<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

SAŠŠ Krajské preteky, Šaľa, 16. 11. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
ŽcZŠ 60 m Botka Ivan 03 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽcZŠ 60 m Branik Ivan 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽcZŠ 60 m Hoszu Peter 04 Trnovec n.V.
ŽcZŠ 60 m Ivanič Martin 04 Šaľa ZŠ Hollého
ŽcZŠ 60 m Jankovič Milana 05 Šaľa ZŠ Pionierská 08.20
ŽcZŠ 60 m Kara Noro 04 Trnovec n.V.
ŽcZŠ 60 m Karovič Martin 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽcZŠ 60 m koč Ivan 03 Šaľa Bernoláková
ŽcZŠ 60 m kočkovič Ivan 03 Šaľa Bernoláková
ŽcZŠ 60 m novikov Ivan 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽcZŠ 60 m Vitkovič Peter 05 Šaľa ZŠ Hollého
ŽcZŠ 300 m Branik Ivan 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽcZŠ 300 m Hoszu Peter 04 Trnovec n.V.
ŽcZŠ 300 m Jankovič Milana 05 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽcZŠ 300 m kočko Ivan 03 Šaľa Bernoláková
ŽcZŠ 300 m kočkovič Ivan 03 Šaľa Bernoláková
ŽcZŠ 300 m Korszu Peter 04 Trnovec n.V.
ŽcZŠ 300 m kytnar Ivan 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽcZŠ 300 m Miškovič Ivan 04 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽcZŠ 300 m Polnota Ivan 04 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽcZŠ 300 m Žember Ivan 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽcZŠ 1000 m betik Ivan 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽcZŠ 1000 m bitov Ivan 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽcZŠ 1000 m Brano Peter 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽcZŠ 1000 m Jankovič Peter 05 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽcZŠ 1000 m Karol Ivan 04 Trnovec n.V.
ŽcZŠ 1000 m Karovič Martin 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽcZŠ 1000 m ko Ivan 03 Šaľa Bernoláková
ŽcZŠ 1000 m koč Ivan 03 Šaľa Bernoláková
ŽcZŠ 1000 m Korszu Peter 04 Trnovec n.V.
ŽcZŠ 1000 m kytnar Ivan 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽcZŠ 1000 m Polnota Ivan 04 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽcZŠ 1000 m Žember Ivan 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽcZŠ 1000 m Žiak Milan 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽcZŠ výška Fortuna Milan 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽcZŠ výška Karaf Noro 04 Trnovec n.V.
ŽcZŠ výška Karafa Peter 04 Trnovec n.V.
ŽcZŠ výška ko Ivan 03 Šaľa Bernoláková
ŽcZŠ výška kočkovič Ivan 03 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽcZŠ výška novikov Ivan 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽcZŠ výška urani Ivan 03 Šaľa Bernoláková
ŽcZŠ výška Vitkovič Martin 05 Šaľa ZŠ Hollého
ŽcZŠ diaľka Belovič Peter 05 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽcZŠ diaľka betikov Ivan 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽcZŠ diaľka Fortuna Milan 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽcZŠ diaľka Jankovič Peter 05 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽcZŠ diaľka Karafa Peter 04 Trnovec n.V.
ŽcZŠ diaľka Karo Peter 04 Trnovec n.V.
ŽcZŠ diaľka kočkovič Ivan 03 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽcZŠ diaľka kok ivan 05 Šaľa Bernoláková
ŽcZŠ diaľka urani Ivan 03 Šaľa Bernoláková
ŽcZŠ diaľka Vitkovič Peter 05 Šaľa ZŠ Hollého
ŽcZŠ guľa 4 kg Belovič Peter 05 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽcZŠ guľa 4 kg betikov Ivan 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽcZŠ guľa 4 kg Botka Ivan 03 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽcZŠ guľa 4 kg Kar Noro 04 Trnovec n.V.
ŽcZŠ guľa 4 kg Karo Peter 04 Trnovec n.V.
ŽcZŠ guľa 4 kg Kirsten Martin 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽcZŠ guľa 4 kg kočk Ivan 03 Šaľa Bernoláková
ŽcZŠ guľa 4 kg kočko Ivan 03 Šaľa Bernoláková
ŽcZŠ guľa 4 kg Vitkovič Martin 05 Šaľa ZŠ Hollého
ŽcZŠ guľa 4 kg Žiakovič Milan 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽcZŠ kriket betik Ivan 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽcZŠ kriket Botka Ivan 03 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽcZŠ kriket Ivanič Martin 04 Šaľa ZŠ Hollého
ŽcZŠ kriket Kar Noro 04 Trnovec n.V.
ŽcZŠ kriket Karol Ivan 04 Trnovec n.V.
ŽcZŠ kriket Kirsten Martin 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽcZŠ kriket kočk Ivan 03 Šaľa Bernoláková
ŽcZŠ kriket kok ivan 05 Šaľa Bernoláková
ŽcZŠ kriket Nočka Ivan 03 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽcZŠ 4 x 60 m kluby (1/1) bitov Ivan 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽcZŠ 4 x 60 m kluby (1/1) Brano Peter 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽcZŠ 4 x 60 m kluby (1/3) gabovič Ivan 03 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽcZŠ 4 x 60 m kluby (1/1) Kara Noro 04 Trnovec n.V.
ŽcZŠ 4 x 60 m kluby (1/2) koč Ivan 03 Šaľa Bernoláková
ŽcZŠ 4 x 60 m kluby (1/1) kočk Ivan 03 Šaľa Bernoláková
ŽcZŠ 4 x 60 m kluby (2/1) Miškovič Ivan 04 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽcZŠ 4 x 60 m kluby (1/1) Polnota Ivan 04 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽkZŠ 60 m bitov Ivana 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽkZŠ 60 m feke Ivana 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽkZŠ 60 m gerová marta 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽkZŠ 60 m Ivanová Ivana 05 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽkZŠ 60 m Karafova Ivana 04 Trnovec n.V.
ŽkZŠ 60 m kokova ivana 05 Šaľa Bernoláková
ŽkZŠ 60 m koteles Ivana 04 Trnovec n.V.
ŽkZŠ 60 m kryha Milna 05 Šaľa Bernoláková
ŽkZŠ 60 m Milanova Mária 04 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽkZŠ 60 m Surová ivaba 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽkZŠ 300 m bitov Ivana 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽkZŠ 300 m franova marta 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽkZŠ 300 m Ivanová Ivana 05 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽkZŠ 300 m ivanová Jana 04 Trnovec n.V.
ŽkZŠ 300 m Kara Ivana 04 Trnovec n.V.
ŽkZŠ 300 m Karafova Ivana 04 Trnovec n.V.
ŽkZŠ 300 m karoba marta 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽkZŠ 300 m kokova ivana 05 Šaľa Bernoláková
ŽkZŠ 300 m kolova Ivana 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽkZŠ 300 m koteles Ivana 04 Trnovec n.V.
ŽkZŠ 300 m Krajnová Ivana 05 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽkZŠ 300 m kry Milana 05 Šaľa Bernoláková
ŽkZŠ 300 m Milanova Mária 04 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽkZŠ 300 m Surová ivaba 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽkZŠ 800 m bit Ivana 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽkZŠ 800 m ivanová iva 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽkZŠ 800 m ivanová Jana 04 Trnovec n.V.
ŽkZŠ 800 m Kara Ivana 04 Trnovec n.V.
ŽkZŠ 800 m karoba marta 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽkZŠ 800 m kolova Ivana 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽkZŠ 800 m Krajnová Ivana 05 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽkZŠ 800 m kry Milana 05 Šaľa Bernoláková
ŽkZŠ 800 m marsalová Ivana 04 Trnovec n.V.
ŽkZŠ 800 m noak sara 05 Šaľa Bernoláková
ŽkZŠ 800 m Vybová Mária 04 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽkZŠ výška feke Ivana 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽkZŠ výška gonova maria 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽkZŠ výška komova Ivana 05 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽkZŠ výška kryha Milna 05 Šaľa Bernoláková
ŽkZŠ výška pakos Ivana 04 Trnovec n.V.
ŽkZŠ výška Xerová Mária 04 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽkZŠ diaľka fekete Ivana 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽkZŠ diaľka ivano Jana 04 Trnovec n.V.
ŽkZŠ diaľka Mirová Mária 04 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽkZŠ diaľka noa sara 05 Šaľa Bernoláková
ŽkZŠ diaľka pakos Ivana 04 Trnovec n.V.
ŽkZŠ diaľka pakosta Ivana 04 Trnovec n.V.
ŽkZŠ diaľka Terkova Mária 04 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽkZŠ guľa 3 kg beneš Milana 05 Šaľa Bernoláková
ŽkZŠ guľa 3 kg dorova Nora 05 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽkZŠ guľa 3 kg fekete Ivana 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽkZŠ guľa 3 kg gerová marta 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽkZŠ guľa 3 kg kolo Ivana 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽkZŠ guľa 3 kg komova Ivana 05 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽkZŠ guľa 3 kg marsal Ivana 04 Trnovec n.V.
ŽkZŠ guľa 3 kg Mičková Petra 05 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽkZŠ guľa 3 kg noa sara 05 Šaľa Bernoláková
ŽkZŠ guľa 3 kg pakosta Ivana 04 Trnovec n.V.
ŽkZŠ kriket beneš Milana 05 Šaľa Bernoláková
ŽkZŠ kriket bit Ivana 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽkZŠ kriket dorova Nora 05 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽkZŠ kriket gonova maria 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽkZŠ kriket ivanová iva 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽkZŠ kriket kolo Ivana 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽkZŠ kriket marsal Ivana 04 Trnovec n.V.
ŽkZŠ kriket marsalová Ivana 04 Trnovec n.V.
ŽkZŠ kriket Mičková Petra 05 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽkZŠ kriket noak sara 05 Šaľa Bernoláková
ŽkZŠ 4 x 60 m kluby (1/4) franova marta 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽkZŠ 4 x 60 m kluby (1/3) gonova maria 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽkZŠ 4 x 60 m kluby (1/1) ivano Jana 04 Trnovec n.V.
ŽkZŠ 4 x 60 m kluby (1/2) ivanová iva 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽkZŠ 4 x 60 m kluby (1/1) kokova ivana 05 Šaľa Bernoláková
ŽkZŠ 4 x 60 m kluby (1/4) kolova Ivana 03 Šaľa ZŠ Krátka
ŽkZŠ 4 x 60 m kluby (1/4) kryha Milna 05 Šaľa Bernoláková
ŽkZŠ 4 x 60 m kluby (1/3) Mirová Mária 04 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽkZŠ 4 x 60 m kluby (1/3) noa sara 05 Šaľa Bernoláková
ŽkZŠ 4 x 60 m kluby (1/1) Surová ivaba 03 Šaľa ZŠ Hollého
ŽkZŠ 4 x 60 m kluby (1/1) Terkova Mária 04 Šaľa ZŠ Pionierská
ŽkZŠ 4 x 60 m kluby (1/2) Xerová Mária 04 Šaľa ZŠ Pionierská