<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majtrovstvá SsAZ v cezpoľnom behu, Hontianske Moravce, 6. 11. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M cezpoľný beh Bučo Robin 96 Atletický klub ZTS Martin 0:25:31
M cezpoľný beh Gibala Jozef 97 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:27:38
M cezpoľný beh Jambrich Radoslav 88 Atletický klub Krupina
M cezpoľný beh Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 0:21:47
M cezpoľný beh Lazar Marek 01 Atletický klub ZTS Martin
M cezpoľný beh Schieber Matej 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23:27
J cezpoľný beh Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky 0:07:35
Dci cezpoľný beh Bátovský Boris 05 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:03:26
Dci cezpoľný beh Bátovský Jakub 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dci cezpoľný beh Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin 0:07:06
Dci cezpoľný beh Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 0:03:58
Dci cezpoľný beh Krestianko Filip 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dci cezpoľný beh Nosáľ Adam 04 Atletický klub ZTS Martin 15:12
Dci cezpoľný beh Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 0:06:59
Dci cezpoľný beh Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 0:06:45
Dci cezpoľný beh Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 0:06:41
Dci cezpoľný beh Slosiar Viliam 04 MŠk Žiar nad Hronom
Dci cezpoľný beh Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 0:03:42
Dci cezpoľný beh Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky 0:08:39
Žci cezpoľný beh Harman Samuel 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žci cezpoľný beh Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci cezpoľný beh Mažgút Jakub 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:09
Žci cezpoľný beh Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom 0:03:43
Žci cezpoľný beh Povinský Luboš 06 MŠk Žiar nad Hronom 0:02:29
Žci cezpoľný beh Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 0:03:42
Žci cezpoľný beh Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom 4:58
Žci cezpoľný beh Tarac Ramon 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žci cezpoľný beh Turčan Lukáš 06 Atletická akadémia Žilina
Žci cezpoľný beh Víglaský Daniel 06 Atletický klub Krupina
Mžci cezpoľný beh Babjak Marek 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci cezpoľný beh Červený Martin 08 Atletická akadémia Žilina
Mžci cezpoľný beh Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina 0:02:15
Mžci cezpoľný beh Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:24
Mžci cezpoľný beh Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 0:02:09
Mžci cezpoľný beh Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 0:02:01
Mžci cezpoľný beh Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina
Mžci cezpoľný beh Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 0:02:06
Mžci cezpoľný beh Kiselev Pavel (C) 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci cezpoľný beh Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci cezpoľný beh Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci cezpoľný beh Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:06
Mžci cezpoľný beh Kubala Richard 08 AC VICTORIA Turany
Mžci cezpoľný beh Moravík Maxim 08 ŠK Detva v pohybe
Mžci cezpoľný beh Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 0:02:43
Mžci cezpoľný beh Sýkora Samuel 09 ŠK Detva v pohybe
Mžci cezpoľný beh Šipoš Branislav 09 AK Danica Zvolen 2:22
Mžci cezpoľný beh Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 0:02:19
Mžci cezpoľný beh Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina
Ž cezpoľný beh Furáková Iveta 73 ŠK Detva v pohybe
Ž cezpoľný beh Slančíková Eva 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15:31
Jky cezpoľný beh Krkošková Pavla 03 Atletický klub ZZO Čadca
Jky cezpoľný beh Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin
Dky cezpoľný beh Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec 0:04:23
Dky cezpoľný beh Dudová Ivana 05 Atletický klub ZTS Martin 3:31
Dky cezpoľný beh Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina
Žky cezpoľný beh Babinská Zina 07 MAC REDOX Lučenec
Žky cezpoľný beh Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno 0:04:13
Žky cezpoľný beh Bartalová Klaudia 07 AK Borský Svätý Jur
Žky cezpoľný beh Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:43
Žky cezpoľný beh Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 0:03:40
Žky cezpoľný beh Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina 0:03:43
Žky cezpoľný beh Karásková Diana 06 MŠk Žiar nad Hronom 0:04:43
Žky cezpoľný beh Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky cezpoľný beh Králiková Zuzana 07 Atletický klub Krupina 0:03:52
Žky cezpoľný beh Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 0:04:03
Žky cezpoľný beh Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 0:03:22
Žky cezpoľný beh Móricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky cezpoľný beh Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky cezpoľný beh Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky cezpoľný beh Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky cezpoľný beh Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky cezpoľný beh Bačíková Natália 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky cezpoľný beh Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 0:02:06
Mžky cezpoľný beh Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:38
Mžky cezpoľný beh Dominiková Vanesa 08 AK Borský Svätý Jur
Mžky cezpoľný beh Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky cezpoľný beh Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky cezpoľný beh Chromiaková Ema Maria 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky cezpoľný beh Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin
Mžky cezpoľný beh Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:10
Mžky cezpoľný beh Kopecká Emília 10 Aquapark triatlon Turčianske Teplice (A)
Mžky cezpoľný beh Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky cezpoľný beh Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin
Mžky cezpoľný beh Lopatková Petra 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky cezpoľný beh Lukáčová Michaela 08 Atletický klub ZTS Martin
Mžky cezpoľný beh Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina
Mžky cezpoľný beh Rešetárová Eliška 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice (A)
Mžky cezpoľný beh Rešetárová Tereza 14 Aquapark triatlon Turčianske Teplice (A)
Mžky cezpoľný beh Slosiarová Zuzana 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Šichtová Adriana 09 Atletický klub ZTS Martin
Mžky cezpoľný beh Šichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS Martin
Mžky cezpoľný beh Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 0:02:06
Mžky cezpoľný beh Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky cezpoľný beh Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky cezpoľný beh Zemiarová Anna 09 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Mžky cezpoľný beh Zvalová Tamara 09 ŠK Detva v pohybe
Mžky cezpoľný beh Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0:02:32
Nžci cezpoľný beh Babic Peter 11 ŠK Detva v pohybe
Nžci cezpoľný beh Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13:47
Nžci cezpoľný beh Benčík Filip 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Benčík Michal 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina
Nžci cezpoľný beh Geisbacher Matej 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžci cezpoľný beh Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci cezpoľný beh Chlebničan Marek 10 ŠK Detva v pohybe
Nžci cezpoľný beh Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci cezpoľný beh Kudrík Dan 10 ŠK Detva v pohybe
Nžci cezpoľný beh Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina
Nžci cezpoľný beh Liptay Slavomír 10 Atletický klub Krupina 0:02:42
Nžci cezpoľný beh Nosáľ Tomáš 11 ŠK Detva v pohybe
Nžci cezpoľný beh Sirota Daniel 10 AK Danica Zvolen
Nžci cezpoľný beh Šarišský Timotej 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci cezpoľný beh Štefaňák Ján 11 AK Danica Zvolen
Nžci cezpoľný beh Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe
Nžci cezpoľný beh Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Valach Matej 10 Atletický klub Krupina 0:02:38
Nžci cezpoľný beh Vrana Marko 12 AK Danica Zvolen
Nžci cezpoľný beh Vvong Marcos 11 MŠk Žiar nad Hronom 0:02:35
Nžky cezpoľný beh Babicova Nina 11 ŠK Detva v pohybe
Nžky cezpoľný beh Bátovská Lucia 11 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:02:55
Nžky cezpoľný beh Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 0:02:19
Nžky cezpoľný beh Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:32
Nžky cezpoľný beh Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 0:02:42
Nžky cezpoľný beh Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Hricová Judita 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno
Nžky cezpoľný beh Chromiaková Anička 12 Atletická akadémia Žilina
Nžky cezpoľný beh Javorová Dominika 11 AK Mostáreň Brezno
Nžky cezpoľný beh Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom 0:02:50
Nžky cezpoľný beh Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 0:02:47
Nžky cezpoľný beh Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany
Nžky cezpoľný beh Kohútová Timea 11 AK Mostáreň Brezno
Nžky cezpoľný beh Korčoková Hana 11 Atletický klub Krupina 0:02:29
Nžky cezpoľný beh Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:36
Nžky cezpoľný beh Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany
Nžky cezpoľný beh Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 0:02:46
Nžky cezpoľný beh Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Novysedláková Paťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Novysedláková Peťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen
Nžky cezpoľný beh Ostrihoňová Simona 10 ŠK Detva v pohybe
Nžky cezpoľný beh Pernická Dominika 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 6:43
Nžky cezpoľný beh Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe
Nžky cezpoľný beh Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Roziaková Natália 12 AK Danica Zvolen
Nžky cezpoľný beh Svitačová Stella 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe
Nžky cezpoľný beh Šichtová Katarína 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžky cezpoľný beh Štangová Lujza 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Štúriková Viktória 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžky cezpoľný beh Uličianska Mia 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžky cezpoľný beh Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen
Nžky cezpoľný beh Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina