<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo družstiev ZsAZ staršieho žiactva, Trenčín, 27. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 08.53 08.88
Žci 60 m Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 09.21
Žci 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.54
Žci 60 m Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.93
Žci 60 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 08.20
Žci 60 m Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 08.46
Žci 60 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 09.46
Žci 60 m Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 08.15
Žci 60 m Libich Šimon 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.92
Žci 60 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 08.09
Žci 60 m Mišinec Maxim 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.21
Žci 60 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky 07.86
Žci 60 m Pasternák Lukáš (H) 05 CVČ Brezová pod Bradlom 07.76
Žci 60 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.03
Žci 60 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 07.87
Žci 60 m Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra 10.00
Žci 60 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky 08.25
Žci 60 m Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany 08.70
Žci 60 m Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom 08.73
Žci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.42
Žci 60 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 08.71
Žci 60 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.56
Žci 60 m Villem Martin 06 Atletický klub Šurany
Žci 60 m Zelený Filip 05 AC Stavbár Nitra 08.36
Žci 60 m Zeman Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.32
Žci 150 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 21.36 22.44
Žci 150 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky 21.29
Žci 150 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 19.03
Žci 150 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.15
Žci 150 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 23.51
Žci 150 m Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 19.83
Žci 150 m Mišinec Maxim 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.68
Žci 150 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky 18.38
Žci 150 m Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra 24.31
Žci 150 m Plaskoň Juraj 05 CVČ Brezová pod Bradlom 19.62
Žci 150 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky 19.51
Žci 150 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 20.08
Žci 150 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 20.67
Žci 150 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 22.69
Žci 150 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.27
Žci 150 m Zelený Filip 05 AC Stavbár Nitra 20.81
Žci 300 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky 46.87
Žci 300 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 39.37
Žci 300 m Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 300 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany
Žci 300 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 40.55
Žci 300 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 39.08
Žci 300 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske
Žci 300 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m Plaskoň Juraj 05 CVČ Brezová pod Bradlom 41.99
Žci 300 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky 42.91
Žci 300 m Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany 45.60
Žci 300 m Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom 44.68
Žci 300 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 43.71
Žci 300 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 45.66
Žci 300 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 42.18
Žci 300 m Žembera Ján 05 AK AŠK Slávia Trnava 44.75
Žci 800 m Hankó Roman 07 Atletický klub Bojničky
Žci 800 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:18.48
Žci 800 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 2:26.67
Žci 800 m Jakal Adrián 05 Individuálny člen SAZ
Žci 800 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky 2:48.91
Žci 800 m Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 2:45.32
Žci 800 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:23.78
Žci 800 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:56.29
Žci 800 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:27.98
Žci 800 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 800 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:21.94
Žci 800 m Villem Martin 06 Atletický klub Šurany 2:20.49
Žci 800 m Zachar Oliver 07 Atletický club Nové Zámky 3:08.65
Žci 800 m Žembera Ján 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:26.37
Žci 3000 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 11:50.78
Žci 3000 m Barát Tomáš 05 Detský atletický klub Tlmače
Žci 3000 m Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom 10:41.30
Žci 3000 m Horný Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 3000 m Jánošov Martin 06 AC Stavbár Nitra 10:51.55
Žci 3000 m Klofáč Filip 06 CVČ Brezová pod Bradlom 13:34.49
Žci 3000 m Miča Marek 05 CVČ Brezová pod Bradlom 11:00.64
Žci 3000 m Valko Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 12:22.01
Žci 100 m pr. 83,8 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 19.54
Žci 100 m pr. 83,8 Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 22.17
Žci 100 m pr. 83,8 Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 23.21
Žci 100 m pr. 83,8 Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 18.05
Žci 300 m pr. 76,2 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 50.23
Žci 300 m pr. 76,2 Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 55.96
Žci 300 m pr. 76,2 Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 50.28
Žci 300 m pr. 76,2 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m pr. 76,2 Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 55.83
Žci 300 m pr. 76,2 Zeman Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci chôdza 3000 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 19:47.66
Žci chôdza 3000 m Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom 20:53.00
Žci chôdza 3000 m Królik Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom 23:12.80
Žci chôdza 3000 m Torák Adam 07 CVČ Brezová pod Bradlom 21:09.20
Žci výška Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 135
Žci výška Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 130
Žci výška Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany 145
Žci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155
Žci výška Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 145
Žci žrď Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 310
Žci žrď Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 240
Žci diaľka Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 447 366
Žci diaľka Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci diaľka Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 405
Žci diaľka Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 386
Žci diaľka Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 456
Žci diaľka Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 530
Žci diaľka Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany 436
Žci diaľka Libich Šimon 06 AK AŠK Slávia Trnava 302
Žci diaľka Marti Viktor 06 Atletický club Nové Zámky
Žci diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 478
Žci diaľka Pasternák Lukáš (H) 05 CVČ Brezová pod Bradlom 543
Žci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 538
Žci diaľka Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 476
Žci diaľka Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 456
Žci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 505
Žci diaľka Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 423
Žci diaľka Zeman Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 338
Žci guľa 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 13.34
Žci guľa 4 kg Holý Peter 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 06.31
Žci guľa 4 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 13.06
Žci guľa 4 kg Minárčiný Matej 05 CVČ Brezová pod Bradlom 08.01
Žci guľa 4 kg Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 10.48
Žci guľa 4 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom 09.43
Žci guľa 4 kg Tököly Tomáš 05 Atletický club Nové Zámky
Žci guľa 4 kg Varačka Matúš (H) 05 CVČ Brezová pod Bradlom 13.79
Žci disk 1 kg Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom 18.20
Žci disk 1 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 38.83
Žci disk 1 kg Ďuríček Tomáš 08 CVČ Brezová pod Bradlom 13.98
Žci disk 1 kg Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 25.60
Žci disk 1 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 23.24
Žci disk 1 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 18.02
Žci disk 1 kg Linek Patrik 08 CVČ Brezová pod Bradlom 20.30
Žci disk 1 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 43.21
Žci disk 1 kg Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 36.46
Žci disk 1 kg Minárčiný Matej 05 CVČ Brezová pod Bradlom 19.51
Žci disk 1 kg Povoda Jakub 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci disk 1 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom 24.83
Žci disk 1 kg Varačka Matúš (H) 05 CVČ Brezová pod Bradlom 39.69
Žci kladivo 4 kg Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom 17.57
Žci kladivo 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 25.02
Žci kladivo 4 kg Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 38.85
Žci kladivo 4 kg Ďuríček Tomáš 08 CVČ Brezová pod Bradlom 13.90
Žci kladivo 4 kg Holý Peter 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.56
Žci kladivo 4 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 18.21
Žci kladivo 4 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 19.89
Žci kladivo 4 kg Linek Patrik 08 CVČ Brezová pod Bradlom 19.00
Žci kladivo 4 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom 22.54
Žci kladivo 4 kg Tököly Tomáš 05 Atletický club Nové Zámky
Žci oštep 600 g Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom 16.05
Žci oštep 600 g Ďuríček Tomáš 08 CVČ Brezová pod Bradlom 11.71
Žci oštep 600 g Hankó Roman 07 Atletický klub Bojničky 21.07
Žci oštep 600 g Holý Peter 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.83
Žci oštep 600 g Linek Patrik 08 CVČ Brezová pod Bradlom 14.35
Žci oštep 600 g Minárčiný Matej 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci oštep 600 g Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 34.51
Žci oštep 600 g Povoda Jakub 07 Atletický klub Zlaté Moravce 19.40
Žci oštep 600 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 38.85
Žci oštep 600 g Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.49
Žci oštep 600 g Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 22.45
Žci 4 x 60 m kluby Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby Królik Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby Libich Šimon 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Miča Marek 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Pasternák Lukáš (H) 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Plaskoň Juraj 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Torák Adam 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Valko Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Zelený Filip 05 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Žembera Ján 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 08.39
Žky 60 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 09.38
Žky 60 m Bernátová Dominika 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 07.81 07.94
Žky 60 m Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.23
Žky 60 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.52
Žky 60 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 08.88
Žky 60 m Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.82
Žky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 08.37
Žky 60 m Jakubíková Lea 05 Atletický klub Šurany 08.40
Žky 60 m Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.62
Žky 60 m Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky 08.99
Žky 60 m Kosíková Aneta 06 AO TJ Spartak Myjava
Žky 60 m Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica 09.76
Žky 60 m Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur
Žky 60 m Michnová Lea 05 Atletický oddiel Partizánske 09.06
Žky 60 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 08.24
Žky 60 m Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 09.36
Žky 60 m Petrovičová Sofia 06 AC Stavbár Nitra 10.40
Žky 60 m Pilipová Sarah 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 60 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 08.57
Žky 60 m Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 08.84
Žky 60 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 09.40
Žky 60 m Scholtzová Šimona 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 60 m Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra 08.88
Žky 60 m Šedivá Monika 06 AK Borský Svätý Jur 09.16
Žky 60 m Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky
Žky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.58
Žky 150 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 23.34
Žky 150 m Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.61
Žky 150 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 23.44
Žky 150 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.97
Žky 150 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 20.36
Žky 150 m Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky 22.23
Žky 150 m Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur
Žky 150 m Michnová Lea 05 Atletický oddiel Partizánske 22.76
Žky 150 m Pilipová Sarah 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 150 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 20.83
Žky 150 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 23.45
Žky 150 m Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra 21.70
Žky 150 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 22.65
Žky 150 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 20.00
Žky 150 m Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske 22.58
Žky 150 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 20.47
Žky 150 m Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky 23.82
Žky 150 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 20.70
Žky 150 m Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 300 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 48.94
Žky 300 m Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 300 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 49.70
Žky 300 m Kubíčková Tereza (H) 06 Atletický klub Bojničky 51.62
Žky 300 m Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 300 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 49.79
Žky 300 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 43.71
Žky 300 m Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 53.31
Žky 300 m Petrovičová Sofia 06 AC Stavbár Nitra
Žky 300 m Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m Šedivá Monika 06 AK Borský Svätý Jur 52.80
Žky 300 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 47.41
Žky 300 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 44.25
Žky 300 m Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske 51.97
Žky 300 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 43.93
Žky 300 m Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 55.20
Žky 300 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 41.71
Žky 800 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky
Žky 800 m Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany 2:42.10
Žky 800 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 2:57.14
Žky 800 m Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:45.40
Žky 800 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 2:40.27
Žky 800 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:25.12
Žky 800 m Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky
Žky 800 m Scholtzová Šimona 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 3:08.81
Žky 800 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 2:47.52
Žky 800 m Staníková Emma 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Šándorová Katarína 06 AC Stavbár Nitra
Žky 800 m Štyvarová Šárka 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 800 m Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky 2:43.46
Žky 2000 m Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 9:21.97
Žky 2000 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra
Žky 2000 m Kojšová Helena 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 2000 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 9:03.60
Žky 2000 m Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 2000 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 7:11.23
Žky 2000 m Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 9:04.13
Žky 100m p 76,2-8,2 Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 14.47 14.47
Žky 100m p 76,2-8,2 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.76
Žky 100m p 76,2-8,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 17.96
Žky 100m p 76,2-8,2 Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 18.62
Žky 100m p 76,2-8,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 17.90
Žky 100m p 76,2-8,2 Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 19.10
Žky 100m p 76,2-8,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100m p 76,2-8,2 Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 18.84
Žky 100m p 76,2-8,2 Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.13
Žky 100m p 76,2-8,2 Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.11
Žky 100m p 76,2-8,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 14.62
Žky 300 m pr. 76,2 Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m pr. 76,2 Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 51.67
Žky 300 m pr. 76,2 Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 58.64
Žky 300 m pr. 76,2 Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 300 m pr. 76,2 Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 300 m pr. 76,2 Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky 60.67
Žky 300 m pr. 76,2 Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 55.48
Žky 300 m pr. 76,2 Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 72.31
Žky chôdza 3000 m Kubíčková Tereza (H) 06 Atletický klub Bojničky 18:20.50
Žky chôdza 3000 m Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 18:03.37
Žky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 150
Žky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 135
Žky výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 140
Žky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 145
Žky výška Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky 135
Žky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 148
Žky výška Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 140
Žky výška Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 135
Žky výška Štyvarová Šárka 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Žky žrď Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 180
Žky žrď Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 180
Žky žrď Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky
Žky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 220
Žky žrď Seková Barbora 08 AC Stavbár Nitra
Žky žrď Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 160
Žky diaľka Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 05.41 541
Žky diaľka Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 380
Žky diaľka Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky diaľka Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 410
Žky diaľka Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 444
Žky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 447
Žky diaľka Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 452
Žky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 486
Žky diaľka Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 430
Žky diaľka Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 393
Žky diaľka Jakubíková Lea 05 Atletický klub Šurany 491
Žky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 467
Žky diaľka Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce 360
Žky diaľka Kosíková Aneta 06 AO TJ Spartak Myjava
Žky diaľka Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky diaľka Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 319
Žky diaľka Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 373
Žky diaľka Petrovičová Sofia 06 AC Stavbár Nitra 281
Žky diaľka Šándorová Katarína 06 AC Stavbár Nitra 340
Žky diaľka Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 454
Žky diaľka Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky
Žky diaľka Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 427
Žky diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 526
Žky guľa 3 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.26
Žky guľa 3 kg Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 09.85
Žky guľa 3 kg Hacajova Katarina (H) 05 Atletický klub Bojničky 09.63
Žky guľa 3 kg Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.85
Žky guľa 3 kg Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky guľa 3 kg Hutyrová Natália 05 AO TJ Spartak Myjava
Žky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 09.41
Žky guľa 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.17
Žky guľa 3 kg Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky guľa 3 kg Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky guľa 3 kg Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica 08.31
Žky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 06.45
Žky guľa 3 kg Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky guľa 3 kg Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky guľa 3 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.77
Žky guľa 3 kg Vojteková Nina 05 Atletický klub Šurany
Žky guľa 3 kg Vrbová Simona 05 Atletický klub Šurany 08.51
Žky guľa 3 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 09.64
Žky disk 1 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.05
Žky disk 1 kg Hacajova Katarina (H) 05 Atletický klub Bojničky 16.54
Žky disk 1 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 20.94
Žky disk 1 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.28
Žky disk 1 kg Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 14.51
Žky disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 20.10
Žky disk 1 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 12.32
Žky disk 1 kg Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 17.11
Žky disk 1 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 16.70
Žky disk 1 kg Vojteková Nina 05 Atletický klub Šurany
Žky disk 1 kg Vrbová Simona 05 Atletický klub Šurany 19.63
Žky kladivo 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 24.42
Žky kladivo 3 kg Hacajova Katarina (H) 05 Atletický klub Bojničky 29.21
Žky kladivo 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 27.98
Žky kladivo 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 37.85
Žky kladivo 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.52
Žky kladivo 3 kg Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.71
Žky kladivo 3 kg Petická Sára 05 Atletický klub Bojničky 17.48
Žky kladivo 3 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 22.89
Žky oštep 500 g Bernátová Dominika 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky oštep 500 g Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.46
Žky oštep 500 g Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky
Žky oštep 500 g Dobiašová Martina 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.83
Žky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 30.41
Žky oštep 500 g Hutyrová Natália 05 AO TJ Spartak Myjava
Žky oštep 500 g Králiková Natália 06 ŠK Jablonica
Žky oštep 500 g Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.39
Žky oštep 500 g Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky oštep 500 g Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 29.68
Žky oštep 500 g Petická Sára 05 Atletický klub Bojničky 15.40
Žky oštep 500 g Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.00
Žky oštep 500 g Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 19.79
Žky 4 x 60 m kluby Bernátová Dominika 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby Dobiašová Martina 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 4 x 60 m kluby Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 4 x 60 m kluby Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 4 x 60 m kluby Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 4 x 60 m kluby Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Králiková Natália 06 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Scholtzová Šimona 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Šándorová Katarína 06 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Štyvarová Šárka 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín