Dci |
60 m |
|
Bujdoš Dávid |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.52 |
09.39 |
Dci |
60 m |
|
Kudláček Lukáš |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
08.29 |
08.29 |
Dci |
60 m |
|
Uhlár Július |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
08.29 |
08.29 |
Dci |
150 m |
|
Kudláček Lukáš |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
19.77 |
19.77 |
Dci |
3000 m |
|
Bujdoš Dávid |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
12:31.18 |
12:31.18 |
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Čížek Samuel |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dci |
chôdza 3000 m |
|
Olexa Lukáš |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
19:31.63 |
19:31.63 |
Dci |
výška |
|
Uhlár Július |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
153 |
153 |
Dci |
výška |
|
Uhľár Matej |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
155 |
155 |
Dci |
diaľka |
|
Čížek Samuel |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
567 |
567 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Lovaš Martin |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
08.75 |
08.75 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Varady Tomáš |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dci |
oštep 600 g |
|
Očko Martin |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
16.12 |
16.12 |
Dci |
oštep 600 g |
|
Varady Tomáš |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
32.28 |
32.28 |
Dci |
4 x 60 m kluby |
|
Čížek Samuel |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby |
|
Kudláček Lukáš |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby |
|
Lovaš Martin |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dci |
4 x 60 m kluby |
|
Uhlár Július |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Andrejčík Patrik |
07 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Čech-Gut Jakub |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.06 |
08.06 |
Žci |
60 m |
|
Elek Marco |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
08.73 |
08.73 |
Žci |
60 m |
|
Fabiny Matej |
07 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
08.92 |
08.92 |
Žci |
60 m |
|
Ganaj Filip |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
08.18 |
08.18 |
Žci |
60 m |
|
Holováč Tobias |
07 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Janura Richard |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.53 |
08.53 |
Žci |
60 m |
|
Kaľuha Kristián |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
07.52 |
07.52 |
Žci |
60 m |
|
Korečko Adam |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
08.64 |
08.64 |
Žci |
60 m |
|
Krajčír Samuel |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
08.71 |
08.71 |
Žci |
60 m |
|
Kundrát Jakub |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.25 |
08.25 |
Žci |
60 m |
|
Lamanec Maroš |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
07.91 |
07.91 |
Žci |
60 m |
|
Lazorik Juraj |
07 |
AC Run is Fun Prešov |
|
08.59 |
08.59 |
Žci |
60 m |
|
Rojček Jakub |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
08.47 |
08.47 |
Žci |
60 m |
|
Švaro Benjamin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.52 |
08.52 |
Žci |
60 m |
|
Takács András |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
07.78 |
07.78 |
Žci |
60 m |
|
Viszlay Flórián |
07 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
07.85 |
07.85 |
Žci |
60 m |
|
Vrabeľ Ondrej |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
07.80 |
07.80 |
Žci |
150 m |
|
Andrejčík Patrik |
07 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Csontos Lukáš |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
18.95 |
18.95 |
Žci |
150 m |
|
Čech-Gut Jakub |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
20.01 |
20.01 |
Žci |
150 m |
|
Elek Marco |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
21.36 |
21.36 |
Žci |
150 m |
|
Fabiny Matej |
07 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
21.81 |
21.81 |
Žci |
150 m |
|
Fignár Tobias |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.18 |
21.18 |
Žci |
150 m |
|
Ganaj Filip |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
19.69 |
19.69 |
Žci |
150 m |
|
Janura Richard |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
21.19 |
21.19 |
Žci |
150 m |
|
Kaľuha Kristián |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
18.23 |
18.23 |
Žci |
150 m |
|
Kancír Tomáš |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
24.63 |
Žci |
150 m |
|
Krajčír Samuel |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
21.01 |
21.01 |
Žci |
150 m |
|
Kundrát Jakub |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
19.75 |
19.75 |
Žci |
150 m |
|
Lamanec Maroš |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
19.28 |
19.28 |
Žci |
150 m |
|
Lazorik Juraj |
07 |
AC Run is Fun Prešov |
|
21.26 |
21.26 |
Žci |
150 m |
|
Nyíri Kristóf |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
20.63 |
20.63 |
Žci |
150 m |
|
Rojček Jakub |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
20.56 |
20.56 |
Žci |
150 m |
|
Takács András |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
18.78 |
18.78 |
Žci |
150 m |
|
Vrabeľ Ondrej |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
17.95 |
17.95 |
Žci |
300 m |
|
Andrejčík Patrik |
07 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Csontos Lukáš |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
41.75 |
41.75 |
Žci |
300 m |
|
Holováč Tobias |
07 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Jančik Daniel |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
40.69 |
40.69 |
Žci |
300 m |
|
Kundrát Jakub |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Lazorik Juraj |
07 |
AC Run is Fun Prešov |
|
|
49.85 |
Žci |
300 m |
|
Rojček Jakub |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
44.08 |
44.08 |
Žci |
300 m |
|
Takács András |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
39.82 |
39.82 |
Žci |
800 m |
|
Holováč Tobias |
07 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Jackanič Šimon |
05 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
2:05.50 |
2:05.50 |
Žci |
800 m |
|
Jančik Daniel |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
2:04.05 |
2:04.05 |
Žci |
800 m |
|
Korečko Adam |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
2:49.33 |
2:49.33 |
Žci |
800 m |
|
Viszlay Flórián |
07 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
2:28.82 |
2:28.82 |
Žci |
3000 m |
|
Kancír Tomáš |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
11:48.43 |
11:48.43 |
Žci |
3000 m |
|
Kollár Matej |
07 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Nyíri Kristóf |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
10:43.02 |
10:43.02 |
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
14.70 |
14.70 |
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Hnatko Tobias |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Nohovec Jan |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Šima Samuel |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
15.36 |
15.36 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Elek Marco |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
52.05 |
52.05 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Hnatko Tobias |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
50.64 |
50.64 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Kaľuha Kristián |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
42.77 |
42.77 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Nohovec Jan |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
48.81 |
48.81 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Nyíri Kristóf |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
49.31 |
49.31 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Olenič Filip |
06 |
AO Akademik TU Košice |
|
51.88 |
51.88 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Švaro Benjamin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
53.22 |
53.22 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Viszlay Flórián |
07 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
50.73 |
50.73 |
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Hornáček Jakub |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
21:58.32 |
21:58.32 |
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Kochan Dominik |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
20:52.98 |
20:52.98 |
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Krompaščík Šimon |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
21:15.76 |
21:15.76 |
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Novák Denis |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
20:06.65 |
20:06.65 |
Žci |
chôdza 3000 m (1/4) |
|
Palkó Samuel |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
18:59.88 |
18:59.88 |
Žci |
výška |
|
Baran Gabriel |
05 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
182 |
182 |
Žci |
výška |
|
Csontos Lukáš |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
165 |
165 |
Žci |
výška (1/4) |
|
Palkó Samuel |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
160 |
160 |
Žci |
diaľka |
|
Čech-Gut Jakub |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
490 |
490 |
Žci |
diaľka |
|
Fignár Tobias |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
474 |
474 |
Žci |
diaľka |
|
Ganaj Filip |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
448 |
448 |
Žci |
diaľka |
|
Hnatko Tobias |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
473 |
473 |
Žci |
diaľka |
|
Vrabeľ Ondrej |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
605 |
605 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Baran Gabriel |
05 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
10.87 |
10.87 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
13.62 |
13.62 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Hornáček Jakub |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
06.41 |
06.41 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Kažimír Šimon |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
08.38 |
08.38 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Kochan Dominik |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
07.52 |
07.52 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Kollár Matej |
07 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
07.01 |
07.01 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Macej Mário |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.56 |
10.56 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Paľa Marek |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
06.61 |
06.61 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Šima Samuel |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
13.43 |
13.43 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Vagaský František |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.99 |
08.99 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Baran Gabriel |
05 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
45.39 |
45.39 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
30.71 |
30.71 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
47.18 |
47.18 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Jackanič Šimon |
05 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Macej Mário |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
30.48 |
30.48 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Šima Samuel |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
50.36 |
50.36 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Vagaský František |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
24.46 |
24.46 |
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
45.81 |
45.81 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
49.58 |
49.58 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Jančik Daniel |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
28.81 |
28.81 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Kollár Matej |
07 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g (1/4) |
|
Palkó Samuel |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
31.12 |
31.12 |
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Nohovec Jan |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Švaro Benjamin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Vagaský František |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Marcinová Michaela |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.88 |
09.88 |
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Brachová Viktória |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
43.43 |
43.43 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Marcinová Michaela |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
28.33 |
28.33 |
Žky |
60 m |
|
Bobaľová Natália |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
08.54 |
08.54 |
Žky |
60 m |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.04 |
08.04 |
Žky |
60 m |
|
Dzugasová Alica |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
08.70 |
08.70 |
Žky |
60 m |
|
Fejková Liana |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.34 |
09.34 |
Žky |
60 m |
|
Gajdošová Laura |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.40 |
09.40 |
Žky |
60 m |
|
Chomová Lucia |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.59 |
08.59 |
Žky |
60 m |
|
Jakubášeková Ema |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.88 |
08.88 |
Žky |
60 m |
|
Jordánová Katarína |
06 |
Atletický oddiel Svit |
|
08.65 |
08.65 |
Žky |
60 m |
|
Juríková Nina |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.62 |
08.62 |
Žky |
60 m |
|
Katočová Rebeka |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.80 |
08.80 |
Žky |
60 m |
|
Kizeková Michaela |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
08.38 |
08.38 |
Žky |
60 m |
|
Koršalová Zoja |
06 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
09.11 |
09.11 |
Žky |
60 m |
|
Križovenská Liana |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
08.39 |
08.39 |
Žky |
60 m |
|
Martausová Natália |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
09.41 |
09.41 |
Žky |
60 m |
|
Matuščáková Veronika |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
08.53 |
08.53 |
Žky |
60 m |
|
Pažinová Tereza |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
09.63 |
09.63 |
Žky |
60 m |
|
Semančíková Hana |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.77 |
08.77 |
Žky |
60 m |
|
Stolárová Nina |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.12 |
09.12 |
Žky |
60 m |
|
Stolárová Viktória |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Szuperáková Kristína |
06 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
08.80 |
08.80 |
Žky |
60 m |
|
Ševcová Zina |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.53 |
10.44 |
Žky |
60 m |
|
Šimková Anna |
06 |
AO Akademik TU Košice |
|
08.09 |
08.09 |
Žky |
60 m |
|
Vargová Gabriela |
06 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.56 |
09.56 |
Žky |
60 m |
|
Vašková Dorota |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.48 |
08.48 |
Žky |
60 m |
|
Vaššová Sophia |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Brieštanská Tamara |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
23.45 |
23.45 |
Žky |
150 m |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
19.35 |
19.35 |
Žky |
150 m |
|
Dzugasová Alica |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
21.69 |
21.69 |
Žky |
150 m |
|
Gajdošová Laura |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
22.81 |
22.81 |
Žky |
150 m |
|
Gutisová Natália |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
24.58 |
24.58 |
Žky |
150 m |
|
Hlebašková Laura |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
150 m (1/4) |
|
Horváthová Annamária |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
26.10 |
Žky |
150 m |
|
Chomová Lucia |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.70 |
21.70 |
Žky |
150 m |
|
Juríková Nina |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
22.58 |
22.58 |
Žky |
150 m |
|
Katočová Rebeka |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
21.89 |
21.89 |
Žky |
150 m (1/4) |
|
Kiralyová Klaudia |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
24.86 |
24.86 |
Žky |
150 m |
|
Kizeková Michaela |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
21.24 |
21.24 |
Žky |
150 m |
|
Kulcsárová Karolína |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
22.05 |
22.05 |
Žky |
150 m |
|
Martausová Natália |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
23.06 |
23.06 |
Žky |
150 m |
|
Matuščáková Veronika |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
21.04 |
21.04 |
Žky |
150 m |
|
Mišková Michaela |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
20.42 |
20.42 |
Žky |
150 m |
|
Polovková Bianka |
05 |
1.Atletický klub Humenné |
|
20.39 |
20.39 |
Žky |
150 m |
|
Šimková Anna |
06 |
AO Akademik TU Košice |
|
20.86 |
20.86 |
Žky |
150 m |
|
Vaňová Ema |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
20.56 |
20.56 |
Žky |
150 m |
|
Vargová Gabriela |
06 |
Atletika Košice o.z. |
|
24.43 |
23.42 |
Žky |
150 m |
|
Vašková Dorota |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
20.95 |
20.95 |
Žky |
150 m |
|
Vaššová Sophia |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žky |
300 m (1/4) |
|
Balázs Rita |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
48.52 |
48.52 |
Žky |
300 m |
|
Bobaľová Natália |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
43.53 |
43.53 |
Žky |
300 m (1/4) |
|
Demková Nela |
07 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
52.36 |
52.36 |
Žky |
300 m |
|
Ivančová Michaela |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
45.23 |
45.23 |
Žky |
300 m |
|
Jakubášeková Ema |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
49.95 |
49.95 |
Žky |
300 m |
|
Kafková Amália |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Kulcsárová Karolína |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
49.52 |
48.03 |
Žky |
300 m (1/4) |
|
Magyarová Liana |
08 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
50.03 |
50.03 |
Žky |
300 m |
|
Mišková Michaela |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
300 m (1/3) |
|
Pelegrinová Leona |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
47.67 |
47.67 |
Žky |
300 m |
|
Polovková Bianka |
05 |
1.Atletický klub Humenné |
|
44.59 |
44.59 |
Žky |
300 m |
|
Popovičová Loriána |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
48.54 |
48.54 |
Žky |
300 m |
|
Popovičová Viviána |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
51.86 |
51.86 |
Žky |
300 m |
|
Semančíková Hana |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
46.48 |
46.48 |
Žky |
800 m |
|
Huňadyová Magdaléna Mária |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
2:47.69 |
2:47.69 |
Žky |
800 m |
|
Ivančová Michaela |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
2:20.99 |
2:20.99 |
Žky |
800 m (1/4) |
|
Magyarová Liana |
08 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Popovičová Loriána |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
2:29.91 |
2:29.91 |
Žky |
800 m |
|
Popovičová Viviána |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
2:32.12 |
2:32.12 |
Žky |
2000 m |
|
Helou Emma |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
8:30.16 |
8:30.16 |
Žky |
2000 m (1/4) |
|
Horváthová Annamária |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
6:56.51 |
6:56.51 |
Žky |
2000 m |
|
Hrabovská Daniela |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
8:23.42 |
8:23.42 |
Žky |
2000 m |
|
Mihaľková Jana |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
7:05.18 |
7:05.18 |
Žky |
2000 m |
|
Sabolová Viktória |
07 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
7:31.83 |
7:31.83 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Baricová Ivana |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
18.50 |
18.50 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Fejková Liana |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 (1/3) |
|
Pelegrinová Leona |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
21.52 |
21.52 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Šimková Anna |
06 |
AO Akademik TU Košice |
|
15.45 |
15.45 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Baricová Ivana |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
53.63 |
53.63 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Brieštanská Tamara |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
54.13 |
54.13 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Gutisová Natália |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
62.48 |
62.48 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Huňadyová Magdaléna Mária |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
56.42 |
56.42 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Jordánová Katarína |
06 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Koršalová Zoja |
06 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
53.08 |
53.08 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Mihaľková Jana |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
55.86 |
55.86 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Szuperáková Kristína |
06 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Vaňová Ema |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
52.00 |
52.00 |
Žky |
chôdza 3000 m (1/4) |
|
Demková Nela |
07 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
19:40.25 |
19:40.25 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Gutisová Natália |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
19:31.22 |
19:31.22 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Kafková Amália |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
19:24.37 |
16:18.31 |
Žky |
chôdza 3000 m (1/4) |
|
Kiralyová Klaudia |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
22:50.4 |
22:50.4 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Laktičová Michaela |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21:16.50 |
21:16.50 |
Žky |
výška |
|
Brieštanská Tamara |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
145 |
145 |
Žky |
výška |
|
Križovenská Liana |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
147 |
147 |
Žky |
výška |
|
Olejárová Ella |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
140 |
140 |
Žky |
výška |
|
Poperníková Alexandra |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
138 |
138 |
Žky |
výška |
|
Sedláková Sonja |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
157 |
157 |
Žky |
výška |
|
Stolárová Nina |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
výška |
|
Stolárová Viktória |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
výška |
|
Šoltésová Patrícia |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
130 |
130 |
Žky |
výška |
|
Vaneková Terézia |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
164 |
164 |
Žky |
diaľka (1/3) |
|
Balázs Rita |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
375 |
399 |
Žky |
diaľka (1/1) |
|
Gállová Daniela |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
439 |
439 |
Žky |
diaľka |
|
Huňadyová Magdaléna Mária |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
342 |
342 |
Žky |
diaľka |
|
Ivanová Sabina |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
516 |
518 |
Žky |
diaľka |
|
Jordánová Katarína |
06 |
Atletický oddiel Svit |
|
453 |
453 |
Žky |
diaľka |
|
Juríková Nina |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
430 |
430 |
Žky |
diaľka |
|
Katočová Rebeka |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
462 |
462 |
Žky |
diaľka |
|
Križovenská Liana |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
448 |
448 |
Žky |
diaľka |
|
Pažinová Tereza |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
456 |
456 |
Žky |
diaľka |
|
Sabolová Viktória |
07 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
449 |
449 |
Žky |
diaľka |
|
Ševcová Zina |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
366 |
366 |
Žky |
diaľka |
|
Šoltésová Patrícia |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
432 |
432 |
Žky |
diaľka |
|
Vargová Gabriela |
06 |
Atletika Košice o.z. |
|
371 |
382 |
Žky |
guľa 3 kg (1/4) |
|
Cingelyová Tímea |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
07.70 |
07.70 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Čupeľová Petra |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.94 |
09.94 |
Žky |
guľa 3 kg (1/4) |
|
Gavulová Alexandra |
07 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
07.42 |
07.42 |
Žky |
guľa 3 kg (1/4) |
|
Hrutkaiová Sara |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
07.17 |
07.17 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Kafková Amália |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
06.13 |
06.13 |
Žky |
guľa 3 kg (1/4) |
|
Kiralyová Klaudia |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
07.25 |
07.25 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Kiselová Zuzana |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
11.36 |
11.36 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Pavlíková Zuzana |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
08.05 |
08.05 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.93 |
09.93 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Stanková Kristína |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
08.01 |
08.01 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Svatová Lívia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
07.72 |
07.72 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Vyskočová Denisa |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
07.54 |
07.54 |
Žky |
disk 1 kg (1/4) |
|
Cingelyová Tímea |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
16.16 |
16.16 |
Žky |
disk 1 kg |
|
Čupeľová Petra |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
29.16 |
29.16 |
Žky |
disk 1 kg |
|
Hlebašková Laura |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
disk 1 kg (1/4) |
|
Hrutkaiová Sara |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
15.82 |
15.82 |
Žky |
disk 1 kg |
|
Jašeková Lenka |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
20.93 |
20.93 |
Žky |
disk 1 kg |
|
Pavlíková Zuzana |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
18.80 |
18.80 |
Žky |
disk 1 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
21.97 |
21.97 |
Žky |
disk 1 kg |
|
Vaňová Ema |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
18.72 |
18.72 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Fejková Liana |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Jašeková Lenka |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
20.42 |
20.42 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Pavlíková Zuzana |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
26.09 |
26.09 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Vyskočová Denisa |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g (1/4) |
|
Cingelyová Tímea |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
22.55 |
22.55 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Gajdošová Sofia |
05 |
1.Atletický klub Humenné |
|
19.43 |
19.43 |
Žky |
oštep 500 g (1/1) |
|
Gállová Daniela |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
28.60 |
28.60 |
Žky |
oštep 500 g (1/4) |
|
Gavulová Alexandra |
07 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Hlebašková Laura |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
16.42 |
16.42 |
Žky |
oštep 500 g (1/4) |
|
Hrutkaiová Sara |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
19.58 |
19.58 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
18.66 |
18.66 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Stanková Kristína |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
13.57 |
13.57 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Svatová Lívia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
19.33 |
19.33 |
Žky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Balázs Rita |
05 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Baricová Ivana |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Dzugasová Alica |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Gállová Daniela |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Chomová Lucia |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Jakubášeková Ema |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kizeková Michaela |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kulcsárová Karolína |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Martausová Natália |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Mišková Michaela |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Pelegrinová Leona |
06 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Semančíková Hana |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Stolárová Nina |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Stolárová Viktória |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Šoltésová Patrícia |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Vaneková Terézia |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Vašková Dorota |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Bobaľová Natália |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Matuščáková Veronika |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Polovková Bianka |
05 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Vaššová Sophia |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|