<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M-AZB Dospelí, juniori, dorast, najml. žiaci + veteráni – technické disciplíny, Bratislava, 2. 8. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M výška Zeman Ľubomír 95 AK Slávia UK Bratislava 190
M žrď Antalec Adam 02 AC Stavbár Nitra 400
M žrď Bajner Miroslav 57 AC Stavbár Nitra 360
M žrď Kremser Adam 01 AC Stavbár Nitra 440
M žrď Mclennan Stephen 78 AC Stavbár Nitra 380
M žrď Pažák Peter 57 AK ŠK UMB Banská Bystrica 315
M žrď Vašina Jozef 66 AC Stavbár Nitra 345
M žrď Zmoray Ján 91 AC Stavbár Nitra 450
M diaľka Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 436
M disk 2 kg Javorček Adam 99 AK Slávia UK Bratislava 29.47
M oštep 800 g Michalec Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 72.10
M oštep 800 g Slezák Maximilian 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 73.93
M oštep 800 g Žeňúch Patrik 90 AC Stavbár Nitra 71.03
J guľa 6 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 17.26
J disk 1,75 kg Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 36.77
J disk 1,75 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 32.31
J kladivo 6 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 34.48
J oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.78
J oštep 800 g Martinka Eduard 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.39
Dci výška Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 135
Dci výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 185
Dci výška Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 161
Dci výška Liptaj Martin 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 173
Dci výška Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 135
Dci výška Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 140
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 420
Dci diaľka Belluš Martin 04 Naša atletika Bratislava 527
Dci diaľka Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 672
Dci diaľka Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 584
Dci diaľka Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 461
Dci diaľka Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 596
Dci diaľka Liptaj Martin 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 508
Dci diaľka Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 495
Dci diaľka Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava 500
Dci diaľka Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 538
Dci diaľka Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 483
Dci diaľka Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 550
Dci guľa 5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 14.36
Dci guľa 5 kg Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Dci guľa 5 kg Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky
Dci guľa 5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.08
Dci guľa 5 kg Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
Dci guľa 5 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 12.11
Dci disk 1,5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 36.81
Dci disk 1,5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 29.18
Dci disk 1,5 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 27.94
Dci kladivo 5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 52.77
Dci oštep 700 g Dubček Michal 05 AK Inter-SC Bratislava
Dci oštep 700 g Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 46.47
Dci oštep 700 g Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky
Dci oštep 700 g Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 42.71
Dci oštep 700 g Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.65
Ž diaľka Sanitrová Katarína 70 TJ Veterán klub Banská Bystrica 411
Ž kladivo 4 kg Hrašnová Martina 83 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 72.04
Jky žrď Danková Petra 01 AC Stavbár Nitra
Jky kladivo 4 kg Kereškényiová Simona 02 TJ Orava Dolný Kubín 35.81
Dky výška Hatinová Mia Miriam 03 AK Slávia UK Bratislava 145
Dky výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
Dky výška Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 146
Dky žrď Harendarčíková Paulína 04 AC Stavbár Nitra 200
Dky žrď Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 200
Dky žrď Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 270
Dky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 280
Dky diaľka Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 405
Dky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 549
Dky diaľka Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 453
Dky diaľka Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 502
Dky diaľka Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 522
Dky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 512
Dky diaľka Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 423
Dky diaľka Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 446
Dky diaľka Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 478
Dky diaľka Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 437
Dky diaľka Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 476
Dky diaľka Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 417
Dky diaľka Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 435
Dky diaľka Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 496
Dky diaľka Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 431
Dky diaľka Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 446
Dky diaľka Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 507
Dky diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 559
Dky diaľka Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 444
Dky trojskok Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 09.12
Dky trojskok Jenčová Nela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.53
Dky trojskok Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky
Dky trojskok Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 11.58
Dky guľa 3 kg Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 07.61
Dky guľa 3 kg Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 09.11
Dky guľa 3 kg Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 06.06
Dky guľa 3 kg Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.12
Dky guľa 3 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 08.70
Dky guľa 3 kg Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 08.52
Dky guľa 3 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.21
Dky guľa 3 kg Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 10.58
Dky guľa 3 kg Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 07.73
Dky guľa 3 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 10.44
Dky guľa 3 kg Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 05.82
Dky guľa 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 08.39
Dky disk 1 kg Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 18.24
Dky disk 1 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 31.05
Dky disk 1 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 21.41
Dky kladivo 3 kg Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 27.20
Dky kladivo 3 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.01
Dky kladivo 3 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 36.81
Dky kladivo 3 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 36.64
Dky kladivo 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 27.41
Dky oštep 500 g Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 28.95
Dky oštep 500 g Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 28.18
Dky oštep 500 g Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 10.85
Dky oštep 500 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 23.87
Dky oštep 500 g Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 24.52
Dky oštep 500 g Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 31.29
Dky oštep 500 g Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 28.06
Dky oštep 500 g Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 34.22
Dky oštep 500 g Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 18.91
Nžci diaľka z mies.o Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 246
Nžci diaľka z mies.o Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky 178
Nžci diaľka z mies.o Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 197
Nžci diaľka z mies.o Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 334
Nžci guľa 2 kg Barantal Andrej 09 AC Stavbár Nitra 10.14
Nžci guľa 2 kg Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci guľa 2 kg Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci guľa 2 kg Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 04.63
Nžci guľa 2 kg Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 05.67
Nžci kriket Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 20.38
Nžci kriket Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci kriket Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.43
Nžci kriket Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci kriket Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 28.22
Nžky výška Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky výška Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky výška Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z mies.o Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 268
Nžky diaľka z mies.o Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 355
Nžky diaľka z mies.o Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava 315
Nžky diaľka z mies.o Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 246
Nžky diaľka z mies.o Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 335
Nžky diaľka z mies.o Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 307
Nžky diaľka z mies.o Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 385
Nžky diaľka z mies.o Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 170
Nžky diaľka z mies.o Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 230
Nžky guľa 2 kg Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 04.96
Nžky guľa 2 kg Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky guľa 2 kg Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky kriket Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 18.05
Nžky kriket Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.00
Nžky kriket Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky kriket Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava
Nžky kriket Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 12.61
Nžky kriket Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 21.40
Nžky kriket Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 16.19
Nžky kriket Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 26.05
Nžky kriket Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky kriket Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.26