<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detský štafetový kros (postupové kolo), Žilina , 5. 11. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Bartošová Nina Valentína 11 Atletická akadémia Žilina (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/4) Bílešová Eva 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/4) Capandová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Cenigová Ema 11 Atletická akadémia Žilina (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Cesneková Terézia 11 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/1) Demeter Filip 11 Športový klub polície Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Durčan Lukáš 12 Atletická akadémia Žilina (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Galovič Matej 11 Športový klub polície Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Galovičová Alexandra 10 Športový klub polície Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/1) Gažo Martin 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Geisbacher Matej 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Gerát Stanislav 12 Atletický klub ZZO Čadca
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Havel Dominik 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Hudec Samuel 10 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/1) Hulej Lukáš 12 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Hyclová Sofia 10 Športový klub polície Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/2) Chromiaková Anička 12 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/1) Jandík Filip 14 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Jurický Mathias 11 Športový klub polície Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/1) Kačerík Juraj 10 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Kapustová Paulína 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Kocian Samuel 13 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Kopecká Emília 10 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Kopecký Matej 12 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Kováčová Lucia 11 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Lisková Natália 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Matušíková Adela 10 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Michnicová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Ploštica Dávid 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Rešetárová Eliška 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Sikelová Lilian 12 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/4) Smyčková Ema 10 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Stašová Tamara 10 Športový klub polície Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/4) Stašová Tereza 11 Športový klub polície Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Suchanič Vladimír 10 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Suľa Adam 10 Športový klub polície Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Špaňo Filip 11 Atletická akadémia Žilina (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/4) Štefunová Liliana 12 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Tatarka Marek 12 Atletický klub ZZO Čadca
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Tatarka Nikolas 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Veselková Soňa 10 Atletický klub ZZO Čadca
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Baranková Alica 13 Atletická akadémia Žilina (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (3/2) David Filip 13 Atletická akadémia Žilina (C)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (3/4) Holáčiková Lucia 13 Atletická akadémia Žilina (C)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/2) Holtanová Nella 13 Atletická akadémia Žilina (B)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/3) Kačerík Marek 13 ŠK Juventa Žilina
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Kekely Richard 13 ŠK Juventa Žilina
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/2) Kuraťová Šarlota 14 ŠK Juventa Žilina
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/4) Ondrišková Alexandra 14 Atletická akadémia Žilina (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/3) Pall Martin 13 Atletická akadémia Žilina (B)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/3) Petro Boris 13 Atletická akadémia Žilina (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/4) Remencová Veronika 14 ŠK Juventa Žilina
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (3/3) Strnadova Kamila 14 Atletická akadémia Žilina (C)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/4) Sýkora Dávid 14 Atletická akadémia Žilina (B)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (3/1) Škorík Šimon 13 Atletická akadémia Žilina (C)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/1) Švancarová Liliana 14 Atletická akadémia Žilina (B)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/2) Vrábel Viliam 13 Atletická akadémia Žilina (A)