<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo oblastnej súťaže družstiev ZsAZ staršieho žiactva, Trenčín, 20. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 08.44
Žci 60 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 08.18
Žci 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.54
Žci 60 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 08.48
Žci 60 m Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 08.90
Žci 60 m Horný Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.08
Žci 60 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 07.60
Žci 60 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 09.46
Žci 60 m Chrvala Timotej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 60 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 08.51
Žci 60 m Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 08.47
Žci 60 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 08.09
Žci 60 m Mišinec Maxim 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.32
Žci 60 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 60 m Oravec Krištof 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 60 m Pasternák Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 07.76
Žci 60 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.56
Žci 60 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 07.87
Žci 60 m Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra 10.09
Žci 60 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky 08.25
Žci 60 m Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany 08.84
Žci 60 m Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.08
Žci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.42
Žci 60 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 60 m Zelený Filip 05 AC Stavbár Nitra
Žci 60 m Zeman Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.62
Žci 150 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 20.80
Žci 150 m Barát Tomáš 05 Detský atletický klub Tlmače
Žci 150 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 20.30
Žci 150 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 19.09
Žci 150 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 23.34
Žci 150 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 22.44
Žci 150 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.15
Žci 150 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 20.45
Žci 150 m Horný Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.60
Žci 150 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 18.01
Žci 150 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 23.90
Žci 150 m Jankových Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 150 m Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 20.70
Žci 150 m Libich Šimon 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 150 m Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 150 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 19.28
Žci 150 m Mišinec Maxim 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 150 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 150 m Oravec Krištof 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 150 m Petrík Timotej 07 AC Stavbár Nitra 25.21
Žci 150 m Plaskoň Juraj 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 150 m Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava 25.51
Žci 150 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 150 m Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 150 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 20.08
Žci 150 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 21.07
Žci 150 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 150 m Villem Martin 06 Atletický klub Šurany
Žci 150 m Zelený Filip 05 AC Stavbár Nitra 20.81
Žci 150 m Zeman Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 300 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske
Žci 300 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 41.37
Žci 300 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m Plaskoň Juraj 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 300 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany
Žci 300 m Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom 46.62
Žci 300 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 43.71
Žci 300 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 44.87
Žci 300 m Žembera Ján 05 AK AŠK Slávia Trnava 45.59
Žci 800 m Barát Tomáš 05 Detský atletický klub Tlmače
Žci 800 m Bobok Daniel 06 Atletický oddiel Partizánske
Žci 800 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
Žci 800 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky
Žci 800 m Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky 2:27.96
Žci 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:15.99
Žci 800 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:22.67
Žci 800 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 2:29.70
Žci 800 m Chrvala Timotej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 800 m Jankových Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 800 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky
Žci 800 m Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 2:46.24
Žci 800 m Petríček Šimon 07 TJ Družba Piešťany
Žci 800 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:23.78
Žci 800 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:56.29
Žci 800 m Šiatinský Denis 07 Atletický oddiel Partizánske
Žci 800 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:42.39
Žci 800 m Villem Martin 06 Atletický klub Šurany
Žci 800 m Zachar Oliver 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 800 m Žembera Ján 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 3000 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 12:19.10
Žci 3000 m Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom 10:47.77
Žci 3000 m Jakal Adrián 05 Individuálny člen SAZ
Žci 3000 m Jánošov Martin 06 AC Stavbár Nitra
Žci 3000 m Klofáč Filip 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 3000 m Miča Marek 05 CVČ Brezová pod Bradlom 11:00.64
Žci 3000 m Poláček Dávid 05 Slovan Duslo Šaľa 11:36.33
Žci 3000 m Smolka Samuel 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 3000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:40.32
Žci 3000 m Valko Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 100 m pr. 83,8 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 19.54
Žci 100 m pr. 83,8 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 16.24
Žci 100 m pr. 83,8 Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 23.21
Žci 100 m pr. 83,8 Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 17.10
Žci 100 m pr. 83,8 Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.84
Žci 100 m pr. 83,8 Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 18.05
Žci 300 m pr. 76,2 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 50.23
Žci 300 m pr. 76,2 Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 56.29
Žci 300 m pr. 76,2 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 43.47
Žci 300 m pr. 76,2 Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 50.28
Žci 300 m pr. 76,2 Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 47.92
Žci 300 m pr. 76,2 Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 300 m pr. 76,2 Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 55.83
Žci chôdza 3000 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 19:47.66
Žci chôdza 3000 m Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom 20:53.00
Žci chôdza 3000 m Królik Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci chôdza 3000 m Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom 19:09.55
Žci výška Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci výška Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 161
Žci výška Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 130
Žci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155
Žci výška Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 145
Žci žrď Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 273
Žci žrď Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 260
Žci žrď Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 240
Žci diaľka Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 386
Žci diaľka Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 452
Žci diaľka Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 419
Žci diaľka Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 515
Žci diaľka Libich Šimon 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žci diaľka Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci diaľka Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 497
Žci diaľka Pasternák Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 530
Žci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 538
Žci diaľka Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava 344
Žci diaľka Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 456
Žci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 505
Žci diaľka Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci diaľka Zeman Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 338
Žci guľa 4 kg Bobok Daniel 06 Atletický oddiel Partizánske
Žci guľa 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky
Žci guľa 4 kg Chrvala Timotej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci guľa 4 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci guľa 4 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 12.30
Žci guľa 4 kg Minárčiný Matej 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci guľa 4 kg Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 09.53
Žci guľa 4 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci guľa 4 kg Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci guľa 4 kg Šiatinský Denis 07 Atletický oddiel Partizánske
Žci guľa 4 kg Tököly Tomáš 05 Atletický club Nové Zámky
Žci disk 1 kg Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci disk 1 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 29.65
Žci disk 1 kg Ďuríček Tomáš 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci disk 1 kg Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica
Žci disk 1 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci disk 1 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci disk 1 kg Linek Patrik 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci disk 1 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 38.99
Žci disk 1 kg Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 32.75
Žci disk 1 kg Minárčiný Matej 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci disk 1 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci kladivo 4 kg Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci kladivo 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky
Žci kladivo 4 kg Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 38.85
Žci kladivo 4 kg Ďuríček Tomáš 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci kladivo 4 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci kladivo 4 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci kladivo 4 kg Linek Patrik 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci kladivo 4 kg Minárčiný Matej 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci kladivo 4 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci kladivo 4 kg Tököly Tomáš 05 Atletický club Nové Zámky
Žci oštep 600 g Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 22.28
Žci oštep 600 g Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci oštep 600 g Ďuríček Tomáš 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci oštep 600 g Hankó Roman 07 Atletický klub Bojničky
Žci oštep 600 g Holý Peter 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.46
Žci oštep 600 g Linek Patrik 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci oštep 600 g Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 20.94
Žci oštep 600 g Povoda Jakub 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci oštep 600 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 38.19
Žci oštep 600 g Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 17.91
Žci oštep 600 g Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Jankových Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Klofáč Filip 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby Królik Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby Miča Marek 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Repta Richard 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby Valko Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 60 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 08.39
Žky 60 m Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra 09.52
Žky 60 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 07.81 07.94
Žky 60 m Danihelová Ester 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 60 m Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 60 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.54
Žky 60 m Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 60 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica 08.57
Žky 60 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 08.88
Žky 60 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.96
Žky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 08.38
Žky 60 m Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky 09.07
Žky 60 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 08.99
Žky 60 m Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 60 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 09.17
Žky 60 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 08.80
Žky 60 m Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 09.21
Žky 60 m Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.99
Žky 60 m Madáková Laura 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 60 m Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.86
Žky 60 m Miklášová Daniela 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 60 m Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.02
Žky 60 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.68
Žky 60 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 08.24
Žky 60 m Némethová Ela 08 Atletický club Nové Zámky
Žky 60 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 10.14
Žky 60 m Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 09.36
Žky 60 m Pálinkášová Sofia 07 Atletický club Nové Zámky
Žky 60 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 08.81
Žky 60 m Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 08.93
Žky 60 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 09.40
Žky 60 m Scholtzová Šimona 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 60 m Staníková Emma 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.29
Žky 60 m Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra 08.88
Žky 60 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 08.83
Žky 60 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.28
Žky 60 m Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske 09.04
Žky 60 m Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.85
Žky 60 m Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 09.71
Žky 60 m Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky
Žky 60 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 08.52
Žky 60 m Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.85
Žky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.61
Žky 60 m Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 09.79
Žky 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.91
Žky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 20.68
Žky 150 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 23.34
Žky 150 m Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra
Žky 150 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 23.44
Žky 150 m Drugdová Diana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 150 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica 20.40
Žky 150 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 21.23
Žky 150 m Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 150 m Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 150 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 20.67
Žky 150 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 21.92
Žky 150 m Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 150 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 22.67
Žky 150 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 22.35
Žky 150 m Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 150 m Kováčiková Zorana 05 AC Stavbár Nitra 23.29
Žky 150 m Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 150 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 23.03
Žky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 22.30
Žky 150 m Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 21.97
Žky 150 m Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.30
Žky 150 m Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.49
Žky 150 m Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 150 m Miklášová Daniela 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 150 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 20.12
Žky 150 m Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.14
Žky 150 m Némethová Ela 08 Atletický club Nové Zámky 26.82
Žky 150 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 24.71
Žky 150 m Pálinkášová Sofia 07 Atletický club Nové Zámky
Žky 150 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 150 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 23.45
Žky 150 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske 24.91
Žky 150 m Staníková Emma 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.01
Žky 150 m Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra 21.70
Žky 150 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 21.47
Žky 150 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 22.69
Žky 150 m Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 22.68
Žky 150 m Štyvarová Šárka 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 150 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 150 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 20.00
Žky 150 m Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Žky 150 m Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky 25.22
Žky 150 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra 21.52
Žky 150 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 20.78
Žky 150 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 20.70
Žky 150 m Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 150 m Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 300 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 48.94
Žky 300 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 45.71
Žky 300 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 58.28
Žky 300 m Kubíčková Tereza 06 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m Miklášová Daniela 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 300 m Mutná Emma 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m Pribulová Anna 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske
Žky 300 m Štyvarová Šárka 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 300 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 44.25
Žky 300 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 44.83
Žky 300 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra 47.21
Žky 300 m Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 800 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky
Žky 800 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 2:44.82
Žky 800 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 2:43.29
Žky 800 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 2:57.14
Žky 800 m Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 800 m Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:45.40
Žky 800 m Horniaková Lenka 07 Atletický oddiel Partizánske
Žky 800 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 2:40.27
Žky 800 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske 2:59.11
Žky 800 m Scholtzová Šimona 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 800 m Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky 2:43.46
Žky 2000 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 9:03.60
Žky 2000 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra
Žky 2000 m Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky 9:07.76
Žky 2000 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100m p 76,2-8,2 Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 14.47 14.47
Žky 100m p 76,2-8,2 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.76
Žky 100m p 76,2-8,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 17.96
Žky 100m p 76,2-8,2 Hanáková Adéla 06 Atletický klub Bojničky
Žky 100m p 76,2-8,2 Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 21.66
Žky 100m p 76,2-8,2 Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 18.62
Žky 100m p 76,2-8,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 18.38
Žky 100m p 76,2-8,2 Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 18.84
Žky 100m p 76,2-8,2 Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.65
Žky 100m p 76,2-8,2 Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 100m p 76,2-8,2 Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.11
Žky 100m p 76,2-8,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 14.62
Žky 300 m pr. 76,2 Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 61.11
Žky 300 m pr. 76,2 Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m pr. 76,2 Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 51.67
Žky 300 m pr. 76,2 Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m pr. 76,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m pr. 76,2 Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra
Žky 300 m pr. 76,2 Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 50.38
Žky 300 m pr. 76,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 44.95
Žky chôdza 3000 m Cvečková Kristína 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš 18:02.55
Žky chôdza 3000 m Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Žky chôdza 3000 m Gazárková Mária 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš 17:37.1
Žky chôdza 3000 m Hrabovská Viktória 08 Atletický klub Bojničky
Žky chôdza 3000 m Kubíčková Tereza 06 Atletický klub Bojničky 19:04.56
Žky chôdza 3000 m Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 18:03.37
Žky chôdza 3000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky
Žky chôdza 3000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 19:05.62
Žky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 140
Žky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 130
Žky výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 145
Žky výška Hanáková Adéla 06 Atletický klub Bojničky 150
Žky výška Madáková Laura 05 Atletika ŠK Skalica 130
Žky výška Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky 130
Žky výška Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany
Žky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 148
Žky výška Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 140
Žky výška Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 120
Žky výška Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 135
Žky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Žky žrď Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 180
Žky žrď Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra
Žky žrď Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky
Žky žrď Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky
Žky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 210
Žky žrď Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 200
Žky žrď Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky
Žky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 280
Žky diaľka Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 444
Žky diaľka Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 379
Žky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 434
Žky diaľka Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 424
Žky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 486
Žky diaľka Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 456
Žky diaľka Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky diaľka Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 311
Žky diaľka Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 429
Žky diaľka Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 363
Žky diaľka Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 323
Žky diaľka Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany
Žky diaľka Mutná Emma 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky diaľka Pribulová Anna 05 AK AŠK Slávia Trnava 321
Žky diaľka Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 437
Žky diaľka Scholtzová Šimona 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky diaľka Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 418
Žky diaľka Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 454
Žky diaľka Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky diaľka Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 403
Žky diaľka Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 343
Žky guľa 3 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.26
Žky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 09.85
Žky guľa 3 kg Hacajova Katarina 05 Atletický klub Bojničky 09.63
Žky guľa 3 kg Hanáková Adéla 06 Atletický klub Bojničky
Žky guľa 3 kg Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.85
Žky guľa 3 kg Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 09.41
Žky guľa 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.15
Žky guľa 3 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 08.47
Žky guľa 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky guľa 3 kg Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica 07.96
Žky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 06.45
Žky guľa 3 kg Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky guľa 3 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.50
Žky guľa 3 kg Seidlová Sofia 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky guľa 3 kg Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky guľa 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 07.18
Žky guľa 3 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 08.67
Žky guľa 3 kg Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 06.98
Žky disk 1 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.05
Žky disk 1 kg Hacajova Katarina 05 Atletický klub Bojničky
Žky disk 1 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 20.94
Žky disk 1 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.28
Žky disk 1 kg Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 14.47
Žky disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica
Žky disk 1 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 11.94
Žky disk 1 kg Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky disk 1 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 16.70
Žky kladivo 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 24.42
Žky kladivo 3 kg Hacajova Katarina 05 Atletický klub Bojničky
Žky kladivo 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 23.94
Žky kladivo 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 36.00
Žky kladivo 3 kg Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 12.07
Žky kladivo 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky kladivo 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 14.97
Žky kladivo 3 kg Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.65
Žky kladivo 3 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 20.48
Žky oštep 500 g Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.46
Žky oštep 500 g Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky
Žky oštep 500 g Dobiašová Martina 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.56
Žky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 30.39
Žky oštep 500 g Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky oštep 500 g Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky oštep 500 g Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 29.27
Žky oštep 500 g Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky oštep 500 g Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 17.31
Žky 4 x 60 m kluby Bieliková Paulína 06 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky (B)
Žky 4 x 60 m kluby Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 60 m kluby Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby Danihelová Ester 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 4 x 60 m kluby Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 60 m kluby Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 4 x 60 m kluby Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 60 m kluby Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 4 x 60 m kluby Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 4 x 60 m kluby Králiková Natália 06 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Madáková Laura 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky (B)
Žky 4 x 60 m kluby Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky (B)
Žky 4 x 60 m kluby Sýkorová Natália 06 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Štyvarová Šárka 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky (B)
Žky 4 x 60 m kluby Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 60 m kluby Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava