<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S (Košický kraj), Košice, 26. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Andrejaninová Sára 10 ŠŠAK Malá Ida (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Belušárová Michaela 10 ŠŠAK Malá Ida (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Bodnár Christian 10 SOPKA Seňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Bokor Kristián 09 ŠŠAK Malá Ida (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Bucherová Petra 09 SOPKA Seňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Čamaj Štefan 11 SOPKA Seňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Demeš Oliver 10 SOPKA Seňa (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Dudášová Samanta 09 SOPKA Seňa (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Dzuriaková Akari 09 ŠŠAK Malá Ida (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Ficiková Sára 10 SOPKA Seňa (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Filčák Filip 11 ŠŠAK Malá Ida (B)
Dtsa St Detská P-T-S Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa St Detská P-T-S Gregová Nella 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Hámorská Táňa 09 SOPKA Seňa (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Harbuľák Filip Jaroslav 09 SOPKA Seňa (B)
Dtsa St Detská P-T-S Kiss Florián 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Kondor Šimon 11 ŠŠAK Malá Ida (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Krajňák Jakub 10 ŠŠAK Malá Ida (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Kubová Michaela 09 ŠŠAK Malá Ida (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Leško Sebastián 09 SOPKA Seňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Naďová Viktória 11 ŠŠAK Malá Ida (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Novotný Tobias 09 ŠŠAK Malá Ida (B)
Dtsa St Detská P-T-S Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Poliak Radoslav 09 SOPKA Seňa (B)
Dtsa St Detská P-T-S Sitáš Aron 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Sitášová Nela 10 SOPKA Seňa (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Stanko Matej 10 ŠŠAK Malá Ida (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Tamášová Sofia 11 ŠŠAK Malá Ida (B)
Dtsa St Detská P-T-S Župčanová Viktória 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa Ml Detská P-T-S (4/1) Artyukh Iaroslav Jevgenievič 13 ŠŠAK Malá Ida (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S Benková Zara Mária 12 AK Slávia TU Košice
Dtsa Ml Detská P-T-S (4/4) Drábiková Barbora 12 ŠŠAK Malá Ida (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S (4/2) Dzureň Jozef 12 ŠŠAK Malá Ida (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S Gedeonová Chiara 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa Ml Detská P-T-S Janurová Saskia 12 Atletika Košice o.z.
Dtsa Ml Detská P-T-S (4/3) Karľová Ivana 12 ŠŠAK Malá Ida (D)
Dtsa Ml Detská P-T-S Kazimír Michael 13 Atletika Košice o.z.
Dtsa Ml Detská P-T-S Komjáti Filip 12 Atletika Košice o.z.
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/1) Krajňák Martin 12 ŠŠAK Malá Ida (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S Molnár Andreas 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa Ml Detská P-T-S Mrázová Bianka 12 AK Slávia TU Košice
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/3) Ondrejová Karolína 12 ŠŠAK Malá Ida (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S Pastor Šimon 12 AK Slávia TU Košice
Dtsa Ml Detská P-T-S Petriková Lilien Sára 12 Atletika Košice o.z.
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/4) Strýčková Zuzana 12 ŠŠAK Malá Ida (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa Ml Detská P-T-S Šimonová Tamar 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/2) Tresa Dávid 12 ŠŠAK Malá Ida (C)
Dtsa Ml Detská P-T-S Valach Jakub 13 AK Slávia TU Košice