<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská štafetová liga (Košický kraj), Košice, 26. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Andrejaninová Sára 10 ŠŠAK Malá Ida (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Belušárová Michaela 10 ŠŠAK Malá Ida (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Bodnár Christian 10 SOPKA Seňa (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Bokor Kristián 09 ŠŠAK Malá Ida (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Bucherová Petra 09 SOPKA Seňa (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Čamaj Štefan 11 SOPKA Seňa (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Demeš Oliver 10 SOPKA Seňa (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Dudášová Samanta 09 SOPKA Seňa (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Dzuriaková Akari 09 ŠŠAK Malá Ida (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/1) Ficiková Sára 10 SOPKA Seňa (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/2) Filčák Filip 11 ŠŠAK Malá Ida (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/3) Hámorská Táňa 09 SOPKA Seňa (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/4) Harbuľák Filip Jaroslav 09 SOPKA Seňa (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/1) Kondor Šimon 11 ŠŠAK Malá Ida (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Krajňák Jakub 10 ŠŠAK Malá Ida (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/4) Kubová Michaela 09 ŠŠAK Malá Ida (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/2) Leško Sebastián 09 SOPKA Seňa (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/3) Naďová Viktória 11 ŠŠAK Malá Ida (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Novotný Tobias 09 ŠŠAK Malá Ida (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/4) Poliak Radoslav 09 SOPKA Seňa (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Sitáš Aron 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/1) Sitášová Nela 10 SOPKA Seňa (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/1) Stanko Matej 10 ŠŠAK Malá Ida (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/4) Tamášová Sofia 11 ŠŠAK Malá Ida (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Župčanová Viktória 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (5/1) Artyukh Iaroslav Jevgenievič 13 ŠŠAK Malá Ida (E)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi Benková Zara Mária 12 AK Slávia TU Košice
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (5/4) Drábiková Barbora 12 ŠŠAK Malá Ida (E)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (5/2) Dzureň Jozef 12 ŠŠAK Malá Ida (E)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Gedeonová Chiara 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi Janurová Saskia 12 Atletika Košice o.z.
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (5/3) Karľová Ivana 12 ŠŠAK Malá Ida (E)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi Kazimír Michael 13 Atletika Košice o.z.
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi Komjáti Filip 12 Atletika Košice o.z.
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (4/1) Krajňák Martin 12 ŠŠAK Malá Ida (D)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Molnár Andreas 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi Mrázová Bianka 12 AK Slávia TU Košice
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (4/3) Ondrejová Karolína 12 ŠŠAK Malá Ida (D)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi Pastor Šimon 12 AK Slávia TU Košice
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi Petriková Lilien Sára 12 Atletika Košice o.z.
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (4/4) Strýčková Zuzana 12 ŠŠAK Malá Ida (D)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Šimonová Tamar 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (4/2) Tresa Dávid 12 ŠŠAK Malá Ida (D)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi Valach Jakub 13 AK Slávia TU Košice