<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská štafetová liga (Trenčianský kraj), Trenčín, 8. 8. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/2) Briestenský Šimon 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Čahoj Gabriel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/4) Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/4) Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (5/1) Hudecová Naďa 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/1) Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Kováč Marek 10 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (4/4) Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/3) Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Kukliš Tomáš 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Masaryková Martina 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (4/3) Michalcová Michaela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Moravcova Martina 10 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/1) Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Murgaš Matej 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St 4 x 60 m kombi (5/4) Novosád Samuel 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Petráš Roland 09 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (4/1) Račková Vanesa 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Sládečková Zoja 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/4) Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (5/2) Stoklasa Samuel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/1) Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (5/3) Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (4/2) Vallo Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Antalová Aneta 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Čahoj Daniel 14 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Drengubiak Daniel 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/1) Dubajová Laura 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Hošták Šimon 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Jurašková Eliška 13 Atletika Dubnica nad Váhom
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Macharová Eliška 14 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/3) Novotná Katarína 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/4) Plšek Michal 14 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Ragan Dávid 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Rotter Valter 14 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Valentová Isabel 12 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/2) Vitaloš Oskar 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín