<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská štafetová liga (Nitriansky kraj), Nitra, 28. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/4) Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Brath Matej 09 ŠK ŠOG Nitra (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/1) Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/4) Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Kocianová Viktória 10 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Komora Adam 10 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/3) Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Ölvecká Adela 09 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/2) Sečkár Samuel 12 Atletický klub Zlaté Moravce (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Sládečka Michal 09 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/1) Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/1) Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/4) Venglík Jakub 09 ŠK ŠOG Nitra (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Arendáš Jakub 14 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/4) Baťo Kamil 13 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/4) Bielik Pavol 15 Atletický klub Zlaté Moravce (C)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/2) Borčin Ivan 13 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Hrubec Richard 12 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Illéšová Lucia 12 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Klučiarová Lucia 12 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Králiková Aisha 12 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Kupči Christopher 12 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/1) Minárová Alžbeta 14 Atletický klub Zlaté Moravce (C)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/3) Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce (C)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Podhorec Šimon 12 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/1) Sečkárová Alexandra 13 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Sučko Tomáš 12 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/2) Šproch Matej 15 Atletický klub Zlaté Moravce (C)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/3) Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Wardle Catherine 12 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Zemanová Karolína 12 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Ziman Sebastian 13 Atletický klub Zlaté Moravce (A)