<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S, Trenčín, 10. 7. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St Detská P-T-S (3/2) Bilická Alica Izabela 10 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (5/6) Bilický Félix Oliver 11 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (3/4) Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Bučková Veronika 10 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa St Detská P-T-S (4/3) Burke Grace 11 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z. (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Galková Tereza 12 Boscovia Nová Dubnica
Dtsa St Detská P-T-S (3/3) Horečná Natália 10 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Hort Matej 11 Boscovia Nová Dubnica
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Horváthová Monika 12 Boscovia Nová Dubnica
Dtsa St Detská P-T-S (4/2) Hulínová Lea 11 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (5/2) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Jakubek Jakub 12 Slávia Trenčín o.z. (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Kapuš Karolína 12 Slávia Trenčín o.z. (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Koprda Andrej 10 Boscovia Nová Dubnica
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Kotešovec Dominik 11 Boscovia Nová Dubnica
Dtsa St Detská P-T-S (4/5) Lamoš Jakub 12 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (5/4) Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Madluška Maroš 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St Detská P-T-S (5/3) Macharová Lucia 11 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa St Detská P-T-S (3/1) Michalcová Michaela 10 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (4/4) Mikláš Michal 11 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Mitošinka Matej 12 Slávia Trenčín o.z. (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Moravcova Martina 10 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Murgaš Matej 10 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Nevidzanová Amélia 12 Boscovia Nová Dubnica
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Ostrčil Adrián 12 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa St Detská P-T-S (3/6) Plšek Michal 14 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Soter Adi Jesse 14 Slávia Trenčín o.z. (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Spačková Ria 12 Slávia Trenčín o.z. (B)
Dtsa St Detská P-T-S (3/5) Stoklasa Samuel 11 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (5/1) Škúciová Dominika 12 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Talian Branislav 11 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa St Detská P-T-S (4/1) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (5/5) Vitaloš Oskar 12 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (4/6) Zeman Matúš 10 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Bučková Valentína 14 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Bukovčák Lukáš 13 Boscovia Nová Dubnica
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Fiantoková Bianka 13 AO Sparta Považská Bystrica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Foltín Marián 13 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Foltínová Zoja 14 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Gába Karol 14 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Gažová Tamara 13 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Halinár Michal 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Hanicová Ria 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Helíková Anna 15 AO Sparta Považská Bystrica (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Hrbas Viktor 14 Slávia Trenčín o.z. (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Hudecová Viktória 14 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/1) Hulínová Carla 15 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Chorvát Patrik 13 Boscovia Nová Dubnica
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Jakubek Matúš 16 Slávia Trenčín o.z. (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Kaňo Matias Lukáš 15 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Kapuš Emka 14 Slávia Trenčín o.z. (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Končierová Laura 13 Boscovia Nová Dubnica
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Kostelánska Petronela 15 AO Sparta Považská Bystrica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Krajčovič Alex 14 AO Sparta Považská Bystrica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Lehocká Magdalénka 13 Boscovia Nová Dubnica
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Macharová Eliška 14 Slávia Trenčín o.z. (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/2) Maláčova Adéla 14 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Mareková Vladimíra 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Meixnerová Sofia 13 AO Sparta Považská Bystrica (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/4) Mišák Jakub 13 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Mitošinka Adam 14 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/3) Moravčík Lucas 13 Slávia Trenčín o.z.
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Pavlík Tadeáš 14 AO Sparta Považská Bystrica (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Setnický Sebastián 15 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Španiheľ Matej 14 AO Sparta Považská Bystrica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Šumáková Ela 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Zemanovič Alex 15 Slávia Trenčín o.z. (A)