<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Atletický míting SAZ - staršie žiactvo U16, Bratislava, 22. 1. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Žci 150 m Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava
Žci 150 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 22.15
Žci 150 m Brna Tomáš 07 ŠK Vital Bratislava
Žci 150 m Cservenka Kristóf 08 TJ Olympia Galanta
Žci 150 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 21.73
Žci 150 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 21.39
Žci 150 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.80
Žci 150 m Kristin Alex 08 ŠK Run For Fun Bratislava 21.60
Žci 150 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 25.27
Žci 150 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 21.51
Žci 150 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany
Žci 150 m Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 23.38
Žci 150 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 24.29
Žci 150 m Rakický Alan 08 Naša atletika Bratislava
Žci 150 m Šandrik Marek 08 Funny athletics Piešťany
Žci 150 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 20.78
Žci 150 m Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 600 m Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava
Žci 600 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:12.48
Žci 600 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 2:01.30
Žci 600 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 1:59.48
Žci 600 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky 1:59.90
Žci 600 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 2:09.52
Žci 600 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:51.35
Žci 600 m Kristin Alex 08 ŠK Run For Fun Bratislava
Žci 600 m Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:36.21
Žci 600 m Mandák Alex 07 ŠK Atóm Levice 1:54.84
Žci 600 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:56.35
Žci 600 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 1:49.74
Žci 600 m Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 1:57.36
Žci 600 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 1:59.49
Žci 600 m Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:10.36
Žci 600 m Streška Oliver 08 ŠK Run For Fun Bratislava
Žci 600 m Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 60 m pr. 83,8 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m pr. 83,8 Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske
Žci 60 m pr. 83,8 Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m pr. 83,8 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Žci diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 419
Žci diaľka Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 384
Žci diaľka Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 409
Žci diaľka Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 260
Žci diaľka Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky
Žci diaľka Rakický Alan 08 Naša atletika Bratislava
Žci diaľka Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta
Žci diaľka Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta
Žci diaľka Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 364
Žci diaľka Šandrik Marek 08 Funny athletics Piešťany 379
Žci diaľka Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 392
Žci diaľka Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 407
Žci diaľka Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 423
Žci guľa 4 kg Cservenka Kristóf 08 TJ Olympia Galanta
Žci guľa 4 kg Hankó Roman 07 Atletický klub Bojničky
Žci guľa 4 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci guľa 4 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci guľa 4 kg Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta
Žci guľa 4 kg Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta
Žci guľa 4 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače
Žky 150 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 18.79 18.79
Žky 150 m Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky
Žky 150 m Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 23.68
Žky 150 m Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 150 m Dominiková Vanesa 08 AK Borský Svätý Jur
Žky 150 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 21.46
Žky 150 m Ďurišová Petra 07 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.28
Žky 150 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 20.96
Žky 150 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 24.12
Žky 150 m Jakušová Barbora 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 150 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske
Žky 150 m Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany
Žky 150 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 24.73
Žky 150 m Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.51 20.51
Žky 150 m Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 150 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.62
Žky 150 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 24.43
Žky 150 m Mizerová Adela 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.32
Žky 150 m Rudolphi Mia Sophie 07 ŠK Atóm Levice 24.11
Žky 150 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 23.68
Žky 150 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 24.22
Žky 150 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 22.32
Žky 150 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.40
Žky 150 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 23.20
Žky 150 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 21.89
Žky 150 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 22.77
Žky 600 m Bartalová Klaudia 07 AK Borský Svätý Jur
Žky 600 m Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky
Žky 600 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 1:48.10 1:57.28
Žky 600 m Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta
Žky 600 m Dobranská Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 600 m Fernerová Timea 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:55.48
Žky 600 m Gajdošová Žaneta 07 ŠK Atóm Levice
Žky 600 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 1:49.74
Žky 600 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 1:59.08
Žky 600 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 2:13.21
Žky 600 m Holická Laura 08 Atletický klub AC Malacky 2:23.98
Žky 600 m Jancová Aneta 08 AO TJ Spartak Myjava 2:01.65
Žky 600 m Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany
Žky 600 m Laktišová Simona 07 ŠK Atóm Levice 2:02.27
Žky 600 m Madlušková Veronika 07 AO TJ Spartak Myjava
Žky 600 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava 2:04.15
Žky 600 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 1:55.96
Žky 600 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 1:52.42
Žky 60m p 76,2-8,2 Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 60m p 76,2-8,2 Ďurišová Petra 07 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Žky 60m p 76,2-8,2 Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky
Žky 60m p 76,2-8,2 Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky
Žky 60m p 76,2-8,2 Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske
Žky 60m p 76,2-8,2 Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany
Žky 60m p 76,2-8,2 Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 60m p 76,2-8,2 Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 60m p 76,2-8,2 Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 60m p 76,2-8,2 Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany
Žky 60m p 76,2-8,2 Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske
Žky 60m p 76,2-8,2 Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 60m p 76,2-8,2 Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany
Žky 60m p 76,2-8,2 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Žky diaľka Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 398
Žky diaľka Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta
Žky diaľka Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 424
Žky diaľka Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 377
Žky diaľka Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky diaľka Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 373
Žky diaľka Horváthová Henrieta 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 433
Žky diaľka Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky
Žky diaľka Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina
Žky diaľka Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta
Žky diaľka Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica
Žky diaľka Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 370
Žky diaľka Mizerová Adela 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky diaľka Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 351
Žky diaľka Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 409 389
Žky diaľka Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 389
Žky diaľka Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 420
Žky diaľka Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 409
Žky guľa 3 kg Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 04.56
Žky guľa 3 kg Krasňanská Zuzana 07 Atletický klub AC Malacky
Žky guľa 3 kg Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur
Žky guľa 3 kg Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 06.12
Žky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 06.69
Žky guľa 3 kg Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 08.23
Žky guľa 3 kg Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 05.69