Žci |
60 m |
|
Bielik Richard |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.44 |
08.44 |
Žci |
60 m |
|
Dávid Peter |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.18 |
08.18 |
Žci |
60 m |
|
Fuksa Miroslav |
05 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
07.54 |
07.54 |
Žci |
60 m |
|
Haberern Richard |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
08.48 |
08.48 |
Žci |
60 m |
|
Hlaváč Kristián |
06 |
ŠK Jablonica |
|
08.90 |
08.90 |
Žci |
60 m |
|
Horný Jakub |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
10.08 |
10.08 |
Žci |
60 m |
|
Hrubala Filip Martin |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
07.60 |
07.60 |
Žci |
60 m |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.46 |
09.46 |
Žci |
60 m |
|
Chrvala Timotej |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Krepop Samuel |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
08.51 |
08.51 |
Žci |
60 m |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.47 |
08.47 |
Žci |
60 m |
|
Michalík Jakub |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.09 |
08.09 |
Žci |
60 m |
|
Mišinec Maxim |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
10.32 |
10.32 |
Žci |
60 m |
|
Nagy Ákos |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Oravec Krištof |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Pasternák Lukáš (H) |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
07.76 |
07.76 |
Žci |
60 m |
|
Pecko Róbert |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.56 |
08.56 |
Žci |
60 m |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
07.87 |
07.70 |
Žci |
60 m |
|
Petrík Timotej |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
10.09 |
10.09 |
Žci |
60 m |
|
Puha Balázs |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.25 |
08.25 |
Žci |
60 m |
|
Ranostaj Erik |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
08.84 |
08.84 |
Žci |
60 m |
|
Sipina Matúš |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.08 |
09.69 |
Žci |
60 m |
|
Šándor Rastislav |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.42 |
08.42 |
Žci |
60 m |
|
Toma Tomáš |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Zelený Filip |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Zeman Jakub |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
09.62 |
09.62 |
Žci |
150 m |
|
Balogh Marián |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.80 |
20.80 |
Žci |
150 m |
|
Barát Tomáš |
05 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Bielik Richard |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.30 |
20.30 |
Žci |
150 m |
|
Dániel Regő |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.09 |
19.09 |
Žci |
150 m |
|
Dávid Peter |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
23.34 |
23.34 |
Žci |
150 m |
|
Drábik Filip |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
22.44 |
22.44 |
Žci |
150 m |
|
Fuksa Miroslav |
05 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
18.15 |
18.15 |
Žci |
150 m |
|
Haberern Richard |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
20.45 |
20.45 |
Žci |
150 m |
|
Horný Jakub |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
26.60 |
26.60 |
Žci |
150 m |
|
Hrubala Filip Martin |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
18.01 |
18.01 |
Žci |
150 m |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
23.90 |
23.90 |
Žci |
150 m |
|
Jankových Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
20.70 |
20.70 |
Žci |
150 m |
|
Libich Šimon |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
25.79 |
Žci |
150 m |
|
Liška Ondrej |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Michalík Jakub |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
19.28 |
19.28 |
Žci |
150 m |
|
Mišinec Maxim |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Nagy Ákos |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Oravec Krištof |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Petrík Timotej |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
25.21 |
25.21 |
Žci |
150 m |
|
Plaskoň Juraj |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Pribula Juraj |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.51 |
25.51 |
Žci |
150 m |
|
Puha Balázs |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Repta Richard |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Samuel Sebastian |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.08 |
20.08 |
Žci |
150 m |
|
Šándor Rastislav |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
21.07 |
21.07 |
Žci |
150 m |
|
Toma Tomáš |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
24.79 |
Žci |
150 m |
|
Villem Martin |
06 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Zelený Filip |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
20.81 |
20.81 |
Žci |
150 m |
|
Zeman Jakub |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Drábik Filip |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
49.76 |
Žci |
300 m |
|
Hlaváček Martin |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
41.37 |
41.37 |
Žci |
300 m |
|
Nagy Ákos |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Plaskoň Juraj |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Puha Balázs |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Ranostaj Erik |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Repta Richard |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
46.62 |
46.62 |
Žci |
300 m |
|
Samuel Sebastian |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
43.71 |
43.71 |
Žci |
300 m |
|
Vadovič Daniel |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
44.87 |
44.87 |
Žci |
300 m |
|
Žembera Ján |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
45.59 |
45.59 |
Žci |
800 m |
|
Barát Tomáš |
05 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Bobok Daniel |
06 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Broďáni Martin |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Černý Lukáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Černý Matej |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:27.96 |
2:27.96 |
Žci |
800 m |
|
Dániel Regő |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:15.99 |
2:15.99 |
Žci |
800 m |
|
Hlaváček Martin |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:22.67 |
2:22.67 |
Žci |
800 m |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
2:29.70 |
2:29.70 |
Žci |
800 m |
|
Chrvala Timotej |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Jankových Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Klištinec Jakub |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Kubala Matúš |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:46.24 |
2:46.24 |
Žci |
800 m |
|
Petríček Šimon |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Remiš Ondrej |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:23.78 |
2:23.78 |
Žci |
800 m |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
2:56.29 |
2:56.29 |
Žci |
800 m |
|
Šiatinský Denis |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Vadovič Daniel |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:42.39 |
2:42.39 |
Žci |
800 m |
|
Villem Martin |
06 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Zachar Oliver |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Žembera Ján |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Andi Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
12:19.10 |
12:19.10 |
Žci |
3000 m |
|
Durec Martin |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
10:47.77 |
10:47.77 |
Žci |
3000 m |
|
Jánošov Martin |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Klofáč Filip |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Miča Marek |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
11:00.64 |
11:00.64 |
Žci |
3000 m |
|
Poláček Dávid |
05 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
11:36.33 |
11:36.33 |
Žci |
3000 m |
|
Smolka Samuel |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Straka Roan |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10:40.32 |
10:40.32 |
Žci |
3000 m |
|
Valko Juraj |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
vymazať vymazať |
05 |
Individuálny člen SAZ |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Andi Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.54 |
19.54 |
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Balogh Marián |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
16.24 |
16.24 |
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
23.21 |
23.21 |
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Hayden Peter |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
17.10 |
17.10 |
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Mikula Gabriel |
05 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
15.84 |
15.84 |
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
18.05 |
18.03 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Andi Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
50.23 |
50.23 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Baláž Maroš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
56.29 |
56.29 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Balogh Marián |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
43.47 |
43.47 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
50.28 |
50.28 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
47.92 |
47.92 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Sipina Matúš |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Štefák Daniel |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
55.83 |
55.83 |
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Bartoš Juraj |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
19:47.66 |
19:47.66 |
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Konrád Branislav |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
20:53.00 |
20:53.00 |
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Królik Jakub |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Primič Daniel |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
19:09.55 |
19:09.55 |
Žci |
výška |
|
Baláž Maroš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
120 |
Žci |
výška |
|
Hayden Peter |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
161 |
161 |
Žci |
výška |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
130 |
130 |
Žci |
výška |
|
Tököly Filip |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
155 |
155 |
Žci |
výška |
|
Truban Matúš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
145 |
145 |
Žci |
žrď |
|
Hayden Peter |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
273 |
273 |
Žci |
žrď |
|
Mikula Gabriel |
05 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
260 |
260 |
Žci |
žrď |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
240 |
240 |
Žci |
diaľka |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
386 |
386 |
Žci |
diaľka |
|
Krepop Samuel |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
452 |
452 |
Žci |
diaľka |
|
Kubala Matúš |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
419 |
419 |
Žci |
diaľka |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
515 |
515 |
Žci |
diaľka |
|
Libich Šimon |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
281 |
Žci |
diaľka |
|
Liška Ondrej |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Michalík Jakub |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
497 |
497 |
Žci |
diaľka |
|
Pasternák Lukáš (H) |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
530 |
550 |
Žci |
diaľka |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
538 |
538 |
Žci |
diaľka |
|
Pribula Juraj |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
344 |
344 |
Žci |
diaľka |
|
Štefák Daniel |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
456 |
456 |
Žci |
diaľka |
|
Tököly Filip |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
505 |
505 |
Žci |
diaľka |
|
Toma Tomáš |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Zeman Jakub |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
338 |
338 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Bobok Daniel |
06 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Černý Ivan |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Chrvala Timotej |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Kozický Viktor |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Lipovský Mário |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
12.30 |
12.30 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Minárčiný Matej |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.53 |
09.53 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Sako Simon |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Sipina Matúš |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Šiatinský Denis |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Tököly Tomáš |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Batka Lukáš |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Černý Ivan |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
29.65 |
29.65 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Ďuríček Tomáš |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Hlaváč Kristián |
06 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Karol Jakub |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Kozický Viktor |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Linek Patrik |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Lipovský Mário |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
38.99 |
38.99 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Mikula Gabriel |
05 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
32.75 |
32.75 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Minárčiný Matej |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Sako Simon |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Batka Lukáš |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Černý Ivan |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
38.85 |
38.85 |
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Ďuríček Tomáš |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Karol Jakub |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Kozický Viktor |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Linek Patrik |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Minárčiný Matej |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Sako Simon |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Tököly Tomáš |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Baláž Maroš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
22.28 |
22.28 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Batka Lukáš |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Ďuríček Tomáš |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Hankó Roman |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Holý Peter |
05 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
21.46 |
21.46 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Linek Patrik |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Pecko Róbert |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
20.94 |
20.94 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Povoda Jakub |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Remiš Ondrej |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
38.19 |
38.19 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
17.91 |
17.91 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Truban Matúš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Bartoš Juraj |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Bielik Richard |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Durec Martin |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Haberern Richard |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Hrubala Filip Martin |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Jankových Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Klofáč Filip |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Konrád Branislav |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Krepop Samuel |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Królik Jakub |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Kubala Matúš |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Miča Marek |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Pecko Róbert |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Primič Daniel |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Ranostaj Erik |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Remiš Ondrej |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Repta Richard |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Šándor Rastislav |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Štefák Daniel |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Truban Matúš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Vadovič Daniel |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Valko Juraj |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Baláková Petra |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
08.39 |
08.39 |
Žky |
60 m |
|
Bieliková Paulína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.52 |
09.52 |
Žky |
60 m |
|
Čorejová Tereza |
05 |
Naša atletika Bratislava |
07.81 |
07.94 |
07.94 |
Žky |
60 m |
|
Danihelová Ester |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
09.41 |
Žky |
60 m |
|
Drugdová Diana |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.54 |
09.54 |
Žky |
60 m |
|
Fernerová Timea |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Flajžíková Nina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.57 |
08.57 |
Žky |
60 m |
|
Gučková Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.88 |
08.88 |
Žky |
60 m |
|
Gymerská Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
08.96 |
08.96 |
Žky |
60 m |
|
Hrnčárová Romana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.38 |
08.38 |
Žky |
60 m |
|
Kissová Karolína |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.07 |
09.07 |
Žky |
60 m |
|
Komorová Sylvia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.99 |
08.99 |
Žky |
60 m |
|
Kováčová Kamila |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Králová Karin |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.17 |
09.17 |
Žky |
60 m |
|
Krupová Zora |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
08.80 |
08.80 |
Žky |
60 m |
|
Kubová Karin |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.21 |
09.21 |
Žky |
60 m |
|
Kučerová Emma |
06 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
08.99 |
08.99 |
Žky |
60 m |
|
Madáková Laura |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Mádelová Júlia |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
09.86 |
09.86 |
Žky |
60 m |
|
Miklášová Daniela |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Mikušaťová Terézia |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
10.02 |
10.02 |
Žky |
60 m |
|
Mlíchová Kamila |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.68 |
08.68 |
Žky |
60 m |
|
Mokryšová Paulína |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.24 |
08.24 |
Žky |
60 m |
|
Némethová Ela |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Némethová Tereza |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.14 |
10.14 |
Žky |
60 m |
|
Orelová Laura |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.36 |
09.27 |
Žky |
60 m |
|
Pálinkášová Sofia |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Poláková Tereza |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.81 |
08.81 |
Žky |
60 m |
|
Ravasová Adriana |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.93 |
08.93 |
Žky |
60 m |
|
Rezničeková Simona |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.40 |
09.40 |
Žky |
60 m |
|
Scholtzová Šimona |
05 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Staníková Emma |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.29 |
09.29 |
Žky |
60 m |
|
Sýkorová Natália |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.88 |
08.88 |
Žky |
60 m |
|
Szabó Orsolya |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.83 |
08.83 |
Žky |
60 m |
|
Šottníková Dominika |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.28 |
09.28 |
Žky |
60 m |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.04 |
09.04 |
Žky |
60 m |
|
Vadrnová Alexandra |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.85 |
08.85 |
Žky |
60 m |
|
Valachová Vanesa |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.71 |
09.71 |
Žky |
60 m |
|
Višňovská Ela |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
10.20 |
Žky |
60 m |
|
Záborská Diana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.52 |
08.52 |
Žky |
60 m |
|
Zacharová Lujza |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.85 |
09.85 |
Žky |
60 m |
|
Zacharová Zoja |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.61 |
08.61 |
Žky |
60 m |
|
Zaňátová Nikola |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.79 |
09.46 |
Žky |
60 m |
|
Zápražná Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.91 |
08.91 |
Žky |
150 m |
|
Baláková Petra |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
20.68 |
20.68 |
Žky |
150 m |
|
Belicová Dorota |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
23.34 |
23.34 |
Žky |
150 m |
|
Bieliková Paulína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
26.31 |
Žky |
150 m |
|
Čuvalová Megan |
05 |
ŠK Jablonica |
|
23.44 |
23.44 |
Žky |
150 m |
|
Drugdová Diana |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Flajžíková Nina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
20.40 |
20.40 |
Žky |
150 m |
|
Gogová Ella |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
21.23 |
21.23 |
Žky |
150 m |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
24.28 |
Žky |
150 m |
|
Horváthová Henrieta |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
25.52 |
Žky |
150 m |
|
Hrnčárová Romana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
20.67 |
20.67 |
Žky |
150 m |
|
Juhásová Ivana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
21.92 |
21.92 |
Žky |
150 m |
|
Juráková Zuzana |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Kissová Karolína |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Komorová Sylvia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.67 |
22.67 |
Žky |
150 m |
|
Koptáková Michaela |
05 |
ŠK Jablonica |
|
22.35 |
22.35 |
Žky |
150 m |
|
Kordošová Júlia |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Kováčiková Zorana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
23.29 |
23.29 |
Žky |
150 m |
|
Kováčová Kamila |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Králová Karin |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
23.03 |
23.03 |
Žky |
150 m |
|
Krupová Zora |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
22.30 |
22.30 |
Žky |
150 m |
|
Kubová Karin |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
21.97 |
21.97 |
Žky |
150 m |
|
Kučerová Emma |
06 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
22.30 |
22.30 |
Žky |
150 m |
|
Mádelová Júlia |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
24.49 |
24.49 |
Žky |
150 m |
|
Machová Nina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
24.22 |
Žky |
150 m |
|
Miklášová Daniela |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Mokryšová Paulína |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.12 |
20.12 |
Žky |
150 m |
|
Moravčíková Dorotka |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.14 |
23.14 |
Žky |
150 m |
|
Némethová Ela |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
26.82 |
26.82 |
Žky |
150 m |
|
Némethová Tereza |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.71 |
24.71 |
Žky |
150 m |
|
Pálinkášová Sofia |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Poláková Tereza |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
24.64 |
Žky |
150 m |
|
Rezničeková Simona |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
23.45 |
23.45 |
Žky |
150 m |
|
Seidlová Simona |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
24.91 |
24.91 |
Žky |
150 m |
|
Staníková Emma |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.01 |
23.01 |
Žky |
150 m |
|
Sýkorová Natália |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
21.70 |
21.70 |
Žky |
150 m |
|
Szabó Orsolya |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.47 |
21.47 |
Žky |
150 m |
|
Šebestová Sára |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
22.69 |
22.69 |
Žky |
150 m |
|
Šimončičová Adela |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
23.91 |
Žky |
150 m |
|
Šottníková Dominika |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.68 |
22.68 |
Žky |
150 m |
|
Štyvarová Šárka |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Tomanová Laura |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
21.65 |
Žky |
150 m |
|
Ursíny Lea |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.00 |
20.00 |
Žky |
150 m |
|
Vadrnová Alexandra |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Vašková Adriána |
05 |
ŠK Jablonica |
|
|
21.41 |
Žky |
150 m |
|
Višňovská Ela |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
25.22 |
25.22 |
Žky |
150 m |
|
Vogelová Anna Alžbeta |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
21.52 |
21.52 |
Žky |
150 m |
|
Záborská Diana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
20.78 |
20.78 |
Žky |
150 m |
|
Zacharová Zoja |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
20.70 |
20.70 |
Žky |
150 m |
|
Záležáková Jasmine |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
24.22 |
Žky |
150 m |
|
Závodská Lucia |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Čuvalová Megan |
05 |
ŠK Jablonica |
|
48.94 |
48.94 |
Žky |
300 m |
|
Gogová Ella |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
45.71 |
45.71 |
Žky |
300 m |
|
Gymerská Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Králiková Petra |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
58.28 |
58.28 |
Žky |
300 m |
|
Kubíčková Tereza (H) |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Miklášová Daniela |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Mutná Emma |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Pribulová Anna |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Šebestová Sára |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Štyvarová Šárka |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Ursíny Lea |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
44.25 |
44.25 |
Žky |
300 m |
|
Vašková Adriána |
05 |
ŠK Jablonica |
|
44.83 |
44.83 |
Žky |
300 m |
|
Vogelová Anna Alžbeta |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
47.21 |
47.21 |
Žky |
300 m |
|
Závodská Lucia |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Belanská Veronika |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Belicová Dorota |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:44.82 |
2:44.82 |
Žky |
800 m |
|
Drahovská Eliška |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:43.29 |
2:43.29 |
Žky |
800 m |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:57.14 |
2:57.14 |
Žky |
800 m |
|
Fernerová Timea |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
2:45.40 |
2:45.40 |
Žky |
800 m |
|
Horniaková Lenka |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Miháliková Emma |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:40.27 |
2:40.27 |
Žky |
800 m |
|
Seidlová Simona |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
2:59.11 |
2:40.29 |
Žky |
800 m |
|
Scholtzová Šimona |
05 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Záležáková Jasmine |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:43.46 |
2:43.46 |
Žky |
2000 m |
|
Kováčová Zuzana |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
9:03.60 |
9:03.60 |
Žky |
2000 m |
|
Mehager Hana Mária |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Rolincová Terézia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
9:07.76 |
9:02.06 |
Žky |
2000 m |
|
Šilhavá Júlia |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Čorejová Tereza |
05 |
Naša atletika Bratislava |
14.47 |
14.47 |
14.47 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Ďurišková Alžbeta |
05 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
15.76 |
15.76 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Fáberová Nataša |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
17.96 |
17.96 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Hanáková Adéla (C) |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Horváthová Daria |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
21.66 |
21.66 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Juráková Zuzana |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
18.62 |
18.62 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
18.38 |
18.38 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Pacalajová Lucia |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
18.84 |
18.84 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
20.65 |
19.84 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Zavřelová Ema |
05 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
16.11 |
16.11 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
14.62 |
14.62 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Čačková Lea |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
61.11 |
61.11 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Humlová Hana |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Koptáková Michaela |
05 |
ŠK Jablonica |
|
51.67 |
51.67 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Minariková Iveta |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Mlíchová Kamila |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Orelová Laura |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Tomanová Laura |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
50.38 |
50.38 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
44.95 |
44.95 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Cvečková Kristína |
05 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
18:02.55 |
18:02.55 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Gazárková Adriana |
08 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
|
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Gazárková Mária |
05 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
17:37.1 |
17:37.1 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Hrabovská Viktória |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Kubíčková Tereza (H) |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
19:04.56 |
19:04.56 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Novosadová Sophia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
18:03.37 |
18:03.37 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Pastieriková Alexandra |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Žiaková Mária |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
19:05.62 |
19:05.62 |
Žky |
výška |
|
Cepková Lýdia |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
140 |
140 |
Žky |
výška |
|
Čačková Lea |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
130 |
130 |
Žky |
výška |
|
Fáberová Nataša |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
125 |
Žky |
výška |
|
Halásová Nikola |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
145 |
145 |
Žky |
výška |
|
Hanáková Adéla (C) |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
150 |
150 |
Žky |
výška |
|
Madáková Laura |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
130 |
130 |
Žky |
výška |
|
Minariková Iveta |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
130 |
130 |
Žky |
výška |
|
Mitúchová Michala |
07 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Žky |
výška |
|
Novosadová Sophia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
148 |
148 |
Žky |
výška |
|
Repaská Radoslava |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
140 |
140 |
Žky |
výška |
|
Šilhavá Júlia |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
120 |
120 |
Žky |
výška |
|
Šimová Viviana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
135 |
135 |
Žky |
výška |
|
Vargová Andrea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
155 |
155 |
Žky |
žrď |
|
Juhásová Ivana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
180 |
180 |
Žky |
žrď |
|
Mehager Hana Mária |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
žrď |
|
Minariková Iveta |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
žrď |
|
Repaská Radoslava |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
žrď |
|
Repková Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
210 |
210 |
Žky |
žrď |
|
Valachová Vanesa |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
200 |
200 |
Žky |
žrď |
|
Vargová Andrea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
žrď |
|
Záborská Diana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
280 |
280 |
Žky |
diaľka |
|
Gučková Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
444 |
444 |
Žky |
diaľka |
|
Gymerská Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
379 |
379 |
Žky |
diaľka |
|
Halásová Nikola |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
434 |
434 |
Žky |
diaľka |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
424 |
424 |
Žky |
diaľka |
|
Horváthová Daria |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
486 |
486 |
Žky |
diaľka |
|
Horváthová Henrieta |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
381 |
Žky |
diaľka |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
456 |
456 |
Žky |
diaľka |
|
Kordošová Júlia |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Králiková Petra |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
311 |
311 |
Žky |
diaľka |
|
Králová Karin |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
429 |
429 |
Žky |
diaľka |
|
Mádelová Júlia |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
363 |
363 |
Žky |
diaľka |
|
Mikušaťová Terézia |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
323 |
323 |
Žky |
diaľka |
|
Mitúchová Michala |
07 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Mutná Emma |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Pribulová Anna |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
321 |
321 |
Žky |
diaľka |
|
Ravasová Adriana |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
437 |
437 |
Žky |
diaľka |
|
Scholtzová Šimona |
05 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Šebestová Sára |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
418 |
418 |
Žky |
diaľka |
|
Šimová Viviana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
454 |
454 |
Žky |
diaľka |
|
Šottníková Dominika |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Zápražná Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
403 |
403 |
Žky |
diaľka |
|
Závodská Lucia |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
343 |
343 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Bubeníková Katarina |
05 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
09.26 |
09.26 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.85 |
09.85 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Hacajova Katarina (H) |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.63 |
09.76 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Hanáková Adéla (C) |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
07.85 |
07.85 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Humlová Hana |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Chrenková Bronislava |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.41 |
09.41 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Kohútová Veronika |
05 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
09.15 |
09.15 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Králiková Natália |
06 |
ŠK Jablonica |
|
08.47 |
08.47 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Lehocká Alžbeta |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Machová Nina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
07.96 |
07.96 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Mináriková Simona |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
06.45 |
06.45 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
05.31 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
09.50 |
09.50 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Seidlová Sofia |
05 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Šilhavá Júlia |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Šimončičová Adela |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
07.18 |
07.18 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Zaňátová Nikola |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.67 |
08.67 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Zavřelová Ema |
05 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
06.98 |
07.12 |
Žky |
disk 1 kg |
|
Bubeníková Katarina |
05 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
19.05 |
19.44 |
Žky |
disk 1 kg |
|
Hacajova Katarina (H) |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Chrenková Bronislava |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.94 |
20.94 |
Žky |
disk 1 kg |
|
Kohútová Veronika |
05 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
24.28 |
24.28 |
Žky |
disk 1 kg |
|
Kováčová Zuzana |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
14.47 |
14.47 |
Žky |
disk 1 kg |
|
Králiková Natália |
06 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Mináriková Simona |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
11.94 |
11.94 |
Žky |
disk 1 kg |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
13.41 |
Žky |
disk 1 kg |
|
Šipovská Lara |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
16.70 |
16.70 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
24.42 |
24.42 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Hacajova Katarina (H) |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
21.52 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Chrenková Bronislava |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
23.94 |
23.94 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Kohútová Veronika |
05 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
36.00 |
36.00 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Kováčová Zuzana |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
12.07 |
12.07 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Lehocká Alžbeta |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Mináriková Simona |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
14.97 |
14.97 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
12.65 |
14.69 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Šipovská Lara |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
20.48 |
20.48 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Bubeníková Katarina |
05 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
29.46 |
29.46 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Cepková Lýdia |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Dobiašová Martina |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
15.56 |
15.56 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
30.39 |
30.39 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Lehocká Alžbeta |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Moravčíková Dorotka |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Pacalajová Lucia |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
29.27 |
29.27 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Šipovská Lara |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
17.31 |
17.31 |
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Bieliková Paulína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Cepková Lýdia |
06 |
Atletický klub Bojničky (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Čačková Lea |
07 |
Atletický klub Bojničky (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Čuvalová Megan |
05 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Danihelová Ester |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Fáberová Nataša |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Fernerová Timea |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Flajžíková Nina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Gučková Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Halásová Nikola |
07 |
Atletický klub Bojničky (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Horváthová Henrieta |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Hrnčárová Romana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Juráková Zuzana |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Koptáková Michaela |
05 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Kordošová Júlia |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Kováčová Kamila |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Králiková Natália |
06 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Kubová Karin |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Kučerová Emma |
06 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Madáková Laura |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Machová Nina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Mikušaťová Terézia |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Mlíchová Kamila |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Moravčíková Dorotka |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Novosadová Sophia |
05 |
Atletický klub Bojničky (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Orelová Laura |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Poláková Tereza |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Ravasová Adriana |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Rolincová Terézia |
05 |
Atletický klub Bojničky (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Sýkorová Natália |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Szabó Orsolya |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Šimová Viviana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Štyvarová Šárka |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Vadrnová Alexandra |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Valachová Vanesa |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Vargová Andrea |
05 |
Atletický klub Bojničky (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Vašková Adriána |
05 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Zacharová Lujza |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Zacharová Zoja |
07 |
Atletický klub Bojničky (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Zápražná Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|