<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

JBL JUMP FEST – ŽIACKY DVOJBOJ v šprinte a skoku do diaľky žiakov ZŠ, Košice, 10. 9. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M dvojboj Koščo Juraj (SVK) 79 ZŠ Postupimska 37
Žci dvojboj Tink Filip (SVK) 06 ZŠ Hroncova 23
Mžci dvojboj Bajus Filip (SVK) 08 ZŠ Požiarnická
Mžci dvojboj Černý Christián (SVK) 07 ZŠ Budimír
Mžci dvojboj ČUHA Bruno 07 ZŠ Staničná 13
Mžci dvojboj Dancáková Laura (SVK) 07 ZŠ Postupimska
Mžci dvojboj Dani Erik (SVK) 07 ZŠ Ľ. Podjavorinskej, Košice
Mžci dvojboj Dobranský Kristián (SVK) 08 Košice
Mžci dvojboj Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina
Mžci dvojboj Fialka Daniel Mário (SVK) 08 ZŠ s MŠ Lemešany
Mžci dvojboj Graca Jakub (SVK) 07 GK2 Prešov
Mžci dvojboj Jackulíková Barbora 10 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
Mžci dvojboj Janura Richard 08 ZŠ Kežmarská 30, Košice
Mžci dvojboj Képes Peter (SVK) 08 ZŠsMŠ Čečejovce
Mžci dvojboj Kovalčík Alex 08 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
Mžci dvojboj Kriško Michal 13 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
Mžci dvojboj Lacko Tomáš 08 ZŠ Čaňa
Mžci dvojboj Lazorik Juraj 07 ZŠ s MŠ Terňa
Mžci dvojboj Migas Anton 08 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Mžci dvojboj Mikula Matúš (SVK) 08 Námestovo
Mžci dvojboj Mosorjak Nikolas (SVK) 08 ZŠ Hroncova 23
Mžci dvojboj Nagyová Nelly Alexandra 11 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
Mžci dvojboj Ondruš Šimon (SVK) 07 ZŠ Postupimska 37
Mžci dvojboj Onyshchuk Oleksander (SVK) 07 ZŠ Gemerská 2,Košice
Mžci dvojboj Pavlíková Nina 13 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
Mžci dvojboj Penkert Ján 12 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
Mžci dvojboj Pirhala Tomáš 10 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
Mžci dvojboj Rovňák Dominik (SVK) 08 ZŠ Polianska 1
Mžci dvojboj Rovňák Dominik (SVK) 08 ZŠ Polianska 1
Mžci dvojboj Rovňák Dominik (SVK) 08 ZŠ Polianska 1
Mžci dvojboj Rovňák Dominik (SVK) 08 ZŠ Polianska 1
Mžci dvojboj Seňo Jakub (SVK) 08 ZŠ Hroncova 23
Mžci dvojboj Strakulová Liana 07 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
Mžci dvojboj Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina
Žky dvojboj Barčová Nela (SVK) 06 ZŠ Gemerská 2, Košice
Žky dvojboj Papcunová Tereza (SVK) 06 ZŠ Hroncova 23
Mžky dvojboj Abdi Eva 07 ZŠ Kežmarská 30, Košice
Mžky dvojboj Bačová Natália (SVK) 08 ZŠ Budimír
Mžky dvojboj Gajdošová Eliška 08 ZŠ s MŠ Terňa
Mžky dvojboj GALČÍKOVÁ Natália 07 ZŠ Staničná 13
Mžky dvojboj Jakabová Alexandra (SVK) 07 ZŠ Hroncova 23
Mžky dvojboj Kotíková Alexandra (SVK) 08 ZŠ Požiarnická
Mžky dvojboj Kováčová Emma 11 ZŠ Čaňa
Mžky dvojboj Kroková Anastázia (SVK) 07 ZŠ Ľ. Podjavorinskej, Košice
Mžky dvojboj Midová Vanessa (SVK) 07 ZŠsMŠ Čečejovce
Mžky dvojboj Orlovská Barbara (SVK) 07 ZŠ s MŠ Lemešany
Mžky dvojboj Šuchterová Nikka (SVK) 08 ZŠ Polianska 1
Mžky dvojboj Šuchterová Nikka (SVK) 08 ZŠ Polianska 1
Mžky dvojboj Šuchterová Nikka (SVK) 08 ZŠ Polianska 1
Mžky dvojboj Weiserová Sofia 08 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleHm dvojboj Kolarčík Leo (SVK) 13 SZŠ, Tr. SNP 104, Košie
EleHm dvojboj Krok Samuel (SVK) 13 ZŠ Ľ. Podjavorinskej, Košice
EleHm dvojboj Mikula Vladimir (SVK) 14 Námestovo
EleHm dvojboj Olejník Pavol 13 ZŠ s MŠ Terňa
EleHm dvojboj Šiler Richard (SVK) 13 ZŠ Požiarnická
EleHm dvojboj Tkáč Teo (SVK) 13 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
EleHm dvojboj Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica 0041
EleHm dvojboj Varga Šimon (SVK) 13 ZŠsMŠ Čečejovce
EleH dvojboj Bartek Samuel 12 ZŠ s MŠ Terňa
EleH dvojboj Bednár Jakub Sebastián 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleH dvojboj Fedor Samuel (SVK) 11 SZŠ, Tr. SNP 104, Košice
EleH dvojboj Humeňanský Gabriel (SVK) 12 ZŠ Hroncova 23
EleH dvojboj Kapitán Tomáš (SVK) 11 ZŠsMŠ Čečejovce
EleH dvojboj Kobulnický Adam (SVK) 12 ZŠ s MŠ Lemešany
EleH dvojboj Krok Emilián (SVK) 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej, Košice
EleH dvojboj Mura Branislav 11 ZŠ Čaňa
EleH dvojboj Onyshchuk Maksym (SVK) 12 ZŠ Gemerská 2, Košice
EleH dvojboj Oravcová Natália (SVK) 11 ZŠ Polianska 1
EleH dvojboj Oravcová Natália (SVK) 11 ZŠ Polianska 1
EleH dvojboj Oravcová Natália (SVK) 11 ZŠ Polianska 1
EleH dvojboj Palečko Gabriel (SVK) 11 ZŠ Polianska 1
EleH dvojboj Sekerák Matej (SVK) 11 ZŠ Požiarnická
EleH dvojboj Szabó Viktor 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleH dvojboj Tomáš Lukáš (SVK) 12 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
EleH dvojboj Zborai Teo (SVK) 12 ZŠ Postupimska 37
Nžci dvojboj Anjel Jakub (SVK) 10 SZŠ, Tr. SNP 104, Košice
Nžci dvojboj Babuščák Marek (SVK) 10 ZŠ Kežmarská 30 Košice
Nžci dvojboj Bialko Tomáš (SVK) 09 ZŠ s MŠ Lemešany
Nžci dvojboj Bolčák Juraj (SVK) 09 ZŠ Požiarnická
Nžci dvojboj Dobranský Teodor (SVK) 09 Košice
Nžci dvojboj Eštok Michal 09 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
Nžci dvojboj Feňovčík Šimon (SVK) 09 ZŠ Polianska 1
Nžci dvojboj Kašper Adam (SVK) 10 ZŠ Budimír
Nžci dvojboj Kiktavý Alex (SVK) 10 ZŠ Gemerská 2 Košice
Nžci dvojboj KOLARČÍK Kamil 09 ZŠ Staničná 13
Nžci dvojboj Lazorik Jakub 09 ZŠ s MŠ Terňa
Nžci dvojboj Marcin Lukáš 09 ZŠ Čaňa
Nžci dvojboj Mikula Adam (SVK) 10 Námestovo
Nžci dvojboj Páll Dávid 10 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžci dvojboj Pelegrín Lukas (SVK) 10 ZŠsMŠ Čečejovce
Nžci dvojboj Pohlodko Enriko (SVK) 09 ZŠ Ľ. Podjavorinskej, Košice
Nžci dvojboj Šestina Samuel 09 ZŠ Kežmarská 30, Košice
Nžci dvojboj Štec Andrej (SVK) 09 ZŠ Postupimska 37
Nžci dvojboj Zámborský Peter (SVK) 09 ZŠ-M. R. Štefánika , Trebišov
Nžci dvojboj Zámborský Peter (SVK) 09 ZŠ M.R.Štefánika Trebišov
EleZm dvojboj Černá Emma (SVK) 14 Atletika Košice
EleZm dvojboj Duždová Ráchel (SVK) 13 ZŠ Ľ. Podjavorinskej, Košice
EleZm dvojboj Karamanová Karin (SVK) 13 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
EleZm dvojboj Murová Veronika 13 ZŠ Čaňa
EleZm dvojboj Šárošiová Emma 13 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleZm dvojboj Šepitková Simona (SVK) 13 SZŠ Tr. SNP 104, Košice
EleZm dvojboj Tomášová Karin (SVK) 13 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
EleZ dvojboj Benková Zara (SVK) 12 ZŠ Hroncova 23
EleZ dvojboj Fialková Anna (SVK) 11 ZŠ s MŠ Lemešany
EleZ dvojboj Gajdošová Ľubica 12 ZŠ s MŠ Terňa
EleZ dvojboj Gedeonová Chiara 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleZ dvojboj Havrilová Julka (SVK) 12 SZŠ Tr. SNP 104, Košice
EleZ dvojboj Hintošová Soňa (SVK) 12 ZŠsMŠ Čečejovce
EleZ dvojboj Horváthová Sabrina (SVK) 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej, Košice
EleZ dvojboj Karafová Stefany 12 ZŠ Čaňa
EleZ dvojboj Kiss Martina (SVK) 12 ZŠ Gemerská 2
EleZ dvojboj Kissová Alexandra (SVK) 11 Atletika Košice o.z.
EleZ dvojboj Kyselová Slávka (SVK) 12 ZŠ Postupimska 37
EleZ dvojboj Marcinová Lilien 11 ZŠ Čaňa
EleZ dvojboj Ondrášková Ema 12 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ dvojboj Oravcová Natália (SVK) 11 ZŠ Polianska 1
EleZ dvojboj Oravcová Natália (SVK) 11 ZŠ Polianska 1
EleZ dvojboj Targošová Soňa 12 Atletický klub Stará Bystrica 0310
EleZ dvojboj Uličianska Mia (SVK) 11 ZŠ Pavla Mudroňa 3, Martin
EleZ dvojboj Vargaeštoková Martina 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleZ dvojboj Weissová Natália (SVK) 11 Atletika Košice o.z.
Nžky dvojboj Anderovská Nina 09 ZŠ Čaňa
Nžky dvojboj Andrisová Lucia 09 ZŠ P-Horova Michalovce
Nžky dvojboj Balázsová Vanesa 09 ZŠ s MŠ Terňa
Nžky dvojboj BEREZŇANINOVÁ Karolína 09 ZŠ Staničná 13
Nžky dvojboj Bodnárová Petronela (SVK) 09 ZŠsMŠČečejovce
Nžky dvojboj Byrtusová Katarína (SVK) 09 ZŠ Polianska 1
Nžky dvojboj Drančáková Tamara (SVK) 09 ZŠ Gemerská 2, Košice
Nžky dvojboj Galdunová Laura (SVK) 09 ZŠ Požiarnická
Nžky dvojboj Gujdová Sofia (SVK) 09 ZŠ Ľ. Podjavorinskej, Košice
Nžky dvojboj Jenčuráková Lucia (SVK) 10 ZŠ Budimír
Nžky dvojboj Kopkášová Nela 09 Akademik TU Košice
Nžky dvojboj Kucáková Nela 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce
Nžky dvojboj Marcinová Ema (SVK) 09 ZŠ s MŠ Lemešany
Nžky dvojboj Nagyová Sophia (SVK) 09 ZŠ Hroncova 23
Nžky dvojboj Pramuková Martina (SVK) 09 ZŠ Postupimska 37
Nžky dvojboj Saen Smolinska Miroslava 09 ZŠ Kežmarská 30, Košice
Nžky dvojboj Sibertová Viktória (SVK) 10 SZŠ, Tr. SNP 104, Košice
Nžky dvojboj Uličianska Soňa (SVK) 09 ZŠ Pavla Mudroňa 3, Martin
Nžky dvojboj Župčánová Viktória 10 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou