<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo M-SsAZ juniorov a dorastu, Nitra, 5. 7. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
J 100 m Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 12.31 12.31
J výška Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 194 194
J diaľka Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 497 497
J trojskok Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 11.83
J guľa 6 kg Babic Denis 03 TJ Orava Dolný Kubín 08.70 08.70
J guľa 6 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 13.47 13.47
J guľa 6 kg Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen 11.71 11.71
J guľa 6 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 11.21 11.21
J disk 1,75 kg Babic Denis 03 TJ Orava Dolný Kubín 25.83 25.83
J disk 1,75 kg Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen 36.80 36.80
J disk 1,75 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 34.99 34.99
J kladivo 6 kg Babic Denis 03 TJ Orava Dolný Kubín 24.27 24.27
J kladivo 6 kg Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen
J kladivo 6 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 32.85 32.85
J kriket Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 45.64
J oštep 800 g Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 31.76 31.76
Dci 100 m Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 12.83 12.83
Dci 100 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 12.05 12.05
Dci 100 m Hanínec Lukáš 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 100 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 12.35 12.35
Dci 100 m Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín
Dci 100 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 13.77 13.77
Dci 100 m Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 12.78
Dci 100 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 11.39 11.39
Dci 100 m Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica
Dci 200 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 24.43 24.43
Dci 200 m Hanínec Lukáš 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 200 m Kothaj Ján Benedikt 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 200 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin
Dci 200 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 22.97 22.97
Dci 200 m Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin
Dci 200 m Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica
Dci 400 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 57.05 57.05
Dci 400 m Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 62.30 62.30
Dci 800 m Boško Adam 06 AO Olympia Považská Bystrica 2:50.36 2:50.36
Dci 800 m Kothaj Ján Benedikt 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 800 m Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 4:00.36
Dci 800 m Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin 2:41.92 2:41.92
Dci 1500 m Krišica Andrej 07 Atletický klub ZZO Čadca 5:39.95
Dci 3000 m Majtán Samuel 06 AO Olympia Považská Bystrica 12:01.85 12:01.85
Dci 100 m pr. 91,4 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 110 m pr. 91,4 Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 110 m pr. 91,4 Dováľ Patrik 05 MAC REDOX Lučenec 22.64
Dci 110 m pr. 91,4 Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 20.56 20.56
Dci 110 m pr. 91,4 Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec
Dci 110 m pr. 91,4 Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m pr. 83,8 Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m pr. 83,8 Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 72.43 72.43
Dci 400 m pr. 83,8 Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec
Dci 400 m pr. 83,8 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 66.57 66.57
Dci 400 m pr. 83,8 Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci chôdza 3000 m Nosáľ Adam 04 Atletický klub ZTS Martin 12:52.67 12:52.67
Dci výška Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 170 170
Dci výška Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 173 173
Dci výška Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 175 175
Dci výška Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 155 155
Dci žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 431 431
Dci žrď Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 220 220
Dci diaľka Dováľ Patrik 05 MAC REDOX Lučenec 425 499
Dci diaľka Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci diaľka Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 469 540
Dci diaľka Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec 473 473
Dci diaľka Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 472 472
Dci diaľka Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 500 500
Dci diaľka Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 571 571
Dci trojskok Dováľ Patrik 05 MAC REDOX Lučenec
Dci trojskok Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 11.12 11.12
Dci guľa 5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 10.17 10.17
Dci guľa 5 kg Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica 07.46 07.46
Dci guľa 5 kg Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica 08.79 08.79
Dci guľa 5 kg Martinec Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci guľa 5 kg Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 10.41 10.41
Dci guľa 5 kg Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica 06.33 06.33
Dci disk 1,5 kg Boško Adam 06 AO Olympia Považská Bystrica 12.48 12.48
Dci disk 1,5 kg Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 24.84 24.84
Dci disk 1,5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 26.12 26.12
Dci disk 1,5 kg Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica 16.16 16.16
Dci disk 1,5 kg Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica 19.29 19.29
Dci disk 1,5 kg Malina Peter 04 AO Sparta Považská Bystrica 29.49 29.49
Dci disk 1,5 kg Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 12.97 12.97
Dci disk 1,5 kg Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica 13.08 13.08
Dci disk 1,5 kg Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica 31.33 31.33
Dci kladivo 5 kg Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica 22.13 22.13
Dci kladivo 5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 29.39 29.39
Dci kladivo 5 kg Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín
Dci kladivo 5 kg Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci kladivo 5 kg Martinec Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci kladivo 5 kg Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 29.17 29.17
Dci kladivo 5 kg Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica 16.24 16.24
Dci oštep 600 g Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica
Dci oštep 600 g Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 45.54 45.54
Dci oštep 600 g Malina Peter 04 AO Sparta Považská Bystrica
Dci oštep 600 g Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 46.53 46.53
Dci oštep 600 g Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 54.42
Dci oštep 700 g Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica 26.80 26.80
Dci oštep 700 g Martinec Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci oštep 700 g Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 24.85 24.85
Dci oštep 700 g Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica 32.97 32.97
Jky žrď Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 250 250
Jky kladivo 4 kg Kereškényiová Simona 02 TJ Orava Dolný Kubín 36.90 36.90
Dky 100 m Árvaiová Viktória 07 MAC REDOX Lučenec
Dky 100 m Bušovská Vanesa 06 AO Sparta Považská Bystrica
Dky 100 m (1/2) Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen
Dky 100 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 13.00 13.00
Dky 100 m Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 14.40 14.40
Dky 100 m Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec 13.87 13.87
Dky 100 m (1/1) Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina 15.37
Dky 100 m (1/1) Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
Dky 100 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 13.61 13.61
Dky 100 m Uhliariková Nina 06 AO Sparta Považská Bystrica
Dky 200 m Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 200 m Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 30.38 30.38
Dky 200 m Dzurušová Nina 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 200 m Filušová Silvia 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 200 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 30.10 30.10
Dky 200 m Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 30.12 30.12
Dky 200 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 27.38 27.38
Dky 200 m (1/2) Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina
Dky 200 m Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 200 m Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 29.85 29.85
Dky 200 m Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.70 28.70
Dky 200 m (1/4) Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 29.69 29.69
Dky 200 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 200 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 27.54 27.54
Dky 200 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 28.14 27.72
Dky 400 m Adamcová Terézia 05 MŠk Žiar nad Hronom 94.30 94.30
Dky 400 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 68.43 68.43
Dky 400 m Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 400 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 63.82 63.82
Dky 400 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 63.45 63.45
Dky 800 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:35.06 2:35.06
Dky 800 m Kaščáková Diana 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 3:07.90 3:07.90
Dky 800 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 2:40.38 2:40.38
Dky 1500 m Bobaľová Adriana 07 BŠK Banská Bystrica 6:31.86
Dky 1500 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 5:26.54 5:12.86
Dky 1500 m Moncoľová Klaudia 04 BŠK Banská Bystrica
Dky 3000 m Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca 13:39.96 13:39.96
Dky 3000 m Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 12:26.6 12:26.6
Dky 100m p 76,2-8,2 Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica 19.30 19.30
Dky 100m p 76,2-8,2 Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 100m p 76,2-8,5 Ágoštonová Romana 07 MAC REDOX Lučenec
Dky 100m p 76,2-8,5 (1/4) Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 18.49 18.49
Dky 100m p 76,2-8,5 (1/1) Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina 16.59 16.59
Dky 400 m pr. 76,2 Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec 75.72 75.72
Dky 400 m pr. 76,2 Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 85.72 85.72
Dky 400 m pr. 76,2 Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 70.84 70.84
Dky chôdza 3000 m Dudová Ivana 05 Atletický klub ZTS Martin 14:42.86 14:42.86
Dky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 152 155
Dky výška (1/2) Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 152 152
Dky výška Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140 140
Dky výška Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 150 150
Dky výška Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin 150 150
Dky výška Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 150 150
Dky výška Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 158 158
Dky žrď Janíková Natália 08 AO Sparta Považská Bystrica 190 190
Dky diaľka Ágoštonová Romana 07 MAC REDOX Lučenec 410 410
Dky diaľka Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec 456 479
Dky diaľka Bušovská Vanesa 06 AO Sparta Považská Bystrica
Dky diaľka (1/2) Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 424 424
Dky diaľka Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 453 453
Dky diaľka Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica 393 393
Dky diaľka Dzurušová Nina 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 428
Dky diaľka (1/2) Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 380 380
Dky diaľka Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 482 482
Dky diaľka Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 495 495
Dky diaľka (1/2) Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina
Dky diaľka Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 521 521
Dky diaľka Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec 406 432
Dky diaľka Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 459 459
Dky diaľka (1/4) Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 467 467
Dky diaľka Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec 500 500
Dky diaľka (1/1) Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 435 435
Dky diaľka Uhliariková Nina 06 AO Sparta Považská Bystrica
Dky trojskok Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.82 08.82
Dky trojskok Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom
Dky trojskok Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky trojskok Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec 09.58 09.58
Dky guľa 3 kg Árvaiová Viktória 07 MAC REDOX Lučenec 06.18 06.18
Dky guľa 3 kg Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 07.12 07.12
Dky guľa 3 kg Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec 09.70 09.70
Dky guľa 3 kg Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica 08.40 08.40
Dky guľa 3 kg Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 07.31 07.31
Dky guľa 3 kg Grznárová Alexandra 04 Atletický klub ZTS Martin 09.05 09.05
Dky guľa 3 kg (1/3) Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen 07.96
Dky guľa 3 kg Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.93 08.93
Dky guľa 3 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca 09.19 09.19
Dky guľa 3 kg Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.41 08.41
Dky guľa 4 kg Filušová Silvia 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dky disk 1 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 25.70 25.70
Dky disk 1 kg Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica 19.92 19.92
Dky disk 1 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 29.96 29.96
Dky disk 1 kg (1/3) Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen 23.60 23.91
Dky disk 1 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.32 20.32
Dky disk 1 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.55 27.55
Dky disk 1 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 22.11 22.11
Dky disk 1 kg (1/4) Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 21.69 21.69
Dky kladivo 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 26.98 26.98
Dky kladivo 3 kg Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 38.34 38.34
Dky kladivo 3 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 40.78 40.78
Dky kladivo 3 kg (1/3) Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen 20.60
Dky kladivo 3 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca 27.47 27.47
Dky kladivo 3 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 28.80 28.80
Dky kladivo 3 kg Smolková Simona 06 TJ Orava Dolný Kubín 36.49 36.49
Dky kladivo 3 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 39.25 39.25
Dky oštep 500 g Ágoštonová Romana 07 MAC REDOX Lučenec 23.16 23.16
Dky oštep 500 g Árvaiová Viktória 07 MAC REDOX Lučenec 16.15 16.15
Dky oštep 500 g Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 27.82 27.82
Dky oštep 500 g Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec 23.36 23.36
Dky oštep 500 g Janíková Natália 08 AO Sparta Považská Bystrica
Dky oštep 500 g Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 24.89 24.89
Dky oštep 500 g Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 32.15 32.15
Dky oštep 500 g Smolková Simona 06 TJ Orava Dolný Kubín 24.40 24.40
Dky oštep 500 g (1/4) Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 16.68 16.68
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca