<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská štafetová liga (Trnavský kraj), Trnava, 28. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dtsa St 4 x 60 m kombi Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Baláž Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Balážová Laura 10 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/4) Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/1) Cablková Jana 09 ŠK Jablonica (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Fogelová Lea 10 Pohybko Sereď (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/1) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Gergely Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 60 m kombi Chalásová Alžbeta 09 Atletický klub Bojničky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Chalúpka Ján 12 ŠK Jablonica (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/3) Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/2) Klásek Karol 11 ŠK Jablonica (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Kovaničová Barbora 09 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi Lehocký Leonard 10 Atletický klub Bojničky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Macejka Šimon 09 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Martiš Peter 10 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Matejov Alex 11 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/4) Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Petrušová Aneta 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Petrušová Soňa 14 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Slovák Tobias 09 Pohybko Sereď (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Stejskalová Nina 09 Pohybko Sereď (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Vaniš Tobias 09 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Židek Lukáš 09 Pohybko Sereď (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/1) Bedečová Tatiana 14 Funny athletics Piešťany (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Dvonč Martin 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/2) Frankovičová Viktória 14 Funny athletics Piešťany (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/3) Hornáková Henrieta 13 Funny athletics Piešťany (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Hrica Matias 13 AK Borský Svätý Jur
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/2) Hurek Matej 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/3) Chocholoušková Nela 14 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Kadlicová Sofia 12 AK Borský Svätý Jur
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Klimová Magdaléna 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Michalec Tomáš 14 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/4) Michálek Milan 15 Funny athletics Piešťany (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Neštický Filip 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Poláková Simona 12 AK Borský Svätý Jur
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Repčíková Linda 14 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/1) Rolníkova Lucia 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Rybnikárová Ria 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Safian Andrej 12 AK Borský Svätý Jur
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/4) Šarvaic Šimon 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Šilhán Šimon 14 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Štefíková Barbora 13 Funny athletics Piešťany (A)