<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M-ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva, Trenčín, 27. 9. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.36
Mžci 60 m Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 09.24
Mžci 60 m Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače 09.27
Mžci 60 m Dohnálek Maximilán 08 AK Junior Holič 09.75
Mžci 60 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 08.70
Mžci 60 m Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.44
Mžci 60 m Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.81
Mžci 60 m Fúska Alexander 08 ŠK ŠOG Nitra 10.48
Mžci 60 m Gabriž Juraj 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.48
Mžci 60 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.61
Mžci 60 m Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 09.05
Mžci 60 m Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 08.99
Mžci 60 m Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.82
Mžci 60 m Kozár Marián 08 ŠK ŠOG Nitra 10.42
Mžci 60 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 08.51
Mžci 60 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 08.99
Mžci 60 m Makkoš Lukáš 08 AC Stavbár Nitra 11.30
Mžci 60 m Matus Márk 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 09.80
Mžci 60 m Mikla Adam 07 AC Stavbár Nitra 09.59
Mžci 60 m Mišinec Maxim 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.06
Mžci 60 m Mosný Cory 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.48
Mžci 60 m Procházka Timotej 08 Atletický klub Šurany 10.70
Mžci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.16
Mžci 60 m (1/2) Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 08.72
Mžci 60 m Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 09.24
Mžci 60 m Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica 09.40
Mžci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 07.98
Mžci 60 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 08.85
Mžci 150 m Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 23.08
Mžci 150 m Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače 22.82
Mžci 150 m Dohnálek Alexander 08 AK Junior Holič
Mžci 150 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 20.63
Mžci 150 m Drobena Ján 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.47
Mžci 150 m Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 20.59
Mžci 150 m Gabriž Juraj 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.50
Mžci 150 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 20.30
Mžci 150 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 20.64
Mžci 150 m Makkoš Lukáš 08 AC Stavbár Nitra 30.01
Mžci 150 m Mikla Adam 07 AC Stavbár Nitra 23.52
Mžci 150 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 21.92
Mžci 150 m Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava 25.19
Mžci 150 m Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 24.61
Mžci 150 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 19.68
Mžci 150 m (1/2) Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 22.05
Mžci 150 m Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 22.86
Mžci 150 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 19.18
Mžci 150 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 21.82
Mžci 600 m Adamec Gregor 08 ŠK ŠOG Nitra 2:17.44
Mžci 600 m Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 1:55.27
Mžci 600 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:12.48
Mžci 600 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 1:44.03
Mžci 600 m Drobena Ján 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 1:51.27
Mžci 600 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky 1:54.82
Mžci 600 m Kozár Marián 08 ŠK ŠOG Nitra 2:04.47
Mžci 600 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 1:47.76
Mžci 600 m Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:01.49
Mžci 600 m Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 1:50.43
Mžci 600 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 1:59.00
Mžci 600 m Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica 2:05.55
Mžci 1500 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 5:29.60
Mžci 1500 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 5:40.33
Mžci 1500 m Dohnálek Maximilán 08 AK Junior Holič 5:27.87
Mžci 1500 m Horný Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:13.77
Mžci 1500 m Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 5:11.61
Mžci 1500 m Kňaško Marcel 07 ŠK ŠOG Nitra 5:54.96
Mžci 1500 m Smolka Samuel 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 5:56.41
Mžci 1500 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 5:15.20
Mžci 1500 m Zachar Oliver 07 Atletický club Nové Zámky 6:28.30
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 12.09
Mžci 60m p 76,2-7,5 Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 12.00
Mžci 60m p 76,2-7,5 Mišinec Maxim 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.67
Mžci 60m p 76,2-7,5 Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 09.89
Mžci 60m p 76,2-7,5 Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany
Mžci 60m p 76,2-7,5 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 10.29
Mžci 60m p 76,2-7,5 Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 12.12
Mžci 60m p 76,2-7,5 Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 12.61
Mžci chôdza 2000 m Ábel Filip 08 AC Stavbár Nitra 14:09.19
Mžci chôdza 2000 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 11:37.94
Mžci chôdza 2000 m Dohnálek Alexander 08 AK Junior Holič 12:47.81
Mžci chôdza 2000 m Królik Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom 13:42.88
Mžci chôdza 2000 m Paulik Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 13:34.12
Mžci výška Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 130
Mžci výška Katrušin Leo 08 ŠK ŠOG Nitra 130
Mžci výška Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 145
Mžci výška Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 130
Mžci výška Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 130
Mžci výška Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 125
Mžci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155
Mžci diaľka Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 432
Mžci diaľka Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 423
Mžci diaľka Čunderlík Samuel 08 Slovan Duslo Šaľa 321
Mžci diaľka Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače 363
Mžci diaľka Drančák Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra 446
Mžci diaľka Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 508
Mžci diaľka Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 425
Mžci diaľka Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 473
Mžci diaľka Procházka Timotej 08 Atletický klub Šurany 307
Mžci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 508
Mžci diaľka Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 509
Mžci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 440
Mžci guľa 3 kg Ayiba Kiran 08 AK Junior Holič 06.64
Mžci guľa 3 kg Bakai Mário 07 ŠK ŠOG Nitra 06.78
Mžci guľa 3 kg Fúska Jakub 08 ŠK ŠOG Nitra 05.27
Mžci guľa 3 kg Hankó Roman 07 Atletický klub Bojničky 08.42
Mžci guľa 3 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 07.60
Mžci guľa 3 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.31
Mžci guľa 3 kg Linek Patrik 08 CVČ Brezová pod Bradlom 10.64
Mžci guľa 3 kg Oravec Peter 07 AK AŠK Slávia Trnava 06.08
Mžci guľa 3 kg Paulik Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 08.47
Mžci guľa 3 kg Repický Martin 07 AK AŠK Slávia Trnava 07.06
Mžci guľa 3 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 09.41
Mžci guľa 3 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky 06.17
Mžci guľa 3 kg Vrábel Tomáš 08 ŠK ŠOG Nitra 05.42
Mžci kriket Ábel Filip 08 AC Stavbár Nitra 33.89
Mžci kriket Adamec Gregor 08 ŠK ŠOG Nitra 17.78
Mžci kriket Ayiba Kiran 08 AK Junior Holič
Mžci kriket Bakai Mário 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 42.24
Mžci kriket Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 35.05
Mžci kriket Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 42.63
Mžci kriket Čunderlík Samuel 08 Slovan Duslo Šaľa 32.50
Mžci kriket Drančák Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra 35.10
Mžci kriket Fúska Alexander 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Fúska Jakub 08 ŠK ŠOG Nitra 31.84
Mžci kriket Hankó Roman 07 Atletický klub Bojničky 53.82
Mžci kriket Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 44.49
Mžci kriket Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 39.49
Mžci kriket Katrušin Leo 08 ŠK ŠOG Nitra 30.21
Mžci kriket Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 26.05
Mžci kriket Kukučka Patrik 07 Atletický klub Bojničky 43.21
Mžci kriket Makkoš Lukáš 08 AC Stavbár Nitra 17.78
Mžci kriket Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 52.37
Mžci kriket Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 47.04
Mžci kriket Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 47.06
Mžci kriket Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky 17.42
Mžci kriket Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica 39.24
Mžci kriket Vrábel Tomáš 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci 4 x 60 m kluby Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky
Mžci 4 x 60 m kluby Drobena Ján 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 4 x 60 m kluby Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Gabriž Juraj 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 4 x 60 m kluby Hankó Roman 07 Atletický klub Bojničky
Mžci 4 x 60 m kluby Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky
Mžci 4 x 60 m kluby Królik Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Kukučka Patrik 07 Atletický klub Bojničky
Mžci 4 x 60 m kluby Mišinec Maxim 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 4 x 60 m kluby Mosný Cory 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 4 x 60 m kluby Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 60 m Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.16
Mžky 60 m Bartalová Klaudia 07 Miestny ŠK Borský Mikuláš 09.82
Mžky 60 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 09.73
Mžky 60 m Bojdová Lucia 07 ŠK ŠOG Nitra 09.12
Mžky 60 m Brezovská Sofia 07 ŠK ŠOG Nitra 09.34
Mžky 60 m Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.82
Mžky 60 m Gáliková Eliška Ella Gáliková 08 Funny athletics Piešťany 09.55
Mžky 60 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.48
Mžky 60 m (1/1) Herudová Denisa 08 AK Junior Holič 10.77
Mžky 60 m Hlaváčová Karolína 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.10
Mžky 60 m Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače 10.31
Mžky 60 m Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.74
Mžky 60 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 08.90
Mžky 60 m Jaššová Ivana 08 Atletický klub Šurany 09.69
Mžky 60 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 08.77
Mžky 60 m Kisléghyová Karin 07 ŠK ŠOG Nitra 10.64
Mžky 60 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 09.79
Mžky 60 m (1/1) Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 09.17
Mžky 60 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 08.78
Mžky 60 m Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.88
Mžky 60 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 09.16
Mžky 60 m Krupová Martina 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 60 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 08.47
Mžky 60 m (1/3) Luisa Krakou 07 AK Junior Holič 10.00
Mžky 60 m Lukáčová Kristína 07 Slovan Duslo Šaľa 09.69
Mžky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 08.66
Mžky 60 m Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.23
Mžky 60 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 09.61
Mžky 60 m Oravcová Veronika 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.80
Mžky 60 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.24
Mžky 60 m Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 09.42
Mžky 60 m Pintérová Sofia 07 ŠK ŠOG Nitra 10.03
Mžky 60 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.94
Mžky 60 m Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra 08.88
Mžky 60 m (1/3) Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 09.09
Mžky 60 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 09.34
Mžky 60 m Slivošová Jasmina 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.85
Mžky 60 m Spačková Katarína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.24
Mžky 60 m Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.95
Mžky 60 m Švecová Michaella 08 ŠK ŠOG Nitra 11.74
Mžky 60 m Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 09.49
Mžky 60 m Vasková Radka 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.11
Mžky 60 m Veverková Ema 08 ŠK ŠOG Nitra 10.89
Mžky 60 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.71
Mžky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.32
Mžky 60 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 09.68
Mžky 150 m Brezovská Sofia 07 ŠK ŠOG Nitra 23.78
Mžky 150 m Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 27.59
Mžky 150 m (1/3) Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 22.31
Mžky 150 m Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.96
Mžky 150 m Gereková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 22.96
Mžky 150 m Hlaváčová Karolína 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.54
Mžky 150 m Horváthová Terézia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače 26.08
Mžky 150 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 21.77
Mžky 150 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 23.72
Mžky 150 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 24.56
Mžky 150 m (1/1) Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 22.64
Mžky 150 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 21.53
Mžky 150 m Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 23.29
Mžky 150 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 22.73
Mžky 150 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 21.56
Mžky 150 m Krupová Martina 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 20.79
Mžky 150 m Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 22.64
Mžky 150 m (1/3) Luisa Krakou 07 AK Junior Holič 25.67
Mžky 150 m Lukáčová Kristína 07 Slovan Duslo Šaľa 24.34
Mžky 150 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 21.86
Mžky 150 m Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 22.37
Mžky 150 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 22.53
Mžky 150 m Miklášová Daniela 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.95
Mžky 150 m Navarová Tea 07 ŠK ŠOG Nitra 24.69
Mžky 150 m Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava 22.29
Mžky 150 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 23.67
Mžky 150 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava 25.26
Mžky 150 m Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 24.36
Mžky 150 m (1/3) Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 21.97
Mžky 150 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 23.51
Mžky 150 m Slivošová Jasmina 08 AK AŠK Slávia Trnava 25.17
Mžky 150 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 21.12
Mžky 150 m Švecová Michaella 08 ŠK ŠOG Nitra 30.07
Mžky 150 m Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 23.01
Mžky 150 m Tóthová Timea 08 ŠK ŠOG Nitra 23.34
Mžky 150 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava 23.00
Mžky 150 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 22.09
Mžky 150 m Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 20.37
Mžky 150 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 24.15
Mžky 600 m Bartalová Klaudia 07 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 600 m Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 1:55.74
Mžky 600 m Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce 1:50.61
Mžky 600 m Gáliková Eliška Ella Gáliková 08 Funny athletics Piešťany 1:55.03
Mžky 600 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 1:53.02
Mžky 600 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 1:59.08
Mžky 600 m Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 1:48.10
Mžky 600 m (1/1) Herudová Denisa 08 AK Junior Holič 2:19.85
Mžky 600 m Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače 2:16.55
Mžky 600 m Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:19.35
Mžky 600 m Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra 2:23.28
Mžky 600 m Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra 2:12.73
Mžky 600 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 1:56.77
Mžky 600 m Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce 2:06.09
Mžky 600 m Kuráková Karolína 08 ŠK ŠOG Nitra 2:18.89
Mžky 600 m Laurová Romana 08 Atletický klub Šurany
Mžky 600 m Markovičová Agáta 08 ŠK ŠOG Nitra 2:43.11
Mžky 600 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 1:53.77
Mžky 600 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.46
Mžky 600 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:02.73
Mžky 600 m Petríková Simona 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Rakusová Natália 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 1:48.70
Mžky 600 m Tóthová Kristína 08 Slovan Duslo Šaľa 2:02.04
Mžky 600 m Vasková Radka 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:30.56
Mžky 600 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 1:50.75
Mžky 1500 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 6:17.92
Mžky 1500 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 5:20.52
Mžky 1500 m Horniaková Lenka 07 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 1500 m Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom 6:12.80
Mžky 1500 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava 5:56.93
Mžky 1500 m Sárazová Eva 07 ŠK ŠOG Nitra 5:54.17
Mžky 1500 m Stopová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 1500 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 6:47.23
Mžky 60m p 76,2-7,5 Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 12.10
Mžky 60m p 76,2-7,5 Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 11.05
Mžky 60m p 76,2-7,5 Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava 12.87
Mžky 60m p 76,2-7,5 Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 10.14
Mžky 60m p 76,2-7,5 Krupová Martina 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.77
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.77
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 10.71
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.18
Mžky 60m p 76,2-7,5 Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 12.05
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 10.39
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šulíková Karolína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.89
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany
Mžky 60m p 76,2-7,5 Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.21
Mžky chôdza 2000 m Adamcová Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 12:01.00
Mžky chôdza 2000 m Bojdová Lucia 07 ŠK ŠOG Nitra 14:35.10
Mžky chôdza 2000 m Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky chôdza 2000 m Fúsková Alexandra 07 ŠK ŠOG Nitra 13:23.78
Mžky chôdza 2000 m Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš 12:22.9
Mžky chôdza 2000 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 13:07.30
Mžky chôdza 2000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 12:11.10
Mžky chôdza 2000 m Štercelová Oľga 08 Atletický club Nové Zámky
Mžky chôdza 2000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 11:46.40
Mžky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 145
Mžky výška (1/3) Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 141
Mžky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 145
Mžky výška Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava 125
Mžky výška Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 115
Mžky výška Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 115
Mžky výška Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky 135
Mžky výška Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 145
Mžky výška Penzešová Alexandra 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky výška Rakusová Natália 07 ŠK ŠOG Nitra 125
Mžky výška Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 145
Mžky výška Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 130
Mžky výška Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 140
Mžky výška Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 125
Mžky výška Štyvarová Šárka 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 130
Mžky výška Tóthová Kristína 08 Slovan Duslo Šaľa 120
Mžky výška Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 130
Mžky výška Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 110
Mžky diaľka Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 380
Mžky diaľka Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 434
Mžky diaľka Gereková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 347
Mžky diaľka Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 357
Mžky diaľka Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 440
Mžky diaľka Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 395
Mžky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 459
Mžky diaľka Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 452
Mžky diaľka Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 442
Mžky diaľka Horváthová Terézia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 373
Mžky diaľka Kisléghyová Karin 07 ŠK ŠOG Nitra 333
Mžky diaľka Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce 378
Mžky diaľka Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 459
Mžky diaľka Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 431
Mžky diaľka Kuráková Karolína 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžky diaľka Laurová Romana 08 Atletický klub Šurany
Mžky diaľka Lukáčová Kristína 07 Slovan Duslo Šaľa 375
Mžky diaľka Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 427
Mžky diaľka Markovičová Agáta 08 ŠK ŠOG Nitra 264
Mžky diaľka Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 407
Mžky diaľka Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 323
Mžky diaľka Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 386
Mžky diaľka Pintérová Sofia 07 ŠK ŠOG Nitra 318
Mžky diaľka Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 434
Mžky diaľka Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra 353
Mžky diaľka Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 438
Mžky diaľka Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 418
Mžky diaľka Tóthová Timea 08 ŠK ŠOG Nitra 373
Mžky diaľka Veverková Ema 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžky diaľka Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 380
Mžky guľa 3 kg (1/3) Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 10.21
Mžky guľa 3 kg Bučková Tamara 07 ŠK ŠOG Nitra 08.66
Mžky guľa 3 kg Dobiašová Martina 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 06.57
Mžky guľa 3 kg Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 05.92
Mžky guľa 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.45
Mžky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 07.40
Mžky guľa 3 kg Pálinkášová Sofia 07 Atletický club Nové Zámky 07.23
Mžky guľa 3 kg Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžky guľa 3 kg Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.93
Mžky kriket Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava 23.60
Mžky kriket (1/3) Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič
Mžky kriket Bučková Tamara 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky kriket Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 26.07
Mžky kriket Dobiašová Martina 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 34.29
Mžky kriket Fúsková Alexandra 07 ŠK ŠOG Nitra
Mžky kriket Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 50.32
Mžky kriket (1/1) Herudová Denisa 08 AK Junior Holič 27.74
Mžky kriket Jaššová Ivana 08 Atletický klub Šurany 27.81
Mžky kriket Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra 27.00
Mžky kriket Laurová Romana 08 Atletický klub Šurany
Mžky kriket Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 40.61
Mžky kriket Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur
Mžky kriket Miklášová Daniela 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky kriket Navarová Tea 07 ŠK ŠOG Nitra 22.93
Mžky kriket Pálinkášová Sofia 07 Atletický club Nové Zámky 39.27
Mžky kriket Spačková Katarína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 38.21
Mžky kriket Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 49.65
Mžky kriket Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra 26.04
Mžky kriket Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 46.44
Mžky kriket Šulíková Karolína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 39.45
Mžky kriket Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 30.46
Mžky 4 x 60 m kluby Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič
Mžky 4 x 60 m kluby Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Gáliková Eliška Ella Gáliková 08 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby Hlaváčová Karolína 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby Horváthová Terézia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič
Mžky 4 x 60 m kluby Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Kotasová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Luisa Krakou 07 AK Junior Holič
Mžky 4 x 60 m kluby Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Martišová Diana 08 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Miklášová Daniela 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby Oravcová Veronika 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Raymonds Ella 07 AK Junior Holič
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Slivošová Jasmina 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Spačková Katarína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Štyvarová Šárka 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60 m Baranyai Viktor 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžci 60 m Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.97
Nžci 60 m Binovec Lukáš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 09.20
Nžci 60 m Bočkay Martin 10 Atletický oddiel Partizánske 10.65
Nžci 60 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 09.11
Nžci 60 m Édel Norbert 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 10.39
Nžci 60 m Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.17
Nžci 60 m Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica 09.36
Nžci 60 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 09.26
Nžci 60 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.46
Nžci 60 m Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.86
Nžci 60 m Jurák Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Komora Adam 10 ŠK ŠOG Nitra 10.49
Nžci 60 m Kotas Peter 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače 10.27
Nžci 60 m Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 09.13
Nžci 60 m Kozár Matúš 10 ŠK ŠOG Nitra 10.64
Nžci 60 m Kriška Michal 10 AC Stavbár Nitra 08.99
Nžci 60 m Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 09.95
Nžci 60 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 09.51
Nžci 60 m Mareček Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 09.09
Nžci 60 m Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.39
Nžci 60 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 09.41
Nžci 60 m Ostrčil Adrián 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60 m Papánek Viliam 09 AK Junior Holič 09.54
Nžci 60 m Petráš Roland 09 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 60 m Polák Matúš 10 AC Stavbár Nitra 08.85
Nžci 60 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.84
Nžci 60 m Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.26
Nžci 60 m Sloboda Richard 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.10
Nžci 60 m Šintál Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Talian Branislav 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.30
Nžci 60 m Vacula Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.50
Nžci 60 m Vaniš Tobias 09 AK Borský Svätý Jur 10.97
Nžci 60 m Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.88
Nžci 60 m Zápražný Tadeáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.83
Nžci 60 m Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.21
Nžci 150 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 25.74
Nžci 150 m Bočkay Martin 10 Atletický oddiel Partizánske 28.91
Nžci 150 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 22.63
Nžci 150 m Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 25.31
Nžci 150 m Kozár Matúš 10 ŠK ŠOG Nitra 30.87
Nžci 150 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.48
Nžci 150 m Kriška Michal 10 AC Stavbár Nitra 22.78
Nžci 150 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 24.04
Nžci 150 m Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava 25.35
Nžci 150 m Murgaš Matej 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.33
Nžci 150 m Ostrčil Adrián 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 150 m Papánek Viliam 09 AK Junior Holič 23.98
Nžci 150 m Polák Matúš 10 AC Stavbár Nitra 22.10
Nžci 150 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 28.92
Nžci 150 m Švajda Filip 09 Atletický club Nové Zámky 26.30
Nžci 150 m Talian Branislav 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.83
Nžci 150 m Vacula Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 29.03
Nžci 150 m Zápražný Tadeáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 27.12
Nžci 150 m Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava 22.53
Nžci 600 m Andel Adam 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 1:57.98
Nžci 600 m Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 2:03.20
Nžci 600 m Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m Gašparík Lucas 10 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci 600 m Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica 2:14.07
Nžci 600 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 2:09.12
Nžci 600 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:00.35
Nžci 600 m Kotas Peter 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače 2:18.13
Nžci 600 m Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 2:07.38
Nžci 600 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:03.60
Nžci 600 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 1:50.91
Nžci 600 m Mareček Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m Matus Márk 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžci 600 m Murgaš Matej 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:10.27
Nžci 600 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 2:00.91
Nžci 600 m Papánek Viliam 09 AK Junior Holič
Nžci 600 m Vaniš Tobias 09 AK Borský Svätý Jur 2:17.12
Nžci 600 m Venglík Jakub 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 1000 m Bojda Filip 10 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 1000 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 3:38.87
Nžci 1000 m Dekan Stanislav 10 AK AŠK Slávia Trnava 4:22.82
Nžci 1000 m Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky
Nžci 1000 m Filo Tobias 10 Atletický club Nové Zámky 4:08.85
Nžci 1000 m Flóriš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 1000 m Komora Adam 10 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 1000 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 3:13.77
Nžci 1000 m Šiatinský Dávid 10 Atletický oddiel Partizánske 4:18.08
Nžci 1000 m Švajda Filip 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci 1000 m Úradník Tadeáš 09 Funny athletics Piešťany 3:52.88
Nžci 1000 m Vallo Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:16.69
Nžci 60m p 76,2-7,5 Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.20
Nžci 60m p 76,2-7,5 Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 11.04
Nžci 60m p 76,2-7,5 Petrovič Richard 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 60m p 76,2-7,5 Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 12.53
Nžci 60m p 76,2-7,5 Vallo Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.29
Nžci chôdza 1000 m Filípek David 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 02:50.5
Nžci chôdza 1000 m Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci chôdza 1000 m Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica 07:33.20
Nžci chôdza 1000 m Petrovič Richard 10 AC Stavbár Nitra
Nžci chôdza 1000 m Rošetzký Gabriel 09 AK AŠK Slávia Trnava 06:22.20
Nžci výška Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 125
Nžci výška Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 115
Nžci diaľka z mies.o Baranyai Viktor 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžci diaľka z mies.o Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 385
Nžci diaľka z mies.o Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 338
Nžci diaľka z mies.o Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 362
Nžci diaľka z mies.o Bojda Filip 10 ŠK ŠOG Nitra
Nžci diaľka z mies.o Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka z mies.o Dekan Stanislav 10 AK AŠK Slávia Trnava 261
Nžci diaľka z mies.o Édel Norbert 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 296
Nžci diaľka z mies.o Flóriš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci diaľka z mies.o Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 424
Nžci diaľka z mies.o Jurák Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka z mies.o Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci diaľka z mies.o Mareček Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka z mies.o Murgaš Matej 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 175
Nžci diaľka z mies.o Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 405
Nžci diaľka z mies.o Petráš Roland 09 AO TJ Spartak Myjava 365
Nžci diaľka z mies.o Sloboda Richard 10 AK AŠK Slávia Trnava 282
Nžci diaľka z mies.o Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 404
Nžci diaľka z mies.o Šintál Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka z mies.o Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 415
Nžci diaľka z mies.o Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci guľa 2 kg Barantal Andrej 09 AC Stavbár Nitra 10.14
Nžci guľa 2 kg Bočkay Martin 10 Atletický oddiel Partizánske 05.13
Nžci guľa 2 kg Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 08.64
Nžci guľa 2 kg Müller Adam 09 Atletický klub Šurany 07.30
Nžci guľa 2 kg Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica 05.27
Nžci guľa 2 kg Šiatinský Dávid 10 Atletický oddiel Partizánske 06.35
Nžci guľa 2 kg Torák Maximilián 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci guľa 2 kg Ušák Nikolas 09 ŠK ŠOG Nitra 06.78
Nžci guľa 2 kg Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany
Nžci guľa 2 kg Vašek Eduard 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci guľa 2 kg Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.58
Nžci kriket Andel Adam 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci kriket Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 33.25
Nžci kriket Binovec Lukáš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 34.87
Nžci kriket Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače 18.13
Nžci kriket Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 36.40
Nžci kriket Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 38.03
Nžci kriket Müller Adam 09 Atletický klub Šurany 21.56
Nžci kriket Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica 15.32
Nžci kriket Petráš Roland 09 AO TJ Spartak Myjava 34.26
Nžci kriket Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 31.10
Nžci kriket Šiatinský Dávid 10 Atletický oddiel Partizánske 31.28
Nžci kriket Ušák Nikolas 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci kriket Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany 22.22
Nžci kriket Vallo Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci kriket Venglík Jakub 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci kriket Zuščík Samuel 10 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci kriket Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 37.15
Nžci 4 x 60 m kluby Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Kotas Peter 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci 4 x 60 m kluby Kriška Michal 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Petrovič Richard 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Polák Matúš 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Venglík Jakub 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Zápražný Tadeáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Arpášová Hana 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.30
Nžky 60 m Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.89
Nžky 60 m (1/2) Bílá Kristína 09 AK Junior Holič 10.76
Nžky 60 m Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.45
Nžky 60 m Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 09.65
Nžky 60 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.41
Nžky 60 m Csontosová Anna 10 Atletický club Nové Zámky 10.70
Nžky 60 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 09.40
Nžky 60 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 09.89
Nžky 60 m De Roche Manay 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžky 60 m Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky 09.81
Nžky 60 m Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava 11.18
Nžky 60 m Ďurišová Rebeka 09 ŠK ŠOG Nitra 10.39
Nžky 60 m Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava 09.75
Nžky 60 m Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 09.23
Nžky 60 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 09.41
Nžky 60 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 09.36
Nžky 60 m Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.23
Nžky 60 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 08.74
Nžky 60 m Horná Simona 11 AK Junior Holič 11.15
Nžky 60 m Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.45
Nžky 60 m Izakovičová Isabela 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.10
Nžky 60 m Kajanová Laura Liliana 09 Detský atletický klub Tlmače 10.59
Nžky 60 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 09.33
Nžky 60 m Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica 10.48
Nžky 60 m Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 09.94
Nžky 60 m Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra 10.09
Nžky 60 m Krajčovičová Hana 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.10
Nžky 60 m Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 10.62
Nžky 60 m Krč - Konečná Emma 09 Atletický klub Bojničky 10.83
Nžky 60 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 09.40
Nžky 60 m Lauková Sofia 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Löfflerová Sofia 09 Atletický klub Bojničky 11.78
Nžky 60 m Majerčíková Paulína 09 ŠK ŠOG Nitra 10.07
Nžky 60 m Marková Nikola 10 AK Borský Svätý Jur 10.07
Nžky 60 m Naďová Nicol 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Ostrčilová Aneta 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.95
Nžky 60 m Penciaková Sarah 09 ŠK ŠOG Nitra 10.08
Nžky 60 m Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.93
Nžky 60 m Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.58
Nžky 60 m Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske 10.35
Nžky 60 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.79
Nžky 60 m Sokolovská Veronika 09 Funny athletics Piešťany 09.43
Nžky 60 m Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Supeková Stela 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.72
Nžky 60 m Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 09.79
Nžky 60 m Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 09.57
Nžky 60 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.44
Nžky 60 m Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany 09.92
Nžky 60 m Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra 10.63
Nžky 60 m Vladovičová Petra 11 Atletický klub Bojničky 11.30
Nžky 60 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 09.89
Nžky 60 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 09.90
Nžky 60 m Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany 09.41
Nžky 150 m Arpášová Hana 09 Atletický club Nové Zámky 26.07
Nžky 150 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 24.25
Nžky 150 m Bílá Kristína 09 AK Junior Holič
Nžky 150 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 25.05
Nžky 150 m Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 23.13
Nžky 150 m Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra 29.28
Nžky 150 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 24.16
Nžky 150 m Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava 28.77
Nžky 150 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 25.95
Nžky 150 m Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 23.55
Nžky 150 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 22.16
Nžky 150 m Horná Simona 11 AK Junior Holič 26.81
Nžky 150 m Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.08
Nžky 150 m Chujacová Nela 12 Detský atletický klub Tlmače 27.20
Nžky 150 m Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 23.93
Nžky 150 m Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany 25.52
Nžky 150 m Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra 25.51
Nžky 150 m Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica 26.15
Nžky 150 m Krajčovičová Hana 11 AK AŠK Slávia Trnava 31.27
Nžky 150 m Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 25.27
Nžky 150 m Krč - Konečná Emma 09 Atletický klub Bojničky 27.62
Nžky 150 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 23.77
Nžky 150 m Kublová Tamara 09 Funny athletics Piešťany 28.89
Nžky 150 m Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.82
Nžky 150 m Lauková Sofia 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m Löfflerová Sofia 09 Atletický klub Bojničky 30.42
Nžky 150 m Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 27.96
Nžky 150 m Michalcová Michaela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.22
Nžky 150 m Naďová Nicol 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 150 m Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 27.13
Nžky 150 m Ostrčilová Aneta 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 150 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 24.71
Nžky 150 m Penciaková Sarah 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 150 m Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.12
Nžky 150 m Sládečková Zoja 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.98
Nžky 150 m Sokolovská Veronika 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 150 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 24.73
Nžky 150 m Strakošová Paulína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 150 m Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 24.23
Nžky 150 m Vašková Natália 09 CVČ Brezová pod Bradlom 27.66
Nžky 150 m Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.65
Nžky 150 m Vladovičová Petra 11 Atletický klub Bojničky 29.02
Nžky 150 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 23.93
Nžky 150 m Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany 24.11
Nžky 600 m Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:01.35
Nžky 600 m Dobiašová Nina 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:41.79
Nžky 600 m Ďurišová Rebeka 09 ŠK ŠOG Nitra 2:44.36
Nžky 600 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 2:17.80
Nžky 600 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 2:06.20
Nžky 600 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 2:06.61
Nžky 600 m Kajanová Laura Liliana 09 Detský atletický klub Tlmače 2:21.19
Nžky 600 m Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany 2:25.73
Nžky 600 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 2:00.74
Nžky 600 m Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra 2:41.7
Nžky 600 m Kocianová Viktória 10 Atletický klub Zlaté Moravce 2:15.31
Nžky 600 m Kublová Tamara 09 Funny athletics Piešťany 2:39.13
Nžky 600 m Marková Nikola 10 AK Borský Svätý Jur 2:21.99
Nžky 600 m Matus Lili 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 2:37.38
Nžky 600 m Moravcova Martina 10 AO TJ Spartak Myjava 2:06.85
Nžky 600 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 2:18.61
Nžky 600 m Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 2:04.91
Nžky 1000 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 1000 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 4:08.40
Nžky 1000 m Chudá Emma 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:04.74
Nžky 1000 m Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 3:46.55
Nžky 1000 m Mrázová Vanesa 09 AK Junior Holič
Nžky 1000 m Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske 3:51.00
Nžky 1000 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 4:16.13
Nžky 1000 m Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:05.33
Nžky 1000 m Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 3:55.44
Nžky 1000 m Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky 4:03.82
Nžky 60m p 76,2-7,5 Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 13.05
Nžky 60m p 76,2-7,5 Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 12.59
Nžky 60m p 76,2-7,5 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 12.31
Nžky 60m p 76,2-7,5 Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.25
Nžky 60m p 76,2-7,5 Hudecová Naďa 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.08
Nžky 60m p 76,2-7,5 Chudá Emma 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.06
Nžky 60m p 76,2-7,5 Macharová Lucia 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 17.36
Nžky 60m p 76,2-7,5 Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.87
Nžky 60m p 76,2-7,5 Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 13.18
Nžky 60m p 76,2-7,5 Rolincová Sofia 10 Atletický klub Bojničky 14.01
Nžky 60m p 76,2-7,5 Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 13.77
Nžky 60m p 76,2-7,5 Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 12.29
Nžky 60m p 76,2-7,5 Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.65
Nžky 60m p 76,2-7,5 Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 12.24
Nžky 60m p 76,2-7,5 Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60m p 76,2-7,5 Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky 13.65
Nžky chôdza 1000 m Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra
Nžky chôdza 1000 m Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 05:46.2
Nžky chôdza 1000 m Kepáková Emma 10 AK Junior Holič
Nžky chôdza 1000 m Kolláriková Olívia 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš 02:51.1
Nžky chôdza 1000 m Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 02:22.5
Nžky chôdza 1000 m Maslínová Tamara 09 AK Borský Svätý Jur 06:51.63
Nžky chôdza 1000 m Michalcová Michaela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 06:56.63
Nžky chôdza 1000 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 06:01.59
Nžky chôdza 1000 m Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 03:04.0
Nžky chôdza 1000 m Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07:20.62
Nžky chôdza 1000 m Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky chôdza 1000 m Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky chôdza 1000 m Zubčáková Emi 09 Atletický oddiel Partizánske 06:20.80
Nžky výška Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 136
Nžky výška Blštáková Bianka 09 Atletický klub Bojničky 095
Nžky výška Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 120
Nžky výška Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 120
Nžky výška Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 115
Nžky výška Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky výška Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 110
Nžky výška Klempová Karolína 09 CVČ Brezová pod Bradlom 120
Nžky výška Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 115
Nžky výška Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 120
Nžky výška Supeková Stela 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka z mies.o Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 385
Nžky diaľka z mies.o Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 330
Nžky diaľka z mies.o Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 363
Nžky diaľka z mies.o Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka z mies.o Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 350
Nžky diaľka z mies.o Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra 286
Nžky diaľka z mies.o De Roche Manay 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžky diaľka z mies.o Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 408
Nžky diaľka z mies.o Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 378
Nžky diaľka z mies.o Hudecová Naďa 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 327
Nžky diaľka z mies.o Chudá Emma 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 330
Nžky diaľka z mies.o Kajanová Laura Liliana 09 Detský atletický klub Tlmače 321
Nžky diaľka z mies.o Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 415
Nžky diaľka z mies.o Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 381
Nžky diaľka z mies.o Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra 363
Nžky diaľka z mies.o Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 390
Nžky diaľka z mies.o Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 361
Nžky diaľka z mies.o Majerčíková Paulína 09 ŠK ŠOG Nitra 303
Nžky diaľka z mies.o Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 304
Nžky diaľka z mies.o Matus Lili 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 276
Nžky diaľka z mies.o Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 390
Nžky diaľka z mies.o Mrázová Vanesa 09 AK Junior Holič 303
Nžky diaľka z mies.o Rolincová Sofia 10 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka z mies.o Sládečková Zoja 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 310
Nžky diaľka z mies.o Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 379
Nžky diaľka z mies.o Strakošová Paulína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka z mies.o Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 340
Nžky diaľka z mies.o Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany 345
Nžky diaľka z mies.o Zubčáková Emi 09 Atletický oddiel Partizánske 275
Nžky guľa 2 kg Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky 06.65
Nžky guľa 2 kg Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava 06.24
Nžky guľa 2 kg Hudecová Naďa 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 05.18
Nžky guľa 2 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.02
Nžky guľa 2 kg Kováříková Timea 09 Atletický klub Bojničky 04.63
Nžky guľa 2 kg Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 07.01
Nžky guľa 2 kg Kusovská Nina 09 Atletický klub Bojničky 05.00
Nžky guľa 2 kg Macharová Lucia 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 04.28
Nžky guľa 2 kg Pajtinková Alexandra 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky guľa 2 kg Ranostajová Nicol 10 TJ Družba Piešťany
Nžky guľa 2 kg Repková Lenka 09 Atletický klub Bojničky 07.85
Nžky guľa 2 kg Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Nžky guľa 2 kg Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky
Nžky guľa 2 kg Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky
Nžky guľa 2 kg Vdoviaková Soňa 09 AO TJ Spartak Myjava 05.44
Nžky guľa 2 kg Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 07.94
Nžky kriket Bílá Kristína 09 AK Junior Holič
Nžky kriket Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.03
Nžky kriket Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 23.65
Nžky kriket Csontosová Anna 10 Atletický club Nové Zámky 27.81
Nžky kriket Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra 15.68
Nžky kriket Dobiašová Nina 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.20
Nžky kriket Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava 27.60
Nžky kriket Horná Simona 11 AK Junior Holič 22.09
Nžky kriket Chujacová Nela 12 Detský atletický klub Tlmače 28.52
Nžky kriket Izakovičová Isabela 09 AK AŠK Slávia Trnava 16.90
Nžky kriket Kepáková Emma 10 AK Junior Holič 16.30
Nžky kriket Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 29.17
Nžky kriket Krč - Konečná Emma 09 Atletický klub Bojničky
Nžky kriket Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.72
Nžky kriket Löfflerová Sofia 09 Atletický klub Bojničky 21.05
Nžky kriket Macharová Lucia 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.96
Nžky kriket Marková Nikola 10 AK Borský Svätý Jur
Nžky kriket Mrázová Vanesa 09 AK Junior Holič
Nžky kriket Pajtinková Alexandra 09 AK AŠK Slávia Trnava 26.55
Nžky kriket Ranostajová Nicol 10 TJ Družba Piešťany 21.33
Nžky kriket Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.63
Nžky kriket Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky kriket Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 33.79
Nžky kriket Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 35.83
Nžky kriket Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 26.19
Nžky 4 x 60 m kluby Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby Kováříková Timea 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby Naďová Nicol 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Ostrčilová Aneta 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Rolincová Sofia 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Sládečková Zoja 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Sokolovská Veronika 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Strakošová Paulína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany