<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok , Trnava , 2. 10. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Žci 60 m (1/4) Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky 09.44
Žci 60 m Beňuš Martin (H) 06 Atletický club Nové Zámky 07.69 07.69
Žci 60 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 07.94 07.94
Žci 60 m Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.55 08.55
Žci 60 m (1/2) Hanisko Rastislav 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m Hlavnička Juraj 08 MŠk Žiar nad Hronom 09.84 09.84
Žci 60 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.09 08.09
Žci 60 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky 07.51 07.51
Žci 60 m (1/2) Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 08.87 08.87
Žci 60 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 07.49 07.49
Žci 60 m Repa Samuel (H) 07 Atletický club Nové Zámky 08.11 08.11
Žci 60 m Slezák Tom 08 MŠk Žiar nad Hronom 09.81 09.10
Žci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače (A) 07.59 07.59
Žci 150 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky 18.91 18.91
Žci 150 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 18.81 18.81
Žci 150 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 18.16 18.16
Žci 150 m (1/2) Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 23.82 23.82
Žci 150 m (1/4) Hlaváč Juraj 09 Atletický klub AC Malacky 23.48 23.45
Žci 150 m (1/2) Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 21.51 21.51
Žci 150 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky 18.38 18.38
Žci 150 m (1/4) Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 22.16 22.16
Žci 150 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 18.49 18.49
Žci 150 m Slezák Tom 08 MŠk Žiar nad Hronom 24.04
Žci 150 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 19.24 19.24
Žci 150 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače (A) 18.11 18.11
Žci 300 m (1/4) Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky 39.72 39.72
Žci 300 m (1/2) Hanisko Rastislav 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m Hlavnička Juraj 08 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 300 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 41.64 41.64
Žci 300 m Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky 42.05 42.05
Žci 300 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky 37.28 37.28
Žci 300 m Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom 44.68 44.68
Žci 300 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 300 m Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava 52.50 52.50
Žci 300 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 42.17 42.17
Žci 300 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 42.10 42.10
Žci 800 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
Žci 800 m Halla Philip 08 Atletický klub AC Malacky
Žci 800 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 3:00.51 3:00.51
Žci 800 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 800 m Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky 2:38.46 2:38.46
Žci 800 m (1/3) Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Žci 800 m Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:44.24 2:44.24
Žci 800 m Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 2:36.46 2:36.46
Žci 800 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 2:08.18 2:08.18
Žci 800 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:10.21 2:10.21
Žci 800 m Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:23.16 2:23.16
Žci 800 m Vvong Marcos 11 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 3000 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 3000 m Haba Artur 07 Atletický klub AC Malacky
Žci 3000 m (1/2) Hanisko Rastislav 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 3000 m Povinský Luboš 06 MŠk Žiar nad Hronom 11:27.14 11:27.14
Žci 3000 m Sklenka Natanael 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 3000 m Tarac Ramon 06 MŠk Žiar nad Hronom 11:42.53 11:42.53
Žci 100 m pr. 83,8 Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 100 m pr. 83,8 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 16.36 16.36
Žci 100 m pr. 83,8 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 14.61 14.61
Žci 100 m pr. 83,8 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 15.19 15.19
Žci 100 m pr. 83,8 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 14.74 14.74
Žci 100 m pr. 83,8 Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 15.20 15.20
Žci 100 m pr. 83,8 (1/2) Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Žci 100 m pr. 83,8 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m pr. 76,2 (2/2) Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m pr. 76,2 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 45.59 45.59
Žci 300 m pr. 76,2 Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 49.31 49.31
Žci 300 m pr. 76,2 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 44.97 44.97
Žci 300 m pr. 76,2 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 45.45 45.45
Žci 300 m pr. 76,2 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 46.30 46.30
Žci 300 m pr. 76,2 Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 53.32 53.32
Žci 300 m pr. 76,2 Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m pr. 76,2 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 47.01 47.01
Žci 1500 m pr. 76,2 Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky
Žci 1500 m pr. 76,2 (1/3) Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky
Žci 1500 m pr. 76,2 Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Žci výška Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 150 150
Žci výška Čomor Matúš 07 Atletický club Nové Zámky
Žci výška Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 149 149
Žci výška Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 155 155
Žci výška Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky
Žci výška Sklenka Natanael 06 MŠk Žiar nad Hronom 140
Žci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155 155
Žci žrď Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 260 260
Žci žrď Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Žci diaľka Čomor Matúš 07 Atletický club Nové Zámky
Žci diaľka Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 436 436
Žci diaľka Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 509 509
Žci diaľka Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 430 430
Žci diaľka Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky 461 461
Žci diaľka Povinský Luboš 06 MŠk Žiar nad Hronom 445 445
Žci diaľka Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 528 528
Žci diaľka Tarac Ramon 06 MŠk Žiar nad Hronom 504 504
Žci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 555 555
Žci diaľka Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače (A) 578 578
Žci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače (A) 497 497
Žci guľa 4 kg Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 09.67 09.67
Žci guľa 4 kg Beňuš Martin (H) 06 Atletický club Nové Zámky 09.94 09.94
Žci guľa 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 15.33 15.33
Žci guľa 4 kg Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače (A) 07.64 07.64
Žci guľa 4 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 07.56 07.56
Žci guľa 4 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.25 10.25
Žci guľa 4 kg Oravec Peter 07 AK AŠK Slávia Trnava 05.89 05.89
Žci guľa 4 kg Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom 08.70 08.70
Žci guľa 4 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače (A) 10.74 10.74
Žci guľa 4 kg Slezák Nicolas 06 MŠk Žiar nad Hronom 09.45 09.45
Žci guľa 4 kg Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 09.09 09.09
Žci guľa 4 kg Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom 09.64 09.64
Žci guľa 4 kg Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače (A)
Žci disk 1 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 47.79 47.79
Žci disk 1 kg Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače (A) 21.51 21.51
Žci disk 1 kg Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 30.04 30.04
Žci disk 1 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 24.68 24.68
Žci disk 1 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 22.05 22.05
Žci disk 1 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače (A) 24.02 24.02
Žci disk 1 kg Slezák Nicolas 06 MŠk Žiar nad Hronom 21.96 21.96
Žci disk 1 kg Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žci disk 1 kg Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače (A)
Žci kladivo 4 kg Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky
Žci kladivo 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 39.98 39.98
Žci kladivo 4 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 23.16 23.16
Žci kladivo 4 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 31.66 31.66
Žci kladivo 4 kg Oravec Peter 07 AK AŠK Slávia Trnava 20.04 20.04
Žci kladivo 4 kg Slezák Nicolas 06 MŠk Žiar nad Hronom 18.41 18.41
Žci oštep 600 g Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače (A) 16.57 16.57
Žci oštep 600 g Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 32.71 32.71
Žci oštep 600 g Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žci oštep 600 g Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 42.88 42.88
Žci oštep 600 g Povinský Luboš 06 MŠk Žiar nad Hronom 27.48 27.48
Žci oštep 600 g Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače (A) 21.85 21.85
Žci oštep 600 g Tarac Ramon 06 MŠk Žiar nad Hronom 33.75 33.75
Žci 4 x 60 m kluby (2/3) Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Haba Artur 07 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby (2/1) Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby (2/4) Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (2/2) Hlaváč Juraj 09 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (2/2) Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (2/3) Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby (2/1) Repa Samuel (H) 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (2/4) Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Belica Boris 08 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 300 m kluby (2/2) Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (2/3) Čomor Matúš 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Haba Artur 07 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 300 m kluby (3/2) Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Hlaváč Juraj 09 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (3/1) Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (2/1) Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (2/4) Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (4/3) Repa Samuel (H) 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (4/4) Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Žky 60 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.23 08.23
Žky 60 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 07.95 07.95
Žky 60 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 07.91 07.91
Žky 60 m Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.53 09.53
Žky 60 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 09.10 09.10
Žky 60 m Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.29 09.29
Žky 60 m Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 08.61 08.61
Žky 60 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.07 09.07
Žky 60 m (1/2) Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 10.24 10.24
Žky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.27 08.27
Žky 60 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.16 08.16
Žky 60 m Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.10 09.10
Žky 60 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava 08.84 08.84
Žky 60 m (2/1) Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 09.10 09.10
Žky 60 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 08.60 08.60
Žky 60 m Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.14 09.14
Žky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.04 08.04
Žky 60 m (1/2) Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky 09.58 09.58
Žky 60 m Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.99 08.99
Žky 60 m (2/4) Ondrejičková Ivana 08 Slávia Trenčín o.z. 09.36 09.36
Žky 60 m (1/2) Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 10.16 10.16
Žky 60 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 08.94 08.94
Žky 60 m (1/3) Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 08.99 08.99
Žky 60 m Petriková Dominika 08 MŠk Žiar nad Hronom 08.96
Žky 60 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.94 08.94
Žky 60 m (1/2) Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 09.38 09.38
Žky 60 m Ruckschlossová Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 09.24 09.10
Žky 60 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 07.99 07.99
Žky 60 m (1/2) Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 09.40 09.40
Žky 60 m Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 09.06 09.06
Žky 60 m Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.59 08.59
Žky 60 m Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.95 08.95
Žky 60 m (2/2) Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 10.60 10.60
Žky 60 m Štiavnická Monika 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.42 08.42
Žky 60 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 08.28 08.28
Žky 60 m (1/3) Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 08.11 08.11
Žky 60 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 08.25 08.25
Žky 150 m (2/4) Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 20.57 20.57
Žky 150 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 19.13 19.13
Žky 150 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 19.32 19.32
Žky 150 m Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 21.10 21.10
Žky 150 m Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 23.06 23.06
Žky 150 m (1/2) Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 26.26 26.26
Žky 150 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 20.12 20.12
Žky 150 m (1/2) Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 27.52 25.82
Žky 150 m (2/1) Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 22.28 22.28
Žky 150 m (1/3) Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 21.28 21.28
Žky 150 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 20.86 20.86
Žky 150 m (1/2) Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky
Žky 150 m Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 21.68 21.68
Žky 150 m (1/2) Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 23.26 23.26
Žky 150 m Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 22.29 22.29
Žky 150 m (2/4) Ondrejičková Ivana 08 Slávia Trenčín o.z. 23.87 23.87
Žky 150 m (1/2) Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 27.27 27.27
Žky 150 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 21.74 21.74
Žky 150 m (1/2) Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 22.31 22.31
Žky 150 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 21.45 21.45
Žky 150 m (1/2) Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 23.98 23.98
Žky 150 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 19.57 19.57
Žky 150 m Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 24.73 24.73
Žky 150 m (1/2) Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 23.91 23.91
Žky 150 m (1/2) Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 28.02 28.02
Žky 150 m Štiavnická Monika 07 AK AŠK Slávia Trnava 24.44 24.44
Žky 150 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 21.29 21.29
Žky 150 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 20.14 20.14
Žky 150 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 19.68 19.68
Žky 300 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 41.57 41.57
Žky 300 m Bratková Lýdia 07 MŠk Žiar nad Hronom 50.40 50.40
Žky 300 m Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 44.80 44.80
Žky 300 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 49.08 49.08
Žky 300 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 43.88 43.88
Žky 300 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 44.03 44.03
Žky 300 m Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 45.28 45.28
Žky 300 m (1/2) Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov 46.84 46.84
Žky 300 m Hrotková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 45.02 45.02
Žky 300 m (2/2) Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z.
Žky 300 m Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom 48.74 48.74
Žky 300 m Mikušévá Ema 07 Slávia Trenčín o.z. 48.71 48.71
Žky 300 m Petriková Dominika 08 MŠk Žiar nad Hronom 49.30 49.30
Žky 300 m Rusková Izabel 08 Atletický klub Bojničky 52.41 52.41
Žky 300 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 43.45 43.45
Žky 300 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 43.49 43.49
Žky 300 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 44.32 43.79
Žky 300 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 49.11
Žky 800 m (2/1) Bekečová Lea 08 ŠŠK-Junior Prešov 3:02.74 3:02.74
Žky 800 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 800 m Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:56.78 2:56.78
Žky 800 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 2:39.15 2:39.15
Žky 800 m Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:44.16 2:44.16
Žky 800 m (1/3) Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov 3:08.49 3:08.49
Žky 800 m Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 2:31.64 2:31.64
Žky 800 m Kalinová Sofia 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:48.41 2:45.43
Žky 800 m Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 800 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 2:23.11 2:23.11
Žky 800 m (2/2) Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z.
Žky 800 m (2/3) Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov 2:55.07 2:55.07
Žky 800 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 2:41.85 2:40.27
Žky 800 m Mikušévá Ema 07 Slávia Trenčín o.z. 2:40.39 2:40.39
Žky 800 m (1/2) Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
Žky 800 m Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:49.94 2:49.94
Žky 800 m Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava 2:38.67 2:38.67
Žky 800 m Slosiarová Zuzana 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 800 m (2/4) Stanková Nela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 800 m (1/3) Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky
Žky 800 m (1/4) Štofanová Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 2:57.05 2:57.05
Žky 800 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 2:28.87 2:28.87
Žky 800 m (1/3) Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky
Žky 2000 m (1/2) Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 2000 m Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 7:16.50 7:16.50
Žky 2000 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky
Žky 2000 m (2/2) Havírová Eva 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 2000 m (1/2) Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov 8:30.16 8:30.16
Žky 2000 m Hrmová Nina 07 MŠk Žiar nad Hronom 9:11.05 9:11.05
Žky 2000 m (1/4) Hrušovská Vanessa 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 2000 m Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom 8:56.89 8:56.89
Žky 2000 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 9:06.68 9:03.60
Žky 2000 m Kupková Karolína 08 Atletický klub ZZO Čadca 8:26.64 8:26.64
Žky 2000 m (1/3) Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 2000 m (1/3) Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
Žky 2000 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 2000 m Rajčanová Nela Vivien 09 MŠk Žiar nad Hronom 9:32.49 9:32.49
Žky 2000 m Rošetzká Lucia 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 2000 m Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 2000 m (1/1) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 9:51.84 9:51.84
Žky 2000 m Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 2000 m Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky 8:54.55 8:54.55
Žky 2000 m (1/3) Vengrin Leontina 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 100m p 76,2-8,2 Bezdíčková Dominika (H) (C) 06 Atletický klub Bojničky 14.86 14.86
Žky 100m p 76,2-8,2 Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 17.25 17.25
Žky 100m p 76,2-8,2 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 16.64 16.64
Žky 100m p 76,2-8,2 Hrotková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100m p 76,2-8,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 15.47 15.47
Žky 100m p 76,2-8,2 Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 18.53 18.53
Žky 100m p 76,2-8,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 16.46 16.46
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/2) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 19.55 19.55
Žky 100m p 76,2-8,2 Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 100m p 76,2-8,2 Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 18.98 18.98
Žky 100m p 76,2-8,2 Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 100m p 76,2-8,2 Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 100m p 76,2-8,2 Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 17.89 17.89
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/2) Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky 100m p 76,2-8,2 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m pr. 76,2 Bezdíčková Dominika (H) (C) 06 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m pr. 76,2 Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 57.68 57.68
Žky 300 m pr. 76,2 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 48.09 48.09
Žky 300 m pr. 76,2 Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 54.06 54.06
Žky 300 m pr. 76,2 Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom 52.57 52.57
Žky 300 m pr. 76,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 52.59 52.59
Žky 300 m pr. 76,2 Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 50.90 50.90
Žky 300 m pr. 76,2 (2/1) Mikušaťová Terézia 08 Slávia Trenčín o.z. 70.04 70.04
Žky 300 m pr. 76,2 Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 54.34 54.34
Žky 300 m pr. 76,2 Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 51.64 51.64
Žky 300 m pr. 76,2 Štefánková Pavla 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky 300 m pr. 76,2 Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 46.05 46.05
Žky 300 m pr. 76,2 (1/2) Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z. 51.92 51.92
Žky 300 m pr. 76,2 Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 48.12 48.12
Žky 300 m pr. 76,2 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 47.78 47.78
Žky 1500 m pr. 76,2 Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 1500 m pr. 76,2 Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 5:48.46 5:48.46
Žky 1500 m pr. 76,2 (1/3) Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z. 6:30.82 6:30.82
Žky 1500 m pr. 76,2 Hovorková Veronika 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 1500 m pr. 76,2 (1/2) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 6:33.03 6:33.03
Žky 1500 m pr. 76,2 Iványiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 1500 m pr. 76,2 Karásková Diana 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 1500 m pr. 76,2 Kováčiková Klára 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 1500 m pr. 76,2 Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 6:50.20 6:35.74
Žky 1500 m pr. 76,2 Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom 5:43.76 5:43.76
Žky 1500 m pr. 76,2 (2/4) Marcinátová Vanesa 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky 1500 m pr. 76,2 (1/2) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 6:52.39 6:52.39
Žky 1500 m pr. 76,2 Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 6:27.79 6:27.79
Žky chôdza 3000 m Adamcová Alica 11 AK AŠK Slávia Trnava
Žky chôdza 3000 m Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 22:44.26 21:29.55
Žky chôdza 3000 m (1/3) Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov 21:00.06 21:00.06
Žky chôdza 3000 m Habová Izabela 07 Atletický klub AC Malacky
Žky chôdza 3000 m Hrabovská Viktória 08 Atletický klub Bojničky 22:25.82 22:25.82
Žky chôdza 3000 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 17:56.27 17:56.27
Žky chôdza 3000 m Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 16:26.27 16:26.27
Žky chôdza 3000 m (1/4) Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 22:05.95 22:05.95
Žky chôdza 3000 m Krkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO Čadca 23:17.50 23:17.50
Žky chôdza 3000 m Ruckschlossová Karin 06 MŠk Žiar nad Hronom 21:35.17 21:35.17
Žky chôdza 3000 m Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava 21:52.27 21:52.27
Žky chôdza 3000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 17:55.61 17:55.61
Žky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 152 155
Žky výška (1/4) Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 140 140
Žky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 154 154
Žky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 150 150
Žky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 143 145
Žky výška Hanáková Adéla (H) (C) 06 Atletický klub Bojničky 163 163
Žky výška Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 155 155
Žky výška Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 130 130
Žky výška Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 135 135
Žky výška Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 150 150
Žky výška Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 145 145
Žky výška (1/2) Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky žrď (1/2) Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 280 280
Žky žrď Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca 200 200
Žky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 565 565
Žky diaľka Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 435 435
Žky diaľka Bezdíčková Dominika (H) (C) 06 Atletický klub Bojničky 499 499
Žky diaľka Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 425 425
Žky diaľka Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava 473 473
Žky diaľka (2/4) Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 405 405
Žky diaľka Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 439 439
Žky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 481 481
Žky diaľka Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 479 479
Žky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 517 517
Žky diaľka Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 388 388
Žky diaľka Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 314 314
Žky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 520 520
Žky diaľka Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 410 410
Žky diaľka Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 489 489
Žky diaľka (1/2) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 344 344
Žky diaľka Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 398 398
Žky diaľka Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 434 434
Žky diaľka Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 457 457
Žky diaľka Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 448 448
Žky guľa 3 kg Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 09.52 09.52
Žky guľa 3 kg (1/3) Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov 08.25 08.25
Žky guľa 3 kg Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 09.78 09.78
Žky guľa 3 kg Hanáková Adéla (H) (C) 06 Atletický klub Bojničky 11.37 11.37
Žky guľa 3 kg Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.93 08.93
Žky guľa 3 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky guľa 3 kg (1/3) Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 09.45 09.45
Žky guľa 3 kg (2/3) Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov 06.00 06.00
Žky guľa 3 kg Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 08.83 08.83
Žky guľa 3 kg Mikušévá Ema 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 07.76 07.76
Žky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 10.70 10.70
Žky guľa 3 kg Repková Lenka 09 Atletický klub Bojničky 07.05 07.05
Žky guľa 3 kg Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky guľa 3 kg (2/4) Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov 08.43 08.43
Žky guľa 3 kg (1/3) Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.19 08.19
Žky guľa 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 07.86 07.86
Žky guľa 3 kg (2/2) Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 07.28 07.28
Žky disk 1 kg Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 19.52 19.52
Žky disk 1 kg Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 16.09 16.09
Žky disk 1 kg Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 13.35 13.35
Žky disk 1 kg Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky disk 1 kg (2/2) Halabrínová Patrícia 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky disk 1 kg (2/1) Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky disk 1 kg Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 21.96 21.96
Žky disk 1 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 20.70 20.70
Žky disk 1 kg (1/4) Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky disk 1 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 16.68 16.68
Žky disk 1 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 28.14 28.14
Žky disk 1 kg Podmanická Eliška 06 MŠk Žiar nad Hronom 14.74 14.74
Žky disk 1 kg Repková Lenka 09 Atletický klub Bojničky 14.04 14.04
Žky disk 1 kg (2/4) Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov 19.52 19.52
Žky disk 1 kg Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 21.65 21.65
Žky disk 1 kg (1/3) Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 21.42 21.42
Žky disk 1 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 17.09 17.09
Žky disk 1 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 17.10 17.10
Žky disk 1 kg Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 12.96 12.96
Žky kladivo 3 kg Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 21.05 21.05
Žky kladivo 3 kg (2/2) Halabrínová Patrícia 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky kladivo 3 kg (1/3) Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z. 28.87 28.87
Žky kladivo 3 kg Hovorková Veronika 07 Atletický klub ZZO Čadca 17.28 17.28
Žky kladivo 3 kg Iványiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca 14.51 14.51
Žky kladivo 3 kg (1/3) Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 32.63 32.63
Žky kladivo 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 26.03 26.03
Žky kladivo 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 34.42 34.42
Žky kladivo 3 kg Repková Lenka 09 Atletický klub Bojničky 17.29 17.29
Žky kladivo 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky kladivo 3 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 22.89 22.89
Žky kladivo 3 kg Štefánková Pavla 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky kladivo 3 kg (1/3) Vengrin Leontina 09 Slávia Trenčín o.z. 11.71 11.71
Žky kladivo 3 kg Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca 23.67 23.67
Žky oštep 500 g Bernátová Dominika 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.50 23.50
Žky oštep 500 g Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 36.98 36.98
Žky oštep 500 g Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 20.42 20.42
Žky oštep 500 g Hanáková Adéla (H) (C) 06 Atletický klub Bojničky
Žky oštep 500 g Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 25.56 25.56
Žky oštep 500 g Karásková Diana 06 MŠk Žiar nad Hronom 29.58 29.58
Žky oštep 500 g (1/4) Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 16.28 16.28
Žky oštep 500 g (1/4) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky oštep 500 g (1/3) Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 27.00 27.00
Žky oštep 500 g Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 29.25 29.25
Žky oštep 500 g Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 27.01 27.01
Žky oštep 500 g (1/3) Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 25.77 25.77
Žky oštep 500 g Podmanická Eliška 06 MŠk Žiar nad Hronom 25.20 25.20
Žky oštep 500 g (2/4) Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov 26.94 26.94
Žky oštep 500 g (1/1) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky oštep 500 g (1/3) Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 17.82 19.33
Žky oštep 500 g Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 23.49 23.49
Žky oštep 500 g (2/2) Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 16.26 16.26
Žky oštep 500 g Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 16.71 16.71
Žky oštep 500 g Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca 21.79 21.79
Žky oštep 500 g Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 22.94 22.94
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Bekečová Lea 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Halabrínová Patrícia 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Havírová Eva 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Hrušovská Vanessa 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Kalinová Sofia 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Kupková Karolína 08 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Mikušaťová Terézia 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Ondrejičková Ivana 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Petriková Dominika 08 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Rusková Izabel 08 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Stanková Nela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Štofanová Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 300 m kluby (2/2) Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (2/2) Bekečová Lea 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Bratková Lýdia 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Hovorková Veronika 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Hrmová Nina 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Hrotková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Hrušovská Vanessa 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (2/2) Iványiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Kalinová Sofia 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Krkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Kupková Karolína 08 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (2/2) Mikušaťová Terézia 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Rošetzká Lucia 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Ruckschlossová Karin 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Ruckschlossová Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 300 m kluby (2/2) Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Stanková Nela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Vengrin Leontina 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky