<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Míting bratislavských klubov, najmladšie žiactvo, Bratislava, 5. 6. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
EleHm 60 m Greppel Andrej 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm 60 m Just Ján 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 13.65 13.65
EleHm 60 m (2/2) Králik Samuel 14 ŠK Run For Fun Bratislava 13.33 13.33
EleHm 60 m Kučerka Maxim 14 Atletický klub Puma Senec
EleHm 60 m (3/4) Lopatník Alex 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 60 m Mach Michal Metod 14 Lesky´s runners 12.48 12.48
EleHm 60 m (2/2) Masaryk Šimon 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 60 m Mesároš Roman 15 Triathlon mood, o.z.
EleHm 60 m Rizman Jan 14 BK hraj na tie nohy Bratislava 11.90 11.90
EleHm 60 m Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava 10.93 10.93
EleHm 60 m Šuran Peter 15 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleHm 60 m (2/2) Šurgan Róbert 16 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 60 m (2/2) Tietz Tomáš 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 60 m (2/2) Vanko Thomas 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 60 m Vrtik Richard 15 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleHm 60 m Zaluský Tomáš 15 Naša atletika Bratislava 17.23 17.23
EleHm 60 m pr. 68,6 (2/2) Králik Samuel 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 60 m pr. 68,6 (3/4) Lopatník Alex 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 60 m pr. 68,6 Mach Michal Metod 14 Lesky´s runners
EleHm 60 m pr. 68,6 (2/2) Masaryk Šimon 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 60 m pr. 68,6 Mesároš Roman 15 Triathlon mood, o.z.
EleHm 60 m pr. 68,6 Šuran Peter 15 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleHm 60 m pr. 68,6 (2/2) Šurgan Róbert 16 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 60 m pr. 68,6 (2/2) Tietz Tomáš 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 60 m pr. 68,6 (2/2) Vanko Thomas 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm diaľka z mies.o Gažovič Dominik 14 Naša atletika Bratislava
EleHm diaľka z mies.o Greppel Andrej 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleHm diaľka z mies.o Just Ján 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 123
EleHm diaľka z mies.o Kučerka Maxim 14 Atletický klub Puma Senec
EleHm diaľka z mies.o (3/4) Lopatník Alex 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm diaľka z mies.o Mach Michal Metod 14 Lesky´s runners
EleHm diaľka z mies.o Mesároš Roman 15 Triathlon mood, o.z.
EleHm diaľka z mies.o Rizman Jan 14 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleHm diaľka z mies.o Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava 279 279
EleHm diaľka z mies.o Šuran Peter 15 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleHm diaľka z mies.o (2/2) Šurgan Róbert 16 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm diaľka z mies.o (2/2) Tietz Tomáš 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm diaľka z mies.o (2/2) Vanko Thomas 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm diaľka z mies.o Vrtik Richard 15 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleHm diaľka z mies.o Zaluský Tomáš 15 Naša atletika Bratislava 086
EleHm 4 x 60 m kombi (3/4) Králik Samuel 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 4 x 60 m kombi Mach Michal Metod 14 Lesky´s runners
EleHm 4 x 60 m kombi (3/2) Masaryk Šimon 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 4 x 60 m kombi Škotta Peter 14 Lesky´s runners
EleH 60 m Bombala Marko 12 Deti v pohybe Šamorín
EleH 60 m (2/4) Brynza Matúš 12 ŠK Run For Fun Bratislava 11.51 11.51
EleH 60 m Bureš Matúš 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 12.64
EleH 60 m Frimmel Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.17 11.17
EleH 60 m Gatyáš Matej 13 Triathlon mood, o.z.
EleH 60 m Gažovič Karol 13 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m (1/4) Gibson Alexander Paul 12 ŠK Run For Fun Bratislava 11.48 11.48
EleH 60 m (2/4) Hulák Jakub 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m (2/2) Jančo Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m Kordoš Martin 13 Atletický klub Puma Senec
EleH 60 m Lubelan Leon 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m (2/2) Mayer Roderik 13 ŠK Run For Fun Bratislava 12.47 12.47
EleH 60 m Onderko Richard 12 Triathlon mood, o.z.
EleH 60 m Salák Daniel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m (2/4) Sklenár Lukáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava 11.33 11.33
EleH 60 m Steller Samuel 12 Atletický klub Puma Senec 11.43 11.43
EleH 60 m Strapoň Daniel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.03 11.03
EleH 60 m Štofko Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m (2/4) Tietz Patrik 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 600 m (2/2) Vanko William 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Bombala Marko 12 Deti v pohybe Šamorín
EleH 60 m pr. 68,6 (2/4) Brynza Matúš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Gatyáš Matej 13 Triathlon mood, o.z.
EleH 60 m pr. 68,6 Gažovič Karol 13 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Gibson Alexander Paul 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 (2/4) Hulák Jakub 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 (2/2) Jančo Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Kordoš Martin 13 Atletický klub Puma Senec
EleH 60 m pr. 68,6 (2/2) Mayer Roderik 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Onderko Richard 12 Triathlon mood, o.z.
EleH 60 m pr. 68,6 (2/4) Sklenár Lukáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Steller Samuel 12 Atletický klub Puma Senec
EleH 60 m pr. 68,6 (2/4) Tietz Patrik 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 (2/2) Vanko William 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH diaľka (2/4) Brynza Matúš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH diaľka Frimmel Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH diaľka Gažovič Karol 13 Naša atletika Bratislava
EleH diaľka (1/4) Gibson Alexander Paul 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH diaľka (2/2) Jančo Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH diaľka Lubelan Leon 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH diaľka (2/2) Mayer Roderik 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH diaľka Salák Daniel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH diaľka (2/4) Sklenár Lukáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH diaľka Strapoň Daniel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH diaľka Štofko Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH diaľka (2/4) Tietz Patrik 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 4 x 60 m kombi Bureš Matúš 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleH 4 x 60 m kombi Gatyáš Matej 13 Triathlon mood, o.z.
EleH 4 x 60 m kombi (2/2) Hulák Jakub 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 4 x 60 m kombi Muráň Šimon 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleH 4 x 60 m kombi Onderko Richard 12 Triathlon mood, o.z.
EleH 4 x 60 m kombi (2/4) Vanko William 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m Balažovič Gabriel 12 Lesky´s runners 11.47 11.47
Nžci 60 m (1/4) Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m Bureš Jakub 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.23
Nžci 60 m Bureš Matúš 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 12.64
Nžci 60 m Dinka Samuel 11 Naša atletika Bratislava 11.69 11.69
Nžci 60 m Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.77 10.77
Nžci 60 m (1/4) Erdogan Deniz 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava 10.68 10.68
Nžci 60 m (1/4) Glemba Eduard 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.70 09.70
Nžci 60 m Haraslin Martin 10 Naša atletika Bratislava 10.76 10.76
Nžci 60 m Horváth Theodor 11 Naša atletika Bratislava 10.66 10.66
Nžci 60 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 09.72 09.72
Nžci 60 m (1/4) Jančo Jakub 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m (1/4) Kausich Maxim 11 ŠK Run For Fun Bratislava 10.92 10.92
Nžci 60 m (1/4) Kleštinec Tomáš 10 ŠK Run For Fun Bratislava 10.35 10.35
Nžci 60 m Kubla Šimon 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m Ľahký Tomáš 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Melichar Maxim 10 3klub Šamorín 09.85 09.85
Nžci 60 m Mesároš Patrik 11 Triathlon mood, o.z.
Nžci 60 m (1/4) Miko Marco 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.44 09.43
Nžci 60 m Muráň Šimon 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 60 m Pénzes Bálint 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 60 m Rozložnik Matias 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m (1/4) Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.43 09.43
Nžci 60 m Vrtík Ludek 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 10.24 10.24
Nžci 800 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners
Nžci 800 m Melichar Maxim 10 3klub Šamorín
Nžci 800 m Mesároš Patrik 11 Triathlon mood, o.z.
Nžci 60 m pr. 68,6 Balažovič Gabriel 12 Lesky´s runners
Nžci 60 m pr. 68,6 Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m pr. 68,6 (1/4) Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m pr. 68,6 Bureš Jakub 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 60 m pr. 68,6 Bureš Matúš 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 60 m pr. 68,6 Dinka Samuel 11 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m pr. 68,6 (1/4) Erdogan Deniz 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m pr. 68,6 Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m pr. 68,6 (1/2) Glemba Eduard 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m pr. 68,6 Haraslin Martin 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m pr. 68,6 Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners
Nžci 60 m pr. 68,6 (1/4) Jančo Jakub 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m pr. 68,6 (1/4) Kausich Maxim 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m pr. 68,6 Mesároš Patrik 11 Triathlon mood, o.z.
Nžci 60 m pr. 68,6 (1/4) Miko Marco 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m pr. 68,6 Muráň Šimon 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 60 m pr. 68,6 Pénzes Bálint 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 60 m pr. 68,6 Rozložnik Matias 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m pr. 68,6 (1/4) Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci diaľka Balažovič Gabriel 12 Lesky´s runners 277 277
Nžci diaľka Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 352 352
Nžci diaľka (1/4) Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci diaľka Dinka Samuel 11 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci diaľka (1/2) Glemba Eduard 10 ŠK Run For Fun Bratislava 309
Nžci diaľka Haraslin Martin 10 Naša atletika Bratislava 305 305
Nžci diaľka Horváth Theodor 11 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka (1/4) Jančo Jakub 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci diaľka (1/4) Kausich Maxim 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci diaľka (1/4) Kleštinec Tomáš 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci diaľka Kubla Šimon 10 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka Ľahký Tomáš 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci diaľka (1/4) Miko Marco 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci diaľka Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci diaľka Rozložnik Matias 10 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka (1/4) Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava 317
Nžci 4 x 60 m kombi Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava
Nžci 4 x 60 m kombi (1/1) Bombala Marko 12 Deti v pohybe Šamorín (A)
Nžci 4 x 60 m kombi Bureš Jakub 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 4 x 60 m kombi (1/2) Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 4 x 60 m kombi Horváth Theodor 11 Naša atletika Bratislava
Nžci 4 x 60 m kombi (1/4) Kleštinec Tomáš 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 4 x 60 m kombi (1/2) Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci 4 x 60 m kombi (1/3) Pénzes Bálint 10 Deti v pohybe Šamorín (A)
Nžci 4 x 60 m kombi (1/4) Vrtík Ludek 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleZm 60 m Ballonova Laura 14 Lesky´s runners 12.20 12.20
EleZm 60 m Cvengroš Lara 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m (2/2) Hladíková Katarína 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm 60 m Kozova Dominika 14 Atletický klub Puma Senec
EleZm 60 m Kresťanková Ema 14 Naša atletika Bratislava
EleZm 60 m (2/2) Plichtová Melánia 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm 60 m Polohová Daniela 14 Lesky´s runners 13.29 13.29
EleZm 60 m (2/2) Ščevíková Greta 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm 60 m Šintalová Agáta 15 Triathlon mood, o.z.
EleZm 600 m (2/2) Chovancová Sára 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm 600 m Ovčíková Kristína 14 Lesky´s runners
EleZm 600 m Plichtová Melánia 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm 60 m pr. 68,6 Ballonova Laura 14 Lesky´s runners
EleZm 60 m pr. 68,6 (2/2) Hladíková Katarína 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm 60 m pr. 68,6 Kresťanková Ema 14 Naša atletika Bratislava
EleZm 60 m pr. 68,6 (2/2) Plichtová Melánia 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm 60 m pr. 68,6 Polohová Daniela 14 Lesky´s runners
EleZm 60 m pr. 68,6 (2/2) Ščevíková Greta 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm 60 m pr. 68,6 Šintalová Agáta 15 Triathlon mood, o.z.
EleZm diaľka z mies.o Ballonova Laura 14 Lesky´s runners
EleZm diaľka z mies.o Cvengroš Lara 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm diaľka z mies.o (2/2) Hladíková Katarína 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm diaľka z mies.o Kozova Dominika 14 Atletický klub Puma Senec
EleZm diaľka z mies.o Kresťanková Ema 14 Naša atletika Bratislava
EleZm diaľka z mies.o (2/2) Plichtová Melánia 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm diaľka z mies.o Polohová Daniela 14 Lesky´s runners
EleZm diaľka z mies.o (2/2) Ščevíková Greta 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm diaľka z mies.o Šintalová Agáta 15 Triathlon mood, o.z.
EleZm 4 x 60 m kombi (3/3) Chovancová Sára 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm 4 x 60 m kombi Ovčíková Kristína 14 Lesky´s runners
EleZm 4 x 60 m kombi Polohová Daniela 14 Lesky´s runners
EleZm 4 x 60 m kombi (3/1) Ščevíková Greta 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m Belanová Tereza 13 Deti v pohybe Šamorín
EleZ 60 m Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 10.79 10.79
EleZ 60 m (2/4) Holásková Simona 12 ŠK Run For Fun Bratislava 11.20 11.20
EleZ 60 m (2/3) Holubeková Natália 12 ŠK Run For Fun Bratislava 11.52
EleZ 60 m Javorská Julia 12 Atletický klub Puma Senec
EleZ 60 m Jeskova Julia 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleZ 60 m (2/2) Kadlečíková Lilly 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m Katlovská Mária 12 Triathlon mood, o.z.
EleZ 60 m (2/2) Kausichová Nina 13 ŠK Run For Fun Bratislava 12.89 12.89
EleZ 60 m (2/1) Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava 10.93 10.93
EleZ 60 m (2/3) Mikuličová Eliška 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m (2/2) Nagyová Nela 13 ŠK Run For Fun Bratislava 12.73 12.73
EleZ 60 m Ovčíková Kristína 14 Lesky´s runners 11.19 11.19
EleZ 60 m Pavlikovská Hana 12 Deti v pohybe Šamorín
EleZ 60 m (1/4) Prachárová Natália 15 Deti v pohybe Šamorín (A)
EleZ 60 m (2/2) Revická Zuzana 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m Sedilekova Eliska 13 Atletický klub Puma Senec 11.86 11.86
EleZ 60 m Šeboková Simonka 12 Atletický klub Puma Senec 11.82 11.82
EleZ 60 m (2/2) Šišková Adela 13 ŠK Run For Fun Bratislava 12.64 12.63
EleZ 60 m Šuranová Ella 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.98 10.98
EleZ 60 m (2/2) Šurganová Marcela 13 ŠK Run For Fun Bratislava 12.81 12.52
EleZ 60 m (2/2) Tanková Tiffany 13 ŠK Run For Fun Bratislava 12.09 12.09
EleZ 60 m (2/2) Vargovčíková Natália 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 600 m Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleZ 600 m Králová Simona 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 600 m Lojkovičová Natália 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 600 m (2/1) Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 600 m (2/2) Revická Zuzana 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 600 m (3/4) Šurganová Marcela 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 600 m (2/2) Tanková Tiffany 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Belanová Tereza 13 Deti v pohybe Šamorín
EleZ 60 m pr. 68,6 (2/4) Holásková Simona 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 (2/3) Holubeková Natália 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Javorská Julia 12 Atletický klub Puma Senec
EleZ 60 m pr. 68,6 (2/2) Kadlečíková Lilly 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Katlovská Mária 12 Triathlon mood, o.z.
EleZ 60 m pr. 68,6 (2/2) Kausichová Nina 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 (2/3) Mikuličová Eliška 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 (2/2) Nagyová Nela 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Pavlikovská Hana 12 Deti v pohybe Šamorín
EleZ 60 m pr. 68,6 (1/4) Prachárová Natália 15 Deti v pohybe Šamorín (A)
EleZ 60 m pr. 68,6 Sedilekova Eliska 13 Atletický klub Puma Senec
EleZ 60 m pr. 68,6 Šeboková Simonka 12 Atletický klub Puma Senec
EleZ 60 m pr. 68,6 (2/2) Šišková Adela 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Šuranová Ella 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 (2/2) Šurganová Marcela 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 (2/2) Tanková Tiffany 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 (2/2) Vargovčíková Natália 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ diaľka Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleZ diaľka (2/3) Holubeková Natália 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ diaľka Jeskova Julia 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleZ diaľka (2/3) Mikuličová Eliška 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ diaľka (2/2) Šišková Adela 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ diaľka Šuranová Ella 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 265 265
EleZ diaľka (2/2) Vargovčíková Natália 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 4 x 60 m kombi Ďuračková Nina 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZ 4 x 60 m kombi (2/1) Holásková Simona 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 4 x 60 m kombi Katlovská Mária 12 Triathlon mood, o.z.
EleZ 4 x 60 m kombi (2/3) Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 60 m Akosua Addie Kadence Michaela 12 Lesky´s runners
Nžky 60 m (1/4) Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 60 m Ďuračková Nina 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 60 m Fančovičová Karolína 10 Lesky´s runners 11.70 11.70
Nžky 60 m Furindova Ninka 10 Atletický klub Puma Senec 10.10 10.10
Nžky 60 m Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.72 10.72
Nžky 60 m Gunárová Zuzana 11 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec 09.40 09.40
Nžky 60 m Jankovičová Ema 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 60 m (1/4) Jankovičová Silvia 10 ŠK Run For Fun Bratislava 10.58 10.58
Nžky 60 m Junekova Johana 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.65 09.65
Nžky 60 m (1/4) Kalaberová Nela 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.93 09.93
Nžky 60 m Kalmárová Nina 11 Naša atletika Bratislava 10.36 10.36
Nžky 60 m Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.33 10.33
Nžky 60 m Miklánková Johanka 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.53 10.53
Nžky 60 m Muskolayová Sofia 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 60 m Netoušková Eliška 12 Lesky´s runners 11.66 11.66
Nžky 60 m (1/1) Novotná Lea 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 60 m (1/4) Ondrášeková Hana 11 ŠK Run For Fun Bratislava 11.20
Nžky 60 m Ovčíková Martina 11 Lesky´s runners
Nžky 60 m Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.17 10.17
Nžky 60 m Praženicová Michaela 10 Atletický klub Puma Senec 10.36 10.36
Nžky 60 m Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 60 m Schultz Isabela 10 Lesky´s runners 10.62 10.62
Nžky 60 m (1/1) Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava 10.37
Nžky 60 m (1/4) Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 10.58 10.58
Nžky 800 m Dupačová Stela 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 800 m Jalakšová Ema 11 AK Veterán Bratislava
Nžky 800 m Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec
Nžky 800 m Netoušková Eliška 12 Lesky´s runners
Nžky 800 m Ovčíková Martina 11 Lesky´s runners
Nžky 800 m Richterova Lea Carmen 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 800 m Schultz Isabela 10 Lesky´s runners
Nžky 800 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m pr. 68,6 Akosua Addie Kadence Michaela 12 Lesky´s runners
Nžky 60 m pr. 68,6 Dupačová Stela 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 60 m pr. 68,6 Ďuračková Nina 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 60 m pr. 68,6 Fančovičová Karolína 10 Lesky´s runners
Nžky 60 m pr. 68,6 Jankovičová Ema 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 60 m pr. 68,6 (1/4) Jankovičová Silvia 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 60 m pr. 68,6 (1/4) Kalaberová Nela 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 60 m pr. 68,6 Muskolayová Sofia 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 60 m pr. 68,6 Netoušková Eliška 12 Lesky´s runners
Nžky 60 m pr. 68,6 (1/4) Ondrášeková Hana 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 60 m pr. 68,6 Ovčíková Martina 11 Lesky´s runners
Nžky 60 m pr. 68,6 Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 60 m pr. 68,6 Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 60 m pr. 68,6 (1/1) Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 60 m pr. 68,6 (1/4) Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky diaľka Akosua Addie Kadence Michaela 12 Lesky´s runners
Nžky diaľka (1/4) Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky diaľka Fančovičová Karolína 10 Lesky´s runners
Nžky diaľka Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky diaľka Gunárová Zuzana 11 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka (1/4) Jankovičová Silvia 10 ŠK Run For Fun Bratislava 309
Nžky diaľka (1/4) Kalaberová Nela 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky diaľka Kalmárová Nina 11 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky diaľka Miklánková Johanka 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky diaľka Netoušková Eliška 12 Lesky´s runners 248 248
Nžky diaľka (1/1) Novotná Lea 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky diaľka Ovčíková Martina 11 Lesky´s runners 285 285
Nžky diaľka Richterova Lea Carmen 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky diaľka Schultz Isabela 10 Lesky´s runners
Nžky diaľka (1/1) Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava 295
Nžky diaľka (1/4) Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 4 x 60 m kombi (1/1) Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 4 x 60 m kombi Gunárová Zuzana 11 Naša atletika Bratislava
Nžky 4 x 60 m kombi Jankovičová Ema 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 4 x 60 m kombi (1/1) Junekova Johana 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 4 x 60 m kombi Kalmárová Nina 11 Naša atletika Bratislava
Nžky 4 x 60 m kombi (1/4) Muskolayová Sofia 10 Deti v pohybe Šamorín (A)
Nžky 4 x 60 m kombi (1/3) Novotná Lea 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 4 x 60 m kombi Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 4 x 60 m kombi (1/3) Richterova Lea Carmen 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 4 x 60 m kombi (1/2) Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín (A)