<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská štafetová liga (Prešovský kraj), Prešov, 19. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/1) Beňa Benjamín 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Goč Tomáš 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 60 m kombi Grohoľová Karin 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (D)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 60 m kombi Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi Chovancová Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi Chovancová Sára 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (D)
Dtsa St 4 x 60 m kombi Jajková Nina 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi Kaliňák Samuel 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (C)
Dtsa St 4 x 60 m kombi Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi Kotik Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Kovalíková Janka 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 60 m kombi Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/2) Lénart Matej 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 60 m kombi Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/4) Pankuchová Zuzana 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/1) Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/3) Pavlinská Miriam 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 60 m kombi Poláček Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi Poláková Zuzana 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Dtsa St 4 x 60 m kombi Prokopovič Richard 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (D)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Sabol Martin Ján 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 60 m kombi Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi Udičová Patrícia 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/4) Urdová Tamara 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Valečko Sebastián 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 60 m kombi Vasilega Jakub 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (D)
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Blašková Barbora 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Hrustič Marcus 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Slivka Šimon 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Zapotoková Elena 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov