<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detský letný štafetový kros, Prešov, 11. 6. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St CBeh štafeta Anderková Michaela 11 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St CBeh štafeta Andrejka Matej 13 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa
Dtsa St CBeh štafeta Bartek Samuel 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St CBeh štafeta Blašková Barbora 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)
Dtsa St CBeh štafeta Gajdošová Ľubica 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St CBeh štafeta Galdun Ondrej 15 Atletika ŠPORT HROU Prešov (C)
Dtsa St CBeh štafeta Geciková Natália 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St CBeh štafeta Gernátová Zara 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov (B)
Dtsa St CBeh štafeta Halgaš Samuel 10 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa
Dtsa St CBeh štafeta Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)
Dtsa St CBeh štafeta Horváthová Jennifer 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (C)
Dtsa St CBeh štafeta Chanáth Ján 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St CBeh štafeta Janíčková Miriam 10 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa
Dtsa St CBeh štafeta Kasperkevič Šimon 10 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa
Dtsa St CBeh štafeta Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov (B)
Dtsa St CBeh štafeta Komárová Bibiana 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov (C)
Dtsa St CBeh štafeta Kormaníková Michaela 10 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa
Dtsa St CBeh štafeta Koscelník Jakub 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (C)
Dtsa St CBeh štafeta Krištofová Sandra 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov (C)
Dtsa St CBeh štafeta Kupec Timothy 10 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa
Dtsa St CBeh štafeta Lazorik Martin 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St CBeh štafeta Lisová Sára 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (D)
Dtsa St CBeh štafeta Maník Maximilián 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (D)
Dtsa St CBeh štafeta Maníková Michaela 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (D)
Dtsa St CBeh štafeta Miklošková Mária Elen 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St CBeh štafeta Nižník Dávid 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St CBeh štafeta Nižníková Karolína 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (C)
Dtsa St CBeh štafeta Olejník Pavol 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (C)
Dtsa St CBeh štafeta Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)
Dtsa St CBeh štafeta Pekárová Hudáková Miriam 11 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa
Dtsa St CBeh štafeta Ponik Slavomír 11 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (D)
Dtsa St CBeh štafeta Repková Nina 10 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa
Dtsa St CBeh štafeta Ruščin Teo 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov (C)
Dtsa St CBeh štafeta Sekelský Adam 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov (B)
Dtsa St CBeh štafeta Senderák Ondrej 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (D)
Dtsa St CBeh štafeta Somerauer Klára 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov (B)
Dtsa St CBeh štafeta Štellmach Juraj 11 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa
Dtsa St CBeh štafeta Štellmach Matej 12 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa
Dtsa St CBeh štafeta Štellmachová Zuzana 11 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa
Dtsa St CBeh štafeta Takáč Adam 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)
Dtsa St CBeh štafeta Zentková Simona 10 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa