Košice 14.71 14.71
Dci kladivo 5 kg Šima Samuel 05 AK Slávia TU Košice 39.17 39.17
Dci oštep 700 g Bidulský Matej 05 AO Akademik TU Košice 18.97 18.97
Dci oštep 700 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 45.53 49.06
Dci oštep 700 g Gazda Adam 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 25.70 25.70
Dci oštep 700 g Pučko Kristián 05 AO Akademik TU Košice 26.58 26.58
Dci oštep 700 g (1/3) Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.22 35.22
Mžci 60 m Beskid Lukáš 10 Atletika Košice o.z. 08.79 08.79
Mžci 60 m Demko Dávid 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.22 09.22
Mžci 60 m Kerbčár Alex 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.85 08.85
Mžci 60 m Kočiš Richard 10 AO Akademik TU Košice 09.01 09.01
Mžci 60 m Mruz Pavol 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.62 09.54
Mžci 60 m (1/3) Paľuv Viliam 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.31 09.31
Mžci 60 m Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 09.15 09.15
Mžci 60 m Sokol Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.67 09.67
Mžci 60 m Tran Kim Hoa 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.72 08.72
Mžci 60 m Vasilega Jakub 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.82 08.82
Mžci 150 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 22.11 22.11
Mžci 150 m Beskid Lukáš 10 Atletika Košice o.z. 23.20 23.20
Mžci 150 m Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 23.35 23.35
Mžci 150 m Kerbčár Alex 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.08 22.08
Mžci 150 m Kočiš Richard 10 AO Akademik TU Košice 23.41 23.41
Mžci 150 m Makkay Simon 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 22.25 22.25
Mžci 150 m Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 22.34 22.34
Mžci 150 m (1/3) Paľuv Viliam 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.83 23.83
Mžci 150 m Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 24.23 24.23
Mžci 150 m Tran Kim Hoa 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 22.29 22.29
Mžci 150 m Vasilega Jakub 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.77 22.77
Mžci 1500 m Centko Erik 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 1500 m Gergovský Jozef Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 1500 m Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 1500 m Sosa Taavi 10 ŠŠK-Junior Prešov 5:53.98 5:53.98
Mžci 1500 m Troščák Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.08 11.08
Mžci 60m p 76,2-7,5 Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.39 10.39
Mžci 60m p 76,2-7,5 Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.25 10.25
Mžci 60m p 76,2-7,5 Papcun Martin 09 ŠŠK-Junior Prešov 10.10 10.10
Mžci výška Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 141 141
Mžci výška Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov 135 135
Mžci výška Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 155 155
Mžci výška Papcun Martin 09 ŠŠK-Junior Prešov 141 141
Mžci výška Širochman Oliver 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 123 123
Mžci výška Trembuľák Ramón 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 138 138
Mžci diaľka Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 439 439
Mžci diaľka Centko Erik 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci diaľka Griglák Daniel 10 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 348 348
Mžci diaľka Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 420 420
Mžci diaľka (1/3) Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 477 477
Mžci diaľka Kerbčár Alex 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 342
Mžci diaľka Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 528 528
Mžci diaľka Makkay Simon 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 428 428
Mžci diaľka Papcun Martin 09 ŠŠK-Junior Prešov 386 386
Mžci diaľka Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 384 384
Mžci diaľka Sosa Taavi 10 ŠŠK-Junior Prešov 351 351
Mžci diaľka Troščák Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov 393 393
Mžci diaľka Vasilega Jakub 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 404 404
Mžci kriket (1/1) Arendáš Adam 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.10
Mžci kriket Demko Dávid 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 34.80 34.80
Mžci kriket Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 43.00 43.00
Mžci kriket Gergovský Jozef Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 50.96 50.96
Mžci kriket Griglák Daniel 10 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 41.38 41.38
Mžci kriket Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov 52.84 52.84
Mžci kriket Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 43.28 43.28
Mžci kriket (1/3) Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 43.41 43.41
Mžci kriket Mruz Pavol 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 43.93 43.93
Mžci kriket Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 42.43
Mžci kriket Sokol Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.25
Mžci kriket Troščák Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov 46.82 46.82
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Arendáš Adam 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Centko Erik 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Paľuv Viliam 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Sokol Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Sosa Taavi 10 ŠŠK-Junior Prešov
Dky 100 m Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 13.75 13.75
Dky 100 m Gállová Daniela 06 AK Slávia TU Košice 13.65 13.65
Dky 100 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 14.34 14.34
Dky 100 m Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z. 13.45 13.45
Dky 100 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 12.55 12.55
Dky 100 m Midová Lara 05 Atletika Košice o.z. 14.67 14.67
Dky 100 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 12.71 12.71
Dky 100 m Szuperáková Kristína 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 13.42 13.42
Dky 100 m Šimková Anna 06 AO Akademik TU Košice 12.90 12.90
Dky 100 m Vargová Gabriela 06 Atletika Košice o.z. 15.73 15.73
Dky 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 25.44 25.44
Dky 200 m Kondášová Karolína 05 AK Slávia TU Košice 28.96 28.96
Dky 200 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 31.09 31.09
Dky 200 m Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z. 29.85 29.85
Dky 200 m Parkanská Sára 08 Atletika Košice o.z.
Dky 200 m Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice 26.16 26.16
Dky 200 m Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 29.75 29.75
Dky 200 m Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice 30.82
Dky 200 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 32.69 32.69
Dky 400 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 73.64 73.64
Dky 400 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1500 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 6:12.70 6:05.48
Dky 1500 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 5:46.36 5:46.36
Dky 1500 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 6:25.33
Dky 1500 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 5:09.41 5:09.41
Dky 100m p 76,2-8,5 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 16.73 16.73
Dky 100m p 76,2-8,5 Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 15.72 15.72
Dky 100m p 76,2-8,5 Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Dky 100m p 76,2-8,5 Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice 18.16 17.66
Dky 100m p 76,2-8,5 Szuperáková Kristína 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 17.05 17.05
Dky 400 m pr. 76,2 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 79.70 79.70
Dky 400 m pr. 76,2 Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 67.44 67.44
Dky výška Bukhun Olha (C) 08 AK Slávia TU Košice 135 135
Dky výška Olejárová Ella 05 AK Slávia TU Košice 145 150
Dky výška Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice 168 168
Dky výška Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 125
Dky diaľka Bukhun Olha (C) 08 AK Slávia TU Košice 388 388
Dky diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 512 519
Dky diaľka Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 394 408
Dky diaľka Gállová Daniela 06 AK Slávia TU Košice 478 478
Dky diaľka Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z. 499 499
Dky diaľka Midová Lara 05 Atletika Košice o.z. 443 443
Dky diaľka Olejárová Ella 05 AK Slávia TU Košice 460
Dky diaľka Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 455 455
Dky diaľka Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice 451 451
Dky diaľka Vargová Gabriela 06 Atletika Košice o.z. 377 390
Dky guľa 3 kg Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.53 08.53
Dky guľa 3 kg Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 13.37 13.37
Dky guľa 3 kg Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 07.34 07.34
Dky guľa 3 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.53 08.53
Dky guľa 3 kg Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice 09.52 10.32
Dky guľa 3 kg Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.87 08.87
Dky guľa 3 kg Vargová Gabriela 06 Atletika Košice o.z. 05.87
Dky disk 1 kg Čupeľová Petra 05 AK Slávia TU Košice 31.69 31.69
Dky disk 1 kg Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 23.58 24.04
Dky disk 1 kg Jašeková Lenka 05 AK Slávia TU Košice 29.56 29.56
Dky disk 1 kg Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 36.05 36.05
Dky disk 1 kg Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 19.10 19.63
Dky disk 1 kg Pavlíková Zuzana 06 1.Atletický klub Humenné 25.33 25.33
Dky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 23.71 23.71
Dky disk 1 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 21.42
Dky disk 1 kg Šimková Anna 06 AO Akademik TU Košice
Dky kladivo 3 kg Jašeková Lenka 05 AK Slávia TU Košice 45.11 45.11
Dky kladivo 3 kg Pavlíková Zuzana 06 1.Atletický klub Humenné 20.40 20.56
Dky kladivo 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 36.54 36.54
Dky oštep 500 g Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 29.86 29.86
Dky oštep 500 g Knišová Jana 05 AK Slávia TU Košice 34.89 36.91
Dky oštep 500 g Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 25.59 25.59
Dky oštep 500 g Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 23.86 23.86
Dky oštep 500 g Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 24.80 24.80
Dky oštep 500 g Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 60 m Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.92 08.92
Mžky 60 m Bujňáková Alexandra 10 Atletika Košice o.z. 10.47 10.47
Mžky 60 m Bujňáková Katarína 12 Atletika Košice o.z. 10.70 10.70
Mžky 60 m Dendešová Lenka 09 1.Atletický klub Humenné 09.73 09.73
Mžky 60 m Domaničová Lívia 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.70 08.70
Mžky 60 m Durkotová Karolína 10 1.Atletický klub Humenné 09.99 09.99
Mžky 60 m Grígerová Laura 10 Atletika Košice o.z. 10.31 10.31
Mžky 60 m Guľková Daniela 09 1.Atletický klub Humenné 10.13 10.13
Mžky 60 m Halická Lucia 12 1.Atletický klub Humenné 09.22 09.22
Mžky 60 m (2/2) Chovancová Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.50
Mžky 60 m Kisiday Lilly 10 Atletika Košice o.z. 11.47 11.47
Mžky 60 m Kočerhová Ema 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.23 09.23
Mžky 60 m Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z. 09.56 09.56
Mžky 60 m Kopkášová Nela 09 Atletika Košice o.z. 08.81 08.81
Mžky 60 m Kretovičová Viktória 09 AO Akademik TU Košice 10.21 10.21
Mžky 60 m (3/2) Lojdlová Alžbeta 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 10.05 10.05
Mžky 60 m Matiasová Nela 11 1.Atletický klub Humenné 08.53 08.53
Mžky 60 m Olexová Ema 10 AK pri ZŠ Komenského Trebišov 09.50 09.50
Mžky 60 m Onderišinová Eva 09 1.Atletický klub Humenné 09.29 09.29
Mžky 60 m Račinskis Dominika 10 Atletika Košice o.z. 09.37 09.37
Mžky 60 m Siroťáková Eva 11 AO Akademik TU Košice 10.05 10.05
Mžky 60 m Szathmáryová Žofia 09 AK pri ZŠ Komenského Trebišov 08.80 08.80
Mžky 60 m (1/2) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.43 09.43
Mžky 60 m Tokárová Nela 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.26 10.26
Mžky 60 m Vajdová Olívia 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.53 09.53
Mžky 60 m Vasiľková Dominika 09 1.Atletický klub Humenné 10.34 10.34
Mžky 60 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 09.05 09.05
Mžky 60 m Zubriková Tamara 12 Atletika Košice o.z. 09.81 09.81
Mžky 150 m Halická Lucia 12 1.Atletický klub Humenné 27.37 27.37
Mžky 150 m (2/2) Chovancová Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.16 25.16
Mžky 150 m Kočerhová Ema 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 23.66 23.66
Mžky 150 m Kretovičová Viktória 09 AO Akademik TU Košice 25.67 25.67
Mžky 150 m (2/2) Križáková Charlotte 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.05 22.05
Mžky 150 m Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 25.92 25.76
Mžky 150 m Matiasová Nela 11 1.Atletický klub Humenné 24.15 24.15
Mžky 150 m Miklošová Andrea 09 Atletika Košice o.z. 25.34
Mžky 150 m Nováková Hana 11 1.Atletický klub Humenné 24.09 24.09
Mžky 150 m Onderišinová Eva 09 1.Atletický klub Humenné 25.40
Mžky 150 m Popiková Bianka 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 23.04 23.04
Mžky 150 m Semančíková Marína 11 AK Slávia TU Košice 24.51 24.51
Mžky 150 m Taňkošová Ema 10 1.Atletický klub Humenné 26.27 26.27
Mžky 150 m Tokárová Nela 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 150 m Vajdová Olívia 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 24.28 24.28
Mžky 150 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 23.00 23.00
Mžky 150 m Zubriková Tamara 12 Atletika Košice o.z.
Mžky 1500 m Durkotová Karolína 10 1.Atletický klub Humenné
Mžky 1500 m Majchráková Simona 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 60m p 76,2-7,5 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.38 10.38
Mžky 60m p 76,2-7,5 Grígerová Laura 10 Atletika Košice o.z. 14.01 14.01
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/1) Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.57 11.57
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/1) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.21 11.21
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ovšanyová Laura 09 1.Atletický klub Humenné 12.58 12.58
Mžky chôdza 2000 m Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 13:14.04 13:14.04
Mžky výška Dendešová Lenka 09 1.Atletický klub Humenné 125 125
Mžky výška Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 146 146
Mžky výška (2/2) Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 133 133
Mžky výška Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z. 115 115
Mžky výška Kopkášová Nela 09 Atletika Košice o.z. 130 130
Mžky výška Mikitová Natália 09 MŠK Vranov nad Topľou 156 156
Mžky výška Nováková Hana 11 1.Atletický klub Humenné 120 120
Mžky výška Olexová Ema 10 AK pri ZŠ Komenského Trebišov 125 125
Mžky výška Ovšanyová Laura 09 1.Atletický klub Humenné 125 125
Mžky výška Siroťáková Eva 11 AO Akademik TU Košice 123 123
Mžky výška Vasiľková Dominika 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky diaľka Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 390 390
Mžky diaľka Bujňáková Alexandra 10 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Bujňáková Katarína 12 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka (3/2) Demešová Laura 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Dendešová Lenka 09 1.Atletický klub Humenné 330 330
Mžky diaľka Domaničová Lívia 10 ŠŠK-Junior Prešov 301 301
Mžky diaľka Halická Lucia 12 1.Atletický klub Humenné 330 269
Mžky diaľka (2/2) Chovancová Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 339 339
Mžky diaľka (2/2) Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 257 313
Mžky diaľka Kopkášová Nela 09 Atletika Košice o.z. 434 434
Mžky diaľka Matiasová Nela 11 1.Atletický klub Humenné 309 309
Mžky diaľka Miklošová Andrea 09 Atletika Košice o.z. 396 396
Mžky diaľka Nováková Hana 11 1.Atletický klub Humenné 342 342
Mžky diaľka Onderišinová Eva 09 1.Atletický klub Humenné 373 373
Mžky diaľka Ovšanyová Laura 09 1.Atletický klub Humenné 376 376
Mžky diaľka Račinskis Dominika 10 Atletika Košice o.z. 340 343
Mžky diaľka (1/3) Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 356 356
Mžky diaľka Taňkošová Ema 10 1.Atletický klub Humenné 322 322
Mžky diaľka Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 359 368
Mžky diaľka Zubriková Tamara 12 Atletika Košice o.z. 340 340
Mžky kriket (3/2) Demešová Laura 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky kriket Domaničová Lívia 10 ŠŠK-Junior Prešov 22.07 22.07
Mžky kriket Grígerová Laura 10 Atletika Košice o.z. 24.72 24.72
Mžky kriket Guľková Daniela 09 1.Atletický klub Humenné 38.50 38.50
Mžky kriket (3/2) Lojdlová Alžbeta 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.02 36.02
Mžky kriket (1/2) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 18.12
Mžky kriket (1/1) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 48.16 48.16
Mžky kriket Olexová Ema 10 AK pri ZŠ Komenského Trebišov 37.19 37.19
Mžky kriket (1/3) Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 32.42 32.42
Mžky kriket Szathmáryová Žofia 09 AK pri ZŠ Komenského Trebišov 38.95 38.95
Mžky kriket (1/2) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.67 35.67
Mžky kriket Taňkošová Ema 10 1.Atletický klub Humenné 31.79 31.79
Mžky kriket Vasiľková Dominika 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Demešová Laura 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Križáková Charlotte 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1