<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Župný športový deň BSK pre stredoškolákov - atletika, Bratislava, 6. 10. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
J 100 m Dudaš Matúš 03 Fajnorka
J 100 m Fekete Samuel 02 Spojená škola Malinovo
J 100 m Gellen Viktor 02 Školský internát
J 100 m Kajtor Martin 03 SOŠ - Bernolákovo
J 100 m Konečný Oliver 03 fajnorka
J 100 m Kukučková Elena 03 Spojená škola Malinovo
J 100 m Lemák Demeter 03 OA Dudova
J 100 m Novotný Adam 03 Školský internát
J 100 m Pačes Viktor 03 Gymnázium PK
J 100 m Pollák Ivan 03 SPSE Hálova
J 100 m Szabo Patrik 03 SOŠE, Rybničná 59
J 100 m Szabo Patrik 03 SOŠE, Rybničná 59
J 100 m Šelc Kristián 03 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča
J 100 m Tóth Richard 03 SPŠE Hálova 16
J 800 m Dudáš Matúš 03 Fajnorka
J 800 m Hoffmann Tomáš 03 Gymnázium Jána Papánka
J 800 m Odler Marek 03 Fajnorka
J 800 m Pačes Viktor 03 Gymnázium PK
J 800 m Piteľka Samuel 03 Fajnorka
J 800 m Stanislav Turčánik 03 OA Dudova
J diaľka Gellen Viktor 02 Školský internát
J diaľka Hoffmann Tomáš 03 Gymnázium Jána Papánka
J diaľka Jukl Daniel 03 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča
J diaľka Palenčár Patrik 03 GYmnázium Jána Papánka
J diaľka Szabo Patrik 03 SOŠE, Rybničná 59
J 4 x 100 m kombi Fekete Samuel 02 Spojená škola Malinovo
J 4 x 100 m kombi Kukučková Elena 03 Spojená škola Malinovo
Dci 100 m Dávid Martin 04 OA DUDova
Dci 100 m Drahoš Alex 05 SPSD Kvacalova 20
Dci 100 m Druzkov Ivan 05 Súkromná stredná športová škola
Dci 100 m Godál Patrik 05 Spojená škola Malinovo
Dci 100 m Hrušovská Lenka 05 Spojená škola Malinovo
Dci 100 m Janáč Timotej Filip 05 Gymnázium Pezinok
Dci 100 m Lučenič Jakub 04 Gymnázium Jána Papánka
Dci 100 m Mikuš Michal 05 Súkromná stredná športová škola
Dci 100 m Nikolayev Maximilián 05 SPSD Kvacalova 20
Dci 100 m Palvík Kristián 05 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča
Dci 100 m Papcun Marek 04 SPŠE Hálova 16
Dci 100 m Pekarčíková Laura 04 Gymnázium Jána Papánka
Dci 100 m René Petrezsél 05 SPSD Kvacalova 20
Dci 100 m Revayova Miroslava 04 Fajnorka
Dci 100 m Sedlák Ivan 04 Gymnázium 1.mája,Malacky 11.73
Dci 100 m Szalay Kristián 04 Spojená škola Malinovo
Dci 100 m Špoták Lukáš 05 SOŠE, Rybničná 59
Dci 100 m Tovt Viktória 04 SPSD Kvacalova 20
Dci 100 m Veidinger Patrik 04 Súkromná stredná športová škola
Dci 100 m Vrábliková Nikola 05 Spojená škola Malinovo
Dci 100 m Vránek Richard 04 SPŠE Hálova 16
Dci 800 m Druzhkov Ivan 05 Súkromná stredná športová škola
Dci 800 m Duducz Jozef 04 Súkromná stredná športová škola
Dci 800 m Fleischer Marek 04 SPSE Hálova 16
Dci 800 m Janáč Tomotej Filip 05 Gymnázium PK
Dci 800 m Orságh Matúš 05 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča
Dci 800 m Sojka Tomáš 05 OA Dudova
Dci 800 m Veidinger Patrik 04 Súkromná stredná športová škola
Dci 800 m Vojtášková Viktória 05 Gymnázium Jána Papánka
Dci 800 m Zubaj Adam 05 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča
Dci diaľka Bolf Samuel 04 Súkromná stredná športová škola
Dci diaľka Kanaloš Nicolas 04 SPSD Kvacalova 20
Dci diaľka Michalko Matúš 05 SPSD Kvacalova 20
Dci diaľka Mikuš Michal 05 Súkromná stredná športová škola
Dci diaľka Petrezsél René 05 SPSD Kvacalova 20
Dci diaľka Potocky Jakub 04 SPSE Halova 16
Dci diaľka Špoták Lukáš 05 SOŠE, Rybničná 59
Dci 4 x 100 m kombi Duducz Jozef 04 Súkromná stredná športová škola
Dci 4 x 100 m kombi Godál Patrik 05 Spojená škola Malinovo
Dci 4 x 100 m kombi Hrušovská Lenka 05 Spojená škola Malinovo
Dci 4 x 100 m kombi Lučenič Jakub 05 Gymnázium Jána Papánka
Dci 4 x 100 m kombi Mikuš Michal 05 Súkromná stredná športová škola
Dci 4 x 100 m kombi Pavlík Kristián 05 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča
Dci 4 x 100 m kombi Prívarová Lucia 05 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča
Dci 4 x 100 m kombi Zubaj Adam 05 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča
Žci 100 m Gašpar Adam 06 Gymnázium, Ul. 1. mája 8, Malacky 12.60
Žci 100 m Šlesarik Martin 06 Gymnázium Jána Papánka
Žci 100 m Tománek Matúš 06 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča
Žci 800 m Košťál Samuel 06 Gymnázium Jána Papánka
Žci 4 x 100 m kombi Majer Kristián 06 SOŠ - Bernolákovo
Žci 4 x 100 m kombi Marini Angelo Adriano 06 SOŠ - Bernolákovo
Žci 4 x 100 m kombi Šlesarik Martin 06 Gymnázium Jána Papánka
Mžci 100 m Trusina Marko 08 OA Dudova
ŠtiSŠ 100 m Adamcová Kristína 05 SZŠ Záhradnícka 44 BA
ŠtiSŠ 100 m Aidi Edward Benjamin 02 Gymnázium Alberta Einsteina
ŠtiSŠ 100 m Bella Samuel 02 Gymnázium Alberta Einsteina
ŠtiSŠ 100 m Čavajda Tomáš 02 SPŠE K.Adlera
ŠtiSŠ 100 m Čupka Peter 02 OA Račianska 107
ŠtiSŠ 100 m Dišpeter Andrej 05 Spojená škola Ostredková 10
ŠtiSŠ 100 m Federič Filip 04 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
ŠtiSŠ 100 m Feješ Samuel 03 ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
ŠtiSŠ 100 m Filip Bielek 03 Spojená škola Pankúchova 6
ŠtiSŠ 100 m Filip Val´íček 02 Spojená škola Pankúchova 6
ŠtiSŠ 100 m Füzéková Viktória 06 Spojená škola s vjm
ŠtiSŠ 100 m Füzöková Viktória 06 Spojená škola s vjm
ŠtiSŠ 100 m Gazdič Nicolas 04 SPŠSaG, Drieňova 35, atletika
ŠtiSŠ 100 m Gellen Viktor 02 Školský internát
ŠtiSŠ 100 m Habajová Katarína 06 SOŠPg Modra (A)
ŠtiSŠ 100 m Hanzel Adrian 03 Stredná odborná škola chemická
ŠtiSŠ 100 m Hölczl Krisztián 03 Stredná odborná škola chemická
ŠtiSŠ 100 m Chren Patrik 06 Gymnázium Alberta Einsteina
ŠtiSŠ 100 m Ilgo Adam 05 Spojená škola Ostredková 10
ŠtiSŠ 100 m Ivánek Denis 02 ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
ŠtiSŠ 100 m Janík David 03 OA Račianska 107
ŠtiSŠ 100 m Kameníková Natália 03 SZŠ Záhradnícka 44 BA
ŠtiSŠ 100 m Križáková Zuzana 05 SZŠ Záhradnícka 44 BA
ŠtiSŠ 100 m Krutka Samuel 01 SOŠ GaHS, Farského 9
ŠtiSŠ 100 m Láznička Jindrich 06 ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
ŠtiSŠ 100 m Lendel Dominik 05 SZŠ Záhradnícka 44 BA
ŠtiSŠ 100 m Ležovič Andrej 05 Stredná odborná škola dopravná
ŠtiSŠ 100 m Macháčková Hana 06 Gymnázium Hubeného 23
ŠtiSŠ 100 m Macháčková Hana 06 Gymnázium Hubeného 23
ŠtiSŠ 100 m Majba Roman 04 Stredná odborná škola dopravná
ŠtiSŠ 100 m Marčičiak Samuel 03 SZŠ Záhradnícka 44 BA
ŠtiSŠ 100 m Marhula Richard 04 SPŠE K.Adlera
ŠtiSŠ 100 m Martinek Matej 03 SPŠE K.Adlera
ŠtiSŠ 100 m Michalek Juraj 03 Spojená škola Ostredková 10
ŠtiSŠ 100 m Molnár Imre 05 ZŠ a Gymnázium s VJM
ŠtiSŠ 100 m Nemček Krištof 02 OA Račianska 107
ŠtiSŠ 100 m Novotný Adam 03 Školský internát
ŠtiSŠ 100 m Pokorný Raphael 04 ZŠ a Gymnázium s VJM
ŠtiSŠ 100 m Polák Matej 04 Obchodná akadémia Pezinok
ŠtiSŠ 100 m Raisz Kristián 04 Stredná odborná škola chemická
ŠtiSŠ 100 m Sárköziová Nikoletta 05 Spojená škola s vjm
ŠtiSŠ 100 m Sárköziová Nikoletta 05 Spojená škola s vjm
ŠtiSŠ 100 m Sofka Leo 05 Spojená škola s vjm
ŠtiSŠ 100 m Somorovská Veronika 05 Školský internát
ŠtiSŠ 100 m Szitás Robert 03 ZŠ a Gymnázium s VJM
ŠtiSŠ 100 m Šteliar Marek 02 SPŠSaG, Drieňova 35, atletika
ŠtiSŠ 100 m Šutý Štefan 04 ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
ŠtiSŠ 100 m Trnka Timotej 04 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
ŠtiSŠ 100 m Ugra Ivan 03 SZŠ Záhradnícka 44 BA
ŠtiSŠ 100 m Varga Leo 05 Spojená škola s vjm
ŠtiSŠ 100 m Žideková Anna 04 Školský internát
ŠtiSŠ 800 m Ágh Maximilián 04 ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
ŠtiSŠ 800 m Balážová Vanesa 03 SOŠ GaHS, Farského 9
ŠtiSŠ 800 m Bariny Matúš 05 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
ŠtiSŠ 800 m Benko Matúš 04 SPŠSaG, Drieňova 35, atletika
ŠtiSŠ 800 m Bolya Laura 05 Spojená škola s vjm
ŠtiSŠ 800 m Cisár Martin 03 Gymnázium Hubeného 23
ŠtiSŠ 800 m Čajková Izabela 06 Gymnázium Alberta Einsteina
ŠtiSŠ 800 m Filip Bielek 03 Spojená škola Pankúchova 6
ŠtiSŠ 800 m Herák Štefan 04 OA Račianska 107
ŠtiSŠ 800 m Holka Martin 05 ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
ŠtiSŠ 800 m Horváthová Viktória 04 SOŠ GaHS, Farského 9
ŠtiSŠ 800 m Kohútová Karin 05 SOŠPg Modra (A)
ŠtiSŠ 800 m Kondela Pavol 05 Spojená škola Ostredková 10
ŠtiSŠ 800 m Kováčová Kristína 06 SOŠPg Modra (A)
ŠtiSŠ 800 m Kraus Adrián 02 Stredná odborná škola chemická
ŠtiSŠ 800 m Macháčková Hana 06 Gymnázium Hubeného 23
ŠtiSŠ 800 m Marhula Richard 04 SPŠE K.Adlera
ŠtiSŠ 800 m Martinek Matej 03 SPŠE K.Adlera
ŠtiSŠ 800 m Miklenčič Jakub 06 SPŠE K.Adlera
ŠtiSŠ 800 m Molnár Vladimír 04 Gymnázium Alberta Einsteina
ŠtiSŠ 800 m Nagy Georgina 05 Spojená škola s vjm
ŠtiSŠ 800 m Novotný Leonard 06 Stredná Odborná Škola Chemická
ŠtiSŠ 800 m Panyiková Eszter 03 SZŠ Záhradnícka 44 BA
ŠtiSŠ 800 m Patúc Jakub 03 Spojená škola Ostredková 10
ŠtiSŠ 800 m Plevák Peter 05 Stredná odborná škola chemická
ŠtiSŠ 800 m Semančák Filip 02 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
ŠtiSŠ 800 m Smolárik Marián 05 Gymnázium Alberta Einsteina
ŠtiSŠ 800 m Škerlec Matej 04 Stredná odborná škola chemická
ŠtiSŠ 800 m Vadovičová Kristína 05 SOŠPg Modra (A)
ŠtiSŠ 800 m Vajda Martin 03 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
ŠtiSŠ 800 m Vércse Jázmin 05 Spojená škola s vjm
ŠtiSŠ 800 m Zajac Tomáš 06 ZŠ a Gymnázium s VJM
ŠtiSŠ 800 m Žilinčár Peter 02 Gymnázium Alberta Einsteina
ŠtiSŠ diaľka Aidi Edward Benjamin 02 Gymnázium Alberta Einsteina
ŠtiSŠ diaľka Bella Samuel 02 Gymnázium Alberta Einsteina
ŠtiSŠ diaľka Čavajda Tomáš 02 SPŠE K.Adlera
ŠtiSŠ diaľka Čupka Rastislav 03 Spojená škola Ostredková 10
ŠtiSŠ diaľka Federič Filip 04 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
ŠtiSŠ diaľka Feješ Samuel 03 ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
ŠtiSŠ diaľka Filip Val´íček 02 Spojená škola Pankúchova 6
ŠtiSŠ diaľka Füzéková Viktória 06 Spojená škola s vjm
ŠtiSŠ diaľka Füzöková Viktória 06 Spojená škola s vjm
ŠtiSŠ diaľka Gašparíková Tamara 05 SZŠ Záhradnícka 44 BA
ŠtiSŠ diaľka Gellen Viktor 02 Školský internát
ŠtiSŠ diaľka Hanic Tomáš 03 OA Račianska 107
ŠtiSŠ diaľka Harcegová Valentína 03 Školský internát
ŠtiSŠ diaľka Hrubá Sára 04 SOŠPg Modra (A) 437
ŠtiSŠ diaľka Chren Patrik 06 Gymnázium Alberta Einsteina
ŠtiSŠ diaľka Juráček Julian 04 OA Račianska 107
ŠtiSŠ diaľka Kameníková Natália 03 SZŠ Záhradnícka 44 BA
ŠtiSŠ diaľka Konečný Lukáš 02 OA Račianska 107
ŠtiSŠ diaľka Láznička Jindrich 06 ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
ŠtiSŠ diaľka Líšková Liliana 04 Školský internát
ŠtiSŠ diaľka Marčičiak Samuel 03 SZŠ Záhradnícka 44 BA
ŠtiSŠ diaľka Marti Lukáš 04 SZŠ Záhradnícka 44 BA
ŠtiSŠ diaľka Michalek Juraj 03 Spojená škola Ostredková 10
ŠtiSŠ diaľka Panyiková Eszter 03 SZŠ Záhradnícka 44 BA
ŠtiSŠ diaľka Polák Matej 04 Obchodná akadémia Pezinok
ŠtiSŠ diaľka Polyi David 03 SOŠ GaHS, Farského 9
ŠtiSŠ diaľka Rakus Albert 03 SPŠE K.Adlera
ŠtiSŠ diaľka Rusnáková Terézia 04 SOŠPg Modra (A) 410
ŠtiSŠ diaľka Sárköziová Nikoletta 05 Spojená škola s vjm
ŠtiSŠ diaľka Sofka Leo 05 Spojená škola s vjm
ŠtiSŠ diaľka Šteliar Marek 02 SPŠSaG, Drieňova 35, atletika
ŠtiSŠ diaľka Šutý Štefan 04 ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
ŠtiSŠ diaľka Trnka Timotej 04 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
ŠtiSŠ 4 x 100 m kombi Aidi Edward Benjamin 02 Gymnázium Alberta Einsteina
ŠtiSŠ 4 x 100 m kombi Almási Alex 04 Stredná odborná škola chemická
ŠtiSŠ 4 x 100 m kombi (1/1) Federic Filip 21 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
ŠtiSŠ 4 x 100 m kombi Füzéková Viktória 06 Spojená škola s vjm
ŠtiSŠ 4 x 100 m kombi Chren Patrik 06 Gymnázium Alberta Einsteina
ŠtiSŠ 4 x 100 m kombi Ilgo Adam 05 Spojená škola Ostredková 10
ŠtiSŠ 4 x 100 m kombi Michalek Juraj 03 Spojená škola Ostredková 10
ŠtiSŠ 4 x 100 m kombi Risz Kristián 04 Stredná odborná škola chemická
ŠtiSŠ 4 x 100 m kombi Sárköziová Nikoletta 05 Spojená škola s vjm
ŠtiSŠ 4 x 100 m kombi Sárköziová Nikoletta 05 Spojená škola s vjm
ŠtiSŠ 4 x 100 m kombi Sofka Leo 05 Spojená škola s vjm
ŠtiSŠ 4 x 100 m kombi (1/3) Vajda Martin 03 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
ŠtiSŠ 4 x 100 m kombi Varga Leo 05 Spojená škola s vjm
Jky 100 m Krchňáková Sofia 03 OA Dudova
Jky 100 m Vanková Izabela 03 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča
Jky 800 m Hladká Ružena 03 Súkromná stredná športová škola
Jky 800 m Prachařová Rebeka 02 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča
Jky diaľka Geletová Martina 03 Súkromná stredná športová škola
Jky diaľka Harcegová Valentína 03 Školský internát
Jky diaľka Krchňáková Sofia 03 OA Dudova
Jky diaľka Prachařová Rebeka 02 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča
Jky 4 x 100 m kombi Hladká Ružena 03 Súkromná stredná športová škola
Dky 100 m Dospiva Natalia 04 Fajnorka
Dky 100 m Hrdličková Pavlina 04 Súkromná stredná športová škola
Dky 100 m Morávková Timea 04 Gymnázium Malacky Ul. 1. mája 13.58
Dky 100 m Nagyová Edina 05 SOŠ - Bernolákovo
Dky 100 m Pekarčíková Laura 04 Gymnázium Jána Papánka
Dky 100 m Pekarčíková Laura 04 Gymnázium Jána Papánka
Dky 100 m Petřvalská Valentína 04 Gymnázium Jána Papánka
Dky 100 m Prívarová Lucia 05 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča
Dky 100 m Somorovská Veronika 05 Školský internát
Dky 100 m Špaleková Natália 05 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča
Dky 100 m Vinczeová Chiara 04 SOŠ - Bernolákovo
Dky 100 m Vinczeová Chiara 04 SOŠ - Bernolákovo
Dky 100 m Žideková Anna 04 Školský internát
Dky 800 m Behalová Veronika 05 Gymnázium Jána Papánka
Dky 800 m Fecková Kristína 04 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča
Dky 800 m Morávková Timea 04 Gymnázium Malacky Ul. 1. mája 2:35.58
Dky diaľka Adela Ziburová 05 Gymnázium Jána Papáka
Dky diaľka Líšková Liliana 04 Školský internát
Dky diaľka Šimková Lenka 04 Gymnázium, Ul.1. mája 8, Malacky
Dky 4 x 100 m kombi Fecková Kristína 04 SOŠ obch. a služ. S.Jurkoviča
Dky 4 x 100 m kombi Hrdličková Pavlina 04 Súkromná stredná športová škola
Dky 4 x 100 m kombi Nagyová Edina 05 SOŠ - Bernolákovo
Dky 4 x 100 m kombi Pekarčíková Laura 04 GYmnázium Jána Papánka
Dky 4 x 100 m kombi Petřvalská Valentína 04 Gymnázium Jána Papánka
Dky 4 x 100 m kombi Vinczeová Chiara 04 SOŠ - Bernolákovo
Žky 800 m Grmanová Laura 06 OA Dudova
Žky 800 m Michalovičová Timea 06 Gymnázium, Ul. 1. mája 8, Malacky
ŠkySŠ 100 m Aulitisová Dominika 05 SPSD Kvacalova 20
ŠkySŠ 100 m Bošmanská Simona 05 Spojená škola Ostredková 10
ŠkySŠ 100 m Čajková Izabela 06 Gymnázium Alberta Einsteina
ŠkySŠ 100 m Emma Vitekova 04 Spojená škola Pankúchova 6
ŠkySŠ 100 m Fumačová Lucia 04 OA Račianska 107
ŠkySŠ 100 m Hideghéthyová Lenka 04 Gymnázium Alberta Einsteina
ŠkySŠ 100 m Juranová Dorota 03 OA Račianska 107
ŠkySŠ 100 m Kekeliová Sarah 04 Spojená škola Ostredková 10
ŠkySŠ 100 m Konečná Veronika 03 Spojená škola Ostredková 10
ŠkySŠ 100 m Masárová Laura 04 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
ŠkySŠ 100 m Mikla Natália 03 ZŠ a Gymnázium s VJM
ŠkySŠ 100 m Mlynarčíková Miriama 05 Stredná odborná škola chemická
ŠkySŠ 100 m Nochtová Bianka 03 SPŠE K.Adlera
ŠkySŠ 100 m Pernecká Karolína 05 Stredná odborná škola chemická
ŠkySŠ 100 m Schletová Diana 03 Stredná odborná škola chemická
ŠkySŠ 100 m Škvareninová Adela 03 Gymnázium Alberta Einsteina
ŠkySŠ 100 m Támová Simona 02 OA Račianska 107
ŠkySŠ 100 m Tési Evelin 03 ZŠ a Gymnázium s VJM
ŠkySŠ 100 m Veselská Sandra 04 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
ŠkySŠ 100 m Zahorcová Stela 04 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
ŠkySŠ 800 m Balleková Katarína 06 Gymnázium Alberta Einsteina
ŠkySŠ 800 m Beke Ema 04 Spojená škola Pankúchova 6
ŠkySŠ 800 m Bieleková Barbora 05 Spojená škola Pankúchova 6
ŠkySŠ 800 m Čermáková Adela 03 ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
ŠkySŠ 800 m Horváthová Vivien 03 OA Račianska 107
ŠkySŠ 800 m Hulínová Zuzana 06 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
ŠkySŠ 800 m Kotianová Lenka 03 Spojená škola Ostredková 10
ŠkySŠ 800 m Kozárová Ivanka 05 ŠMNDaG, Teplická 7, Bratislava
ŠkySŠ 800 m Kubalová Tamara 04 OA Račianska 107
ŠkySŠ 800 m Kudlicska Lili 05 Spojená škola Ostredková 10
ŠkySŠ 800 m Semančáková Barbora 05 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
ŠkySŠ 800 m Schletová Diana 03 Stredná odborná škola chemická
ŠkySŠ 800 m Sitárová Zuzana 04 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
ŠkySŠ 800 m Šoucová Miroslava 05 Stredná odborná škola chemická
ŠkySŠ 800 m Takácsová Andrea 04 OA Račianska 107
ŠkySŠ 800 m Zátopková Anna 05 Stredná odborná škola chemická
ŠkySŠ diaľka Bieliková Laura 05 OA Račianska 107
ŠkySŠ diaľka Bošmanská Simona 05 Spojená škola Ostredková 10
ŠkySŠ diaľka Kačírková Lucie 04 OA Račianska 107
ŠkySŠ diaľka Kekeliová Sarah 04 Spojená škola Ostredková 10
ŠkySŠ diaľka Kučerová Ema 04 OA Račianska 107
ŠkySŠ diaľka Masárová Laura 04 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
ŠkySŠ diaľka Nochtová Bianka 03 SPŠE K.Adlera
ŠkySŠ diaľka Šimeková Mária 03 Gymnázium Malacky Ul. 1. mája 490
ŠkySŠ diaľka Šoltésová Natália 04 Spojená škola Ostredková 10
ŠkySŠ diaľka Tési Evelin 03 ZŠ a Gymnázium s VJM
ŠkySŠ diaľka Veselská Sandra 04 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
ŠkySŠ diaľka Záhorcová Stela 04 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
ŠkySŠ 4 x 100 m kombi Bieleková Barbora 05 Spojená škola Pankúchova 6
ŠkySŠ 4 x 100 m kombi Bošmanská Simona 05 Spojená škola Ostredková 10
ŠkySŠ 4 x 100 m kombi Hideghéthyová Lenka 04 Gymnázium Alberta Einsteina
ŠkySŠ 4 x 100 m kombi Konečná Veronika 03 Spojená škola Ostredková 10
ŠkySŠ 4 x 100 m kombi (1/2) Masárová Laura 04 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
ŠkySŠ 4 x 100 m kombi Mlynarčíková Miriama 05 Stredná odborná škola chemická
ŠkySŠ 4 x 100 m kombi Pernecká Karolína 05 Stredná odborná škola chemická
ŠkySŠ 4 x 100 m kombi Škvareninová Adela 03 Gymnázium Alberta Einsteina
ŠkySŠ 4 x 100 m kombi (1/4) Veselská Sandra 04 Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
Mix 4 x 100 m kombi Emma Vitekova 04 Spojená škola Pankúchova 6
Mix 4 x 100 m kombi Filip Bielek 03 Spojená škola Pankúchova 6
Mix 4 x 100 m kombi Filip Val´íček 02 Spojená škola Pankúchova 6
Mix 4 x 100 m kombi Magyaricsová Simona 04 OA Račianska 107
Mix 4 x 100 m kombi Marhofer Michal 05 OA Račianska 107
Mix 4 x 100 m kombi Mikla Natália 03 ZŠ a Gymnázium s VJM
Mix 4 x 100 m kombi Molnár Imre 05 ZŠ a Gymnázium s VJM
Mix 4 x 100 m kombi Opoldová Nikola 03 OA Račianska 107
Mix 4 x 100 m kombi Petrila Jakub 04 OA Račianska 107
Mix 4 x 100 m kombi Szitás Robert 03 ZŠ a Gymnázium s VJM
Mix 4 x 100 m kombi Tési Evelin 03 ZŠ a Gymnázium s VJM
- 100 m Jehlárová Bianka 21 SZŠ Strečnianska 20
- 100 m Kostková Adriana 21 SZŠ Strečnianska 20
- 100 m Lukáš Bert´´ok 21 SZ´Š Strečnianska 20
- 100 m Mária Šúšotová 21 SZŠ Strečnianska 20
- 100 m Mária Šútošová 21 SZŠ Strečnianska 20
- 100 m Marko Bargendi 21 SZŠ Strečnianska 20
- 100 m Nikola Dolinská 21 SZŠ Strečnianska 20
- 100 m Šimon Leščák 21 SZŠ Strečnianska 20
- 100 m Šimon Leščák 21 SZŠ Strečnianska 20
- 100 m Viliam Lampart 21 SZŠ Strečnianska 20
- 800 m Lukáš Bertók 21 SZŠ Strečnianska 20
- 800 m Pavol Horváth 21 SZŠ Strečnianska 20
- diaľka Horváth Pavol 21 SZŠ Strečnianska 20
- diaľka Lampart Viliam 21 SZŠ Strečnianska 20
- diaľka Šemeláková Sofia 21 SZŠ Strečnianska 20
- 4 x 100 m kombi Bublavá Viktória 21 SZŠ Strečnianska 20
- 4 x 100 m kombi Leščák Šimon 21 SZŠ Strečnianska 20
- 4 x 100 m kombi Pfundtner Dávid 21 SZŠ Strečnianska 20