<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo družstiev ZsAZ mladších žiakov a mladších žiačok, Trnava, 4. 7. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 09.19
Mžci 60 m Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.15
Mžci 60 m Borik Matej 08 Atletický club Nové Zámky
Mžci 60 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 09.33
Mžci 60 m Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 09.32
Mžci 60 m (2/1) Cservenka Kristóf 08 TJ Olympia Galanta 09.62
Mžci 60 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci 60 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.50
Mžci 60 m Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače 09.80
Mžci 60 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 08.96
Mžci 60 m Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava 12.27
Mžci 60 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.04
Mžci 60 m Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.01
Mžci 60 m (2/1) Hartl Andrej 07 TJ Olympia Galanta 09.69
Mžci 60 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.90
Mžci 60 m Horváth Filip 07 Atletický klub Zlaté Moravce 10.43
Mžci 60 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 09.01
Mžci 60 m Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače 10.23
Mžci 60 m Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 08.99
Mžci 60 m Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.82
Mžci 60 m Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 09.34
Mžci 60 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 08.51
Mžci 60 m Kunkela Patrik 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.56
Mžci 60 m Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky 10.12
Mžci 60 m Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.87
Mžci 60 m Mišinec Maxim 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.20
Mžci 60 m Mosný Cory 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.78
Mžci 60 m Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 08.24
Mžci 60 m Oravec Krištof 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.71
Mžci 60 m Papánek Viliam 09 AK Junior Holič 09.78
Mžci 60 m Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.77
Mžci 60 m Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra 09.71
Mžci 60 m (1/1) Plavý Filip 08 TJ Olympia Galanta 08.97
Mžci 60 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 09.13
Mžci 60 m Polák Matúš 10 AC Stavbár Nitra 09.25
Mžci 60 m Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.70
Mžci 60 m (1/1) Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta 08.55
Mžci 60 m (2/4) Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 08.21
Mžci 60 m (2/4) Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta 09.76
Mžci 60 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 09.22
Mžci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.18
Mžci 60 m Šandrik Marek 08 Funny athletics Piešťany 09.41
Mžci 60 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.10
Mžci 60 m Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 13.69
Mžci 60 m Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.88
Mžci 60 m Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.30
Mžci 60 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava
Mžci 60 m Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica 09.72
Mžci 60 m Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 09.31
Mžci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 08.15
Mžci 60 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 09.01
Mžci 60 m Závodný Leo 11 CVČ Brezová pod Bradlom 09.93
Mžci 60 m Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce 09.86
Mžci 150 m Adamik Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 22.24
Mžci 150 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 25.74
Mžci 150 m Borik Matej 08 Atletický club Nové Zámky
Mžci 150 m Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 23.08
Mžci 150 m Cmero Jonáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci 150 m Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače 23.87
Mžci 150 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 21.02
Mžci 150 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 22.33
Mžci 150 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 23.49
Mžci 150 m (1/3) Hindák Miroslav 07 TJ Olympia Galanta 23.67
Mžci 150 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 25.43
Mžci 150 m Chrvala Timotej 08 AK AŠK Slávia Trnava 26.91
Mžci 150 m Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače 26.17
Mžci 150 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 21.92
Mžci 150 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 21.18
Mžci 150 m (1/1) Lencsés Noel 07 TJ Olympia Galanta 23.16
Mžci 150 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 24.04
Mžci 150 m Mišinec Maxim 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.68
Mžci 150 m Mosný Cory 07 CVČ Brezová pod Bradlom 21.67
Mžci 150 m Papánek Viliam 09 AK Junior Holič
Mžci 150 m Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra 24.10
Mžci 150 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 22.02
Mžci 150 m (1/1) Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta 22.09
Mžci 150 m (2/4) Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 19.91
Mžci 150 m Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.18
Mžci 150 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 23.02
Mžci 150 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 20.28
Mžci 150 m Šandrik Marek 08 Funny athletics Piešťany 23.14
Mžci 150 m (2/3) Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 22.05
Mžci 150 m Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.06
Mžci 150 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 22.33
Mžci 150 m Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 25.59
Mžci 150 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava
Mžci 150 m Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci 150 m Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica 23.88
Mžci 150 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 19.62
Mžci 150 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 22.61
Mžci 150 m Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce 25.09
Mžci 150 m (2/3) Zuberec Milan 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 600 m Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 2:00.32
Mžci 600 m Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:14.99
Mžci 600 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:12.48
Mžci 600 m Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta 2:15.07
Mžci 600 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 2:18.73
Mžci 600 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 2:09.95
Mžci 600 m Cmero Jonáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:35.00
Mžci 600 m Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 2:03.20
Mžci 600 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 2:11.04
Mžci 600 m Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače 2:02.83
Mžci 600 m Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:24.60
Mžci 600 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky 1:59.90
Mžci 600 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1:52.62
Mžci 600 m Kozár Marián 08 ŠK ŠOG Nitra 2:04.47
Mžci 600 m Kunkela Patrik 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:19.21
Mžci 600 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 2:08.39
Mžci 600 m Oravec Krištof 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:22.53
Mžci 600 m Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:21.61
Mžci 600 m Petríček Šimon 07 TJ Družba Piešťany 2:02.96
Mžci 600 m (1/1) Plavý Filip 08 TJ Olympia Galanta 1:57.36
Mžci 600 m Polák Matúš 10 AC Stavbár Nitra 2:08.48
Mžci 600 m Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:13.36
Mžci 600 m Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:10.36
Mžci 600 m Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 1:50.64
Mžci 600 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 1:59.91
Mžci 600 m Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 2:00.15
Mžci 1500 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 5:36.23
Mžci 1500 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 5:40.33
Mžci 1500 m Dohnálek Maximilán 08 AK Junior Holič 5:33.55
Mžci 1500 m Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 1500 m Horný Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 1500 m Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 5:22.80
Mžci 1500 m Chrvala Timotej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 1500 m Janota Eduard 07 Atletika ŠK Skalica 5:46.27
Mžci 1500 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 5:32.69
Mžci 1500 m Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Mžci 1500 m Smolka Samuel 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:01.99
Mžci 1500 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 1500 m Šiatinský Denis 07 Atletický oddiel Partizánske 5:55.68
Mžci 1500 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 5:15.20
Mžci 1500 m Vallo Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 12.09
Mžci 60m p 76,2-7,5 Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 10.26
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 13.43
Mžci 60m p 76,2-7,5 Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 11.84
Mžci 60m p 76,2-7,5 Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 12.00
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 12.79
Mžci 60m p 76,2-7,5 Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 10.09
Mžci 60m p 76,2-7,5 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 10.47
Mžci 60m p 76,2-7,5 Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 12.41
Mžci 60m p 76,2-7,5 Smolka Samuel 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 60m p 76,2-7,5 Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.29
Mžci 60m p 76,2-7,5 Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 11.67
Mžci 60m p 76,2-7,5 (2/3) Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 60m p 76,2-7,5 Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 13.57
Mžci 60m p 76,2-7,5 Vallo Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci chôdza 2000 m Ábel Filip 08 AC Stavbár Nitra
Mžci chôdza 2000 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 11:37.94
Mžci chôdza 2000 m Čičo Samuel 08 AC Stavbár Nitra 16:09.43
Mžci chôdza 2000 m Čunderlík Samuel 08 Slovan Duslo Šaľa
Mžci chôdza 2000 m Dohnálek Alexander 08 AK Junior Holič
Mžci chôdza 2000 m Handl Richard 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci chôdza 2000 m (2/1) Hartl Andrej 07 TJ Olympia Galanta 12:18.07
Mžci chôdza 2000 m (1/3) Józsa Dávid 08 TJ Olympia Galanta 15:43.75
Mžci chôdza 2000 m Królik Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom 14:43.71
Mžci chôdza 2000 m Paulik Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Mžci chôdza 2000 m (1/1) Petho Kristián 08 TJ Olympia Galanta 14:39.47
Mžci chôdza 2000 m Rošetzký Gabriel 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci chôdza 2000 m (2/3) Zuberec Milan 07 TJ Olympia Galanta 15:35.35
Mžci výška Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci výška Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 120
Mžci výška (2/1) Cservenka Kristóf 08 TJ Olympia Galanta 125
Mžci výška (1/1) Petho Kristián 08 TJ Olympia Galanta 120
Mžci výška (2/4) Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta 140
Mžci výška Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 130
Mžci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155
Mžci diaľka Ábel Filip 08 AC Stavbár Nitra
Mžci diaľka Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 429
Mžci diaľka Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky
Mžci diaľka Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače 346
Mžci diaľka Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 360
Mžci diaľka Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 418
Mžci diaľka (1/3) Hindák Miroslav 07 TJ Olympia Galanta 413
Mžci diaľka Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 392
Mžci diaľka Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 414
Mžci diaľka Janota Eduard 07 Atletika ŠK Skalica 359
Mžci diaľka Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 410
Mžci diaľka Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 458
Mžci diaľka Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 414
Mžci diaľka (1/1) Lencsés Noel 07 TJ Olympia Galanta 407
Mžci diaľka Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava 344
Mžci diaľka Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 408
Mžci diaľka Šandrik Marek 08 Funny athletics Piešťany 379
Mžci diaľka Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra
Mžci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 508
Mžci diaľka Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 493
Mžci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 432
Mžci diaľka Závodný Leo 11 CVČ Brezová pod Bradlom 357
Mžci guľa 3 kg Ayiba Kiran 08 AK Junior Holič
Mžci guľa 3 kg Barantal Andrej 09 AC Stavbár Nitra 06.72
Mžci guľa 3 kg Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.03
Mžci guľa 3 kg Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 07.31
Mžci guľa 3 kg Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 06.25
Mžci guľa 3 kg Ďuríček Tomáš 08 CVČ Brezová pod Bradlom 09.37
Mžci guľa 3 kg Handl Richard 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci guľa 3 kg Horváth Filip 07 Atletický klub Zlaté Moravce 05.75
Mžci guľa 3 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 06.40
Mžci guľa 3 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.71
Mžci guľa 3 kg Kupči Marko 08 Detský atletický klub Tlmače
Mžci guľa 3 kg Linek Patrik 08 CVČ Brezová pod Bradlom 10.64
Mžci guľa 3 kg Paulik Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 07.41
Mžci guľa 3 kg Povoda Jakub 07 Atletický klub Zlaté Moravce 07.38
Mžci guľa 3 kg (2/4) Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 09.50
Mžci guľa 3 kg Repický Martin 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci guľa 3 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 08.34
Mžci guľa 3 kg Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.71
Mžci guľa 3 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky 05.77
Mžci kriket Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom 38.09
Mžci kriket Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta 39.89
Mžci kriket Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 19.03
Mžci kriket Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 36.28
Mžci kriket Cmero Jonáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 21.38
Mžci kriket Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 42.63
Mžci kriket Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 21.57
Mžci kriket Čičo Samuel 08 AC Stavbár Nitra 20.72
Mžci kriket Čunderlík Samuel 08 Slovan Duslo Šaľa 30.15
Mžci kriket Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 30.26
Mžci kriket Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava 17.92
Mžci kriket Ďuríček Tomáš 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci kriket Horváth Filip 07 Atletický klub Zlaté Moravce 26.97
Mžci kriket Chrvala Timotej 08 AK AŠK Slávia Trnava 27.51
Mžci kriket (1/3) Józsa Dávid 08 TJ Olympia Galanta 35.60
Mžci kriket Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 39.49
Mžci kriket Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 21.96
Mžci kriket Kupči Marko 08 Detský atletický klub Tlmače
Mžci kriket Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 52.37
Mžci kriket Paulik Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 39.42
Mžci kriket Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 42.55
Mžci kriket Povoda Jakub 07 Atletický klub Zlaté Moravce 30.78
Mžci kriket Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 38.85
Mžci kriket Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 46.13
Mžci kriket Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom 45.32
Mžci kriket Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.53
Mžci kriket Šiatinský Denis 07 Atletický oddiel Partizánske 40.08
Mžci kriket Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.45
Mžci kriket Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 38.97
Mžci kriket Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica 27.93
Mžci kriket Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 59.92
Mžci 4 x 60 m kluby Ábel Filip 08 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Ayiba Kiran 08 AK Junior Holič
Mžci 4 x 60 m kluby Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Čičo Samuel 08 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Dohnálek Alexander 08 AK Junior Holič
Mžci 4 x 60 m kluby Dohnálek Maximilán 08 AK Junior Holič
Mžci 4 x 60 m kluby Ďuríček Tomáš 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 4 x 60 m kluby Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Hartl Andrej 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Hindák Miroslav 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Józsa Dávid 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Królik Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Mišinec Maxim 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 4 x 60 m kluby Mosný Cory 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Oravec Krištof 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 4 x 60 m kluby Papánek Viliam 09 AK Junior Holič
Mžci 4 x 60 m kluby Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Polák Matúš 10 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Povoda Jakub 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 4 x 60 m kluby (2/4) Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 4 x 60 m kluby Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Mžci 4 x 60 m kluby Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 4 x 60 m kluby Závodný Leo 11 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Zuberec Milan 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m (1/4) Adamčová Ada 08 TJ Olympia Galanta 10.18
Mžky 60 m Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.16
Mžky 60 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.30
Mžky 60 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 08.37
Mžky 60 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.38
Mžky 60 m (1/4) Barháčová Sofia 09 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Bartalová Klaudia 07 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 60 m Belokostolská Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.51
Mžky 60 m Bílá Kristína 09 AK Junior Holič 10.76
Mžky 60 m Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.60
Mžky 60 m Bočkayová Nikita 08 AC Stavbár Nitra 08.94
Mžky 60 m Brežná Daniela 08 TJ Družba Piešťany 09.44
Mžky 60 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.41
Mžky 60 m Cmerová Anabela 12 AK AŠK Slávia Trnava 11.36
Mžky 60 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 09.75
Mžky 60 m Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.09
Mžky 60 m Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.02
Mžky 60 m Dujsíková Sofie 08 AK Junior Holič 10.82
Mžky 60 m Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce 08.80
Mžky 60 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 09.73
Mžky 60 m Gáliková Eliška Ella Gáliková 08 Funny athletics Piešťany 09.79
Mžky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 09.03
Mžky 60 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 08.74
Mžky 60 m (2/1) Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta 09.80
Mžky 60 m Herková Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.91
Mžky 60 m Herudová Denisa 08 AK Junior Holič 10.89
Mžky 60 m Hlaváčová Karolína 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.10
Mžky 60 m Hlebová Miriam 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 60 m (1/2) Hlozáková Eliška 08 TJ Olympia Galanta 10.67
Mžky 60 m Horná Simona 11 AK Junior Holič 11.58
Mžky 60 m Horniaková Lenka 07 Atletický oddiel Partizánske 10.91
Mžky 60 m Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 08.98
Mžky 60 m Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače 10.33
Mžky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 08.27
Mžky 60 m Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.45
Mžky 60 m Huttová Natália 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.47
Mžky 60 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 08.96
Mžky 60 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 09.50
Mžky 60 m (1/1) Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 09.58
Mžky 60 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 09.79
Mžky 60 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 09.31
Mžky 60 m Kompasová Natália 08 AC Stavbár Nitra
Mžky 60 m Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.39
Mžky 60 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 08.92
Mžky 60 m Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.15
Mžky 60 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 09.51
Mžky 60 m Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.40
Mžky 60 m Krajčovičová Hana 11 AK AŠK Slávia Trnava 12.12
Mžky 60 m (1/3) Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 08.88
Mžky 60 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 09.63
Mžky 60 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 08.71
Mžky 60 m (2/2) Laluchová Lenka 07 TJ Olympia Galanta 10.09
Mžky 60 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.53
Mžky 60 m (1/1) Luptáková Liana 07 TJ Olympia Galanta 11.10
Mžky 60 m Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.92
Mžky 60 m (2/4) Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta 09.50
Mžky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 08.68
Mžky 60 m Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 10.29
Mžky 60 m (1/3) Mészárosová Vivien 08 TJ Olympia Galanta 10.13
Mžky 60 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.62
Mžky 60 m Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.71
Mžky 60 m (2/3) Molnárová Lilien 07 TJ Olympia Galanta 10.79
Mžky 60 m Oravcová Veronika 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 60 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.48
Mžky 60 m Pálinkášová Sofia 07 Atletický club Nové Zámky 09.61
Mžky 60 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce 09.87
Mžky 60 m Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra 10.03
Mžky 60 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.39
Mžky 60 m Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.37
Mžky 60 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.15
Mžky 60 m (2/3) Repová Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 10.04
Mžky 60 m Rolincová Sofia 10 Atletický klub Bojničky 11.96
Mžky 60 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 09.34
Mžky 60 m Slaninková Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.84
Mžky 60 m Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.66
Mžky 60 m Slivošová Jasmina 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.85
Mžky 60 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.16
Mžky 60 m Spačková Katarína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.36
Mžky 60 m Stachová Alexandra 09 Lesky´s runners 10.04
Mžky 60 m Stehlíková Barbora 08 AK Junior Holič 10.93
Mžky 60 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.72
Mžky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 08.54
Mžky 60 m Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.08
Mžky 60 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.10
Mžky 60 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.82
Mžky 60 m Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 10.34
Mžky 60 m Veľká Viktória 08 Atletický klub Zlaté Moravce 09.52
Mžky 60 m Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.38
Mžky 60 m Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky 09.61
Mžky 60 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.06
Mžky 60 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 08.98
Mžky 60 m Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.53
Mžky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.32
Mžky 60 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 09.90
Mžky 60 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 09.74
Mžky 150 m (1/4) Adamčová Ada 08 TJ Olympia Galanta
Mžky 150 m Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava 23.42
Mžky 150 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 24.25
Mžky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 20.44
Mžky 150 m Bartalová Klaudia 07 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 150 m (1/4) Benkovicsová Tamara 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 150 m Bezáková Zoja 10 Atletický oddiel Partizánske 25.69
Mžky 150 m Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.21
Mžky 150 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 24.29
Mžky 150 m Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 27.62
Mžky 150 m Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.61
Mžky 150 m Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 23.13
Mžky 150 m Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.96
Mžky 150 m Dujsíková Sofie 08 AK Junior Holič 27.88
Mžky 150 m Ďuríčková Sabina 07 CVČ Brezová pod Bradlom 26.07
Mžky 150 m Gáliková Eliška Ella Gáliková 08 Funny athletics Piešťany 24.27
Mžky 150 m (2/1) Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta 26.10
Mžky 150 m Herková Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava 27.52
Mžky 150 m Hlaváčová Karolína 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.54
Mžky 150 m Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače 26.08
Mžky 150 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 20.36
Mžky 150 m Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.08
Mžky 150 m Chudá Emma 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 150 m Jančia Lucia 08 CVČ Brezová pod Bradlom 25.27
Mžky 150 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 21.77
Mžky 150 m (1/1) Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 23.79
Mžky 150 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 24.56
Mžky 150 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 23.22
Mžky 150 m Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 23.29
Mžky 150 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 23.22
Mžky 150 m Krajčovičová Hana 11 AK AŠK Slávia Trnava 31.27
Mžky 150 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 23.77
Mžky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 21.23
Mžky 150 m Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.87
Mžky 150 m (2/4) Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta 24.52
Mžky 150 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 21.86
Mžky 150 m Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 26.40
Mžky 150 m (1/3) Mészárosová Vivien 08 TJ Olympia Galanta 24.65
Mžky 150 m (2/3) Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 22.53
Mžky 150 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava 26.56
Mžky 150 m Michalcová Michaela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.02
Mžky 150 m (2/3) Molnárová Lilien 07 TJ Olympia Galanta 27.91
Mžky 150 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava
Mžky 150 m Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica 22.63
Mžky 150 m Pálinkášová Sofia 07 Atletický club Nové Zámky 24.04
Mžky 150 m Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 29.34
Mžky 150 m Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce 27.89
Mžky 150 m Slaninková Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 31.93
Mžky 150 m Slivošová Jasmina 08 AK AŠK Slávia Trnava 25.17
Mžky 150 m Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 22.87
Mžky 150 m Šulíková Karolína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.95
Mžky 150 m Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 25.56
Mžky 150 m Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.31
Mžky 150 m Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky 23.82
Mžky 150 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava 23.00
Mžky 150 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 25.34
Mžky 150 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 24.43
Mžky 150 m Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 28.86
Mžky 600 m Belokostolská Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:57.35
Mžky 600 m (1/4) Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 1:58.91
Mžky 600 m Cmerová Anabela 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:00.15
Mžky 600 m Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:44.83
Mžky 600 m Gáliková Eliška Ella Gáliková 08 Funny athletics Piešťany 1:57.74
Mžky 600 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 1:53.02
Mžky 600 m Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:01.04
Mžky 600 m Herudová Denisa 08 AK Junior Holič 2:21.07
Mžky 600 m Hlebová Miriam 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 600 m Holienčinová Zuzana 08 Atletika ŠK Skalica 2:18.12
Mžky 600 m Horniaková Lenka 07 Atletický oddiel Partizánske 2:07.31
Mžky 600 m Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače 2:20.60
Mžky 600 m Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:19.35
Mžky 600 m Huttová Natália 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:25.16
Mžky 600 m Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:22.58
Mžky 600 m Klandúchová Natália 11 CVČ Brezová pod Bradlom 2:17.38
Mžky 600 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 1:58.15
Mžky 600 m (2/2) Laluchová Lenka 07 TJ Olympia Galanta 2:37.96
Mžky 600 m Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:41.84
Mžky 600 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 1:53.77
Mžky 600 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava 1:59.00 2:04.15
Mžky 600 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:10.47
Mžky 600 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:23.87
Mžky 600 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Stachová Alexandra 09 Lesky´s runners 2:17.07
Mžky 600 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m (1/1) Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 1:50.75
Mžky 600 m Štyvarová Šárka 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 600 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Tóthová Kristína 08 Slovan Duslo Šaľa 2:02.04
Mžky 600 m Veľká Viktória 08 Atletický klub Zlaté Moravce 2:06.44
Mžky 600 m Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 1:56.76
Mžky 600 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 1:52.42
Mžky 600 m Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 1500 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 1500 m Chudá Emma 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 1500 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 1500 m Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom 6:28.87
Mžky 1500 m Michalcová Michaela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 1500 m Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 1500 m Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 1500 m Račková Vanesa 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 1500 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 1500 m Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:58.77
Mžky 1500 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 1500 m Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 5:39.98
Mžky 1500 m Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 1500 m Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 60m p 76,2-7,5 Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 11.05
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/2) Hlozáková Eliška 08 TJ Olympia Galanta 13.19
Mžky 60m p 76,2-7,5 Chudá Emma 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.39
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 13.27
Mžky 60m p 76,2-7,5 Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 11.08
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 11.05
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.78
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mešková Petra 07 Lesky´s runners 13.52
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/3) Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 11.66
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.18
Mžky 60m p 76,2-7,5 Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.78
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 11.80
Mžky 60m p 76,2-7,5 Račková Vanesa 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 60m p 76,2-7,5 Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 12.05
Mžky 60m p 76,2-7,5 Rolincová Sofia 10 Atletický klub Bojničky
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/1) Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 10.92
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šulíková Karolína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.69
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 11.83
Mžky 60m p 76,2-7,5 Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.91
Mžky chôdza 2000 m Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Mžky chôdza 2000 m Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 12:36.55
Mžky chôdza 2000 m Hrabovská Viktória 08 Atletický klub Bojničky
Mžky chôdza 2000 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 14:14.99
Mžky chôdza 2000 m Jančia Lucia 08 CVČ Brezová pod Bradlom 14:32.25
Mžky chôdza 2000 m Marková Markéta 09 CVČ Brezová pod Bradlom 15:15.52
Mžky chôdza 2000 m Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky
Mžky chôdza 2000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 13:05.65
Mžky chôdza 2000 m Štercelová Oľga 08 Atletický club Nové Zámky
Mžky chôdza 2000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 12:53.11
Mžky výška (1/4) Benkovicsová Tamara 07 TJ Olympia Galanta 138
Mžky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 145
Mžky výška Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 141
Mžky výška Ďuríčková Sabina 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 145
Mžky výška Hamranová Lea 08 Atletický club Nové Zámky 130
Mžky výška Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 110
Mžky výška Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava 120
Mžky výška Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 110
Mžky výška Klempová Karolína 09 CVČ Brezová pod Bradlom 120
Mžky výška Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 125
Mžky výška Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 130
Mžky výška Marková Markéta 09 CVČ Brezová pod Bradlom 120
Mžky výška Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky 135
Mžky výška Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 135
Mžky výška Morongová Nelly Jana 08 Atletický klub Šurany 120
Mžky výška Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Mžky výška Račková Vanesa 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 110
Mžky výška Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 145
Mžky výška Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 130
Mžky výška Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 125
Mžky výška Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 141
Mžky výška Štyvarová Šárka 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 130
Mžky výška Tóthová Kristína 08 Slovan Duslo Šaľa 120
Mžky výška Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 135
Mžky výška Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 130
Mžky diaľka (1/4) Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 364
Mžky diaľka Bezáková Zoja 10 Atletický oddiel Partizánske 322
Mžky diaľka Bílá Kristína 09 AK Junior Holič 261
Mžky diaľka Bočkayová Nikita 08 AC Stavbár Nitra 439
Mžky diaľka Brežná Daniela 08 TJ Družba Piešťany 409
Mžky diaľka Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 346
Mžky diaľka Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 380
Mžky diaľka Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce 438
Mžky diaľka Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 352
Mžky diaľka Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 429
Mžky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 459
Mžky diaľka Hamranová Lea 08 Atletický club Nové Zámky 351
Mžky diaľka Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 452
Mžky diaľka (2/1) Hidvégiová Hana 07 TJ Olympia Galanta 325
Mžky diaľka Holienčinová Zuzana 08 Atletika ŠK Skalica 347
Mžky diaľka Horná Simona 11 AK Junior Holič 368
Mžky diaľka Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 442
Mžky diaľka Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 432
Mžky diaľka Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 368
Mžky diaľka Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 325
Mžky diaľka Kompasová Natália 08 AC Stavbár Nitra
Mžky diaľka Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce 378
Mžky diaľka Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce 380
Mžky diaľka Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 396
Mžky diaľka Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 427
Mžky diaľka Mešková Petra 07 Lesky´s runners 291
Mžky diaľka (2/3) Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 391
Mžky diaľka Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 386
Mžky diaľka Morongová Nelly Jana 08 Atletický klub Šurany 343
Mžky diaľka Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica 394
Mžky diaľka Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 371
Mžky diaľka Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra 293
Mžky diaľka Petrovičová Katarína 07 Atletika ŠK Skalica 387
Mžky diaľka Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 428
Mžky diaľka (2/3) Repová Alexandra 08 TJ Olympia Galanta
Mžky diaľka Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 357
Mžky diaľka Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom 394
Mžky diaľka Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 340
Mžky diaľka Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 454
Mžky diaľka Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky
Mžky diaľka Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky 386
Mžky diaľka Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 435
Mžky guľa 3 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 09.65
Mžky guľa 3 kg (1/4) Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta 05.71
Mžky guľa 3 kg Dobiašová Martina 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 04.81
Mžky guľa 3 kg (2/1) Hidvégiová Hana 07 TJ Olympia Galanta
Mžky guľa 3 kg Jančíková Barbora 08 Atletika ŠK Skalica 06.29
Mžky guľa 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.45
Mžky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 06.86
Mžky guľa 3 kg Pajtinková Alexandra 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky guľa 3 kg Porubčinová Anna 07 AK AŠK Slávia Trnava 04.37
Mžky guľa 3 kg Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.80
Mžky guľa 3 kg Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 05.09
Mžky guľa 3 kg Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky
Mžky kriket Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 14.12
Mžky kriket (1/4) Barháčová Sofia 09 TJ Olympia Galanta 33.64
Mžky kriket Belokostolská Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 20.03
Mžky kriket Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 16.50
Mžky kriket (1/4) Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta 40.97
Mžky kriket Cmerová Anabela 12 AK AŠK Slávia Trnava 11.97
Mžky kriket Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 14.46
Mžky kriket Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Dobiašová Martina 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 34.29
Mžky kriket Dobiašová Nina 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.96
Mžky kriket Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 47.60
Mžky kriket Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava 14.60
Mžky kriket Huttová Natália 09 AK AŠK Slávia Trnava 21.40
Mžky kriket Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 27.74
Mžky kriket Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 32.70
Mžky kriket Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.67
Mžky kriket Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 36.80
Mžky kriket Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 17.08
Mžky kriket (1/1) Luptáková Liana 07 TJ Olympia Galanta 33.82
Mžky kriket Pajtinková Alexandra 09 AK AŠK Slávia Trnava 14.30
Mžky kriket Pálinkášová Sofia 07 Atletický club Nové Zámky 30.05
Mžky kriket Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce 22.80
Mžky kriket Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Petrovičová Katarína 07 Atletika ŠK Skalica 32.27
Mžky kriket Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce 13.63
Mžky kriket Porubčinová Anna 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Slaninková Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 13.59
Mžky kriket Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 16.25
Mžky kriket Spačková Katarína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky kriket Stehlíková Barbora 08 AK Junior Holič 22.86
Mžky kriket Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.24
Mžky kriket Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.85
Mžky kriket Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 44.94
Mžky kriket Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 41.95
Mžky kriket Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 22.72
Mžky kriket Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.25
Mžky kriket Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 12.26
Mžky kriket Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 32.56
Mžky kriket Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 29.39
Mžky kriket Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 14.60
Mžky 4 x 60 m kluby Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Benkovicsová Tamara 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners
Mžky 4 x 60 m kluby Bílá Kristína 09 AK Junior Holič (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Bočkayová Nikita 08 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Brežná Daniela 08 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Dujsíková Sofie 08 AK Junior Holič (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Ďuríčková Sabina 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby Hamranová Lea 08 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Herková Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Herudová Denisa 08 AK Junior Holič (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Hidvégiová Hana 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Hlebová Miriam 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Hlozáková Eliška 08 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Horná Simona 11 AK Junior Holič (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Jančia Lucia 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners
Mžky 4 x 60 m kluby Klandúchová Natália 11 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Klempová Karolína 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Kompasová Natália 08 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Laluchová Lenka 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Luptáková Liana 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Marková Markéta 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Martišová Diana 08 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Mészárosová Vivien 08 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Mešková Petra 07 Lesky´s runners
Mžky 4 x 60 m kluby Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Michalcová Michaela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Oravcová Veronika 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Petrovičová Katarína 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Slezáková ViktóriaMart 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby Slivošová Jasmina 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Spačková Katarína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Stachová Alexandra 09 Lesky´s runners
Mžky 4 x 60 m kluby Stehlíková Barbora 08 AK Junior Holič (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Štyvarová Šárka 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Veľká Viktória 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín