<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S (Nitriansky kraj), Nitra, 27. 6. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St Detská P-T-S Adámeková Nela 10 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S Blanářová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St Detská P-T-S Bojda Filip 10 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S Čápek Maximilián 10 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S Gyenesová Bibiana 12 VIETO DŠA Levice (A)
Dtsa St Detská P-T-S Hrudková Simonka 10 VIETO DŠA Levice (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Kozolková Liana 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S Krištof Tomáš 11 VIETO DŠA Levice (A)
Dtsa St Detská P-T-S Kubáň Leo 11 VIETO DŠA Levice (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Salíni Adela 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Sečkár Samuel 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Sučko Tomáš 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Šabíková Ela 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Šabíková Enna 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S Štarke Fedor 10 ŠK ŠOG Nitra
Dtsa St Detská P-T-S Valkovič Samuel 10 VIETO DŠA Levice (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Adámiková Samia 13 ŠAK športový AK Komárno
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Baťo Kamil 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Borčin Ivan 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/2) Mandák Daniel 15 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Novota Matej 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Sečkárová Alexandra 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Strasser Ladislav 13 ŠAK športový AK Komárno
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/1) Šproch Matej 15 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce