<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detský štafetový kros (postupové kolo), Trnava, 6. 11. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/3) Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica (D)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (5/3) Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Brezovský Tobiáš 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/2) Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Buzaši Marek 10 Atletický klub Bojničky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Černá Petronela 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/2) Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Deáková Michaela 11 Pohybko Sereď
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/2) Ďurišová Nela 14 ŠK Jablonica (D)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (5/1) Dušanič Cyprián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Fogelová Lea 10 Pohybko Sereď
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/3) Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Gáliková Anetka 11 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/1) Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/1) Harnúšek David 13 ŠK Jablonica (D)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/1) Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/1) Chalúpka Ján 12 ŠK Jablonica (C)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/2) Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica (C)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Kozelka Filip 11 Funny athletics Piešťany (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Krajč Jakub 12 ŠK Jablonica (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/4) Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Lašáková Esther 10 Atletika ŠK Skalica (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (5/2) Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/4) Likavská Ella 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Likavská Barbora 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Mareček Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Martiš Peter 10 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Matejov Alex 11 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/4) Mikúšková Nelly 14 ŠK Jablonica (D)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/3) Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica (C)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/4) Sládková Radka 11 ŠK Jablonica (C)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/1) Sloboda Richard 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (5/4) Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (5/3) Svatík Jerguš 14 ŠK Jablonica (E)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/4) Šerjeniková Sofia 11 Funny athletics Piešťany (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/1) Talpaš Maroš 11 Funny athletics Piešťany (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/3) Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/4) Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Trnovcová Júlia 10 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Urcikánová Klaudia 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Valach Samuel 10 Pohybko Sereď
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Vavrinec Matej 10 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Voleček Patrik 10 Atletika ŠK Skalica (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Volek-Mičo Juraj 10 Atletika ŠK Skalica (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Vranka Matej 10 Pohybko Sereď
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/1) Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/1) Žúrek Richard 12 Atletika ŠK Skalica (B)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Bisták Lukáš 14 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/4) Kečkešová Liana 13 AK Junior Holič (B)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/3) Kolej Jaroslav 13 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/3) Kuchár Jaroslav 14 AK Junior Holič (B)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/4) Lanžová Nina 14 AK Junior Holič (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/4) Lehocká Romana 14 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/2) Lukáčová Natália Ella 13 AK Junior Holič (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/2) Oravcová Veronika 13 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Rivas Timothy Viktor 15 AK Junior Holič (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/3) Tomčík Peter 14 AK Junior Holič (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/1) Trnavský Nicolas 16 AK Junior Holič (B)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/2) Žúrková Diana 16 AK Junior Holič (B)