<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Atletický míting pre najmladšie žiactvo, Bratislava, 2. 10. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
EleHm trojboj Cibulka Marko 14 AO TJ Spartak Myjava
EleHm trojboj Emeka Adam 14 Deti v pohybe Šamorín
EleHm trojboj Fianta Félix 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm trojboj Gába Karol 14 AO TJ Spartak Myjava
EleHm trojboj Gažovič Dominik 14 Naša atletika Bratislava
EleHm trojboj Kopplin Tobias Christopher 15 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm trojboj Kročka Adam 14 Atletický klub Puma Senec
EleHm trojboj Lopatník Alex 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm trojboj Macko Lukáš 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm trojboj Majerech Matej 14 Deti v pohybe Šamorín
EleHm trojboj Mečár Oskar 14 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm trojboj Mihalenko Martin 15 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm trojboj Priehoda Tomáš 16 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm trojboj Rapant Branislav 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm trojboj Rapant Radoslav 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm trojboj Rebroš Viliam 16 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm trojboj Riška Richard 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm trojboj Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava
EleHm trojboj Tietz Tomáš 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 4 x 60 m kombi (1/3) Gažovič Dominik 14 Naša atletika Bratislava
EleHm 4 x 60 m kombi (4/1) Macko Lukáš 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 4 x 60 m kombi (4/2) Rapant Branislav 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 4 x 60 m kombi (4/3) Rapant Radoslav 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 4 x 60 m kombi (1/4) Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava
EleHm 4 x 60 m kombi (4/4) Tietz Tomáš 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH trojboj Bartoněk Peter 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH trojboj Foltín Marián 13 AO TJ Spartak Myjava
EleH trojboj Frimmel Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH trojboj Gažovič Karol 13 Naša atletika Bratislava
EleH trojboj Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava
EleH trojboj Hollý Matej 12 Atletika JOJO Lamač
EleH trojboj Horský Eliáš 13 Naša atletika Bratislava
EleH trojboj Hulák Jakub 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH trojboj Husár Tomáš 13 AO TJ Spartak Myjava
EleH trojboj Jančo Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH trojboj Kopplin Oliver Sebastian 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH trojboj Kordoš Martin 13 Atletický klub Puma Senec
EleH trojboj Lubelan Leon 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH trojboj Michalko Samuel 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH trojboj Musil Simon 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH trojboj Polkan Allen 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH trojboj Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava
EleH trojboj Priehoda Matej 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH trojboj Sklenár Lukáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH trojboj Stachovič Viktor 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH trojboj Šimko Peter 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH trojboj Šiška Viliam 13 Atletika JOJO Lamač
EleH trojboj Trnovec Filip 12 Atletika JOJO Lamač
EleH trojboj Vanko William 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 4 x 60 m kombi (1/4) Cibulka Marko 14 AO TJ Spartak Myjava
EleH 4 x 60 m kombi (5/2) Fianta Félix 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 4 x 60 m kombi (1/2) Foltín Marián 13 AO TJ Spartak Myjava
EleH 4 x 60 m kombi (2/1) Hulák Jakub 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 4 x 60 m kombi (2/3) Jančo Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 4 x 60 m kombi (5/1) Lopatník Alex 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 4 x 60 m kombi (5/3) Michalko Samuel 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 4 x 60 m kombi (2/4) Musil Simon 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 4 x 60 m kombi (5/4) Polkan Allen 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 4 x 60 m kombi (2/2) Sklenár Lukáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci trojboj Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava
Nžci trojboj Beňo Timothy 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci trojboj Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci trojboj Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci trojboj Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci trojboj Herchel Michal 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci trojboj Horváth Theodor 11 Naša atletika Bratislava
Nžci trojboj Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci trojboj Ľach Goran 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci trojboj Mečár Max 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci trojboj Nemeth Rastislav 11 Atletický klub Puma Senec
Nžci trojboj Sasinek Michal 11 Atletika JOJO Lamač
Nžci trojboj Steller Samuel 12 Atletický klub Puma Senec
Nžci 4 x 60 m kombi (1/1) Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava
Nžci 4 x 60 m kombi (1/4) Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 4 x 60 m kombi (1/4) Gažovič Karol 13 Naša atletika Bratislava
Nžci 4 x 60 m kombi (1/2) Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava
Nžci 4 x 60 m kombi (1/3) Horský Eliáš 13 Naša atletika Bratislava
Nžci 4 x 60 m kombi (2/1) Horváth Theodor 11 Naša atletika Bratislava
Nžci 4 x 60 m kombi (1/2) Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 4 x 60 m kombi (1/4) Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava
Nžci 4 x 60 m kombi (1/3) Sasinek Michal 11 Atletika JOJO Lamač
Nžci 4 x 60 m kombi (1/4) Trnovec Filip 12 Atletika JOJO Lamač
EleZm trojboj Borguľová Lucia 15 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm trojboj Cvengroš Lara 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm trojboj Feciskaninová Agáta 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm trojboj Foltínová Zoja 14 AO TJ Spartak Myjava
EleZm trojboj Hudecová Dominika 15 AO TJ Spartak Myjava
EleZm trojboj Hudecová Viktória 14 AO TJ Spartak Myjava
EleZm trojboj Kaliská Katarína 14 Naša atletika Bratislava
EleZm trojboj Koudelníčková Liliana Bella 16 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm trojboj Kozova Dominika 14 Atletický klub Puma Senec
EleZm trojboj Krajčovičová Lucia 15 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm trojboj Kresťanková Ema 14 Naša atletika Bratislava
EleZm trojboj Mihalenková Alexandra 17 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm trojboj Mojžišová Magdalenka 14 Atletický klub Puma Senec
EleZm trojboj Mravcová Sára 15 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm trojboj Petrezsélová Nicol 15 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm trojboj Plichtová Melánia 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm trojboj Prachárová Natália 15 Deti v pohybe Šamorín
EleZm trojboj Revická Lucia 16 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm trojboj Rosinová Adriana 15 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm trojboj Švačová Petra 14 Atletika JOJO Lamač
EleZm trojboj Van Knippenbergh Nikki 15 Atletika JOJO Lamač
EleZm trojboj Vargová Kristiínka 14 Atletický klub Puma Senec
EleZm 4 x 60 m kombi (1/1) Kaliská Katarína 14 Naša atletika Bratislava
EleZm 4 x 60 m kombi (1/2) Kresťanková Ema 14 Naša atletika Bratislava
EleZ trojboj Andrejkovicsová Lea 13 Deti v pohybe Šamorín
EleZ trojboj Andrejkovicsová Mia 13 Deti v pohybe Šamorín
EleZ trojboj Belanová Tereza 13 Deti v pohybe Šamorín
EleZ trojboj Benková Adela 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ trojboj Dillane Natalia 13 Atletický klub Puma Senec
EleZ trojboj Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava
EleZ trojboj Feciskaninová Hana 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ trojboj Hercová Tamara 13 Deti v pohybe Šamorín
EleZ trojboj (1/1) Hiadlovská Natália 12 Naša atletika Bratislava
EleZ trojboj (1/1) Hlaváčová Valentína 13 Naša atletika Bratislava
EleZ trojboj Jakubovová Amália 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ trojboj Kadlečíková Lilly 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ trojboj Krajčovičová Michaela 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ trojboj Králová Simona 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ trojboj Lehotska Laura 13 Atletický klub Puma Senec
EleZ trojboj Markušová Ester 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ trojboj Mikuličová Eliška 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ trojboj Musayeová Klára 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ trojboj Pražienková Diana 12 AO TJ Spartak Myjava
EleZ trojboj Rebrošová Ema 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ trojboj Revická Zuzana 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ trojboj Roszkosova Ninka 13 Deti v pohybe Šamorín
EleZ trojboj Sedilekova Eliska 13 Atletický klub Puma Senec
EleZ trojboj Spišáková Thea 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ trojboj Šišková Adela 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ trojboj Šoltésová Mária Lujza 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ trojboj Šurganová Marcela 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ trojboj Švačová Simona 12 Atletika JOJO Lamač
EleZ trojboj Tanková Tiffany 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ trojboj Van Knippenbergh Tara 12 Atletika JOJO Lamač
EleZ trojboj Vrabcova Tamara 13 Atletický klub Puma Senec
EleZ 4 x 60 m kombi (1/4) Belanová Tereza 13 Deti v pohybe Šamorín
EleZ 4 x 60 m kombi (1/1) Foltínová Zoja 14 AO TJ Spartak Myjava
EleZ 4 x 60 m kombi (1/1) Hercová Tamara 13 Deti v pohybe Šamorín
EleZ 4 x 60 m kombi (1/1) Hiadlovská Natália 12 Naša atletika Bratislava
EleZ 4 x 60 m kombi (1/2) Hlaváčová Valentína 13 Naša atletika Bratislava
EleZ 4 x 60 m kombi (1/3) Hudecová Viktória 14 AO TJ Spartak Myjava
EleZ 4 x 60 m kombi (3/1) Kadlečíková Lilly 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 4 x 60 m kombi (1/3) Prachárová Natália 15 Deti v pohybe Šamorín
EleZ 4 x 60 m kombi (3/3) Revická Zuzana 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 4 x 60 m kombi (1/2) Roszkosova Ninka 13 Deti v pohybe Šamorín
EleZ 4 x 60 m kombi (3/2) Šišková Adela 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 4 x 60 m kombi (3/4) Tanková Tiffany 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky trojboj Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky trojboj Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžky trojboj Jalecová Hana 11 Atletika JOJO Lamač
Nžky trojboj Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec
Nžky trojboj Javorská Julia 12 Atletický klub Puma Senec
Nžky trojboj Kultanová Patrícia 11 Atletika JOJO Lamač
Nžky trojboj Novotná Lea 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky trojboj Pálková Anička 12 Atletický klub Puma Senec
Nžky trojboj Rebrošová Michaela 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky trojboj Saifi Sophie 11 Atletika JOJO Lamač
Nžky trojboj Sitárová Júlia 11 Atletika JOJO Lamač
Nžky trojboj Šeboková Simonka 12 Atletický klub Puma Senec
Nžky trojboj Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky trojboj Tobolková Jana 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky trojboj Trubačová Alica 12 Atletický klub Puma Senec
Nžky 4 x 60 m kombi (1/1) Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 4 x 60 m kombi (1/3) Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 4 x 60 m kombi (1/1) Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 4 x 60 m kombi (1/4) Novotná Lea 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 4 x 60 m kombi (1/3) Rebrošová Michaela 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 4 x 60 m kombi (1/1) Sitárová Júlia 11 Atletika JOJO Lamač
Nžky 4 x 60 m kombi (1/2) Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 4 x 60 m kombi (1/2) Van Knippenbergh Tara 12 Atletika JOJO Lamač