<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S (Prešovský kraj), Prešov, 22. 6. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St Detská P-T-S Ambrózy Šimon 10 Občianske združenie TABATA Levoča
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Anderková Michaela 11 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Bartek Samuel 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa St Detská P-T-S Bilasová Stanislava 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Bučková Tatiana 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Gernátová Zara 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Gondkovič Marko 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Grohoľová Karin 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Dtsa St Detská P-T-S Jajková Nina 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Jovič Alica 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Komárová Bibiana 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Koscelník Jakub 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Kravec Patrik 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Kravec Quido 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Maník Maximilián 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Maníková Michaela 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa St Detská P-T-S Melcherová Zuzana 10 Občianske združenie TABATA Levoča
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Miklošková Mária Elen 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Nižník Dávid 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Nižníková Karolína 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa St Detská P-T-S Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Olejník Pavol 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Olejníková Klára 11 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa St Detská P-T-S Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Dtsa St Detská P-T-S Papištová Sára 11 Občianske združenie TABATA Levoča
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Pavlinská Miriam 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Petríková Michaela 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Pitáková Adela 11 Občianske združenie TABATA Levoča
Dtsa St Detská P-T-S Poláček Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Semka Damian 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Senderák Ondrej 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Slivka Šimon 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Starec Boris 10 Občianske združenie TABATA Levoča
Dtsa St Detská P-T-S Šichta Ján 10 Občianske združenie TABATA Levoča
Dtsa St Detská P-T-S Tóthová Veronika 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Dtsa St Detská P-T-S Uhriňák Matej 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Dtsa St Detská P-T-S Vasilega Jakub 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Androvič Alexander 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Benčová Terézia 15 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Hudák Jaroslav 15 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Miroľová Tereza Sára 16 Atletika ŠPORT HROU Prešov