<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S (Žilinský kraj), Žilina, 10. 7. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St Detská P-T-S (3/5) Calaj Alex 11 ŠK Juventa Žilina (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (3/3) Dubajová Lívia 09 ŠK Juventa Žilina (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Ďuroška Samuel 09 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Hnát Matej 11 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Hudák Matej 09 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa St Detská P-T-S (3/4) Hudec Samuel 10 ŠK Juventa Žilina (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Hudecová Natália 09 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Hulej Lukáš 12 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Jedinák Lukáš 11 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Kačerík Juraj 10 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa St Detská P-T-S (3/1) Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Kollárová Natália 11 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Kováč Peter 09 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Lisko Pavol 10 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Matušíková Adela 10 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa St Detská P-T-S (3/6) Moravčík Adam 11 ŠK Juventa Žilina (C)
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Ploštica Dávid 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Pochyba Šimon 11 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Prištiaková Emma 10 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Straková Anna 11 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Šidlovská Ema 09 Atletická akadémia Žilina
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Škorvagová Lucia 11 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Uherčíková Alena 09 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Važan Jakub 11 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa St Detská P-T-S (3/2) Vršanská Anna 09 ŠK Juventa Žilina (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Zelienka Matej 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Baranková Alica 13 Atletická akadémia Žilina
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Bartoš Eduard 13 Atletická akadémia Žilina
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Drozdová Michaela 12 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Ďuroška Šimon 12 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Halvoník Patrik 14 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Halvoníková Vanesa 12 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Janíčková Alexandra 14 Atletická akadémia Žilina
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Jašík Martin 14 Atletická akadémia Žilina
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Kačerík Marek 13 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Kadurik Peter 13 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Kasaková Karolina 12 Atletická akadémia Žilina
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Kekely Richard 13 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Koščálová Lilien 13 Atletický klub Stará Bystrica (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Lutišan Matiáš 14 Atletická akadémia Žilina
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Machlica Marek 13 Atletická akadémia Žilina
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Ovečková Marianna 13 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Ozaniaková Kristína 12 Atletický klub Stará Bystrica (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Remencová Veronika 14 ŠK Juventa Žilina (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Solárová Alexandra 12 ŠK Juventa Žilina (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Švancarová Liliana 14 Atletická akadémia Žilina
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Targošová Soňa 12 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Turjak Alexej 12 Atletický klub Stará Bystrica (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Žibrúň Mathias 12 Atletický klub Stará Bystrica (B)