<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo M-SsAZ staršieho žiactva, Dubnica nad Váhom, 13. 9. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 07.35
Žci 60 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.59
Žci 60 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 08.62
Žci 60 m Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica 08.48
Žci 60 m Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina (A) 09.58
Žci 60 m Gärtner Mikuláš 06 ŠK Juventa Žilina 09.16
Žci 60 m Goga Samuel 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.08
Žci 60 m Gottwald Dávid 07 Atletický oddiel Žilina 08.89
Žci 60 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 07.83
Žci 60 m Hudec Šimon 05 Atletický oddiel Žilina 08.82
Žci 60 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 08.08
Žci 60 m Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica 08.05
Žci 60 m Jankulár Tobias 07 Atletický klub ZTS Martin 09.11
Žci 60 m Jurík Adam 05 TJ Orava Dolný Kubín 07.69
Žci 60 m Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina 08.62
Žci 60 m Kohút Juraj 12 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 60 m Kováč Martin 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.14
Žci 60 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.74
Žci 60 m Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica 08.57
Žci 60 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 08.32
Žci 60 m Margóč Matej 06 BŠK Banská Bystrica 08.13
Žci 60 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 08.84
Žci 60 m Mikita Matej 06 CVČ Liptovský Mikuláš 09.28
Žci 60 m Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica 08.98
Žci 60 m Pavlík Filip 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.52
Žci 60 m Repka Oliver René 06 ŠK Juventa Žilina 09.17
Žci 60 m Seifert Igor 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.39
Žci 60 m Surovec Peter 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.69
Žci 60 m Turčan Lukáš 06 Atletická akadémia Žilina
Žci 60 m Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 09.49
Žci 150 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 17.89
Žci 150 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 21.67
Žci 150 m Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica 22.13
Žci 150 m Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 24.52
Žci 150 m Gottwald Dávid 07 Atletický oddiel Žilina 21.68
Žci 150 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 19.33
Žci 150 m Hudec Šimon 05 Atletický oddiel Žilina 21.12
Žci 150 m Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin 22.69
Žci 150 m Jurík Adam 05 TJ Orava Dolný Kubín 18.71
Žci 150 m Korčok Matej 07 Atletický klub Krupina 24.81
Žci 150 m Kováč Martin 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 21.26
Žci 150 m Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.25
Žci 150 m Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.11
Žci 150 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 20.61
Žci 150 m Margóč Matej 06 BŠK Banská Bystrica 20.23
Žci 150 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 22.76
Žci 150 m Pokorný Alex 08 ŠK Juventa Žilina 24.38
Žci 150 m Repka Oliver René 06 ŠK Juventa Žilina 22.98
Žci 150 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 17.65
Žci 150 m Turčan Lukáš 06 Atletická akadémia Žilina
Žci 150 m Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 24.93
Žci 150 m Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina 23.51
Žci 150 m Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 300 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 300 m Gärtner Mikuláš 06 ŠK Juventa Žilina 47.56
Žci 300 m Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin
Žci 300 m Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica 43.79
Žci 300 m Jankulár Tobias 07 Atletický klub ZTS Martin
Žci 300 m Jurík Adam 05 TJ Orava Dolný Kubín 40.11
Žci 300 m Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina 44.77
Žci 300 m Kiselev Vasily (C) 05 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 300 m Kohút Juraj 12 CVČ Liptovský Mikuláš 52.57
Žci 300 m Korčok Adam 05 Atletický klub Krupina 46.23
Žci 300 m Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica 50.04
Žci 300 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 50.52
Žci 300 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 43.01
Žci 300 m Turičík Filip 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina
Žci 800 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:27.29
Žci 800 m Boško Adam 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 800 m Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina
Žci 800 m Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 800 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 2:23.25
Žci 800 m Korčok Matej 07 Atletický klub Krupina
Žci 800 m Krišica Andrej 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:33.51
Žci 800 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:31.65
Žci 800 m Pavlík Filip 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:58.87
Žci 800 m Pokorný Alex 08 ŠK Juventa Žilina
Žci 800 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 2:45.88
Žci 800 m (1/4) Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina
Žci 3000 m Gärtner Mikuláš 06 ŠK Juventa Žilina 12:11.34
Žci 3000 m Gregáň Michal 05 Atletický klub Krupina
Žci 3000 m Kirkpatrick Nicholas 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žci 3000 m Korčok Adam 05 Atletický klub Krupina
Žci 3000 m Majtán Samuel 06 AO Olympia Považská Bystrica 13:33.40
Žci 3000 m Novák Tomáš 10 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 3000 m Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin 11:45.38
Žci 3000 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 09:56.09
Žci 100 m pr. 83,8 Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica 20.01
Žci 100 m pr. 83,8 Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 100 m pr. 83,8 Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 20.31
Žci 100 m pr. 83,8 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 16.12
Žci 100 m pr. 83,8 Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 18.39
Žci 100 m pr. 83,8 Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica 20.57
Žci 100 m pr. 83,8 Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica 16.77
Žci 300 m pr. 76,2 Hanák Patrik 06 AO Olympia Považská Bystrica 60.67
Žci 300 m pr. 76,2 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 47.73
Žci 300 m pr. 76,2 Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica 50.06
Žci 1500 m pr. 76,2 Fuchs Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca 6:16.06
Žci 1500 m pr. 76,2 Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 1500 m pr. 76,2 Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 6:42.31
Žci chôdza 3000 m Bátovský Jakub 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13:21.22
Žci chôdza 3000 m Bátovský Šimon 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žci chôdza 3000 m Harman Samuel 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:59.53
Žci chôdza 3000 m Krestianko Filip 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:11.73
Žci chôdza 3000 m Mažgút Jakub 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:30.74
Žci chôdza 3000 m Zámečník Richard 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žci výška Goga Samuel 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci výška Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin 136
Žci výška Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 170
Žci výška Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 170
Žci výška Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 167
Žci diaľka Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica 416
Žci diaľka Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 602
Žci diaľka Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 495
Žci diaľka Boško Adam 06 AO Olympia Považská Bystrica 334
Žci diaľka Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina (A) 336
Žci diaľka Hanínec Lukáš 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci diaľka Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 472
Žci diaľka Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica 463
Žci diaľka Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 518
Žci diaľka Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 464
Žci diaľka Pokorný Alex 08 ŠK Juventa Žilina 376
Žci diaľka Repka Oliver René 06 ŠK Juventa Žilina 401
Žci diaľka Seifert Igor 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 481
Žci diaľka Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 467
Žci diaľka Turčan Lukáš 06 Atletická akadémia Žilina
Žci diaľka Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 358
Žci diaľka Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica 501
Žci guľa 4 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 12.24
Žci guľa 4 kg Hanák Patrik 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci guľa 4 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 11.28
Žci guľa 4 kg Kyseľ Dominik 05 Atletický klub Krupina 09.68
Žci guľa 4 kg Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica 09.21
Žci guľa 4 kg Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 09.75
Žci guľa 4 kg Mikita Matej 06 CVČ Liptovský Mikuláš 07.60
Žci disk 1 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 37.02
Žci disk 1 kg Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 32.01
Žci disk 1 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 29.63
Žci disk 1 kg Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica 31.08
Žci disk 1 kg Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica
Žci kladivo 4 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 30.92
Žci oštep 600 g Jankovský Adam 05 BŠK Banská Bystrica 24.75
Žci oštep 600 g Kyseľ Dominik 05 Atletický klub Krupina
Žci oštep 600 g Lešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 35.76
Žci oštep 600 g Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 40.54
Žci oštep 600 g Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 37.06
Žci oštep 600 g Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica 30.93
Žci 4 x 60 m kluby Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (2/1) Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina
Žci 4 x 60 m kluby (2/3) Gregáň Michal 05 Atletický klub Krupina
Žci 4 x 60 m kluby Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Korčok Adam 05 Atletický klub Krupina
Žci 4 x 60 m kluby (2/2) Korčok Matej 07 Atletický klub Krupina
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Kyseľ Dominik 05 Atletický klub Krupina
Žci 4 x 60 m kluby Lehotský Sebastián 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Majtán Samuel 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Margóč Matej 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina
Žci 4 x 60 m kluby Turičík Filip 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina
Žci 4 x 60 m kluby (2/4) Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina
Žky 60 m Baranková Tamara 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.02
Žky 60 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.67
Žky 60 m Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom 08.80
Žky 60 m Dubovcová Natália 05 ŠK Juventa Žilina 09.70
Žky 60 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 08.51
Žky 60 m Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.60
Žky 60 m Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 09.24
Žky 60 m Friedlová Barbora 07 Atletický klub ZZO Čadca 09.19
Žky 60 m Gottwaldová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 09.19
Žky 60 m Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 08.63
Žky 60 m Holeková Nela 06 MŠk Žiar nad Hronom 08.52
Žky 60 m Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš 09.02
Žky 60 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 08.55
Žky 60 m Iványiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca 09.45
Žky 60 m Jakubíková Liliana 05 Atletický klub ZZO Čadca 09.54
Žky 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.15
Žky 60 m Jarošová Nina 06 ŠK Juventa Žilina 09.38
Žky 60 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 08.65
Žky 60 m Kršíková Viktória 06 AO Olympia Považská Bystrica 10.53
Žky 60 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.90
Žky 60 m Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 09.82
Žky 60 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.66
Žky 60 m Majtáňová Natália 06 AC VICTORIA Turany 09.34
Žky 60 m Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 09.25
Žky 60 m Mathéová Adriana 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.27
Žky 60 m Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 09.08
Žky 60 m Monošíková Alexandra 06 AO Olympia Považská Bystrica 09.37
Žky 60 m Murgašová Alžbeta 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky 60 m Prostináková Lili 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.45
Žky 60 m Salášková Dorothea 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.38
Žky 60 m Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.99
Žky 60 m Stehlíková Katarína 05 Atletický klub ZTS Martin 09.23
Žky 60 m Šugárová Tamara 06 ŠK Juventa Žilina 11.46
Žky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.72
Žky 60 m Tomaníková Ema 07 AO Olympia Považská Bystrica 10.41
Žky 60 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 08.66
Žky 60 m Turianiková Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 10.52
Žky 60 m Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina 09.41
Žky 150 m Bátová Natália 06 ŠK Juventa Žilina
Žky 150 m Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom 21.44
Žky 150 m Čižmáriková Sára 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 22.87
Žky 150 m Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.10
Žky 150 m Dubovcová Natália 05 ŠK Juventa Žilina 24.19
Žky 150 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 21.21
Žky 150 m Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.27
Žky 150 m Frátriková Simona 05 ŠK Juventa Žilina 22.49
Žky 150 m Friedlová Barbora 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 150 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Žky 150 m Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 21.94
Žky 150 m Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.97
Žky 150 m Gottwaldová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 22.67
Žky 150 m Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany 22.65
Žky 150 m 0 Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 22.59
Žky 150 m Holeková Nela 06 MŠk Žiar nad Hronom 20.59
Žky 150 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 20.43
Žky 150 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 21.45
Žky 150 m Iványiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 150 m Janičkova Katarína (H) 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.33
Žky 150 m Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 21.66
Žky 150 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 24.43
Žky 150 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.02
Žky 150 m Janotová Bianca 06 AC VICTORIA Turany 23.11
Žky 150 m Jarošová Nina 06 ŠK Juventa Žilina 23.66
Žky 150 m Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.44
Žky 150 m Kanderová Nina 06 ŠK Juventa Žilina
Žky 150 m Kleinová Zoja 07 AC VICTORIA Turany 26.46
Žky 150 m Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš 22.00
Žky 150 m Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.72
Žky 150 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 22.26
Žky 150 m Machynková Miroslava 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 22.97
Žky 150 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 20.85
Žky 150 m Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 22.71
Žky 150 m Mathéová Adriana 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 20.22
Žky 150 m Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.14
Žky 150 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 20.91
Žky 150 m Prostináková Lili 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.59
Žky 150 m Salášková Dorothea 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.00
Žky 150 m Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca 23.07
Žky 150 m Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.54
Žky 150 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 22.08
Žky 150 m Tomaníková Ema 07 AO Olympia Považská Bystrica 27.95
Žky 150 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 21.30
Žky 150 m Turianiková Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 27.39
Žky 150 m Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen 22.37
Žky 150 m Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina
Žky 150 m Voštinárová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 24.91
Žky 150 m Zaveráková Lillian 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 150 m 0 Žiaková Zuzana 06 AC VICTORIA Turany 20.81
Žky 300 m Adamcová Terézia 05 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 300 m Bratková Lýdia 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 300 m Csintalanová Klára 06 Atletický klub ZTS Martin
Žky 300 m Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 300 m Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen
Žky 300 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Žky 300 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 46.62
Žky 300 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina
Žky 300 m Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 48.43
Žky 300 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 47.30
Žky 300 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 300 m Krupová Michaela 05 Atletický klub Krupina 48.68
Žky 300 m Lednicka Linda 05 AO Olympia Považská Bystrica 53.67
Žky 300 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 45.05
Žky 300 m Machynková Miroslava 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 49.00
Žky 300 m Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 54.01
Žky 300 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 47.84
Žky 300 m Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina
Žky 300 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 50.45
Žky 300 m Podmanická Anna 05 Atletický oddiel Žilina
Žky 300 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 300 m Salášková Dorothea 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 49.98
Žky 300 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 46.60
Žky 800 m Csintalanová Klára 06 Atletický klub ZTS Martin
Žky 800 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:50.23
Žky 800 m Hrmová Nina 07 MŠk Žiar nad Hronom 3:03.20
Žky 800 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 2:44.97
Žky 800 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina 2:45.64
Žky 800 m Janičkova Katarína (H) 05 Atletický klub ZZO Čadca 2:27.56
Žky 800 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 800 m Krupová Michaela 05 Atletický klub Krupina 3:00.9
Žky 800 m Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina 2:34.59
Žky 800 m Podmanická Anna 05 Atletický oddiel Žilina 2:48.50
Žky 800 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 2:55.02
Žky 800 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:32.67
Žky 800 m Voštinárová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 3:00.93
Žky 2000 m Jakubíková Liliana 05 Atletický klub ZZO Čadca 8:40.63
Žky 2000 m Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 7:45.40
Žky 2000 m Krkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO Čadca 10:36.18
Žky 2000 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 2000 m Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom 7:57.80
Žky 2000 m Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina 8:25.64
Žky 2000 m Líškayová Lenka 06 MŠk Žiar nad Hronom 10:29.71
Žky 2000 m Rajčanová Nela Vivien 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 2000 m Španihelová Katarína 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 2000 m Tarabova Tereza Iris 06 CVČ Liptovský Mikuláš 9:03.31
Žky 100m p 76,2-8,2 Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica 19.94
Žky 100m p 76,2-8,2 Bátová Natália 06 ŠK Juventa Žilina
Žky 100m p 76,2-8,2 Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 19.39
Žky 100m p 76,2-8,2 Frlickova Frederika 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 100m p 76,2-8,2 Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 17.64
Žky 100m p 76,2-8,2 Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 18.21
Žky 100m p 76,2-8,2 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 15.49
Žky 100m p 76,2-8,2 Rumanská Sára 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 100m p 76,2-8,2 Stehlíková Katarína 05 Atletický klub ZTS Martin 20.06
Žky 100m p 76,2-8,2 Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Zaveráková Lillian 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Žiaková Zuzana 06 AC VICTORIA Turany
Žky 300 m pr. 76,2 Frlickova Frederika 06 CVČ Liptovský Mikuláš 60.09
Žky 300 m pr. 76,2 Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 61.54
Žky 300 m pr. 76,2 Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš 58.74
Žky 300 m pr. 76,2 Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš 56.83
Žky 300 m pr. 76,2 Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom 51.57
Žky 300 m pr. 76,2 Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 52.30
Žky 300 m pr. 76,2 Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 300 m pr. 76,2 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 47.33
Žky 300 m pr. 76,2 Rumanská Sára 05 CVČ Liptovský Mikuláš 52.91
Žky 300 m pr. 76,2 Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen
Žky 1500 m pr. 76,2 Čurajová Veronika 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5:49.93
Žky 1500 m pr. 76,2 Fuchsová Tereza 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 1500 m pr. 76,2 Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 7:08.46
Žky 1500 m pr. 76,2 Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš 6:11.35
Žky 1500 m pr. 76,2 Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 6:35.74
Žky 1500 m pr. 76,2 Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom 5:45.18
Žky chôdza 3000 m Černajová Ema 05 MŠk Žiar nad Hronom 16:38.89
Žky chôdza 3000 m Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 19:53.81
Žky chôdza 3000 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 18:28.69
Žky chôdza 3000 m Jančová Bibiána 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:21.60
Žky chôdza 3000 m Kleinová Zoja 07 AC VICTORIA Turany 22:27.25
Žky chôdza 3000 m Pastoreková Henrieta 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:45.39
Žky chôdza 3000 m Poštová Nina 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:09.75
Žky chôdza 3000 m Sládečková Bibiana 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:51.82
Žky chôdza 3000 m Zámečníková Kristína 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:08.68
Žky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 155
Žky výška Baranková Tamara 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 143
Žky výška Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 120
Žky výška Čierna Lucia 05 Atletický klub ZTS Martin 130
Žky výška Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 130
Žky výška Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 130
Žky výška Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 158
Žky výška Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 130
Žky výška 0 Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 158
Žky výška 0 Janotová Bianca 06 AC VICTORIA Turany 141
Žky výška Lantajová Lena 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 155
Žky výška Lednicka Linda 05 AO Olympia Považská Bystrica 140
Žky výška 0 Majtáňová Natália 06 AC VICTORIA Turany 129
Žky výška Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 155
Žky výška Slivoňová Vanessa 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 130
Žky výška Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen
Žky výška Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina 130
Žky žrď Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 200
Žky žrď Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky diaľka Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica 325
Žky diaľka Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 429
Žky diaľka Čižmáriková Sára 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 357
Žky diaľka Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 400
Žky diaľka Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 440
Žky diaľka Dubovcová Natália 05 ŠK Juventa Žilina 325
Žky diaľka Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 506
Žky diaľka Frátriková Simona 05 ŠK Juventa Žilina 406
Žky diaľka Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 412
Žky diaľka Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky diaľka Gottwaldová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 359
Žky diaľka Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany 457
Žky diaľka Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 448
Žky diaľka Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš 430
Žky diaľka Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 435
Žky diaľka Jarošová Nina 06 ŠK Juventa Žilina 323
Žky diaľka Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 419
Žky diaľka Kanderová Nina 06 ŠK Juventa Žilina 300
Žky diaľka Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 360
Žky diaľka Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 393
Žky diaľka Lednicka Linda 05 AO Olympia Považská Bystrica 402
Žky diaľka Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 473
Žky diaľka Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 382
Žky diaľka Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 457
Žky diaľka Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 455
Žky diaľka Španihelová Katarína 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žky diaľka Štedráková Karin 06 AO Olympia Považská Bystrica 368
Žky diaľka Šugárová Tamara 06 ŠK Juventa Žilina
Žky diaľka Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 434
Žky diaľka Turianiková Lucia 07 ŠK Juventa Žilina
Žky diaľka Voštinárová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 351
Žky guľa 3 kg Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 05.67
Žky guľa 3 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 09.39
Žky guľa 3 kg Futáková Alexis 08 MŠk Žiar nad Hronom 07.52
Žky guľa 3 kg Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 07.31
Žky guľa 3 kg 0 Jančovičová Nikola 06 AC VICTORIA Turany 08.17
Žky guľa 3 kg Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 06.38
Žky guľa 3 kg Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 06.72
Žky guľa 3 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca 07.10
Žky guľa 3 kg Monošíková Alexandra 06 AO Olympia Považská Bystrica 05.53
Žky guľa 3 kg Murgašová Alžbeta 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 09.44
Žky guľa 3 kg Osrmanová Petra 06 AO Olympia Považská Bystrica 06.24
Žky guľa 3 kg Slivoňová Vanessa 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 06.77
Žky guľa 3 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 07.05
Žky guľa 3 kg Štedráková Karin 06 AO Olympia Považská Bystrica 04.02
Žky guľa 3 kg Tarabova Tereza Iris 06 CVČ Liptovský Mikuláš 05.75
Žky guľa 3 kg Záchelová Aneta 05 TJ Orava Dolný Kubín 09.04
Žky disk 1 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 23.30
Žky disk 1 kg Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 13.01
Žky disk 1 kg Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky disk 1 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 22.67
Žky disk 1 kg Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 12.79
Žky disk 1 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 19.37
Žky disk 1 kg Futáková Alexis 08 MŠk Žiar nad Hronom 19.76
Žky disk 1 kg Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 14.02
Žky disk 1 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca 18.97
Žky disk 1 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 21.80
Žky disk 1 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 21.27
Žky kladivo 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 26.67
Žky kladivo 3 kg Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 32.89
Žky kladivo 3 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 28.48
Žky kladivo 3 kg Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 15.55
Žky kladivo 3 kg Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 22.81
Žky kladivo 3 kg Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 16.54
Žky kladivo 3 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca 21.78
Žky kladivo 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 19.17
Žky kladivo 3 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 36.64
Žky kladivo 3 kg Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca 15.07
Žky oštep 500 g Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 24.77
Žky oštep 500 g Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 17.99
Žky oštep 500 g Bátová Natália 06 ŠK Juventa Žilina
Žky oštep 500 g Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 33.94
Žky oštep 500 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 40.13
Žky oštep 500 g Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 21.49
Žky oštep 500 g Frátriková Simona 05 ŠK Juventa Žilina
Žky oštep 500 g Futáková Alexis 08 MŠk Žiar nad Hronom 21.19
Žky oštep 500 g Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 27.04
Žky oštep 500 g Kanderová Nina 06 ŠK Juventa Žilina
Žky oštep 500 g Karásková Diana 06 MŠk Žiar nad Hronom 20.20
Žky oštep 500 g Murgašová Alžbeta 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky oštep 500 g Šugárová Tamara 06 ŠK Juventa Žilina
Žky oštep 500 g Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Žky 4 x 60 m kluby Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 60 m kluby Friedlová Barbora 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany
Žky 4 x 60 m kluby Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany
Žky 4 x 60 m kluby Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 60 m kluby Iványiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby Jakubíková Liliana 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby Janičkova Katarína (H) 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 60 m kluby Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby Majtáňová Natália 06 AC VICTORIA Turany
Žky 4 x 60 m kluby Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Žky 4 x 60 m kluby Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Žky 4 x 60 m kluby Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby Žiaková Zuzana 06 AC VICTORIA Turany