<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá ZsAZ v cezpoľnom behu , Nové Zámky, 23. 10. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M cezpoľný beh Bogdányi Ľuboš 79 Slovan Duslo Šaľa
M cezpoľný beh Čermák Gabriel 79 AK Junior Holič 39:26
M cezpoľný beh Daniš Emil 72 Atletický club Nové Zámky (A)
M cezpoľný beh Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky (A) 0:12:28
M cezpoľný beh Fábik Viktor 83 Atletický oddiel Partizánske (A)
M cezpoľný beh Holzhei Dávid 01 Atletický club Nové Zámky (A) 0:16:24
M cezpoľný beh Horný Marek 76 AK Junior Holič
M cezpoľný beh Junas Dušan 01 Atletický klub Bojničky
M cezpoľný beh Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 0:22:26
M cezpoľný beh Ozorák Miroslav 73 Atletický club Nové Zámky (A)
M cezpoľný beh Slivka Pavol 01 Atletický oddiel Partizánske (A) 0:13:34
M cezpoľný beh Vintr Tomáš 83 AK Junior Holič
M cezpoľný beh Vlčan Ludovít 75 Atletický oddiel Partizánske (A)
M cezpoľný beh Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 0:28:18
J cezpoľný beh Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič 10:02
J cezpoľný beh Szarka Gergö 03 Atletický club Nové Zámky (A)
J cezpoľný beh Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky (A) 0:07:35
Dci cezpoľný beh Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky (A) 0:03:44
Dci cezpoľný beh Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky (B) 0:03:46
Dci cezpoľný beh Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra (A)
Dci cezpoľný beh Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky (A) 0:03:33
Dci cezpoľný beh Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava (A) 0:06:33
Dci cezpoľný beh Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra (A)
Dci cezpoľný beh Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky (B) 0:03:43
Dci cezpoľný beh Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Dci cezpoľný beh Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra (A)
Dci cezpoľný beh Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava (A) 0:03:34
Dci cezpoľný beh Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky (B) 0:08:33
Dci cezpoľný beh Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava (A) 0:03:59
Dci cezpoľný beh Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky (A) 0:08:39
Žci cezpoľný beh Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky (B)
Žci cezpoľný beh Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky (B)
Žci cezpoľný beh Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z.
Žci cezpoľný beh Gemmel Marian 06 AC Stavbár Nitra
Žci cezpoľný beh Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky (B)
Žci cezpoľný beh Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 0:03:35
Žci cezpoľný beh Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany
Žci cezpoľný beh Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany
Žci cezpoľný beh Kubík Samuel 06 ŠAK športový AK Komárno (A) 0:07:26
Žci cezpoľný beh Kurcsák Teodor 07 ŠAK športový AK Komárno (A)
Žci cezpoľný beh Laczkó Dániel 06 Slovan Duslo Šaľa
Žci cezpoľný beh Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci cezpoľný beh Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno (A) 0:03:42
Žci cezpoľný beh Szabó Maximilián 06 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky (A) 0:03:33
Žci cezpoľný beh Šebesta Andrej 07 AK Junior Holič
Žci cezpoľný beh Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžci cezpoľný beh Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžci cezpoľný beh Dohnálek Alexander 08 AK Junior Holič
Mžci cezpoľný beh Dohnálek Maximilán 08 AK Junior Holič
Mžci cezpoľný beh Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske (A) 0:02:01
Mžci cezpoľný beh Gašpar Matúš 09 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžci cezpoľný beh Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžci cezpoľný beh Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra
Mžci cezpoľný beh Ivan Dušan 08 AK Junior Holič
Mžci cezpoľný beh Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci cezpoľný beh Lánik Adam 08 AK Junior Holič
Mžci cezpoľný beh Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžci cezpoľný beh Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany
Mžci cezpoľný beh Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci cezpoľný beh Švec Samuel 09 AK Junior Holič
Mžci cezpoľný beh Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra
Mžci cezpoľný beh Úradník Tadeáš 09 TJ Družba Piešťany
Mžci cezpoľný beh Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci cezpoľný beh Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Ž cezpoľný beh Hezká Zdenka 80 Slovan Duslo Šaľa 0:17:37
Ž cezpoľný beh Martišová Michala 83 ŠK Jablonica (A) 0:16:41
Ž cezpoľný beh Polakovičová Marcela 87 ŠK Jablonica (A)
Ž cezpoľný beh Seidlová Jana 73 Atletický oddiel Partizánske
Ž cezpoľný beh Simonicsová Ulrika 93 Active life team, o.z. Košice
Ž cezpoľný beh Zíšková Miroslava 75 ŠK Jablonica (A) 18:15
Jky cezpoľný beh Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 0:07:16
Jky cezpoľný beh Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky (A) 0:11:17
Jky cezpoľný beh Švejdová Zuzana 02 AK Borský Svätý Jur 0:09:32
Dky cezpoľný beh Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 0:06:04
Dky cezpoľný beh Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 0:07:48
Dky cezpoľný beh Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske 0:04:12
Žky cezpoľný beh Adamčová Nikoleta 07 ŠAK športový AK Komárno (A)
Žky cezpoľný beh Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany
Žky cezpoľný beh Baloghová Viktoria 06 ŠAK športový AK Komárno (A) 0:08:46
Žky cezpoľný beh Bartalová Klaudia 07 AK Borský Svätý Jur
Žky cezpoľný beh Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače
Žky cezpoľný beh Billiková Barbora 07 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Žky cezpoľný beh Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany
Žky cezpoľný beh Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. (A)
Žky cezpoľný beh Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič (A)
Žky cezpoľný beh Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany
Žky cezpoľný beh Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. (A)
Žky cezpoľný beh Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Žky cezpoľný beh Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič (A) 2:32
Žky cezpoľný beh Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. (A)
Žky cezpoľný beh Horniaková Lenka 07 Atletický oddiel Partizánske (A)
Žky cezpoľný beh Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky cezpoľný beh Madlušková Veronika 07 AO TJ Spartak Myjava
Žky cezpoľný beh Masárová Nina 06 ŠAK športový AK Komárno (A)
Žky cezpoľný beh Mészárosová Nela 07 Slovan Duslo Šaľa
Žky cezpoľný beh Mikušévá Ema 07 Slávia Trenčín o.z. (A)
Žky cezpoľný beh Mišičáková Vanesa 07 AK Junior Holič (A)
Žky cezpoľný beh Némethová Ema 07 ŠAK športový AK Komárno (A)
Žky cezpoľný beh Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava (A) 0:02:40
Žky cezpoľný beh Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky cezpoľný beh Sopková Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Žky cezpoľný beh Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske (A) 0:02:15
Žky cezpoľný beh Štiavnická Monika 07 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Žky cezpoľný beh Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžky cezpoľný beh Antalová Soňa 08 ŠAK športový AK Komárno (A)
Mžky cezpoľný beh Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany (A)
Mžky cezpoľný beh Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Mžky cezpoľný beh Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Mžky cezpoľný beh Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžky cezpoľný beh Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Mžky cezpoľný beh Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš (A)
Mžky cezpoľný beh Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Mžky cezpoľný beh Dobrovodská Simona 08 AK Junior Holič (A)
Mžky cezpoľný beh Dominiková Vanesa 08 AK Borský Svätý Jur
Mžky cezpoľný beh Dravecká Lenka 09 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Mžky cezpoľný beh Dujsíková Sofie 08 AK Junior Holič (A)
Mžky cezpoľný beh Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany (A)
Mžky cezpoľný beh Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš (A) 0:04:46
Mžky cezpoľný beh Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky (A) 0:04:52
Mžky cezpoľný beh Gyuricsek Eszter 08 ŠAK športový AK Komárno (A)
Mžky cezpoľný beh Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžky cezpoľný beh Holická Laura 08 Atletický klub AC Malacky 2:34
Mžky cezpoľný beh Horňáková Dominika 09 ŠAK športový AK Komárno (A)
Mžky cezpoľný beh Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. (A)
Mžky cezpoľný beh Izakovičová Isabela 09 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Mžky cezpoľný beh Jancová Aneta 08 AO TJ Spartak Myjava
Mžky cezpoľný beh Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Mžky cezpoľný beh Kajanová Laura Liliana 09 Detský atletický klub Tlmače
Mžky cezpoľný beh Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany (A)
Mžky cezpoľný beh Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače
Mžky cezpoľný beh Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany
Mžky cezpoľný beh Kuželová Rebeka 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžky cezpoľný beh Makovníková Ester 09 ŠAK športový AK Komárno (A)
Mžky cezpoľný beh Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžky cezpoľný beh Martišová Diana 08 ŠK Jablonica (A) 0:02:38
Mžky cezpoľný beh Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Mžky cezpoľný beh Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. (A)
Mžky cezpoľný beh Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Mžky cezpoľný beh Orgoňová Michaela 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš (A)
Mžky cezpoľný beh Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Mžky cezpoľný beh Pikálková Aneta 08 AK Junior Holič (A)
Mžky cezpoľný beh Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z. (A)
Mžky cezpoľný beh Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš (A)
Mžky cezpoľný beh Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžky cezpoľný beh Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky
Mžky cezpoľný beh Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany (A)
Mžky cezpoľný beh Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Mžky cezpoľný beh Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany (A)
Mžky cezpoľný beh Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica (A) 0:04:41
Mžky cezpoľný beh Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica (A)
Nžci cezpoľný beh Beňák Oskar 11 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Nžci cezpoľný beh Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci cezpoľný beh Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžci cezpoľný beh Bočkay Martin 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžci cezpoľný beh Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany
Nžci cezpoľný beh Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra
Nžci cezpoľný beh Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. (A)
Nžci cezpoľný beh Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžci cezpoľný beh Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci cezpoľný beh Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany (A)
Nžci cezpoľný beh Haberern Daniel 11 TJ Družba Piešťany
Nžci cezpoľný beh Halinár Michal 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (A)
Nžci cezpoľný beh Haršány Cyril 12 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžci cezpoľný beh Chalúpka Ján 12 ŠK Jablonica (A)
Nžci cezpoľný beh Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (A)
Nžci cezpoľný beh Kaňo Maxim Igor 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (A)
Nžci cezpoľný beh Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžci cezpoľný beh Koreň Matej 12 Funny athletics Piešťany (A)
Nžci cezpoľný beh Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžci cezpoľný beh Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany
Nžci cezpoľný beh Krajč Jakub 12 ŠK Jablonica (A)
Nžci cezpoľný beh Kubala Jakub 11 TJ Družba Piešťany
Nžci cezpoľný beh Kurtiš Martin 11 Funny athletics Piešťany (A)
Nžci cezpoľný beh Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (A)
Nžci cezpoľný beh Madluška Maroš 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci cezpoľný beh Martiš Peter 10 ŠK Jablonica (A)
Nžci cezpoľný beh Murgaš Matej 10 Slávia Trenčín o.z. (A)
Nžci cezpoľný beh Nagy Bruno 13 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžci cezpoľný beh Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica (A)
Nžci cezpoľný beh Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Nžci cezpoľný beh Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Nžci cezpoľný beh Rotter Valter 14 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžci cezpoľný beh Sprušanský Alex Simon 13 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžci cezpoľný beh Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany
Nžci cezpoľný beh Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky (A) 0:04:32
Nžci cezpoľný beh Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžci cezpoľný beh Talpaš Maroš 11 Funny athletics Piešťany (A)
Nžci cezpoľný beh Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany
Nžci cezpoľný beh Vavrinec Matej 10 Funny athletics Piešťany (A)
Nžci cezpoľný beh Vrba Vratko 12 Slávia Trenčín o.z. (A)
Nžky cezpoľný beh Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky cezpoľný beh Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky cezpoľný beh Belánová Lucia 12 Atletický oddiel Partizánske (C)
Nžky cezpoľný beh Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava (C)
Nžky cezpoľný beh Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky (A) 0:04:48
Nžky cezpoľný beh Bocková Daniela 10 Slávia Trenčín o.z. (A)
Nžky cezpoľný beh Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Nžky cezpoľný beh Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky cezpoľný beh Černá Petronela 10 AK AŠK Slávia Trnava (C)
Nžky cezpoľný beh Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžky cezpoľný beh Deáková Anetka 13 AK AŠK Slávia Trnava (D)
Nžky cezpoľný beh Dosoudilová Sára 13 ŠK Jablonica (B)
Nžky cezpoľný beh Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava (A)
Nžky cezpoľný beh Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava (A)
Nžky cezpoľný beh Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače
Nžky cezpoľný beh Eckerová Nella 13 AK AŠK Slávia Trnava (D)
Nžky cezpoľný beh Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske (B)
Nžky cezpoľný beh Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske (C)
Nžky cezpoľný beh Gáliková Anetka 11 Funny athletics Piešťany (A)
Nžky cezpoľný beh Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica (A)
Nžky cezpoľný beh Haberernová Gréta 13 TJ Družba Piešťany
Nžky cezpoľný beh Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Nžky cezpoľný beh Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžky cezpoľný beh Horná Simona 11 AK Junior Holič (A)
Nžky cezpoľný beh Hržičová Diana 10 AK Junior Holič (A)
Nžky cezpoľný beh Hudecová Michaela 13 Atletický oddiel Partizánske (C)
Nžky cezpoľný beh Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z. (A)
Nžky cezpoľný beh Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica (B)
Nžky cezpoľný beh Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžky cezpoľný beh Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžky cezpoľný beh Kepáková Emma 10 AK Junior Holič
Nžky cezpoľný beh Klučiarová Lenka 13 Detský atletický klub Tlmače
Nžky cezpoľný beh Klučiarová Lucia 12 Detský atletický klub Tlmače
Nžky cezpoľný beh Kolláriková Olívia 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš (A)
Nžky cezpoľný beh Kollárová Karolína 11 Atletický oddiel Partizánske (B)
Nžky cezpoľný beh Kozolková Liana 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky cezpoľný beh Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany
Nžky cezpoľný beh Krchnáková Veronika 11 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžky cezpoľný beh Kubatková Laura 13 AK AŠK Slávia Trnava (D)
Nžky cezpoľný beh Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš (A)
Nžky cezpoľný beh Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Nžky cezpoľný beh Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava (C)
Nžky cezpoľný beh Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžky cezpoľný beh Masarovičová Ema 11 AK AŠK Slávia Trnava (C)
Nžky cezpoľný beh Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžky cezpoľný beh Michalcová Michaela 10 Slávia Trenčín o.z. (A)
Nžky cezpoľný beh Miklánková Mariana 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžky cezpoľný beh Mitasová Adela 12 AK AŠK Slávia Trnava (D)
Nžky cezpoľný beh Moravcova Martina 10 AO TJ Spartak Myjava (A)
Nžky cezpoľný beh Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske (C)
Nžky cezpoľný beh Pikálková Gabriela 12 AK Junior Holič (A)
Nžky cezpoľný beh Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžky cezpoľný beh Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica (A)
Nžky cezpoľný beh Pražienková Diana 12 AO TJ Spartak Myjava (A)
Nžky cezpoľný beh Roščáková Natália 12 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžky cezpoľný beh Rybnikárová Ria 12 AK AŠK Slávia Trnava (D)
Nžky cezpoľný beh Sádovská Rebeka 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžky cezpoľný beh Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky cezpoľný beh Sládková Radka 11 ŠK Jablonica (B)
Nžky cezpoľný beh Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica (A) 0:05:12
Nžky cezpoľný beh Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš (A)
Nžky cezpoľný beh Sprušanská Lujza 10 Atletický oddiel Partizánske (B)
Nžky cezpoľný beh Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky cezpoľný beh Susková Adela 13 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Nžky cezpoľný beh Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Nžky cezpoľný beh Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžky cezpoľný beh Šabíková Ela 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky cezpoľný beh Šabíková Enna 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky cezpoľný beh Šerjeniková Sofia 11 Funny athletics Piešťany (A)
Nžky cezpoľný beh Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky cezpoľný beh Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky cezpoľný beh Štrosová Linda 11 AK Junior Holič (A)
Nžky cezpoľný beh Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky cezpoľný beh Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. (A)
Nžky cezpoľný beh Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Nžky cezpoľný beh Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany (A)
Nžky cezpoľný beh Trgiňová Karolína 11 Atletický oddiel Partizánske (C)
Nžky cezpoľný beh Trnovcová Júlia 10 Funny athletics Piešťany (A)
Nžky cezpoľný beh Úradníková Natália 11 TJ Družba Piešťany
Nžky cezpoľný beh Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany
Nžky cezpoľný beh Vŕbiková Agáta 13 Atletický oddiel Partizánske (B)
Nžky cezpoľný beh Wardle Catherine 12 Detský atletický klub Tlmače