<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

JBL JUMP FEST KIDS CHALLENGE - dvojboj v šprintoch a skokoch do diaľky registrovaní pretekári SAZ, Košice, 10. 9. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci dvojboj Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina
Mžci dvojboj Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 0170
Mžci dvojboj Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 0510
Mžci dvojboj Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 0393
Mžci dvojboj Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z.
Mžci dvojboj Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci dvojboj Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 0116
Mžci dvojboj Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina
Mžci dvojboj Zahoranský Martin 09 AK Slávia TU Košice
Mžky dvojboj Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky dvojboj Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 0792
Mžky dvojboj Gajdošová Laura 07 Atletika Košice o.z.
Mžky dvojboj Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 0526
Mžky dvojboj Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z.
Mžky dvojboj Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 0475
Mžky dvojboj Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Mžky dvojboj Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 0654
Mžky dvojboj Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z.
Mžky dvojboj Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky dvojboj Marhefková Alexandra 07 Atletický oddiel Svit
Mžky dvojboj Štinčíková Magdaléna 07 Atletický oddiel Svit
Mžky dvojboj Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
EleHm dvojboj Kazimír Michael 13 Atletika Košice o.z.
EleHm dvojboj Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica 0041
EleHm dvojboj Uličný Matej 13 Atletika Košice o.z.
EleH dvojboj Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 0030
EleH dvojboj Komjáti Filip 12 Atletika Košice o.z.
EleH dvojboj Nemec Richard 12 Atletika Košice o.z.
EleH dvojboj Trcka Ronald 12 Atletika Košice o.z. 0053
EleH dvojboj Turis Darius 12 Atletika Košice o.z.
EleH dvojboj Uličný Tomáš 11 Atletika Košice o.z.
Nžci dvojboj Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 0259
Nžci dvojboj Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 0187
Nžci dvojboj Gajdoš Ján 10 Atletika Košice o.z.
Nžci dvojboj Javorský Tobias 09 Atletika Košice o.z.
Nžci dvojboj Sakmár Viktor 09 Atletika Košice o.z.
EleZm dvojboj Devečková Viktória (SVK) 14 Atletika Košice o.z.
EleZm dvojboj Hrabovecká Barbora 14 Atletika Košice o.z.
EleZm dvojboj Milfait Eli Anna 13 Dukla Praha
EleZm dvojboj Vajdová Terezia (SVK) 13 Atletika Košice o.z.
EleZm dvojboj Varga Christina 13 Atletika Košice o.z.
EleZ dvojboj Benková Zara Mária 12 AK Slávia TU Košice 0195
EleZ dvojboj Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 0592
EleZ dvojboj Devečková Sofia 12 Atletika Košice o.z.
EleZ dvojboj Hrabovecká Tamara 11 Atletika Košice o.z.
EleZ dvojboj Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z.
EleZ dvojboj Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ dvojboj Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 0364
EleZ dvojboj Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z.
EleZ dvojboj Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ dvojboj Ondrášková Ema 12 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ dvojboj Sakmárová Petronela 11 Atletika Košice o.z.
EleZ dvojboj Targošová Soňa 12 Atletický klub Stará Bystrica 0310
EleZ dvojboj Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z.
Nžky dvojboj Andrisová Lucia (SVK) 09 Andrisová
Nžky dvojboj Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z. 0473
Nžky dvojboj Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 0354
Nžky dvojboj Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 0742
Nžky dvojboj Miklošová Andrea 09 Atletika Košice o.z.
Nžky dvojboj Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 0197