<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá VsAZ staršieho žiactva, Košice, 13. 9. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dci 60 m Bujdoš Dávid 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.52
Dci 60 m Kudláček Lukáš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.29
Dci 60 m Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.29
Dci 150 m Kudláček Lukáš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 19.77
Dci 3000 m Bujdoš Dávid 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 12:31.18
Dci 110 m pr. 91,4 Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci chôdza 3000 m Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 19:31.63
Dci výška Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 153
Dci výška Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 155
Dci diaľka Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 567
Dci guľa 5 kg Lovaš Martin 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.75
Dci guľa 5 kg Varady Tomáš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci oštep 600 g Očko Martin 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 16.12
Dci oštep 600 g Varady Tomáš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 32.28
Dci 4 x 60 m kluby Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci 4 x 60 m kluby Kudláček Lukáš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci 4 x 60 m kluby Lovaš Martin 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci 4 x 60 m kluby Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 60 m Andrejčík Patrik 07 1.Atletický klub Humenné
Žci 60 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.06
Žci 60 m Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.73
Žci 60 m Fabiny Matej 07 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.92
Žci 60 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 08.18
Žci 60 m Holováč Tobias 07 1.Atletický klub Humenné
Žci 60 m Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 08.53
Žci 60 m Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 07.52
Žci 60 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 08.64
Žci 60 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 08.71
Žci 60 m Kundrát Jakub 05 AK Slávia TU Košice 08.25
Žci 60 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.91
Žci 60 m Lazorik Juraj 07 AC Run is Fun Prešov 08.59
Žci 60 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 08.47
Žci 60 m Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.52
Žci 60 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.78
Žci 60 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.85
Žci 60 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 07.80
Žci 150 m Andrejčík Patrik 07 1.Atletický klub Humenné
Žci 150 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 18.95
Žci 150 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.01
Žci 150 m Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 21.36
Žci 150 m Fabiny Matej 07 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.81
Žci 150 m Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.18
Žci 150 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 19.69
Žci 150 m Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 21.19
Žci 150 m Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 18.23
Žci 150 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 150 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 21.01
Žci 150 m Kundrát Jakub 05 AK Slávia TU Košice 19.75
Žci 150 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.28
Žci 150 m Lazorik Juraj 07 AC Run is Fun Prešov 21.26
Žci 150 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20.63
Žci 150 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 20.56
Žci 150 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 18.78
Žci 150 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 17.95
Žci 300 m Andrejčík Patrik 07 1.Atletický klub Humenné
Žci 300 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 41.75
Žci 300 m Holováč Tobias 07 1.Atletický klub Humenné
Žci 300 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 40.69
Žci 300 m Kundrát Jakub 05 AK Slávia TU Košice
Žci 300 m Lazorik Juraj 07 AC Run is Fun Prešov
Žci 300 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 44.08
Žci 300 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 39.82
Žci 800 m Holováč Tobias 07 1.Atletický klub Humenné
Žci 800 m Jackanič Šimon 05 MŠK Vranov nad Topľou 2:05.50
Žci 800 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:04.05
Žci 800 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 2:49.33
Žci 800 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:28.82
Žci 3000 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 11:48.43
Žci 3000 m Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 3000 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10:43.02
Žci 100 m pr. 83,8 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 14.70
Žci 100 m pr. 83,8 Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 100 m pr. 83,8 Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 100 m pr. 83,8 Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.36
Žci 300 m pr. 76,2 Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 52.05
Žci 300 m pr. 76,2 Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 50.64
Žci 300 m pr. 76,2 Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 42.77
Žci 300 m pr. 76,2 Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 48.81
Žci 300 m pr. 76,2 Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 49.31
Žci 300 m pr. 76,2 Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 51.88
Žci 300 m pr. 76,2 Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 53.22
Žci 300 m pr. 76,2 Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 50.73
Žci chôdza 3000 m Hornáček Jakub 05 ŠŠK-Junior Prešov 21:58.32
Žci chôdza 3000 m Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov 20:52.98
Žci chôdza 3000 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 21:15.76
Žci chôdza 3000 m Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov 20:06.65
Žci chôdza 3000 m (1/4) Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 18:59.88
Žci výška Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 182
Žci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 165
Žci výška (1/4) Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 160
Žci diaľka Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 490
Žci diaľka Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 474
Žci diaľka Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 448
Žci diaľka Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 473
Žci diaľka Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 605
Žci guľa 4 kg Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 10.87
Žci guľa 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 13.62
Žci guľa 4 kg Hornáček Jakub 05 ŠŠK-Junior Prešov 06.41
Žci guľa 4 kg Kažimír Šimon 05 ŠŠK-Junior Prešov 08.38
Žci guľa 4 kg Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov 07.52
Žci guľa 4 kg Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.01
Žci guľa 4 kg Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.56
Žci guľa 4 kg Paľa Marek 06 ŠŠK-Junior Prešov 06.61
Žci guľa 4 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13.43
Žci guľa 4 kg Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.99
Žci disk 1 kg Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 45.39
Žci disk 1 kg Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 30.71
Žci disk 1 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 47.18
Žci disk 1 kg Jackanič Šimon 05 MŠK Vranov nad Topľou
Žci disk 1 kg Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 30.48
Žci disk 1 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 50.36
Žci disk 1 kg Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.46
Žci kladivo 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 45.81
Žci oštep 600 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 49.58
Žci oštep 600 g Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 28.81
Žci oštep 600 g Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci oštep 600 g (1/4) Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 31.12
Žci 4 x 60 m kluby Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky guľa 3 kg Marcinová Michaela 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.88
Dky kladivo 3 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 43.43
Dky oštep 500 g Marcinová Michaela 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 28.33
Žky 60 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 08.54
Žky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.04
Žky 60 m Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.70
Žky 60 m Fejková Liana 06 AK Slávia TU Košice 09.34
Žky 60 m Gajdošová Laura 07 Atletika Košice o.z. 09.40
Žky 60 m Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.59
Žky 60 m Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.88
Žky 60 m Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit 08.65
Žky 60 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 08.62
Žky 60 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 08.80
Žky 60 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.38
Žky 60 m Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 09.11
Žky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.39
Žky 60 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.41
Žky 60 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 08.53
Žky 60 m Pažinová Tereza 05 Akademik TU Košice 09.63
Žky 60 m Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice 08.77
Žky 60 m Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 09.12
Žky 60 m Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice
Žky 60 m Szuperáková Kristína 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.80
Žky 60 m Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.53
Žky 60 m Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 08.09
Žky 60 m Vargová Gabriela 06 Atletika Košice o.z. 09.56
Žky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.48
Žky 60 m Vaššová Sophia 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 150 m Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 23.45
Žky 150 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 19.35
Žky 150 m Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 21.69
Žky 150 m Gajdošová Laura 07 Atletika Košice o.z. 22.81
Žky 150 m Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 24.58
Žky 150 m Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice
Žky 150 m (1/4) Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 150 m Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.70
Žky 150 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 22.58
Žky 150 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 21.89
Žky 150 m (1/4) Kiralyová Klaudia 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24.86
Žky 150 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 21.24
Žky 150 m Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.05
Žky 150 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 23.06
Žky 150 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 21.04
Žky 150 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 20.42
Žky 150 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 20.39
Žky 150 m Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 20.86
Žky 150 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 20.56
Žky 150 m Vargová Gabriela 06 Atletika Košice o.z. 24.43
Žky 150 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 20.95
Žky 150 m Vaššová Sophia 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 300 m (1/4) Balázs Rita 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 48.52
Žky 300 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 43.53
Žky 300 m (1/4) Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 52.36
Žky 300 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 45.23
Žky 300 m Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 49.95
Žky 300 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice
Žky 300 m Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 49.52
Žky 300 m (1/4) Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 50.03
Žky 300 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Žky 300 m (1/3) Pelegrinová Leona 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 47.67
Žky 300 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 44.59
Žky 300 m Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice 48.54
Žky 300 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice 51.86
Žky 300 m Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice
Žky 300 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 46.48
Žky 800 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 2:47.69
Žky 800 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 2:20.99
Žky 800 m (1/4) Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 800 m Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice 2:29.91
Žky 800 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice 2:32.12
Žky 2000 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov 8:30.16
Žky 2000 m (1/4) Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 6:56.51
Žky 2000 m Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice 8:23.42
Žky 2000 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 7:05.18
Žky 2000 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 7:31.83
Žky 100m p 76,2-8,2 Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 18.50
Žky 100m p 76,2-8,2 Fejková Liana 06 AK Slávia TU Košice
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/3) Pelegrinová Leona 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 21.52
Žky 100m p 76,2-8,2 Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 15.45
Žky 300 m pr. 76,2 Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 53.63
Žky 300 m pr. 76,2 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 54.13
Žky 300 m pr. 76,2 Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 62.48
Žky 300 m pr. 76,2 Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 56.42
Žky 300 m pr. 76,2 Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit
Žky 300 m pr. 76,2 Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Žky 300 m pr. 76,2 Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 53.08
Žky 300 m pr. 76,2 Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 300 m pr. 76,2 Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 55.86
Žky 300 m pr. 76,2 Szuperáková Kristína 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Žky 300 m pr. 76,2 Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 52.00
Žky chôdza 3000 m (1/4) Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 19:40.25
Žky chôdza 3000 m Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 19:31.22
Žky chôdza 3000 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 19:24.37
Žky chôdza 3000 m (1/4) Kiralyová Klaudia 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22:50.4
Žky chôdza 3000 m Laktičová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21:16.50
Žky výška Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 145
Žky výška Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 147
Žky výška Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 140
Žky výška Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 138
Žky výška Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice 157
Žky výška Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Žky výška Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice
Žky výška Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 130
Žky výška Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 164
Žky diaľka (1/3) Balázs Rita 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 375
Žky diaľka (1/1) Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 439
Žky diaľka Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 342
Žky diaľka Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 516
Žky diaľka Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit 453
Žky diaľka Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 430
Žky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 462
Žky diaľka Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 448
Žky diaľka Pažinová Tereza 05 Akademik TU Košice 456
Žky diaľka Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 449
Žky diaľka Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 366
Žky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 432
Žky diaľka Vargová Gabriela 06 Atletika Košice o.z. 371
Žky guľa 3 kg (1/4) Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.70
Žky guľa 3 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.94
Žky guľa 3 kg (1/4) Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.42
Žky guľa 3 kg (1/4) Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.17
Žky guľa 3 kg Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 06.13
Žky guľa 3 kg (1/4) Kiralyová Klaudia 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.25
Žky guľa 3 kg Kiselová Zuzana 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 11.36
Žky guľa 3 kg Pavlíková Zuzana 06 1.Atletický klub Humenné 08.05
Žky guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 09.93
Žky guľa 3 kg Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov 08.01
Žky guľa 3 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 07.72
Žky guľa 3 kg Vyskočová Denisa 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.54
Žky disk 1 kg (1/4) Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 16.16
Žky disk 1 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 29.16
Žky disk 1 kg Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice
Žky disk 1 kg (1/4) Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 15.82
Žky disk 1 kg Jašeková Lenka 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.93
Žky disk 1 kg Pavlíková Zuzana 06 1.Atletický klub Humenné 18.80
Žky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 21.97
Žky disk 1 kg Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 18.72
Žky kladivo 3 kg Fejková Liana 06 AK Slávia TU Košice
Žky kladivo 3 kg Jašeková Lenka 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.42
Žky kladivo 3 kg Pavlíková Zuzana 06 1.Atletický klub Humenné
Žky kladivo 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 26.09
Žky kladivo 3 kg Vyskočová Denisa 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g (1/4) Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.55
Žky oštep 500 g Gajdošová Sofia 05 1.Atletický klub Humenné 19.43
Žky oštep 500 g (1/1) Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 28.60
Žky oštep 500 g (1/4) Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky oštep 500 g Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 16.42
Žky oštep 500 g (1/4) Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 19.58
Žky oštep 500 g Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 18.66
Žky oštep 500 g Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov 13.57
Žky oštep 500 g Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 19.33
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Balázs Rita 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 4 x 60 m kluby Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 60 m kluby Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 60 m kluby Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Pelegrinová Leona 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 4 x 60 m kluby Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 300 m kluby Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 300 m kluby Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Žky 4 x 300 m kluby Vaššová Sophia 06 1.Atletický klub Humenné