<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detský štafetový kros (postupové kolo), Tlmače, 7. 11. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Hričina Andrej 10 ŠK Atóm Levice (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Kašiar Hugo 10 ŠK Atóm Levice (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/1) Kéry Michal 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Kozolková Liana 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/4) Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Mesárová Katarína 11 ŠK Atóm Levice (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Psota David 14 AC Stavbár Nitra
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Sečkár Samuel 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Šmondrková Karin 11 ŠK Atóm Levice (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/2) Adamik Lara 13 ŠAK športový AK Komárno (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Gyori Adam 13 ŠAK športový AK Komárno (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/4) Jajcaj Karin 15 Atletický club Nové Zámky
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/1) Kiss Leonard 15 ŠAK športový AK Komárno
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/2) Kissová Sára 15 ŠAK športový AK Komárno
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/2) Kovács Adél 13 Atletický club Nové Zámky
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Krajčovič Alex 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/3) Laštík Henrich 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/4) Moravská Miriam 13 ŠK Atóm Levice (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/3) Nagy Bruno 13 Atletický club Nové Zámky
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/3) Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/4) Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/4) Peroli Greta 13 ŠAK športový AK Komárno (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/2) Pilcová Vanda 14 ŠK Atóm Levice (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Proházka Dominik 14 Atletický club Nové Zámky
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/4) Sečkárová Alexandra 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/4) Slugeňová Ľubka 14 ŠAK športový AK Komárno (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Steinemann Tomáš Liam 16 ŠK Atóm Levice (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/3) Strasser Ladislav 13 ŠAK športový AK Komárno (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/2) Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/3) Štrba Filip 13 ŠAK športový AK Komárno
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/1) Švec Šimon 15 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/3) Tokarčík Zara Nicol 13 ŠK Atóm Levice (A)