<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Atletický míting SAZ II., Bratislava, 22. 1. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 60 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 07.63 07.46
M 60 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 07.15
M 60 m Fritzman František 00 AK Inter-SC Bratislava 08.04
M 60 m Hudec Rudolf 94 AC Stavbár Nitra
M 60 m Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 07.77
M 600 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava
J 60 m Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava 08.24 08.24
J 60 m Haba Roman Timotej 03 Atletický klub AC Malacky
J 60 m Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky
J 60 m Hladký Miroslav 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 60 m Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 07.87
J 60 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.41 07.41
J 60 m Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava
J 60 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 08.25
J 60 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 09.11
J 60 m Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava 07.56
J 60 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 07.99
J 60 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 07.91
J 60 m Štinčík Tomáš 04 Atletický oddiel Svit 07.66
J 60 m Tománek Jakub 04 Miestny ŠK Borský Mikuláš
J 600 m Haba Roman Timotej 03 Atletický klub AC Malacky
J 600 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:39.32
J 600 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky
J 600 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 1:39.94
J 600 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
J 600 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra
J 600 m Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra
J 60 m pr. 99,1 Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky
J 60 m pr. 99,1 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky
J 60 m pr. 99,1 Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
J 60 m pr. 99,1 Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.39 09.39
J 60 m pr. 99,1 Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 09.06 09.06
J guľa 6 kg Haba Roman Timotej 03 Atletický klub AC Malacky
J guľa 6 kg Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky
J guľa 6 kg Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
Dci 60 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 08.53
Dci 60 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 07.18 07.18
Dci 60 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 07.30 08.21
Dci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 08.03
Dci 60 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 08.51
Dci 60 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 07.50
Dci 60 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.29
Dci 60 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 09.10
Dci 60 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 08.50
Dci 60 m Mišura Tomáš 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.61
Dci 60 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 08.94
Dci 60 m Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.29
Dci 60 m Toma Tomáš 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.55
Dci 600 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany
Dci 600 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dci 600 m Dubček Michal 05 AK Inter-SC Bratislava
Dci 600 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 1:52.03
Dci 600 m Hulka Alex 06 ŠK Jablonica 1:55.20
Dci 600 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 2:23.85
Dci 600 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava
Dci 600 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 600 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:04.31
Dci 60 m pr. 91,4 Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 08.11 08.11
Dci 60 m pr. 91,4 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Dci 60 m pr. 91,4 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Dci 60 m pr. 91,4 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Dci guľa 5 kg Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Dci guľa 5 kg Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Dci guľa 5 kg Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta
Žci 60 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 08.88
Žci 60 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 08.62
Žci 60 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 09.33
Žci 60 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.69
Žci 60 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.19
Žci 60 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 09.18
Žci 60 m Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta 08.55
Žci 60 m Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.58
Žci 60 m Šandrik Marek 08 Funny athletics Piešťany 09.56
Žci 60 m Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 08.72
Žci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 08.54
Žci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 08.32
V guľa 6 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.98
Ž 60 m Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 07.32 07.32
Jky 60 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.27 08.27
Jky 60 m Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 09.47
Jky 60 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 08.32 08.32
Jky 60 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 08.85
Jky 600 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 600 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 2:08.17
Jky 600 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 1:41.14
Jky guľa 4 kg Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 60 m Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 09.18
Dky 60 m Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 08.99
Dky 60 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.78 08.78
Dky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.27
Dky 60 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.59 08.59
Dky 60 m Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 09.18
Dky 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.15
Dky 60 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 08.67
Dky 60 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.69 08.69
Dky 60 m Lisická Liana 06 Naša atletika Bratislava 08.49
Dky 60 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina
Dky 60 m Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 09.94
Dky 60 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.83
Dky 60 m Novotová Martina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.20
Dky 60 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.21
Dky 60 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 08.70
Dky 60 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 10.37
Dky 60 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 08.79
Dky 60 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 08.07 08.25
Dky 600 m Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 1:59.56
Dky 600 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 1:55.18
Dky 600 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 600 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina
Dky 600 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:54.73
Dky 600 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 1:52.55
Dky 600 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 1:47.98
Dky 600 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dky 60m p 76,2-8,5 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 60m p 76,2-8,5 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 60m p 76,2-8,5 Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.10 10.10
Dky 60m p 76,2-8,5 Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 60m p 76,2-8,5 Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica
Dky 60m p 76,2-8,5 Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 60m p 76,2-8,5 Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 60m p 76,2-8,5 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 60m p 76,2-8,5 Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.19 11.19
Dky 60m p 76,2-8,5 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 09.66
Dky 60m p 76,2-8,5 Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Dky guľa 3 kg Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava
Dky guľa 3 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 08.41
Dky guľa 3 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 10.32
Dky guľa 3 kg Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky
Dky guľa 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky guľa 3 kg Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.23 08.47
Žky 60 m Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.21
Žky 60 m Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 60 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 08.63
Žky 60 m Fernerová Timea 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.80
Žky 60 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 10.38
Žky 60 m Horváthová Henrieta 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.98
Žky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 08.38
Žky 60 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 08.56
Žky 60 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 09.71
Žky 60 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 09.06
Žky 60 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 09.79
Žky 60 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.92
Žky 60 m Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 09.53
Žky 60 m Krasňanská Zuzana 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 60 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 09.40
Žky 60 m Mozolová Karla 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60 m Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 09.78
Žky 60 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.01
Žky 60 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 09.36
Žky 60 m Veleg Ema Mária 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 08.98
Žky 60 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 08.87