<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S (Nitrianský kraj), Nitra, 28. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Dobšovicová Lea 09 Detský atletický klub Tlmače (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Kocianová Viktória 10 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Komora Adam 10 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Lehocká Hana 09 Detský atletický klub Tlmače (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Moravčík Oskar 10 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Ölvecká Adela 09 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Sádovská Rebeka 11 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Sečkár Samuel 12 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Sládečka Michal 09 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Venglík Jakub 09 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Záhorská Michaela 09 Detský atletický klub Tlmače (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Arendáš Jakub 14 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Barátová Helena 14 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Baťo Kamil 13 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/1) Bielik Pavol 15 Atletický klub Zlaté Moravce (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Borčin Ivan 13 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Brumlovská Viktória 13 Detský atletický klub Tlmače (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Ďurovská Janka 12 Detský atletický klub Tlmače (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Hrubec Richard 12 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Illéšová Lucia 12 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Klučiarová Lenka 13 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Klučiarová Lucia 12 Detský atletický klub Tlmače (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Králiková Aisha 12 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Kupči Christopher 12 Detský atletický klub Tlmače (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/4) Minárová Alžbeta 14 Atletický klub Zlaté Moravce (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/3) Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Podhorec Šimon 12 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Sečkárová Alexandra 13 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Sučko Tomáš 12 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/2) Šproch Matej 15 Atletický klub Zlaté Moravce (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Wardle Catherine 12 Detský atletický klub Tlmače (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Zemanová Karolína 12 Atletický klub Zlaté Moravce (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Ziman Sebastian 13 Atletický klub Zlaté Moravce (A)