<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo družstiev ZsAZ mladšieho žiactva, Skalica, 28. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Ábel Filip 08 AC Stavbár Nitra
Mžci 60 m Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 09.28
Mžci 60 m Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta 09.64
Mžci 60 m Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci 60 m Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.40
Mžci 60 m Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta 09.39
Mžci 60 m Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 09.33
Mžci 60 m Cservenka Kristóf 08 TJ Olympia Galanta 09.62
Mžci 60 m Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžci 60 m Dohnálek Alexander 08 AK Junior Holič 10.53
Mžci 60 m Dohnálek Maximilán 08 AK Junior Holič 10.54
Mžci 60 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 09.05
Mžci 60 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.04
Mžci 60 m Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.37
Mžci 60 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 08.99
Mžci 60 m Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.82
Mžci 60 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky 09.73
Mžci 60 m Kordoš Matúš 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.02
Mžci 60 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 08.51
Mžci 60 m Kunkela Patrik 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Makkoš Lukáš 08 AC Stavbár Nitra
Mžci 60 m Michalica Filip 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.03
Mžci 60 m Mikla Adam 07 AC Stavbár Nitra 09.71
Mžci 60 m Mosný Cory 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.32
Mžci 60 m Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 08.24
Mžci 60 m Novosád Samuel 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 60 m Oravec Krištof 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 60 m Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra 10.00
Mžci 60 m Plavý Filip 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 09.18 09.81
Mžci 60 m Povoda Jakub 07 Atletický klub Zlaté Moravce 11.39
Mžci 60 m Procházka Timotej 08 Atletický klub Šurany 10.70
Mžci 60 m Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta 08.81
Mžci 60 m Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 08.71
Mžci 60 m Smolka Samuel 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 60 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica
Mžci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.42
Mžci 60 m Šandrik Marek 08 Funny athletics Piešťany 09.56 09.87
Mžci 60 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.42
Mžci 60 m Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 08.97
Mžci 60 m Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.30
Mžci 60 m Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica 09.72
Mžci 60 m Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 09.31
Mžci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 08.92
Mžci 60 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 09.52
Mžci 60 m Závodný Leo 11 CVČ Brezová pod Bradlom 10.12
Mžci 60 m Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.63
Mžci 60 m Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.77
Mžci 150 m Ábel Filip 08 AC Stavbár Nitra
Mžci 150 m Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 25.82
Mžci 150 m Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 24.83
Mžci 150 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci 150 m Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžci 150 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 24.33
Mžci 150 m Hindák Miroslav 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 150 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Józsa Dávid 08 TJ Olympia Galanta 26.46
Mžci 150 m Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 22.38
Mžci 150 m Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 21.77
Mžci 150 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 150 m Kunkela Patrik 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 20.48
Mžci 150 m Lencsés Noel 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 150 m Makkoš Lukáš 08 AC Stavbár Nitra
Mžci 150 m Mikla Adam 07 AC Stavbár Nitra 25.13
Mžci 150 m Mosný Cory 07 CVČ Brezová pod Bradlom 22.91
Mžci 150 m Novosád Samuel 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 31.25
Mžci 150 m Oravec Krištof 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 150 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 26.45
Mžci 150 m Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra 24.31
Mžci 150 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 23.16 23.16
Mžci 150 m Procházka Timotej 08 Atletický klub Šurany 26.81
Mžci 150 m Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta 22.09
Mžci 150 m Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 22.11
Mžci 150 m Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 22.44
Mžci 150 m Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 25.57
Mžci 150 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica
Mžci 150 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 20.67
Mžci 150 m Šandrik Marek 08 Funny athletics Piešťany 24.31 24.31
Mžci 150 m Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 23.05
Mžci 150 m Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 25.59
Mžci 150 m Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 24.21
Mžci 150 m Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci 150 m Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica 23.98
Mžci 150 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 23.03
Mžci 150 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 25.33
Mžci 150 m Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.61
Mžci 600 m Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci 600 m Čičo Samuel 08 AC Stavbár Nitra
Mžci 600 m Dohnálek Alexander 08 AK Junior Holič 1:59.54
Mžci 600 m Dohnálek Maximilán 08 AK Junior Holič 2:05.69
Mžci 600 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 1:52.47
Mžci 600 m Hankó Roman 07 Atletický klub Bojničky 2:08.62
Mžci 600 m Chrvala Timotej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky 2:06.63
Mžci 600 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:13.26
Mžci 600 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 1:36.73
Mžci 600 m Petríček Šimon 07 TJ Družba Piešťany 2:02.96
Mžci 600 m Plavý Filip 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 600 m Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 2:17.16
Mžci 600 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:01.33
Mžci 600 m Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 2:17.09
Mžci 1500 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 7:05.03
Mžci 1500 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci 1500 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky
Mžci 1500 m Handl Richard 07 Atletický club Nové Zámky 6:03.89
Mžci 1500 m Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 5:45.50
Mžci 1500 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžci 1500 m Kordoš Matúš 07 TJ Olympia Galanta 6:06.82
Mžci 1500 m Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Mžci 1500 m Nosko Daniel 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 1500 m Smolka Samuel 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 1500 m Zachar Oliver 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci 60m p 76,2-7,5 Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 13.56
Mžci 60m p 76,2-7,5 Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 12.30
Mžci 60m p 76,2-7,5 Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 10.60
Mžci 60m p 76,2-7,5 Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava 13.72
Mžci 60m p 76,2-7,5 Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 60m p 76,2-7,5 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 10.91
Mžci 60m p 76,2-7,5 Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 13.25
Mžci 60m p 76,2-7,5 Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 60m p 76,2-7,5 Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra
Mžci chôdza 2000 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 12:31.85
Mžci chôdza 2000 m Čičo Samuel 08 AC Stavbár Nitra
Mžci chôdza 2000 m Józsa Dávid 08 TJ Olympia Galanta
Mžci chôdza 2000 m Królik Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci chôdza 2000 m Petho Kristián 08 TJ Olympia Galanta
Mžci chôdza 2000 m Piši Oliver 08 TJ Olympia Galanta
Mžci výška Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 115
Mžci výška Cservenka Kristóf 08 TJ Olympia Galanta 120
Mžci výška Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 120
Mžci výška Michalica Filip 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky
Mžci výška Petho Kristián 08 TJ Olympia Galanta 120
Mžci výška Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta 125
Mžci výška Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 125
Mžci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155
Mžci diaľka Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 429
Mžci diaľka Čičo Samuel 08 AC Stavbár Nitra
Mžci diaľka Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače
Mžci diaľka Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 399
Mžci diaľka Hindák Miroslav 07 TJ Olympia Galanta 403
Mžci diaľka Chrvala Timotej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 458
Mžci diaľka Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci diaľka Lencsés Noel 07 TJ Olympia Galanta 353
Mžci diaľka Michalica Filip 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci diaľka Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 397
Mžci diaľka Procházka Timotej 08 Atletický klub Šurany
Mžci diaľka Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka Šandrik Marek 08 Funny athletics Piešťany 384 343
Mžci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 505
Mžci diaľka Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 351
Mžci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 385
Mžci diaľka Závodný Leo 11 CVČ Brezová pod Bradlom 310
Mžci guľa 3 kg Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.25
Mžci guľa 3 kg Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci guľa 3 kg Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske
Mžci guľa 3 kg Ďuríček Tomáš 08 CVČ Brezová pod Bradlom 06.80
Mžci guľa 3 kg Handl Richard 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci guľa 3 kg Hankó Roman 07 Atletický klub Bojničky
Mžci guľa 3 kg Chrvala Timotej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci guľa 3 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci guľa 3 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci guľa 3 kg Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Mžci guľa 3 kg Linek Patrik 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci guľa 3 kg Oravec Peter 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci guľa 3 kg Paulik Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Mžci guľa 3 kg Povoda Jakub 07 Atletický klub Zlaté Moravce 06.73
Mžci guľa 3 kg Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 08.32
Mžci guľa 3 kg Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta
Mžci guľa 3 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 05.83
Mžci guľa 3 kg Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.95
Mžci guľa 3 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky
Mžci kriket Ábel Filip 08 AC Stavbár Nitra
Mžci kriket Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta 43.99
Mžci kriket Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom 36.78
Mžci kriket Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 26.78
Mžci kriket Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 32.32
Mžci kriket Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta 38.13
Mžci kriket Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica 36.28
Mžci kriket Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 42.63
Mžci kriket Ďuríček Tomáš 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci kriket Hankó Roman 07 Atletický klub Bojničky 46.01
Mžci kriket Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 31.97
Mžci kriket Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.64
Mžci kriket Kukučka Patrik 07 Atletický klub Bojničky
Mžci kriket Kunkela Patrik 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Linek Patrik 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci kriket Makkoš Lukáš 08 AC Stavbár Nitra
Mžci kriket Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 52.37
Mžci kriket Novosád Samuel 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.43
Mžci kriket Oravec Peter 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Paulik Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Mžci kriket Piši Oliver 08 TJ Olympia Galanta 41.92
Mžci kriket Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 42.55 42.55
Mžci kriket Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava 23.71
Mžci kriket Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 26.07
Mžci kriket Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom 44.97
Mžci kriket Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky
Mžci kriket Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica
Mžci kriket Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 47.24
Mžci kriket Závodný Leo 11 CVČ Brezová pod Bradlom 24.61
Mžci kriket Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce 27.77
Mžci kriket Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 30.66
Mžci 4 x 60 m kluby Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 4 x 60 m kluby Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Handl Richard 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci 4 x 60 m kluby Hindák Miroslav 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Józsa Dávid 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Kordoš Matúš 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Królik Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Lencsés Noel 07 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Mosný Cory 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Nosko Daniel 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci 4 x 60 m kluby Petho Kristián 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby Piši Oliver 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Povoda Jakub 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 4 x 60 m kluby Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 4 x 60 m kluby Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 60 m Adamčová Ada 08 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.16
Mžky 60 m Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič
Mžky 60 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.52
Mžky 60 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 08.39
Mžky 60 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.42
Mžky 60 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 10.12
Mžky 60 m Bílá Kristína 09 AK Junior Holič
Mžky 60 m Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.90
Mžky 60 m Bočkayová Nikita 08 AC Stavbár Nitra 09.15
Mžky 60 m Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.41
Mžky 60 m Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 09.12
Mžky 60 m Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.23
Mžky 60 m Dujsíková Sofie 08 AK Junior Holič
Mžky 60 m Foltínová Daniela 07 AO TJ Spartak Myjava
Mžky 60 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 09.86
Mžky 60 m Gáliková Eliška Ella Gáliková 08 Funny athletics Piešťany 09.83
Mžky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 09.39
Mžky 60 m Gyenešová Michaela 10 AK Junior Holič
Mžky 60 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 08.74
Mžky 60 m Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta 10.05
Mžky 60 m Heldesová Karolína 08 Atletika ŠK Skalica 10.92
Mžky 60 m Herková Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Herudová Denisa 08 AK Junior Holič
Mžky 60 m Hlaváčová Karolína 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 60 m Horná Simona 11 AK Junior Holič
Mžky 60 m Horniaková Lenka 07 Atletický oddiel Partizánske 11.93
Mžky 60 m Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače 10.33
Mžky 60 m Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.74
Mžky 60 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 08.96
Mžky 60 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 09.66
Mžky 60 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 10.12
Mžky 60 m Kepáková Emma 10 AK Junior Holič
Mžky 60 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 09.79 10.07
Mžky 60 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 09.45
Mžky 60 m Komínková Nikol 07 Atletika ŠK Skalica 10.24
Mžky 60 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 09.11 09.33
Mžky 60 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 09.93
Mžky 60 m Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 60 m Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 09.96
Mžky 60 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 08.73
Mžky 60 m Kvasnicová Nina 07 AO TJ Spartak Myjava
Mžky 60 m Laluchová Lenka 07 TJ Olympia Galanta 10.25
Mžky 60 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.18
Mžky 60 m Luisa Krakou 07 AK Junior Holič 10.22
Mžky 60 m Lukáčová Kristína 07 Slovan Duslo Šaľa
Mžky 60 m Machovičová Ema 07 TJ Družba Piešťany
Mžky 60 m Maláčová Romana 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 60 m Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta 09.94
Mžky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 08.86
Mžky 60 m Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur
Mžky 60 m Michalcová Michaela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.83
Mžky 60 m Molnárová Lilien 07 TJ Olympia Galanta 10.79
Mžky 60 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 10.14
Mžky 60 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 09.81
Mžky 60 m Pálinkášová Sofia 07 Atletický club Nové Zámky 09.87
Mžky 60 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.11
Mžky 60 m Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 09.62
Mžky 60 m Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.37
Mžky 60 m Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 60 m Porubčinová Anna 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.88
Mžky 60 m Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 09.31
Mžky 60 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.26
Mžky 60 m Rapavá Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.89
Mžky 60 m Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 09.23
Mžky 60 m Repová Alexandra 08 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 09.36 09.54
Mžky 60 m Slivošová Jasmina 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.92
Mžky 60 m Spačková Katarína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 60 m Stehlíková Barbora 08 AK Junior Holič
Mžky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 08.89
Mžky 60 m Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.97
Mžky 60 m Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.08
Mžky 60 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.74
Mžky 60 m Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 09.70
Mžky 60 m Vasková Radka 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 60 m Veľká Viktória 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 60 m Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky
Mžky 60 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.41
Mžky 60 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 08.98 09.38
Mžky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.58
Mžky 60 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica
Mžky 60 m Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava 24.54
Mžky 150 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 24.25
Mžky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 20.67
Mžky 150 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Barháčová Sofia 09 TJ Olympia Galanta
Mžky 150 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 25.70
Mžky 150 m Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.49
Mžky 150 m Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 22.72
Mžky 150 m Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 23.13
Mžky 150 m Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.42
Mžky 150 m Dujsíková Sofie 08 AK Junior Holič
Mžky 150 m Gáliková Eliška Ella Gáliková 08 Funny athletics Piešťany 24.01
Mžky 150 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta 26.10
Mžky 150 m Herková Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Hidvégiová Hana 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 150 m Hlaváčová Karolína 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 150 m Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače 27.14
Mžky 150 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 21.77
Mžky 150 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 150 m Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 25.58
Mžky 150 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 24.73 25.77
Mžky 150 m Kompasová Natália 08 AC Stavbár Nitra
Mžky 150 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 22.54 23.00
Mžky 150 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 24.85
Mžky 150 m Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 24.58
Mžky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 21.23
Mžky 150 m Kvasnicová Nina 07 AO TJ Spartak Myjava
Mžky 150 m Laluchová Lenka 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 150 m Luisa Krakou 07 AK Junior Holič 26.80
Mžky 150 m Lukáčová Kristína 07 Slovan Duslo Šaľa
Mžky 150 m Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta 24.52
Mžky 150 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 22.78
Mžky 150 m Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur
Mžky 150 m Mészárosová Vivien 08 TJ Olympia Galanta 25.72
Mžky 150 m Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 23.79
Mžky 150 m Michalčíková Bianka 07 AK AŠK Slávia Trnava 25.40
Mžky 150 m Molnárová Lilien 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 150 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 24.57
Mžky 150 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 24.34
Mžky 150 m Oravcová Veronika 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.27
Mžky 150 m Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 150 m Pálinkášová Sofia 07 Atletický club Nové Zámky 24.33
Mžky 150 m Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 150 m Rapavá Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 24.35
Mžky 150 m Repová Alexandra 08 TJ Olympia Galanta
Mžky 150 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 23.68 24.21
Mžky 150 m Slivošová Jasmina 08 AK AŠK Slávia Trnava 25.17
Mžky 150 m Spačková Katarína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 150 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Šebestová Kornélia 08 Atletika ŠK Skalica 27.63
Mžky 150 m Štyvarová Šárka 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.94
Mžky 150 m Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 24.08
Mžky 150 m Vasková Radka 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 150 m Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 23.79
Mžky 150 m Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky 23.82
Mžky 150 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava 23.00
Mžky 150 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 22.77 23.03
Mžky 150 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 20.70
Mžky 150 m Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.95
Mžky 150 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica
Mžky 600 m Adamčová Ada 08 TJ Olympia Galanta
Mžky 600 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 2:05.06
Mžky 600 m Brežná Daniela 08 TJ Družba Piešťany
Mžky 600 m Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta 2:33.59
Mžky 600 m Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 600 m Gáliková Eliška Ella Gáliková 08 Funny athletics Piešťany 2:02.94
Mžky 600 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 1:58.00
Mžky 600 m Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Herudová Denisa 08 AK Junior Holič
Mžky 600 m Horniaková Lenka 07 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 600 m Hríbiková Nina 08 Detský atletický klub Tlmače 2:35.99
Mžky 600 m Chudá Emma 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:16.92
Mžky 600 m Jancová Aneta 08 AO TJ Spartak Myjava 2:04.19
Mžky 600 m Jóšvaiová Zoé 08 Slovan Duslo Šaľa
Mžky 600 m Klandúchová Natália 11 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky 600 m Kompasová Natália 08 AC Stavbár Nitra
Mžky 600 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 2:01.21
Mžky 600 m Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 600 m Maniačková Magdaléna 08 CVČ Brezová pod Bradlom 2:13.86
Mžky 600 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 1:53.77
Mžky 600 m Michálková Natália 07 Atletika ŠK Skalica 2:27.14
Mžky 600 m Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:13.81
Mžky 600 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce 2:25.01
Mžky 600 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 1:51.77
Mžky 600 m Tóthová Kristína 08 Slovan Duslo Šaľa 2:16.91
Mžky 600 m Tušková Lucia 07 TJ Olympia Galanta 2:20.80
Mžky 600 m Veľká Viktória 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 600 m Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:25.33
Mžky 600 m Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 2:03.76
Mžky 1500 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 5:20.52
Mžky 1500 m Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Mžky 1500 m Mészárosová Nela 07 Slovan Duslo Šaľa
Mžky 1500 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava
Mžky 1500 m Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 1500 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 6:47.23
Mžky 1500 m Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 12.80
Mžky 60m p 76,2-7,5 Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 60m p 76,2-7,5 Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 11.80
Mžky 60m p 76,2-7,5 Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 60m p 76,2-7,5 Chudá Emma 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.39
Mžky 60m p 76,2-7,5 Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 13.49
Mžky 60m p 76,2-7,5 Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 12.31
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.96
Mžky 60m p 76,2-7,5 Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.46
Mžky 60m p 76,2-7,5 Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 12.76
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske
Mžky chôdza 2000 m Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 12:36.55
Mžky chôdza 2000 m Jančia Lucia 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky chôdza 2000 m Marková Markéta 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky chôdza 2000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 13:05.65
Mžky chôdza 2000 m Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky výška Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 110
Mžky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 135
Mžky výška Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky výška Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 135
Mžky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 145
Mžky výška Hamranová Lea 08 Atletický club Nové Zámky 129
Mžky výška Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky výška Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 108
Mžky výška Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 120
Mžky výška Klempová Karolína 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky výška Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 116
Mžky výška Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 125
Mžky výška Komínková Nikol 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky výška Marková Markéta 09 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky výška Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky 135
Mžky výška Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 135
Mžky výška Morongová Nelly Jana 08 Atletický klub Šurany
Mžky výška Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 140
Mžky výška Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 130
Mžky výška Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 130
Mžky výška Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 120
Mžky výška Štyvarová Šárka 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky výška Tóthová Kristína 08 Slovan Duslo Šaľa
Mžky výška Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 130
Mžky výška Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 130
Mžky diaľka Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 383
Mžky diaľka Bílá Kristína 09 AK Junior Holič
Mžky diaľka Bočkayová Nikita 08 AC Stavbár Nitra 435
Mžky diaľka Brežná Daniela 08 TJ Družba Piešťany
Mžky diaľka Foltínová Daniela 07 AO TJ Spartak Myjava
Mžky diaľka Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 400
Mžky diaľka Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 350
Mžky diaľka Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 410
Mžky diaľka Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 379
Mžky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 447
Mžky diaľka Hamranová Lea 08 Atletický club Nové Zámky 346
Mžky diaľka Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 452
Mžky diaľka Horná Simona 11 AK Junior Holič
Mžky diaľka Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 373
Mžky diaľka Jančia Lucia 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky diaľka Kepáková Emma 10 AK Junior Holič
Mžky diaľka Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 307 284
Mžky diaľka Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce 360
Mžky diaľka Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Lukáčová Kristína 07 Slovan Duslo Šaľa
Mžky diaľka Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 373
Mžky diaľka Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta
Mžky diaľka Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 352
Mžky diaľka Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 325
Mžky diaľka Morongová Nelly Jana 08 Atletický klub Šurany
Mžky diaľka Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka Petrovičová Katarína 07 Atletika ŠK Skalica 378
Mžky diaľka Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 384
Mžky diaľka Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 342
Mžky diaľka Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 357 316
Mžky diaľka Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Šebestová Kornélia 08 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 303
Mžky diaľka Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky
Mžky diaľka Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 355
Mžky guľa 3 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 08.92
Mžky guľa 3 kg Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky guľa 3 kg Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava
Mžky guľa 3 kg Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžky guľa 3 kg Jančíková Barbora 08 Atletika ŠK Skalica
Mžky guľa 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.34
Mžky guľa 3 kg Mészárosová Vivien 08 TJ Olympia Galanta
Mžky guľa 3 kg Mihalovičová Silvia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 06.91
Mžky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 06.45
Mžky guľa 3 kg Porubčinová Anna 07 AK AŠK Slávia Trnava 04.23
Mžky guľa 3 kg Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 07.70
Mžky guľa 3 kg Tušková Lucia 07 TJ Olympia Galanta 06.30
Mžky kriket Barháčová Sofia 09 TJ Olympia Galanta
Mžky kriket Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta 36.77
Mžky kriket Dujsíková Sofie 08 AK Junior Holič
Mžky kriket Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 41.43
Mžky kriket Gyenešová Michaela 10 AK Junior Holič
Mžky kriket Heldesová Karolína 08 Atletika ŠK Skalica 17.60
Mžky kriket Herudová Denisa 08 AK Junior Holič
Mžky kriket Hidvégiová Hana 07 TJ Olympia Galanta 30.09
Mžky kriket Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky kriket Jancová Aneta 08 AO TJ Spartak Myjava
Mžky kriket Jančia Lucia 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky kriket Kepáková Emma 10 AK Junior Holič
Mžky kriket Kompasová Natália 08 AC Stavbár Nitra
Mžky kriket Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky kriket Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 28.38
Mžky kriket Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 43.52
Mžky kriket Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky kriket Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 14.96
Mžky kriket Maláčová Romana 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky kriket Mészárosová Nela 07 Slovan Duslo Šaľa 36.71
Mžky kriket Mihalovičová Silvia 07 CVČ Brezová pod Bradlom 30.49
Mžky kriket Michalcová Michaela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.13
Mžky kriket Michalčíková Bianka 07 AK AŠK Slávia Trnava 30.31
Mžky kriket Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.60
Mžky kriket Pálinkášová Sofia 07 Atletický club Nové Zámky
Mžky kriket Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce 17.30
Mžky kriket Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 22.50
Mžky kriket Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Petrovičová Katarína 07 Atletika ŠK Skalica 32.27
Mžky kriket Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky kriket Stehlíková Barbora 08 AK Junior Holič
Mžky kriket Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.24
Mžky kriket Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 40.10
Mžky kriket Šarudiová Diana 07 CVČ Brezová pod Bradlom 41.95
Mžky kriket Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 32.56
Mžky kriket Veľká Viktória 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky kriket Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 34.36
Mžky kriket Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 29.39
Mžky kriket Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 14.60
Mžky 4 x 60 m kluby Antalová Klára 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič
Mžky 4 x 60 m kluby Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Bílá Kristína 09 AK Junior Holič
Mžky 4 x 60 m kluby Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Bočkayová Nikita 08 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby Brežná Daniela 08 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič
Mžky 4 x 60 m kluby Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Heldesová Karolína 08 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Herková Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Hidvégiová Hana 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Hlaváčová Karolína 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Horná Simona 11 AK Junior Holič
Mžky 4 x 60 m kluby Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Chudá Emma 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič
Mžky 4 x 60 m kluby Komínková Nikol 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Laluchová Lenka 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Luisa Krakou 07 AK Junior Holič
Mžky 4 x 60 m kluby Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Maláčová Romana 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Maršalová Viktória 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Martišová Diana 08 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Mészárosová Vivien 08 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Michalcová Michaela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Michalčíková Bianka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Oravcová Veronika 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Petrovičová Katarína 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Rapavá Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Raymonds Ella 07 AK Junior Holič
Mžky 4 x 60 m kluby Slivošová Jasmina 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Spačková Katarína 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Stehlíková Barbora 08 AK Junior Holič
Mžky 4 x 60 m kluby Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby Šebestová Kornélia 08 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby Štyvarová Šárka 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Tušková Lucia 07 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 60 m kluby Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín