<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská štafetová liga (Žilinský kraj), Žilina, 10. 7. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/4) Ďuroška Samuel 09 ŠK Juventa Žilina (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Hnát Matej 11 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Holešová Andrea 10 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/1) Hrivko Lukáš 10 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Hudák Matej 09 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Hudecová Natália 09 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Jedinák Lukáš 11 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/2) Kačerík Juraj 10 ŠK Juventa Žilina (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Kollárová Natália 11 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Lisko Pavol 10 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/1) Matušíková Adela 10 ŠK Juventa Žilina (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Pochyba Šimon 11 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Prištiaková Emma 10 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Smyčková Ema 10 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/4) Šidlovská Ema 09 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Škorvagová Lucia 11 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/1) Uherčíková Alena 09 ŠK Juventa Žilina (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Važan Jakub 11 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Zelienka Matej 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Baranková Alica 13 Atletická akadémia Žilina
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Bartoš Eduard 13 Atletická akadémia Žilina
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Drozdová Michaela 12 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/2) Ďuroška Šimon 12 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/1) Halvoník Patrik 14 Atletický klub Stará Bystrica (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Halvoníková Vanesa 12 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/1) Janíčková Alexandra 14 Atletická akadémia Žilina
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/2) Jašík Martin 14 Atletická akadémia Žilina
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Kačerík Marek 13 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/4) Kadurik Peter 13 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Kasaková Karolina 12 Atletická akadémia Žilina
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Kekely Richard 13 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/4) Koščálová Lilien 13 Atletický klub Stará Bystrica (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/4) Lutišan Matiáš 14 Atletická akadémia Žilina
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Machlica Marek 13 Atletická akadémia Žilina
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/1) Ovečková Marianna 13 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/3) Ozaniaková Kristína 12 Atletický klub Stará Bystrica (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/3) Remencová Veronika 14 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Solárová Alexandra 12 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/3) Švancarová Liliana 14 Atletická akadémia Žilina
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Targošová Soňa 12 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Turjak Alexej 12 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/2) Žibrúň Mathias 12 Atletický klub Stará Bystrica (B)