<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1.kola M SsAZ družstiev dorastu a juniorov, Martin, 13. 6. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
J 100 m Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 12.31 12.31
J 100 m Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš
J 200 m Čurlej Marián 02 AO Sparta Považská Bystrica 27.45 27.45
J 200 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 25.48 25.48
J 200 m Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou
J 200 m Nevedel Alex 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 27.30
J 200 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 26.18
J 400 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 53.32 53.32
J 400 m Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 51.45 51.45
J 800 m Baroňák Pavol 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:09.41 2:09.41
J 800 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 2:02.68 2:02.68
J 800 m Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 2:10.89 2:10.89
J 800 m Nevedel Alex 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:17.34 2:12.80
J 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:09.54 2:09.54
J 800 m Židek Miroslav 03 AO Sparta Považská Bystrica 2:10.15 2:10.15
J 3000 m Čurlej Marián 02 AO Sparta Považská Bystrica 11:45.11
J 3000 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 09:07.22 09:07.22
J 3000 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 08:57.81 08:57.81
J 3000 m Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 08:57.78 08:57.78
J 110 m pr. 99,1 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 16.06 16.06
J 300 m pr. 91,4 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš
J chôdza 3000 m Pastorek Richard 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:40.51 16:31.76
J výška Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 190 190
J výška Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 194 194
J diaľka Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 605 605
J diaľka Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 497 497
J trojskok Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 13.38 13.38
J guľa 6 kg Babic Denis 03 TJ Orava Dolný Kubín 08.70 08.70
J guľa 6 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 11.96 11.96
J guľa 6 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 09.98 09.98
J disk 1,75 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 34.99 34.99
J kladivo 6 kg Babic Denis 03 TJ Orava Dolný Kubín 23.83 23.83
J kladivo 6 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 32.85 32.85
J oštep 800 g Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina
J oštep 800 g Šajtroch Mário 02 MŠk Žiar nad Hronom 42.89 42.89
J oštep 800 g Tomčík Gorazd 03 AK Mostáreň Brezno
Dci 100 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 11.51 11.51
Dci 100 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 12.35 12.35
Dci 100 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 13.59
Dci 100 m Hanínec Lukáš 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 100 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 100 m Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 100 m Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 100 m Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec
Dci 100 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina
Dci 100 m Krajči Dominik 05 AK Mostáreň Brezno 14.22
Dci 100 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 12.25 12.25
Dci 100 m Malina Peter 04 AO Sparta Považská Bystrica
Dci 100 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin
Dci 100 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 11.58 11.58
Dci 100 m Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 100 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina
Dci 100 m Víglaský Daniel 06 Atletický klub Krupina
Dci 200 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 25.50 25.50
Dci 200 m Hanínec Lukáš 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 200 m Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin 30.96 30.96
Dci 200 m Kiselev Vasily (C) 05 MŠk Žiar nad Hronom 26.40 26.40
Dci 200 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina
Dci 200 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 26.37 26.37
Dci 200 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 26.04
Dci 200 m Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom
Dci 200 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 25.84 25.84
Dci 200 m Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica
Dci 200 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 23.80 23.80
Dci 200 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina
Dci 200 m Víglaský Daniel 06 Atletický klub Krupina
Dci 400 m Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom 55.25 55.25
Dci 400 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 400 m Janček Richard 06 TRIKLUB Poprad
Dci 400 m Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin
Dci 400 m Kiselev Vasily (C) 05 MŠk Žiar nad Hronom 56.08 56.08
Dci 400 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 57.35 57.35
Dci 400 m Krajči Dominik 05 AK Mostáreň Brezno 65.86
Dci 400 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 53.84 53.84
Dci 400 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 58.70 57.18
Dci 400 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 64.91
Dci 400 m Víglaský Daniel 06 Atletický klub Krupina
Dci 800 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:12.22 2:12.22
Dci 800 m Fuchs Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:39.90 2:39.90
Dci 800 m Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin 2:02.62 2:02.62
Dci 800 m Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 800 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 2:21.20
Dci 800 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:20.84 2:20.84
Dci 800 m Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 4:00.36
Dci 800 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:05.87 2:05.87
Dci 800 m Povinský Luboš 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:30.38 2:30.38
Dci 800 m Rebidáš Šimon 05 Atletický klub ZTS Martin 2:11.73
Dci 800 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 2:20.35
Dci 800 m Rybárik Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 800 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:13.68 2:13.68
Dci 800 m Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom
Dci 800 m Tarac Ramon 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:32.14 2:32.14
Dci 800 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 2:18.87 2:18.87
Dci 3000 m Boško Adam 06 AO Olympia Považská Bystrica 12:59.58 12:59.58
Dci 3000 m Henček Viktor 06 BŠK Banská Bystrica 12:01.41 12:01.41
Dci 3000 m Janček Richard 06 TRIKLUB Poprad
Dci 3000 m Majtán Samuel 06 AO Olympia Považská Bystrica 13:33.40 13:33.40
Dci 3000 m Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin 11:40.36 11:40.36
Dci 3000 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 09:56.09 09:56.09
Dci 110 m pr. 91,4 Dováľ Patrik 05 MAC REDOX Lučenec 22.64
Dci 110 m pr. 91,4 Hanák Patrik 06 AO Olympia Považská Bystrica 20.80 20.80
Dci 110 m pr. 91,4 Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 20.89 20.89
Dci 110 m pr. 91,4 Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci 110 m pr. 91,4 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 17.45 17.45
Dci 110 m pr. 91,4 Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 110 m pr. 91,4 Šoltés Marek 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 15.01 15.01
Dci 300 m pr. 83,8 Hanák Patrik 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 300 m pr. 83,8 Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 54.70
Dci 300 m pr. 83,8 Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom
Dci 300 m pr. 83,8 Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec
Dci 300 m pr. 83,8 Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci 300 m pr. 83,8 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 300 m pr. 83,8 Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 300 m pr. 83,8 Šoltés Marek 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Dci chôdza 3000 m Mencel Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 12:39.69 12:39.69
Dci chôdza 3000 m Nosáľ Adam 04 Atletický klub ZTS Martin 12:52.67 12:52.67
Dci výška Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 160 160
Dci výška Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 173 173
Dci výška Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 169 169
Dci výška Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 150 150
Dci žrď Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 260 260
Dci žrď Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 220 220
Dci diaľka Dováľ Patrik 05 MAC REDOX Lučenec 425 499
Dci diaľka Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci diaľka Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 620 620
Dci diaľka Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec 473 473
Dci diaľka Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 538 538
Dci diaľka Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 545 545
Dci diaľka Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 521 521
Dci diaľka Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 511 511
Dci diaľka Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 500 500
Dci diaľka Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 543 543
Dci trojskok Dováľ Patrik 05 MAC REDOX Lučenec
Dci trojskok Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec
Dci guľa 5 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 11.09 11.09
Dci guľa 5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 10.17 10.17
Dci guľa 5 kg Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 10.41 10.41
Dci guľa 5 kg Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci disk 1,5 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 28.37 30.09
Dci disk 1,5 kg Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 23.95 23.95
Dci disk 1,5 kg Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 30.57 30.57
Dci disk 1,5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 26.12 26.12
Dci disk 1,5 kg Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica
Dci disk 1,5 kg Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica 18.70 18.70
Dci disk 1,5 kg Malina Peter 04 AO Sparta Považská Bystrica
Dci disk 1,5 kg Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci disk 1,5 kg Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci kladivo 5 kg Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica 19.61 19.61
Dci kladivo 5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 28.62 28.62
Dci kladivo 5 kg Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 29.17 29.17
Dci kladivo 5 kg Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci oštep 700 g Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 22.62
Dci oštep 700 g Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica 17.30
Dci oštep 700 g Henček Viktor 06 BŠK Banská Bystrica
Dci oštep 700 g Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica 24.11
Dci oštep 700 g Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín
Dci oštep 700 g Malina Peter 04 AO Sparta Považská Bystrica 37.44 37.44
Dci oštep 700 g Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 41.80 41.80
Dci oštep 700 g Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 24.60 24.60
Dci oštep 700 g Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica 32.97 32.97
Dci 4 x 100 m kluby Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica
Jky 200 m Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 28.92 28.92
Jky 200 m Zacharová Daniela 03 Atletický klub ZTS Martin 31.76 30.45
Jky 400 m Zacharová Daniela 03 Atletický klub ZTS Martin 67.86 66.66
Jky 300 m pr. 76,2 Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 49.84
Jky chôdza 3000 m Pastoreková Henrieta 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:10.22 17:45.39
Jky guľa 4 kg Boldizsárová Tereza 02 Atletický oddiel Žilina 07.08 07.08
Jky disk 1 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 28.11 28.11
Jky disk 1 kg Boldizsárová Tereza 02 Atletický oddiel Žilina 22.45 22.45
Jky kladivo 4 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 40.66 40.66
Dky 100 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina
Dky 100 m Friedlová Barbora 07 Atletický klub ZZO Čadca 15.37 15.37
Dky 100 m Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany
Dky 100 m Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 14.11 13.94
Dky 100 m Holeková Karolína 04 MŠk Žiar nad Hronom 12.95 12.95
Dky 100 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina
Dky 100 m Janičkova Katarína (H) 05 Atletický klub ZZO Čadca 13.82 13.82
Dky 100 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 13.11 13.11
Dky 100 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 13.94 13.94
Dky 100 m Kasajová Kristína 06 Atletický oddiel Žilina
Dky 100 m Kaščáková Diana 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 15.80 15.80
Dky 100 m Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina
Dky 100 m Kováčiková Klára 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 100 m Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 14.40 14.40
Dky 100 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 12.95 12.95
Dky 100 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 14.28 14.23
Dky 100 m Lipková Sabína 04 Atletický klub ZZO Čadca 15.61 15.61
Dky 100 m Machynková Miroslava 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dky 100 m Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina
Dky 100 m Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec 14.75 14.75
Dky 100 m Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 13.48 13.48
Dky 100 m Štedráková Karin 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 100 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
Dky 100 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 100 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 13.66 13.66
Dky 100 m Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen
Dky 100 m Wittmannová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 200 m Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 200 m Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina
Dky 200 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina
Dky 200 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 200 m Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom 31.33
Dky 200 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina
Dky 200 m Janičkova Katarína (H) 05 Atletický klub ZZO Čadca 28.90 28.68
Dky 200 m Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 30.12 30.12
Dky 200 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 27.38 27.38
Dky 200 m Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 30.98 30.98
Dky 200 m Kasajová Kristína 06 Atletický oddiel Žilina
Dky 200 m Kaščáková Diana 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 33.02 33.02
Dky 200 m Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina
Dky 200 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 26.95 26.75
Dky 200 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 29.82 29.48
Dky 200 m Machynková Miroslava 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dky 200 m Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 29.85 29.85
Dky 200 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 28.86 28.86
Dky 200 m Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina
Dky 200 m Martinčeková Emma 04 Atletický klub ZTS Martin 30.62 30.08
Dky 200 m Mlynárčiková Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 200 m Nuttová Nina 05 TJ Orava Dolný Kubín
Dky 200 m Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.70 28.70
Dky 200 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 28.74
Dky 200 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 200 m Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky 200 m Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina
Dky 200 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
Dky 200 m Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 30.35 29.95
Dky 200 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 200 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 28.13 28.13
Dky 200 m Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen
Dky 200 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 28.14 27.72
Dky 200 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dky 200 m Wittmannová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 200 m Záchelová Aneta 05 TJ Orava Dolný Kubín
Dky 400 m Adamcová Terézia 05 MŠk Žiar nad Hronom 94.30 94.30
Dky 400 m Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 400 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina
Dky 400 m Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 68.57 68.57
Dky 400 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 72.05 72.05
Dky 400 m Lednicka Linda 05 AO Olympia Považská Bystrica 68.43 68.43
Dky 400 m Letošová Zuzana 04 CVČ Liptovský Mikuláš 67.00 67.00
Dky 400 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 64.00 64.00
Dky 400 m Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom 71.35 71.35
Dky 400 m Schullerová Sára 07 MAC REDOX Lučenec
Dky 400 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 63.45 63.45
Dky 800 m Fuchsová Tereza 05 Atletický klub ZZO Čadca 2:55.82
Dky 800 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:35.36 2:35.36
Dky 800 m Hrmová Nina 07 MŠk Žiar nad Hronom 3:00.19 3:00.19
Dky 800 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 2:44.97 2:44.97
Dky 800 m Janičkova Katarína (H) 05 Atletický klub ZZO Čadca 2:27.56 2:27.56
Dky 800 m Kalinová Sofia 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:45.43
Dky 800 m Kliačiková Darina 06 TJ Orava Dolný Kubín
Dky 800 m Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:34.95 2:34.95
Dky 800 m Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina 2:45.67 2:45.67
Dky 800 m Laceková Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin
Dky 800 m Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina 2:30.98 2:30.98
Dky 800 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 2:40.38 2:40.38
Dky 800 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:29.12 2:29.12
Dky 3000 m Bartalová Klaudia 07 AK Borský Svätý Jur
Dky 3000 m Bobaľová Adriana 07 BŠK Banská Bystrica
Dky 3000 m Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca 13:39.96 13:39.96
Dky 3000 m Kalinová Sarah 04 Atletický klub ZZO Čadca 12:37.87 12:37.87
Dky 3000 m Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom 13:01.52 13:01.52
Dky 3000 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 12:17.98 12:17.98
Dky 3000 m Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina 12:00.7 12:00.7
Dky 3000 m Muráriková Aneta 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dky 3000 m Tarabova Tereza Iris 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 3000 m Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 100m p 76,2-8,5 Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 100m p 76,2-8,5 Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 18.53 18.53
Dky 100m p 76,2-8,5 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 18.73 18.40
Dky 100m p 76,2-8,5 Letošová Zuzana 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 100m p 76,2-8,5 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 15.41 15.41
Dky 100m p 76,2-8,5 Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 18.75 18.75
Dky 100m p 76,2-8,5 Riegelová Sára 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 100m p 76,2-8,5 Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina
Dky 100m p 76,2-8,5 Schullerová Sára 07 MAC REDOX Lučenec
Dky 100m p 76,2-8,5 Šutarová Klára 06 AO Sparta Považská Bystrica
Dky 300 m pr. 76,2 Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec
Dky 300 m pr. 76,2 Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 300 m pr. 76,2 Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 59.69
Dky 300 m pr. 76,2 Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 59.91 59.91
Dky 300 m pr. 76,2 Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 50.83 50.83
Dky 300 m pr. 76,2 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 53.06
Dky 300 m pr. 76,2 Lednicka Linda 05 AO Olympia Považská Bystrica 54.78 54.78
Dky 300 m pr. 76,2 Letošová Zuzana 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 300 m pr. 76,2 Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 52.80 52.30
Dky 300 m pr. 76,2 Riegelová Sára 05 CVČ Liptovský Mikuláš 50.44 50.44
Dky 300 m pr. 76,2 Šutarová Klára 06 AO Sparta Považská Bystrica 54.34 54.34
Dky chôdza 3000 m Bilibok Kinco Brigita (C) 06 AK Borský Svätý Jur 23:27.09 23:27.09
Dky chôdza 3000 m Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 23:22.56 21:29.55
Dky chôdza 3000 m Dudová Ivana 05 Atletický klub ZTS Martin 14:42.86 14:42.86
Dky chôdza 3000 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 17:56.27 17:56.27
Dky chôdza 3000 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 19:09.21 19:09.21
Dky chôdza 3000 m Krkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO Čadca 24:31.87 24:31.87
Dky chôdza 3000 m Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin 15:34.22 15:34.22
Dky chôdza 3000 m Mojžišová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany 20:46.47 20:46.47
Dky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 152 155
Dky výška Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 150 150
Dky výška Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 146 146
Dky výška Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 150 150
Dky výška Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 160 160
Dky výška Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin 150 150
Dky výška Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 150 150
Dky výška Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 158 158
Dky výška Trnovská Linda 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 145 145
Dky žrď Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 180 200
Dky žrď Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca 180 180
Dky diaľka Ágoštonová Romana 07 MAC REDOX Lučenec 410 410
Dky diaľka Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 424 424
Dky diaľka Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 441 441
Dky diaľka Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica 391 391
Dky diaľka Dzurušová Nina 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 428
Dky diaľka Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 482 482
Dky diaľka Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany 472 472
Dky diaľka Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 448 448
Dky diaľka Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš 487
Dky diaľka Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 495 495
Dky diaľka Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina
Dky diaľka Kováčiková Klára 07 Atletický klub ZZO Čadca 268
Dky diaľka Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 521 521
Dky diaľka Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 402 402
Dky diaľka Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 488 488
Dky diaľka Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 459 459
Dky diaľka Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 503 503
Dky diaľka Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 467 467
Dky diaľka Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina 465 465
Dky diaľka Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec 500 500
Dky diaľka Schullerová Sára 07 MAC REDOX Lučenec 310 310
Dky diaľka Štedráková Karin 06 AO Olympia Považská Bystrica 320 368
Dky diaľka Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 420 420
Dky diaľka Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 434 434
Dky diaľka Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin 490 490
Dky diaľka Wittmannová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 363 363
Dky trojskok Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky trojskok Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky trojskok Lipková Sabína 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky trojskok Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 09.10 09.10
Dky trojskok Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.50 08.50
Dky trojskok Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec 09.58 09.58
Dky guľa 3 kg Árvaiová Viktória 07 MAC REDOX Lučenec 05.38 05.38
Dky guľa 3 kg Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 09.21 09.21
Dky guľa 3 kg Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec 09.70 09.70
Dky guľa 3 kg Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec 09.55 10.08
Dky guľa 3 kg Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica 08.00 08.00
Dky guľa 3 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 09.47 8,07
Dky guľa 3 kg Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 07.31 07.31
Dky guľa 3 kg Grznárová Alexandra 04 Atletický klub ZTS Martin 09.05 09.05
Dky guľa 3 kg Kliačiková Darina 06 TJ Orava Dolný Kubín 07.59
Dky guľa 3 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.19 08.19
Dky guľa 3 kg Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.03 09.42
Dky guľa 3 kg Nuttová Nina 05 TJ Orava Dolný Kubín 06.65 06.65
Dky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 10.19 10.19
Dky guľa 3 kg Osrmanová Petra 06 AO Olympia Považská Bystrica 06.06 06.24
Dky guľa 3 kg Štedráková Karin 06 AO Olympia Považská Bystrica 05.53
Dky guľa 3 kg Záchelová Aneta 05 TJ Orava Dolný Kubín 09.04 09.04
Dky disk 1 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 25.70 25.70
Dky disk 1 kg Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 13.35 13.35
Dky disk 1 kg Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec 22.11 22.11
Dky disk 1 kg Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica 19.92 19.92
Dky disk 1 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 28.64 28.64
Dky disk 1 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.32 20.32
Dky disk 1 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.55 27.55
Dky disk 1 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 26.95 26.95
Dky disk 1 kg Osrmanová Petra 06 AO Olympia Považská Bystrica 11.88 11.89
Dky kladivo 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 26.98 26.98
Dky kladivo 3 kg Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 32.89 32.89
Dky kladivo 3 kg Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 20.80 20.80
Dky kladivo 3 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 23.56 23.56
Dky kladivo 3 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 39.73 39.73
Dky kladivo 3 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca 27.47 27.47
Dky kladivo 3 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 26.75 26.75
Dky kladivo 3 kg Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca 23.64 23.64
Dky kladivo 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 29.64 29.64
Dky kladivo 3 kg Osrmanová Petra 06 AO Olympia Považská Bystrica 18.52 18.52
Dky kladivo 3 kg Smolková Simona 06 TJ Orava Dolný Kubín 34.43 34.43
Dky kladivo 3 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 36.72 36.72
Dky kladivo 3 kg Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca 15.10 15.10
Dky oštep 500 g Ágoštonová Romana 07 MAC REDOX Lučenec
Dky oštep 500 g Árvaiová Viktória 07 MAC REDOX Lučenec
Dky oštep 500 g Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 25.94 25.94
Dky oštep 500 g Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 35.63 35.63
Dky oštep 500 g Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 21.95 21.95
Dky oštep 500 g Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec 25.35 25.35
Dky oštep 500 g Friedlová Barbora 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky oštep 500 g Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 22.33 22.33
Dky oštep 500 g Kliačiková Darina 06 TJ Orava Dolný Kubín
Dky oštep 500 g Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 32.15 32.15
Dky oštep 500 g Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 26.37 26.37
Dky oštep 500 g Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec 27.57 27.57
Dky oštep 500 g Nuttová Nina 05 TJ Orava Dolný Kubín 11.60
Dky oštep 500 g Podmanická Eliška 06 MŠk Žiar nad Hronom 19.18 19.18
Dky oštep 500 g Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca 21.65 21.65
Dky oštep 500 g Záchelová Aneta 05 TJ Orava Dolný Kubín 17.04
Dky 4 x 100 m kluby Ágoštonová Romana 07 MAC REDOX Lučenec
Dky 4 x 100 m kluby Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 4 x 100 m kluby Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 4 x 100 m kluby Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec
Dky 4 x 100 m kluby Danková Adela 05 AK Danica Zvolen
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Dky 4 x 100 m kluby Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 4 x 100 m kluby Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Dzurušová Nina 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 4 x 100 m kluby Friedlová Barbora 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Fuchsová Tereza 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 100 m kluby Holeková Karolína 04 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 4 x 100 m kluby Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina (A)
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Kasajová Kristína 06 Atletický oddiel Žilina (A)
Dky 4 x 100 m kluby Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina (A)
Dky 4 x 100 m kluby Lipková Sabína 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Martinčeková Emma 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 100 m kluby Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec
Dky 4 x 100 m kluby Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen
Dky 4 x 100 m kluby Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen
Dky 4 x 100 m kluby Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 100 m kluby Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec
Dky 4 x 100 m kluby Trnovská Linda 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 4 x 100 m kluby Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen
Dky 4 x 100 m kluby Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin