<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S 2020, Šamorín, 11. 9. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Adamčíková Kristína 10 ŠK TRIATLON Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Adamová Mia 09 Detský atletický klub Tlmače (B)
Dtsa St Detská P-T-S Antalová Bela 11 ŠAK športový AK Komárno
Dtsa St Detská P-T-S Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Beňa Benjamín 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Bezdek Tomáš 13 Maraton AC Rača
Dtsa St Detská P-T-S Bílá Kristína 09 AK Junior Holič
Dtsa St Detská P-T-S Bobál Boris 11 ŠAK športový AK Komárno
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S Bolaček Gabriel 09 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S Botka Patrik 11 ŠAK športový AK Komárno
Dtsa St Detská P-T-S Brxová Veronika 09 AC VICTORIA Turany
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Búci Marek 10 ŠK TRIATLON Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Buda Filip 10 VIETO DŠA Levice
Dtsa St Detská P-T-S Bucherová Petra 09 SOPKA Seňa
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Bujna Slavomír 09 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Burza Danko 10 Maraton AC Rača
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S Čamaj Štefan 11 SOPKA Seňa
Dtsa St Detská P-T-S Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S Doležal Samuel 09 AC VICTORIA Turany
Dtsa St Detská P-T-S Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Dupačová Stela 10 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St Detská P-T-S Farkaš Nikolas 09 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St Detská P-T-S Farkaš Peter 10 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Fogelová Lea 10 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Fogelová Nina 09 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Frajka Oliver 11 Detský atletický klub Tlmače (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Gajdošová Barbora 10 Atletický klub Zemaňáci Nová Baňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Dtsa St Detská P-T-S Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Goč Tomáš 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Dtsa St Detská P-T-S Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S Gregušová Saška 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Gyenesová Lilien 10 VIETO DŠA Levice
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa
Dtsa St Detská P-T-S Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica
Dtsa St Detská P-T-S Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S Hlaváč Juraj 09 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S Hnát Matej 11 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St Detská P-T-S Holešová Andrea 10 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St Detská P-T-S Horná Simona 11 AK Junior Holič
Dtsa St Detská P-T-S Horňáková Dominika 09 ŠAK športový AK Komárno
Dtsa St Detská P-T-S Horváth Nikolas 09 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St Detská P-T-S Hudecová Natália 09 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Ivanická Rebeka 10 Detský atletický klub Tlmače (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina (A)
Dtsa St Detská P-T-S Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Jiránek Dominik 11 Maraton AC Rača
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Jiránková Dominika 11 Maraton AC Rača
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Kajanová Laura Liliana 09 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S Kamenčík Maroš 12 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S Keveš Kristián 09 AC VICTORIA Turany
Dtsa St Detská P-T-S Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Kocianová Viktória 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S Kočiš Hugo 10 SOPKA Seňa
Dtsa St Detská P-T-S Kollárová Natália 11 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St Detská P-T-S Komišák Maxim 09 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Komora Adam 10 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Kopernická Kristína 09 VIETO DŠA Levice
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Kopernický Tim 10 Atletický klub Zemaňáci Nová Baňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Korčoková Hana 11 Atletický klub Krupina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Kosorínová Tamara 10 Detský atletický klub Tlmače (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Kostoláni Alexander 09 ŠK TRIATLON Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa St Detská P-T-S Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S Kovaničová Barbora 09 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica
Dtsa St Detská P-T-S Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S Kravcová Sára 11 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Kravec Matej 09 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Krištof Tomáš 11 VIETO DŠA Levice
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Kubáň Leo 11 VIETO DŠA Levice
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Kubáňová Nina 09 VIETO DŠA Levice
Dtsa St Detská P-T-S Lehocký Leonard 10 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina (A)
Dtsa St Detská P-T-S Leško Sebastián 09 SOPKA Seňa
Dtsa St Detská P-T-S Lisko Pavol 10 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany
Dtsa St Detská P-T-S Macejka Šimon 09 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S Makovníková Ester 09 ŠAK športový AK Komárno
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Marková Ema 09 ŠK TRIATLON Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S Marková Nikola 10 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Martincová Kristína 10 Atletický klub Zemaňáci Nová Baňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S Martiš Peter 10 ŠK Jablonica
Dtsa St Detská P-T-S Maslínová Tamara 09 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Maťaš Maximilián 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S Matejov Alex 11 ŠK Jablonica
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Medveď Kristán 10 Atletický klub Zemaňáci Nová Baňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Mičo Nikolas 10 Detský atletický klub Tlmače (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Mihaľov Boris 10 ŠK TRIATLON Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Moravčík Oskar 10 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St Detská P-T-S Mrázová Vanesa 09 AK Junior Holič
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Muchová Anna 11 Atletický klub Zemaňáci Nová Baňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S Muskolayová Sofia 10 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S Nosek Samuel 09 AK Junior Holič
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Ölvecká Adela 09 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa St Detská P-T-S Orolín Nicolas 10 AC VICTORIA Turany
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Panáková Rebeka 09 Maraton AC Rača
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S Papánek Viliam 09 AK Junior Holič
Dtsa St Detská P-T-S Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S Pénzes Bálint 10 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St Detská P-T-S Ploštica Dávid 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Dtsa St Detská P-T-S Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica
Dtsa St Detská P-T-S Polkan Leon 10 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Považan Oliver 10 Atletický klub Zemaňáci Nová Baňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S Radulyová Linda 11 SOPKA Seňa
Dtsa St Detská P-T-S Rolincová Sofia 10 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S Rončkevič Lukáš 11 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S Rusňáková Natálie 11 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St Detská P-T-S Rusňáková Roberta 10 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St Detská P-T-S Rychtáriková Tereza 09 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Sabol Martin Ján 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Sališová Nina 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S Samková Simona 09 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S Sirotek Tomáš 11 ŠAK športový AK Komárno
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Sládečka Michal 09 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Sládek Matúš 09 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Slotíková Nikol 09 ŠK TRIATLON Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Slovák Tobias 09 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Stejskalová Nina 09 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St Detská P-T-S Streška Filip 10 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa St Detská P-T-S Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Štefanides Matúš 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S Švec Samuel 09 AK Junior Holič
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Dtsa St Detská P-T-S Tkáčová Katarína 10 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Toth Daniel 09 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa St Detská P-T-S Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Valach Felix 09 Detský atletický klub Tlmače (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Valach Samuel 10 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St Detská P-T-S Vaniš Tobias 09 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S Važan Jakub 11 ŠK Juventa Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Venglík Jakub 09 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina (A)
Dtsa St Detská P-T-S Vlkovič Ondrej 11 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Vlkovičová Klára 10 AC Run is Fun Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Vrbická Zara 09 Maraton AC Rača
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Zapotoková Marína 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica
Dtsa St Detská P-T-S Zelienka Matej 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Židek Lukáš 09 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)