<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo AZB ligy najmladšieho a staršieho žiactva, Bratislava, 8. 7. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 60 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 07.15
M 60 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 07.11
M 60 m Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 08.17
M 300 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 36.24
M 300 m Fritzman František 00 AK Inter-SC Bratislava
M 300 m Kučera Martin 90 BK hraj na tie nohy Bratislava 34.88
M 300 m Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 36.10
M 300 m Murcko Oliver 01 AK Inter-SC Bratislava 34.76
M 300 m Polák Michal 01 AK Inter-SC Bratislava
M 300 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 33.76
J 300 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 37.88
Dci 60 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.67
Dci 60 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 07.43
Dci 60 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.82
Dci 60 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 08.25
Dci 60 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 07.99
Dci 60 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.60
Dci 60 m Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 08.58
Dci 300 m Bielek Filip 03 AK Run For Fun Bratislava
Dci 300 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 38.87
Dci 300 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 36.42
Dci 300 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 40.03
Dci 300 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 42.23
Dci 300 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 41.63
Dci 300 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 39.31
Žci 60 m Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 09.04
Žci 60 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 09.06
Žci 60 m Drábek Benjamin 05 AK Slávia UK Bratislava 09.05
Žci 60 m Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 08.95
Žci 60 m Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.42
Žci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 08.03
Žci 60 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.19
Žci 60 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 07.78
Žci 60 m Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 07.66
Žci 60 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.58
Žci 60 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 08.51
Žci 60 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 09.52
Žci 60 m Minárik Martin 07 Naša atletika Bratislava 09.73
Žci 60 m Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.29
Žci 60 m Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava 08.71
Žci 60 m Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 08.81
Žci 60 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.55
Žci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 08.54
Žci 150 m Brestovanský Boris 07 AK Slávia UK Bratislava
Žci 150 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 20.48
Žci 150 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 22.84
Žci 150 m Drábek Benjamin 05 AK Slávia UK Bratislava 20.04
Žci 150 m Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 22.16
Žci 150 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 19.33
Žci 150 m Chlpek Daniel 05 AK Run For Fun Bratislava
Žci 150 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.82
Žci 150 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 18.57
Žci 150 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 21.92
Žci 150 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 23.69
Žci 150 m Minárik Martin 07 Naša atletika Bratislava 25.40
Žci 150 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 21.76
Žci 150 m Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava 22.13
Žci 150 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.02
Žci 150 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.37
Žci 150 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 20.82
Žci 300 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 42.65
Žci 300 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 42.21
Žci 300 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 51.68
Žci 300 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 800 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2:47.31
Žci 800 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:33.01
Žci 100 m pr. 83,8 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 100 m pr. 83,8 Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
Žci 100 m pr. 83,8 Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 14.60
Žci 100 m pr. 83,8 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m pr. 76,2 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m pr. 76,2 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m pr. 76,2 Ort-Mertl Allan 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m pr. 76,2 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Žci výška Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 130
Žci výška Ort-Mertl Allan 06 Atletický klub AC Malacky 135
Žci diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 445
Žci diaľka Brestovanský Boris 07 AK Slávia UK Bratislava
Žci diaľka Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 392
Žci diaľka Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 448
Žci diaľka Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 384
Žci diaľka Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci diaľka Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 596
Žci diaľka Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 408
Žci diaľka Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 470
Žci diaľka Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 431
Žci oštep 600 g Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava
Žci oštep 600 g Ort-Mertl Allan 06 Atletický klub AC Malacky
Žci oštep 600 g Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava
Ž 300 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 45.47
Ž 300 m Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 300 m Neprašová Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 300 m Nováková Nina 96 ŠK ŠOG Nitra
Ž 300 m Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 38.66
Ž 300 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Jky 60 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava 07.81
Jky 300 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 44.36
Jky 300 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava 41.66
Dky 60 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 08.08
Dky 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 08.02
Dky 60 m Hatinová Mia Miriam 03 AK Slávia UK Bratislava 08.67
Dky 60 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.38
Dky 60 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 08.53
Dky 60 m Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 08.35
Dky 60 m Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 08.32
Dky 300 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 42.81
Dky 300 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 44.75
Dky 300 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 43.00
Dky 300 m Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava
Žky 60 m Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 09.54
Žky 60 m Balážová Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.58
Žky 60 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.02
Žky 60 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 08.89
Žky 60 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 09.05
Žky 60 m Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.21
Žky 60 m Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 08.64
Žky 60 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 07.81
Žky 60 m Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 09.01
Žky 60 m Grebečiová Valika 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky 60 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.92
Žky 60 m Jean-Jean Ema Olívia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.24
Žky 60 m Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava 08.93
Žky 60 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 08.41
Žky 60 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.87
Žky 60 m Kollárová Nela 07 ŠK TRIATLON Pezinok 08.72
Žky 60 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 08.82
Žky 60 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.92
Žky 60 m Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 10.19
Žky 60 m Krivošiková Sára 07 AK Slávia UK Bratislava 09.35
Žky 60 m Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 09.42
Žky 60 m Moravčíková Emma 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 60 m Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 09.40
Žky 60 m Nina Aleksieva 08 Naša atletika Bratislava 10.03
Žky 60 m Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 09.78
Žky 60 m Paďourová Karin 05 Naša atletika Bratislava 09.62
Žky 60 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.01
Žky 60 m Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 09.55
Žky 60 m Ruffíni Martina 07 AK Slávia UK Bratislava 09.19
Žky 60 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 08.98
Žky 60 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 09.63
Žky 60 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 10.37
Žky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.80
Žky 60 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 08.53
Žky 60 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 08.17
Žky 60 m Vybíralová Hana 06 AK Slávia UK Bratislava 09.93
Žky 60 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 08.87
Žky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 20.44
Žky 150 m Balážová Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.36
Žky 150 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 19.44
Žky 150 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 21.98
Žky 150 m Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.93
Žky 150 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 19.02
Žky 150 m Grebečiová Valika 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava 23.55
Žky 150 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.77
Žky 150 m Jean-Jean Ema Olívia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.00
Žky 150 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.93
Žky 150 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 150 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 20.23
Žky 150 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.62
Žky 150 m Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 25.69
Žky 150 m Krivošiková Sára 07 AK Slávia UK Bratislava 22.83
Žky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 21.23
Žky 150 m Moravčíková Emma 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 150 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava
Žky 150 m Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 25.32
Žky 150 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.32
Žky 150 m Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 23.47
Žky 150 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 24.22
Žky 150 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.40
Žky 150 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 22.78
Žky 300 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 47.97
Žky 300 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 48.74
Žky 300 m Glončáková Sofia 07 Naša atletika Bratislava 53.61
Žky 300 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava 54.57
Žky 300 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 44.44
Žky 300 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 45.44
Žky 300 m Moravčíková Emma 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 55.00
Žky 300 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 43.79
Žky 300 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 42.70
Žky 800 m Glončáková Sofia 07 Naša atletika Bratislava
Žky 800 m Hudáková Nicole 08 Naša atletika Bratislava
Žky 800 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava 3:04.13
Žky 800 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 2:41.78
Žky 800 m Trubanová Michaela 06 BK hraj na tie nohy Bratislava
Žky 100m p 76,2-8,2 Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 14.47
Žky 100m p 76,2-8,2 Danadová Adriána 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 100m p 76,2-8,2 Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 17.58
Žky 100m p 76,2-8,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 16.48
Žky 300 m pr. 76,2 Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 60.95
Žky 300 m pr. 76,2 Danadová Adriána 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m pr. 76,2 Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 54.18
Žky 300 m pr. 76,2 Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 52.26
Žky 300 m pr. 76,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m pr. 76,2 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Žky výška Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 130
Žky výška Glončáková Sofia 07 Naša atletika Bratislava
Žky výška Ruffíni Martina 07 AK Slávia UK Bratislava 140
Žky výška Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava
Žky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 549
Žky diaľka Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 398
Žky diaľka Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 471
Žky diaľka Danadová Adriána 06 Atletický klub AC Malacky 386
Žky diaľka Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky diaľka Grebečiová Valika 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky diaľka Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava 368
Žky diaľka Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 453
Žky diaľka Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 446
Žky diaľka Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 414
Žky diaľka Krivošiková Sára 07 AK Slávia UK Bratislava 411
Žky diaľka Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 399
Žky diaľka Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 437
Žky diaľka Paďourová Karin 05 Naša atletika Bratislava 370
Žky diaľka Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 408
Žky diaľka Ruffíni Martina 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky diaľka Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 446
Žky diaľka Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava
Žky diaľka Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 439
Žky diaľka Vybíralová Hana 06 AK Slávia UK Bratislava
Žky guľa 3 kg Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 07.29
Žky guľa 3 kg Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky guľa 3 kg Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky guľa 3 kg Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky guľa 3 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 08.65
Žky guľa 3 kg Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 08.23
Žky oštep 500 g Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 26.96
Žky oštep 500 g Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava
Žky oštep 500 g Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 27.36
Žky oštep 500 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 23.60
Žky oštep 500 g Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky
Žky oštep 500 g Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 28.06
Nžci 60 m Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 10.18
Nžci 60 m Bujna Slavomír 09 Naša atletika Bratislava 09.88
Nžci 60 m Haberland Gregor 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.16
Nžci 60 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 10.06
Nžci 60 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.61
Nžci 60 m Krútel Marko 10 Lesky´s runners 10.46
Nžci 60 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 09.20
Nžci 60 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 09.55
Nžci 60 m Pataj Ábel 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava 12.23
Nžci 60 m Rusnák Matias 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.53
Nžci 60 m Šimor Samuel 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 10.82
Nžci 60 m Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m Švajda Leonard 10 Naša atletika Bratislava 09.36
Nžci 60 m Vanečko Jakub 10 Naša atletika Bratislava 10.74
Nžci 150 m Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 26.61
Nžci 150 m Bujna Slavomír 09 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners
Nžci 150 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.32
Nžci 150 m Krútel Marko 10 Lesky´s runners 25.38
Nžci 150 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 23.05
Nžci 150 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 23.92
Nžci 150 m Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava 31.75
Nžci 150 m Rusnák Matias 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.11
Nžci 150 m Šimor Samuel 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 150 m Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava 34.21
Nžci 150 m Švajda Leonard 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 23.67
Nžci 150 m Vanečko Jakub 10 Naša atletika Bratislava 27.86
Nžci 600 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka Bujna Slavomír 09 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka Pataj Ábel 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka Rusnák Matias 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 331
Nžci diaľka Šimor Samuel 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 290
Nžci kriket Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners
Nžci kriket Krútel Marko 10 Lesky´s runners
Nžky 60 m Adamčíková Kristína 10 ŠK TRIATLON Pezinok 10.05
Nžky 60 m Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.42
Nžky 60 m Dubajová Sofia 09 Naša atletika Bratislava 10.94
Nžky 60 m Glončáková Júlia 10 Naša atletika Bratislava 10.52
Nžky 60 m Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.72
Nžky 60 m Jakus Eszter 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 60 m Jalakšová Ema 11 Lesky´s runners 11.02
Nžky 60 m Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.86
Nžky 60 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.27
Nžky 60 m Kotesová Natália 11 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 09.69
Nžky 60 m Kresťanková Ema 14 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Kulichová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.51
Nžky 60 m Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.21
Nžky 60 m Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Marková Ema 09 ŠK TRIATLON Pezinok 10.42
Nžky 60 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 09.83
Nžky 60 m Ondrišová Viktória 10 Lesky´s runners 10.75
Nžky 60 m Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.41
Nžky 60 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 09.78
Nžky 60 m Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 09.80
Nžky 60 m Rizmanová Nina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.95
Nžky 60 m Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.83
Nžky 60 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 09.61
Nžky 60 m Slotíková Nikol 09 ŠK TRIATLON Pezinok 09.50
Nžky 60 m Stachová Alexandra 09 Lesky´s runners 10.04
Nžky 60 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 11.82
Nžky 60 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.94
Nžky 60 m Ukropcová Tamara 12 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.26
Nžky 150 m Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.42
Nžky 150 m Glončáková Júlia 10 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.84
Nžky 150 m Jalakšová Ema 11 Lesky´s runners
Nžky 150 m Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.98
Nžky 150 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.34
Nžky 150 m Kotesová Natália 11 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 24.29
Nžky 150 m Kresťanková Ema 14 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 24.95
Nžky 150 m Ondrišová Viktória 10 Lesky´s runners
Nžky 150 m Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 26.66
Nžky 150 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 24.40
Nžky 150 m Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 24.58
Nžky 150 m Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.24
Nžky 150 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 24.07
Nžky 150 m Stachová Alexandra 09 Lesky´s runners 25.46
Nžky 150 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 29.37
Nžky 150 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.33
Nžky 150 m Ukropcová Tamara 12 Naša atletika Bratislava
Nžky 600 m Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 2:14.20
Nžky 600 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 2:12.67
Nžky 600 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 2:29.04
Nžky 1000 m Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Rizmanová Nina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Stachová Alexandra 09 Lesky´s runners
Nžky diaľka Dubajová Sofia 09 Naša atletika Bratislava 296
Nžky diaľka Jakus Eszter 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžky diaľka Jalakšová Ema 11 Lesky´s runners
Nžky diaľka Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 290
Nžky diaľka Kulichová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky diaľka Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 312
Nžky diaľka Rizmanová Nina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 323
Nžky diaľka Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky kriket Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky kriket Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky kriket Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.48
Nžky kriket Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky kriket Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 17.17