<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S (Prešovský kraj), Prešov, 19. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dtsa St Detská P-T-S Balázsová Vanesa 09 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Beňa Benjamín 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Goč Tomáš 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Grohoľová Karin 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Dtsa St Detská P-T-S Chovancová Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (C)
Dtsa St Detská P-T-S Chovancová Sára 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (C)
Dtsa St Detská P-T-S Jajková Nina 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Dtsa St Detská P-T-S Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Dtsa St Detská P-T-S Kotik Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Kovalíková Janka 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Kravec Quido 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (C)
Dtsa St Detská P-T-S Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Dtsa St Detská P-T-S Lazorik Martin 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Lénart Matej 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Miklošková Mária Elen 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa St Detská P-T-S Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Pankuchová Zuzana 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Pavlinská Miriam 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Plačková Soňa 09 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa St Detská P-T-S Poláček Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Dtsa St Detská P-T-S Poláková Zuzana 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Dtsa St Detská P-T-S Ponik Branislav 09 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa St Detská P-T-S Ponik Slavomír 11 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa St Detská P-T-S Prokopovič Richard 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Sabol Martin Ján 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Dtsa St Detská P-T-S Udičová Patrícia 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)
Dtsa St Detská P-T-S Uhriňák Matej 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (C)
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Urdová Tamara 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Valečko Sebastián 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St Detská P-T-S Vasilega Jakub 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Blašková Barbora 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/6) Cibere Jakub 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S Gajdošová Ľubica 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Hrustič Marcus 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S Maníková Michaela 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa Ml Detská P-T-S Nižník Dávid 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa Ml Detská P-T-S Olejník Pavol 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa Ml Detská P-T-S Senderák Tobias 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/5) Slivka Šimon 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Somerauer Klára 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Zapotoková Elena 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov