<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Míting ZsAZ pre mužov, ženy a mládežnícke kategórie, Trnava, 3. 7. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.25 11.25
M 100 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 12.39 12.39
M 100 m Maštalír Pavol 67 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.00 12.09
M 100 m Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra 11.29 11.10
M 100 m Žilavý Marcel 00 AK AŠK Slávia Trnava 11.71 11.28
M 200 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.86 22.86
M 200 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 25.97 25.97
M 200 m Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra 24.06 23.14
M 200 m Žilavý Marcel 00 AK AŠK Slávia Trnava 22.93 22.89
M 800 m Lelovský Adam 04 AK AŠK Slávia Trnava
M 800 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:16.54 2:16.54
Žci 60 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 08.22 08.22
Žci 60 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 60 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 07.99 07.99
Žci 60 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 08.79 08.79
Žci 60 m Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.55 08.55
Žci 60 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.22 08.22
Žci 60 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 08.25 08.25
Žci 60 m Jánošov Martin 06 AC Stavbár Nitra 08.66 08.66
Žci 60 m Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky 08.46 08.46
Žci 60 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 07.59 07.59
Žci 60 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 08.00 08.00
Žci 60 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 08.42 08.42
Žci 60 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 07.28 07.28
Žci 150 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 20.00 20.00
Žci 150 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky 19.27 19.27
Žci 150 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 18.98 18.98
Žci 150 m 0 Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 19.98 19.98
Žci 150 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 150 m 0 Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 18.78 18.78
Žci 150 m Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 21.23 21.23
Žci 150 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 19.39 19.39
Žci 150 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 20.61 20.61
Žci 150 m Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky 19.46 19.46
Žci 150 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 23.43
Žci 150 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 18.49 18.49
Žci 150 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 19.03 19.03
Žci 150 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 21.93
Žci 150 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 21.32 20.89
Žci 150 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 17.53 17.53
Žci 150 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 18.11 18.11
Žci 800 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 2:10.92 2:10.92
Žci 800 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 2:16.81 2:16.81
Žci 800 m Jánošov Martin 06 AC Stavbár Nitra 2:20.99 2:20.99
Žci 800 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 2:19.00 2:19.00
Žci 800 m Zachar Oliver 07 Atletický club Nové Zámky 2:55.74 2:55.74
Žci 100 m pr. 83,8 0 Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 13.86 13.86
Žci 100 m pr. 83,8 Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Žci výška Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 160 160
Žci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155 155
Žci výška Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 150 150
Žci guľa 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 15.33 15.33
Žci guľa 4 kg Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače 07.41 07.41
Žci guľa 4 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 09.79 09.79
Žci disk 1 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 45.03 45.03
Žci disk 1 kg Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače 17.72 17.72
Žci disk 1 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 24.02 24.02
Žci disk 1 kg Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžci 60 m Ábel Filip 08 AC Stavbár Nitra 09.60 09.60
Mžci 60 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 10.11 10.11
Mžci 60 m Dušanič Sebastián 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.32 10.32
Mžci 60 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 09.26 09.26
Mžci 60 m Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 08.81 08.81
Mžci 60 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 09.38 09.38
Mžci 60 m Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.94 09.94
Mžci 60 m Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.09 09.09
Mžci 60 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 08.56 08.56
Mžci 150 m Ábel Filip 08 AC Stavbár Nitra 24.70 24.70
Mžci 150 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 23.39 23.39
Mžci 150 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 20.63 20.63
Mžci 150 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 23.14 23.14
Mžci 150 m Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky 22.42 22.42
Mžci 150 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 22.99 22.99
Mžci 150 m Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 25.59 25.59
Mžci 150 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 20.81 20.81
Mžci 150 m Zemene Matúš 09 AC Stavbár Nitra 27.30
Mžci 800 m Dušanič Sebastián 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 800 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky
Mžci 800 m Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 2:28.92 2:28.92
Mžci 800 m Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky 2:38.46 2:38.46
Mžci 800 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 60m p 76,2-7,5 Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 11.04 11.04
Mžci 60m p 76,2-7,5 Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 11.92 11.92
Mžci 60m p 76,2-7,5 Zemene Matúš 09 AC Stavbár Nitra 13.40 13.40
Mžci výška Dušanič Sebastián 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci výška Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 130 130
Mžci výška Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 125 125
Ž 100 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 12.91 12.91
Ž 100 m Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 13.28 13.23
Ž 100 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 14.01 14.01
Ž 100 m 0 Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 14.71 14.71
Ž 200 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 26.61 26.61
Ž 200 m Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 26.21 26.21
Ž 200 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 28.07 28.07
Ž 200 m 0 Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra
Ž 800 m Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava 2:25.82 2:25.82
Žky 60 m Bernátová Dominika 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.05 09.58
Žky 60 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.15 09.15
Žky 60 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.96
Žky 60 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 09.00 09.00
Žky 60 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 08.78 08.78
Žky 60 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 09.09 09.09
Žky 60 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 09.04 09.04
Žky 60 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.03 09.03
Žky 60 m Michalčíková Bianka 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.20
Žky 60 m Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany
Žky 60 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.94 08.94
Žky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 08.19 08.19
Žky 60 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 08.40 08.40
Žky 60 m Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.66 08.66
Žky 60 m Štiavnická Monika 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.54 08.54
Žky 60 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.71 08.71
Žky 150 m Bernátová Dominika 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.86
Žky 150 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.83 23.83
Žky 150 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.11
Žky 150 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 22.77 22.77
Žky 150 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 21.53 21.53
Žky 150 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 21.74 21.74
Žky 150 m Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.80 23.80
Žky 150 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 22.73 22.73
Žky 150 m Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 22.64 22.64
Žky 150 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 21.95 21.61
Žky 150 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 22.54
Žky 150 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 19.45 19.45
Žky 150 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 21.12 21.12
Žky 150 m Štiavnická Monika 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava 20.61 20.61
Žky 800 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:20.10 2:20.10
Žky 100m p 76,2-8,2 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 17.39 17.39
Žky 100m p 76,2-8,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 15.84 15.84
Žky 100m p 76,2-8,2 Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 19.05 19.05
Žky 100m p 76,2-8,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 18.45 18.45
Žky 100m p 76,2-8,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 15.53 15.53
Žky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 154 154
Žky výška Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 135
Žky výška Michalčíková Bianka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky výška Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 155 155
Žky výška Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 140 140
Žky výška Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 130 130
Žky guľa 3 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 11.10 11.10
Mžky 60 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.30 09.30
Mžky 60 m Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra 10.76 10.76
Mžky 60 m Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.62 10.62
Mžky 60 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 10.01 09.94
Mžky 60 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 08.85 08.74
Mžky 60 m Hrotková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.13 09.13
Mžky 60 m Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 09.10 09.10
Mžky 60 m Kajanová Laura Liliana 09 Detský atletický klub Tlmače 09.97 09.97
Mžky 60 m Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.35 09.35
Mžky 60 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 09.11 09.11
Mžky 60 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 09.74 09.74
Mžky 60 m Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 09.74 09.74
Mžky 60 m Macková Aneta 08 AC Stavbár Nitra 10.14 10.14
Mžky 60 m Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.75 10.75
Mžky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 08.52 08.52
Mžky 60 m Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.24 09.24
Mžky 60 m Pečenková Maja Angelina 08 AC Stavbár Nitra
Mžky 60 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 08.98 08.98
Mžky 60 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 09.46 09.46
Mžky 60 m Sokolovská Veronika 09 Funny athletics Piešťany 09.43 09.43
Mžky 60 m Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.15 09.15
Mžky 60 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.98 08.98
Mžky 60 m Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.50 09.50
Mžky 60 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 08.90 08.90
Mžky 60 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 09.60 09.60
Mžky 150 m Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra 28.52 28.52
Mžky 150 m Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 22.85 22.85
Mžky 150 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 21.62 21.62
Mžky 150 m Hrotková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava 22.13 22.13
Mžky 150 m Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 22.28 22.28
Mžky 150 m Kajanová Laura Liliana 09 Detský atletický klub Tlmače
Mžky 150 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 21.78 21.78
Mžky 150 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 24.47 24.47
Mžky 150 m Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 24.02 24.02
Mžky 150 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 20.38 20.38
Mžky 150 m Macková Aneta 08 AC Stavbár Nitra
Mžky 150 m Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 21.38 21.38
Mžky 150 m Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 23.54
Mžky 150 m Pečenková Maja Angelina 08 AC Stavbár Nitra
Mžky 150 m Rusková Izabel 08 Atletický klub Bojničky
Mžky 150 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 22.45 22.45
Mžky 150 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 150 m Sokolovská Veronika 09 Funny athletics Piešťany 24.17 24.17
Mžky 150 m Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 26.58 26.58
Mžky 150 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 20.68 20.68
Mžky 150 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 23.93 23.93
Mžky 150 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 22.56 22.56
Mžky 800 m Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 800 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 3:20.45
Mžky 800 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 3:34.06 3:34.06
Mžky 800 m Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 800 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 3:01.12 3:01.12
Mžky 800 m Vengrin Leontina 09 Slávia Trenčín o.z. 2:59.21 2:59.21
Mžky 60m p 76,2-7,5 Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 13.05 13.05
Mžky 60m p 76,2-7,5 Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 16.35 16.35
Mžky 60m p 76,2-7,5 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 11.84 11.84
Mžky 60m p 76,2-7,5 Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 11.89 11.89
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany
Mžky 60m p 76,2-7,5 Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 10.07 10.07
Mžky 60m p 76,2-7,5 Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 12.39 12.39
Mžky 60m p 76,2-7,5 Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany
Mžky 60m p 76,2-7,5 Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 12.08 12.08
Mžky 60m p 76,2-7,5 Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky 13.08 13.08
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 10.37 10.37
Mžky výška Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 110 110
Mžky výška Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 136 136
Mžky výška Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 120 120
Mžky výška Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 125 125
Mžky výška Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky výška Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 141 141
Mžky výška Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 120 120
Mžky výška Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 141 141
Mžky výška Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 135 135
Mžky guľa 2 kg Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky guľa 2 kg Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky guľa 2 kg Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky guľa 2 kg Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky guľa 2 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.79 08.79
Mžky guľa 2 kg Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky guľa 2 kg Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 05.18 05.18
Mžky guľa 2 kg Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky 07.70 07.70
Mžky guľa 2 kg Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 09.32 09.32
Nžci 60 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 09.11 09.11
Nžci 60 m Bošnák Filip 10 AK AŠK Slávia Trnava 12.79
Nžci 60 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 09.59 09.59
Nžci 60 m Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra 10.85 10.85
Nžci 60 m Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra 10.20
Nžci 60 m Kiš Adam 12 Atletický klub Šurany
Nžci 60 m Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra 10.26 10.26
Nžci 60 m Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače 10.07 10.07
Nžci 60 m Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 09.95 09.95
Nžci 60 m Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra 10.54 10.54
Nžci 60 m Nedas Tomáš 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 60 m Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.31 10.31
Nžci 60 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.84
Nžci 60 m Slávik Eliáš 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Nžci 60 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske 08.75 08.75
Nžci 150 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 22.63 22.63
Nžci 150 m Bošnák Filip 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 150 m Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 24.02 24.02
Nžci 150 m Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 150 m Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra 23.87 23.87
Nžci 150 m Kiš Adam 12 Atletický klub Šurany
Nžci 150 m Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra 23.90 23.90
Nžci 150 m Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače 25.83 25.83
Nžci 150 m Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 150 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 28.92
Nžci 150 m Slávik Eliáš 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Nžci 150 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 800 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 800 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m pr. 68,6 Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m pr. 68,6 Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m pr. 68,6 Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra
Nžci guľa 2 kg Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci guľa 2 kg Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 09.14 09.14
Nžci guľa 2 kg Nedas Tomáš 10 Atletický oddiel Partizánske 07.86 07.86
Nžky 60 m Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra 10.48 10.48
Nžky 60 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 09.45 09.45
Nžky 60 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 09.68 09.68
Nžky 60 m Gajdošová Liana 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 10.13 10.13
Nžky 60 m Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra 10.16 10.16
Nžky 60 m Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 11.07 11.07
Nžky 60 m Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 11.30
Nžky 60 m Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 09.79 09.79
Nžky 60 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 10.84 10.84
Nžky 60 m Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače 10.70 10.70
Nžky 60 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.97 09.97
Nžky 60 m Macharová Lucia 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 60 m Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 10.34 10.34
Nžky 60 m Račeková Malvína 11 Atletický klub Šurany
Nžky 60 m Sádovská Rebeka 11 Detský atletický klub Tlmače 10.44 10.44
Nžky 60 m Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava 12.09 12.09
Nžky 60 m Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 09.75 09.75
Nžky 60 m Šimončičová Nela 11 AC Stavbár Nitra 11.36 11.36
Nžky 60 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.51 10.51
Nžky 60 m Záhorská Simona 11 Detský atletický klub Tlmače 11.46 11.46
Nžky 150 m Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra 27.31 27.31
Nžky 150 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 23.13 23.13
Nžky 150 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 24.04 24.04
Nžky 150 m Gajdošová Liana 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 150 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 25.95 25.95
Nžky 150 m Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 150 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 29.35 29.35
Nžky 150 m Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 150 m Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače 27.37 27.37
Nžky 150 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 25.99 25.99
Nžky 150 m Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 28.48 28.48
Nžky 150 m Račeková Malvína 11 Atletický klub Šurany
Nžky 150 m Sádovská Rebeka 11 Detský atletický klub Tlmače 26.78 26.78
Nžky 150 m Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 150 m Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m Šimončičová Nela 11 AC Stavbár Nitra 28.42 28.42
Nžky 150 m Záhorská Simona 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 800 m Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m pr. 68,6 Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra 13.52 13.52
Nžky 60 m pr. 68,6 Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 60 m pr. 68,6 Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m pr. 68,6 Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m pr. 68,6 Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 60 m pr. 68,6 Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m pr. 68,6 Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky výška Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky výška Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky výška Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky výška Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky guľa 2 kg Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 06.11 06.11
Nžky guľa 2 kg Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky guľa 2 kg Macharová Lucia 11 Slávia Trenčín o.z. 04.40 04.40
Nžky guľa 2 kg Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske