<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M-AZB Dospelí, juniori, dorast + najml. žiaci – bežecké disciplíny, Bratislava, 1. 8. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava
M 100 m Bielopotocký Martin 92 Atletika Bratislava
M 100 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.09
M 100 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 10.98
M 100 m Lančarič Roman 70 AK AŠK Slávia Trnava 13.01
M 100 m Maštalír Pavol 67 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.17
M 100 m Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava 11.60
M 100 m Rigler Erik 94 Atletika Bratislava 11.21
M 100 m Rumanovič Martin 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.88
M 100 m Sviták Martin 03 Atletika Bratislava 11.88
M 200 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 24.80
M 200 m Bobrík Martin 76 TJ Orava Dolný Kubín
M 200 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.05
M 200 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 22.03
M 200 m Lančarič Roman 70 AK AŠK Slávia Trnava 25.97
M 200 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.97
M 200 m Maštalír Pavol 67 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.13
M 200 m Rumanovič Martin 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.82
M 200 m Szabo Jaroslav 87 TJ OBAL SERVIS Košice
M 400 m Bobrík Martin 76 TJ Orava Dolný Kubín 61.47
M 400 m Chovan Pavol 71 AK Veterán Bratislava 57.17
M 400 m Szabo Jaroslav 87 TJ OBAL SERVIS Košice
M 800 m Fritzman František 00 AK Inter-SC Bratislava 2:18.92
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:52.15
M 800 m Szabo Jaroslav 87 TJ OBAL SERVIS Košice
M 1500 m Jančovič Peter 83 Individuálny člen SAZ
M 1500 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 4:28.57
M 1500 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 4:44.50
M 3000 m Kakaš Tibor 78 Lesky´s runners
M 3000 m Knapčok Martin 77 EMKO športový klub Pezinok 10:12.08
M 4 x 100 m kluby Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Bielopotocký Martin 92 Atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/3) Dubček Michal 05 AK Inter-SC Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/2) Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava
M 4 x 100 m kluby Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Murcko Oliver 01 AK Inter-SC Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/1) Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Polák Michal 01 AK Inter-SC Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/3) Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava
M 4 x 100 m kluby Rigler Erik 94 Atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Sviták Martin 03 Atletika Bratislava
J 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.05
J 100 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.45
J 100 m Murcko Oliver 01 AK Inter-SC Bratislava 10.91
J 100 m Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava 12.54
J 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.16
J 200 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.67
J 200 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.21
J 200 m Murcko Oliver 01 AK Inter-SC Bratislava 21.53
J 200 m Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava 25.73
J 400 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.81
J 400 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.12
J 400 m Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava
J 800 m Polák Michal 01 AK Inter-SC Bratislava 2:07.27
J 400 m pr. 91,4 Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 57.02
Dci 100 m Belluš Martin 04 Naša atletika Bratislava 12.44
Dci 100 m Dubček Michal 05 AK Inter-SC Bratislava
Dci 100 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 11.23
Dci 100 m Gazdič Nicolas 04 Naša atletika Bratislava 12.21
Dci 100 m Haba Roman Timotej 03 Atletický klub AC Malacky
Dci 100 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 11.63
Dci 100 m Horyl Richard 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 100 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Dci 100 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 12.13
Dci 100 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava
Dci 100 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
Dci 100 m Jarábek Marco 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.25
Dci 100 m Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 100 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava
Dci 100 m Liptaj Martin 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 100 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava
Dci 100 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky
Dci 100 m Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava 12.69
Dci 100 m Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 13.49
Dci 100 m (2/3) Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava
Dci 100 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava
Dci 100 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
Dci 100 m Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava
Dci 200 m Belluš Martin 04 Naša atletika Bratislava 24.14
Dci 200 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
Dci 200 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.48
Dci 200 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 22.24
Dci 200 m Gazdič Nicolas 04 Naša atletika Bratislava 24.90
Dci 200 m Haba Roman Timotej 03 Atletický klub AC Malacky
Dci 200 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 23.00
Dci 200 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Dci 200 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 24.36
Dci 200 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
Dci 200 m Liptaj Martin 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 200 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava
Dci 200 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
Dci 200 m Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava 26.20
Dci 200 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra
Dci 200 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 400 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
Dci 400 m Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 57.41
Dci 400 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 54.47
Dci 400 m Haba Roman Timotej 03 Atletický klub AC Malacky
Dci 400 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Dci 400 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.44
Dci 400 m Jarábek Marco 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 57.18
Dci 400 m Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 400 m Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 54.95
Dci 400 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
Dci 400 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra
Dci 400 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 60.41
Dci 800 m Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin 2:04.62
Dci 800 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:20.37
Dci 110 m pr. 91,4 Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 110 m pr. 91,4 Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 110 m pr. 91,4 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 15.54
Dci 110 m pr. 91,4 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky
Dci 400 m pr. 83,8 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky
Dci 400 m pr. 83,8 Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
Dci 400 m pr. 83,8 Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Belluš Martin 04 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Gazdič Nicolas 04 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava
Ž 200 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 400 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 800 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:14.48
Ž 800 m Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 1500 m Konrádová Miriama 95 Lesky´s runners
Ž 1500 m Mrázová Renáta 79 AK Veterán Bratislava 5:34.68
Ž 3000 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 11:39.05
Ž 3000 m Polohová Zuzana 82 Lesky´s runners
Ž 4 x 100 m kluby Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Šujanová Elena 05 AK Slávia UK Bratislava
Jky 100 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.13
Jky 100 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava 12.64
Jky 200 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava 25.58
Dky 100 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 13.05
Dky 100 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 12.92
Dky 100 m Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 13.98
Dky 100 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 12.79
Dky 100 m Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava 13.38
Dky 100 m Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky
Dky 100 m Lisická Liana 06 Lesky´s runners
Dky 100 m Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava
Dky 100 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 13.79
Dky 100 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 13.60
Dky 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.42
Dky 100 m Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 13.49
Dky 100 m Rusnáková Zuzana 06 AK Slávia UK Bratislava 14.32
Dky 100 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 13.72
Dky 100 m Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava 14.38
Dky 100 m Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 13.05
Dky 100 m Viteková Ema 04 Naša atletika Bratislava 14.28
Dky 100 m Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 200 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.87
Dky 200 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 27.51
Dky 200 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 26.35
Dky 200 m Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava 27.90
Dky 200 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky
Dky 200 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 200 m Lisická Liana 06 Lesky´s runners
Dky 200 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.27
Dky 200 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 27.42
Dky 200 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 28.11
Dky 200 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.97
Dky 200 m Rusnáková Zuzana 06 AK Slávia UK Bratislava 29.62
Dky 200 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 27.95
Dky 200 m Viteková Ema 04 Naša atletika Bratislava 29.48
Dky 200 m Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 29.10
Dky 400 m Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 400 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 400 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 63.70
Dky 400 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 400 m Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 64.57
Dky 400 m Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 63.52
Dky 800 m Balážovjechová Hana 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 800 m Šujanová Elena 05 AK Slávia UK Bratislava 2:54.86
Dky 800 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 2:30.52
Dky 4 x 100 m kluby Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Viteková Ema 04 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 60 m Bezák Alex 10 Naša atletika Bratislava 09.89
Nžci 60 m Bezák Marcus 10 Naša atletika Bratislava 10.02
Nžci 60 m Bobrík Sebastián 10 TJ Orava Dolný Kubín 10.17
Nžci 60 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 10.22
Nžci 60 m Haberland Gregor 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.16
Nžci 60 m Hanušiak Matúš 10 Naša atletika Bratislava 10.77
Nžci 60 m Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava 12.05
Nžci 60 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 10.06
Nžci 60 m Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky 10.06
Nžci 60 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.61
Nžci 60 m Sládek Matúš 09 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m Švajda Leonard 10 Naša atletika Bratislava 09.36
Nžci 150 m Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 27.08
Nžci 150 m Bezák Alex 10 Naša atletika Bratislava 25.89
Nžci 150 m Bezák Marcus 10 Naša atletika Bratislava 26.99
Nžci 150 m Bobrík Sebastián 10 TJ Orava Dolný Kubín 25.59
Nžci 150 m Bruckmayer Tomáš 12 Lesky´s runners 30.61
Nžci 150 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 25.50
Nžci 150 m Hanušiak Matúš 10 Naša atletika Bratislava 26.47
Nžci 150 m Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava 30.79
Nžci 150 m Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky 25.46
Nžci 150 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.32
Nžci 150 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 22.84
Nžci 150 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 23.92
Nžci 150 m Sládek Matúš 09 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Švajda Leonard 10 Naša atletika Bratislava 23.25
Nžci 600 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 2:17.10
Nžci 600 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 1:55.91
Nžci 600 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 1:56.37
Nžci 600 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 2:09.36
Nžci 1000 m Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 1000 m Búci Marek 10 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžci 1000 m Kostoláni Alexander 09 ŠK TRIATLON Pezinok 3:36.57
Nžci 60m p 76,2-7,5 Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60m p 76,2-7,5 Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 12.52
Nžci 60m p 76,2-7,5 Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci chôdza 1000 m Bruckmayer Tomáš 12 Lesky´s runners
Nžci 4 x 60 m kluby Bezák Alex 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 4 x 60 m kluby Bezák Marcus 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 4 x 60 m kluby Hanušiak Matúš 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 4 x 60 m kluby Švajda Leonard 10 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Adamčíková Kristína 10 ŠK TRIATLON Pezinok 09.73
Nžky 60 m Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.32
Nžky 60 m Bartová Žofia 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 60 m Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.54
Nžky 60 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 09.69
Nžky 60 m Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava 10.06
Nžky 60 m Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 11.52
Nžky 60 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 09.73
Nžky 60 m Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 09.80
Nžky 60 m Polohová Daniela 14 Lesky´s runners 15.21
Nžky 60 m Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners 10.31
Nžky 60 m Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.94
Nžky 60 m Ukropcová Tamara 12 Naša atletika Bratislava 10.70
Nžky 150 m Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.33
Nžky 150 m Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 24.29
Nžky 150 m Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 30.40
Nžky 150 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 24.31
Nžky 150 m Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 24.47
Nžky 150 m Polohová Daniela 14 Lesky´s runners
Nžky 150 m Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners 26.77
Nžky 150 m Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 24.90
Nžky 600 m Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:02.14
Nžky 600 m Bartová Žofia 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 600 m Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 2:09.38
Nžky 600 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:05.36
Nžky 600 m Ukropcová Tamara 12 Naša atletika Bratislava
Nžky 1000 m Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 14.01
Nžky 60m p 76,2-7,5 Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava 13.81
Nžky 60m p 76,2-7,5 Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 14.54
Nžky 60m p 76,2-7,5 Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky