<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S (Trnavský kraj), Trnava, 28. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dtsa St Detská P-T-S Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Baláž Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Balážová Laura 10 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Binovec Lukáš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Bolaček Gabriel 09 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S Cablková Jana 09 ŠK Jablonica (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Fogelová Lea 10 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Fogelová Nina 09 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Gallová Hana 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St Detská P-T-S Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Gergely Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St Detská P-T-S Chalásová Alžbeta 09 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S Chalúpka Ján 12 ŠK Jablonica (B)
Dtsa St Detská P-T-S Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica (B)
Dtsa St Detská P-T-S Kamenčík Maroš 12 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S Klásek Karol 11 ŠK Jablonica (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Koch Denis 12 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Kovaničová Barbora 09 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St Detská P-T-S Lehocký Leonard 10 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Macejka Šimon 09 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Martiš Peter 10 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Maslínová Tamara 09 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Matejov Alex 11 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Petrušová Aneta 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Petrušová Soňa 14 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Slovák Tobias 09 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Stejskalová Nina 09 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Šimo Sebastian Ma 11 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St Detská P-T-S Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Vacula Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Vadovičová Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Valach Samuel 10 Pohybko Sereď
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Vaniš Tobias 09 AK Borský Svätý Jur
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Zuzčáková Hanka 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Židek Lukáš 09 Pohybko Sereď
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Bedečová Tatiana 14 Funny athletics Piešťany
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Dvonč Martin 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Frankovičová Viktória 14 Funny athletics Piešťany
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Genčúrová Michaela 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Hornáková Henrieta 13 Funny athletics Piešťany
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Hrica Matias 13 AK Borský Svätý Jur
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/2) Hurek Matej 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/3) Chocholoušková Nela 14 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Kadlicová Sofia 12 AK Borský Svätý Jur
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Klimová Magdaléna 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Michalec Tomáš 14 Funny athletics Piešťany
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Michálek Milan 15 Funny athletics Piešťany
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Neštický Filip 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Poláková Simona 12 AK Borský Svätý Jur
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Repčíková Linda 14 Funny athletics Piešťany
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/1) Rolníkova Lucia 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Rybářová Alžbeta 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Rybnikárová Ria 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Safian Andrej 12 AK Borský Svätý Jur
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/4) Šarvaic Šimon 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Šilhán Šimon 14 Funny athletics Piešťany
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Štefíková Barbora 13 Funny athletics Piešťany
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava