<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská PTS (krajské kolo) - test, Bratislava, 4. 9. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Adamová Viktória 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Almáši Vanda 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Anderko Aleš 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Anderko Ivan 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Anderko Patrik 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Anderková Liliana 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Augustínová Barbora 12 AC Stavbár Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) BafatiVinohrads Noel 10 AC Stavbár Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Bakayová Ema 13 AC Stavbár Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Bako Oliver 13 AC Stavbár Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Baťala Branislav 12 AC Stavbár Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Bencová Dita 13 AC Stavbár Nitra
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Blanár Andrej 10 Atletika Košice o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Bohuš Hugo 13 Atletika Košice o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Borčány Juraj 12 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Čigáš Jerguš 11 Atletika Košice o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Čisár Ondrej 11 Atletika Košice o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Devečková Sofia 12 Atletika Košice o.z.
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Ďurišová Vanesa 13 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Fridrichová Natália 10 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Gharaibeh Dany 11 Atletika Košice o.z.
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Badín Marek 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Bakayová Ema 13 AC Stavbár Nitra
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Bako Oliver 13 AC Stavbár Nitra
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Balogová Nelka 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Barnák Adam 15 Atletika Košice o.z.
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Bencová Dita 13 AC Stavbár Nitra
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Bódi Michal 14 AC Stavbár Nitra
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Bohuš Hugo 13 Atletika Košice o.z.
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Bolaček Matej 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Černá Emma 14 Atletika Košice o.z.
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Čipková Ema 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Gajdošová Rebeka 13 Atletika Košice o.z.