<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Míting mladšieho a najmladšieho žiactva SsAZ skupina Sever, Martin, 11. 7. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 08.62
Mžci 60 m Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina 09.65
Mžci 60 m Genšor Samuel 07 Atletický klub ZTS Martin (A) 09.41
Mžci 60 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 09.61
Mžci 60 m Kofrit Sofia 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 60 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.77
Mžci 60 m Krišica Andrej 07 Atletický klub ZZO Čadca 09.43
Mžci 60 m Krištof Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci 60 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin (A) 08.66
Mžci 60 m Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.88
Mžci 60 m Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60 m Šugár Leonard 08 ŠK Juventa Žilina 09.81
Mžci 60 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.35
Mžci 60 m Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina 10.02
Mžci 60 m Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 09.49
Mžci 60 m Vitovják Damián 08 AO Olympia Považská Bystrica 10.81
Mžci 60 m Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 10.39
Mžci 60 m Žáčik Andrej 07 TJ Orava Dolný Kubín 10.15
Mžci 150 m Bruncko Rastislav 08 TJ Orava Dolný Kubín 25.93
Mžci 150 m Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina 24.16
Mžci 150 m Frkáň Marko 08 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 150 m Genšor Samuel 07 Atletický klub ZTS Martin (A) 22.70
Mžci 150 m Gjabel Juraj 08 ŠK Juventa Žilina
Mžci 150 m Jonek Pavol 08 ŠK Juventa Žilina 23.10
Mžci 150 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 24.31
Mžci 150 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 21.88
Mžci 150 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin (A) 21.38
Mžci 150 m Pavlík Filip 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.23
Mžci 150 m Pokorný Alex 08 ŠK Juventa Žilina
Mžci 150 m Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 150 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 24.25
Mžci 150 m Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina 23.34
Mžci 150 m Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 24.93
Mžci 150 m Vitovják Damián 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 150 m Žáčik Andrej 07 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci 600 m Bruncko Rastislav 08 TJ Orava Dolný Kubín 2:13.43
Mžci 600 m Jonek Pavol 08 ŠK Juventa Žilina 2:06.43
Mžci 600 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 1:59.81
Mžci 600 m Korenčík Tadeáš 07 Atletický klub ZZO Čadca 1:54.89
Mžci 600 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:52.52
Mžci 600 m Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 600 m Pavlík Filip 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:08.96
Mžci 600 m Tomanica Alex 08 Atletický oddiel Žilina 2:11.93
Mžci 600 m Žáčik Andrej 07 TJ Orava Dolný Kubín 2:06.70
Mžci 1500 m Fuchs Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci 1500 m Krišica Andrej 07 Atletický klub ZZO Čadca 5:39.95
Mžci 1500 m Krištof Michal 07 Atletický klub ZZO Čadca 6:30.01
Mžci 60m p 76,2-7,5 Lešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 11.76
Mžci 60m p 76,2-7,5 Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Škulec Michal 08 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci 60m p 76,2-7,5 Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 14.32
Mžci výška Lešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 139
Mžci výška Marcinek Matej 08 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci výška Pacák Matúš 08 TJ Orava Dolný Kubín 126
Mžci výška Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 120
Mžci výška Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Bruncko Rastislav 08 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci diaľka Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina
Mžci diaľka Korenčík Tadeáš 07 Atletický klub ZZO Čadca 433
Mžci diaľka Marcinek Matej 08 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci diaľka Pacák Matúš 08 TJ Orava Dolný Kubín 344
Mžci diaľka Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 360
Mžci diaľka Pavlík Filip 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 383
Mžci diaľka Pokorný Alex 08 ŠK Juventa Žilina 353
Mžci diaľka Škulec Michal 08 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci diaľka Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 358
Mžci guľa 3 kg Korenčík Tadeáš 07 Atletický klub ZZO Čadca 09.40
Mžci guľa 3 kg Škulec Michal 08 TJ Orava Dolný Kubín 05.42
Mžci kriket Frkáň Marko 08 Atletický klub ZTS Martin
Mžci kriket Gjabel Juraj 08 ŠK Juventa Žilina
Mžci kriket Kofrit Sofia 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžci kriket Lešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 60.47
Mžci kriket Marcinek Matej 08 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci kriket Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci kriket Pacák Matúš 08 TJ Orava Dolný Kubín 26.17
Mžci kriket Šugár Leonard 08 ŠK Juventa Žilina 39.84
Mžci kriket Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 20.56
Mžci 4 x 60 m kluby Gjabel Juraj 08 ŠK Juventa Žilina
Mžci 4 x 60 m kluby Jonek Pavol 08 ŠK Juventa Žilina
Mžci 4 x 60 m kluby Pokorný Alex 08 ŠK Juventa Žilina
Mžci 4 x 60 m kluby Šugár Leonard 08 ŠK Juventa Žilina
Mžky 60 m Balážová Viktória 08 AO Sparta Považská Bystrica
Mžky 60 m Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica 08.86
Mžky 60 m Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 09.73
Mžky 60 m Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 60 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 08.51
Mžky 60 m Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.96
Mžky 60 m Gorgoszová Timea 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 60 m Harvancova Lucia 08 Atletická akadémia Žilina 10.90
Mžky 60 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 08.55
Mžky 60 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin (A) 08.59
Mžky 60 m Kočičková Michaela 07 TJ Orava Dolný Kubín 10.09
Mžky 60 m Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica 10.18
Mžky 60 m Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 09.11
Mžky 60 m Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.69
Mžky 60 m Pluskotová Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica 10.45
Mžky 60 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 08.91
Mžky 60 m Škorová Vanesa 08 Atletický oddiel Žilina
Mžky 60 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 08.66
Mžky 60 m Turianiková Lucia 07 ŠK Juventa Žilina
Mžky 60 m Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.94
Mžky 60 m Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina 09.55
Mžky 60 m Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 09.36
Mžky 60 m Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina 10.41
Mžky 60 m Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina
Mžky 150 m Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 150 m Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 24.30
Mžky 150 m Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Mžky 150 m Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica 20.68
Mžky 150 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 21.21
Mžky 150 m Harvancova Lucia 08 Atletická akadémia Žilina 29.84
Mžky 150 m Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 150 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 20.66
Mžky 150 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin (A) 22.96
Mžky 150 m Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Mžky 150 m Kočičková Michaela 07 TJ Orava Dolný Kubín 26.70
Mžky 150 m Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica 26.07
Mžky 150 m Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 22.76
Mžky 150 m Pluskotová Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica 26.56
Mžky 150 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 22.21
Mžky 150 m Škorová Vanesa 08 Atletický oddiel Žilina
Mžky 150 m Trefná Viktória 08 ŠK Juventa Žilina 25.61
Mžky 150 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 21.57
Mžky 150 m Turianiková Lucia 07 ŠK Juventa Žilina
Mžky 150 m Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin (A) 27.44
Mžky 150 m Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina
Mžky 600 m Balážová Viktória 08 AO Sparta Považská Bystrica
Mžky 600 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:58.62
Mžky 600 m Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin (A) 2:09.48
Mžky 600 m Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 2:06.3
Mžky 600 m Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 1:59.28
Mžky 600 m Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica 2:18.78
Mžky 600 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 2:15.33
Mžky 600 m Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:02.38
Mžky 600 m Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Mžky 600 m Kľúčikovová Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 2:36.98
Mžky 600 m Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 2:11.06
Mžky 600 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 1:59.60
Mžky 600 m Trefná Viktória 08 ŠK Juventa Žilina 2:16.45
Mžky 600 m Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 2:14.18
Mžky 600 m Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina 2:11.40
Mžky 600 m Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina
Mžky 1500 m Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica 6:52.82
Mžky 1500 m Šichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS Martin (A) 6:45.18
Mžky 1500 m Tomaníková Katarína 07 Atletický klub ZZO Čadca 6:20.48
Mžky 60m p 76,2-7,5 Adamíková Liana 07 AO Olympia Považská Bystrica 15.07
Mžky 60m p 76,2-7,5 Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13.65
Mžky 60m p 76,2-7,5 Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 11.45
Mžky 60m p 76,2-7,5 Zemenčíková Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 16.95
Mžky výška Adamíková Liana 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky výška Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 136
Mžky výška Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 125
Mžky výška Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 127
Mžky výška Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 127
Mžky výška Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 114
Mžky výška Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina 125
Mžky diaľka Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica 306
Mžky diaľka Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 400
Mžky diaľka Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 424
Mžky diaľka Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 400
Mžky diaľka Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 440
Mžky diaľka Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 436
Mžky diaľka Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 412
Mžky diaľka Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica 324
Mžky diaľka Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky diaľka Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica 337
Mžky diaľka Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 449
Mžky diaľka Pluskotová Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica 342
Mžky diaľka Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 352
Mžky diaľka Šichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS Martin (A) 335
Mžky diaľka Trefná Viktória 08 ŠK Juventa Žilina 290
Mžky diaľka Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 373
Mžky diaľka Zemenčíková Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 330
Mžky guľa 3 kg Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 06.70
Mžky guľa 3 kg Kľúčikovová Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 04.68
Mžky guľa 3 kg Kočičková Michaela 07 TJ Orava Dolný Kubín 04.14
Mžky kriket Adamíková Liana 07 AO Olympia Považská Bystrica 32.96
Mžky kriket Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 44.33
Mžky kriket Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 27.19
Mžky kriket Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica 18.34
Mžky kriket Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 36.13
Mžky kriket Gorgoszová Timea 07 Atletický klub ZTS Martin 23.70
Mžky kriket Harvancova Lucia 08 Atletická akadémia Žilina
Mžky kriket Kľúčikovová Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 28.41
Mžky kriket Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin (A) 27.78
Mžky 4 x 60 m kluby Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina
Mžky 4 x 60 m kluby Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Mžky 4 x 60 m kluby Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Škorová Vanesa 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Turianiková Lucia 07 ŠK Juventa Žilina
Mžky 4 x 60 m kluby Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina
Mžky 4 x 60 m kluby Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžci 60 m Baláž Šimon 09 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci 60 m Banáry Thomas 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 60 m Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.19
Nžci 60 m Belko Jakub 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci 60 m Čierny Slavomír 12 Atletický klub ZTS Martin 10.71
Nžci 60 m Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 09.77
Nžci 60 m Faturík Sebastián 12 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci 60 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 09.59
Nžci 60 m Haladej Ivan 09 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci 60 m Hnát Matej 11 Atletická akadémia Žilina
Nžci 60 m Hošták Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci 60 m Jahôdka Lucas 11 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci 60 m Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci 60 m Jankola Rafael 11 Atletický klub ZTS Martin 11.26
Nžci 60 m Jankulár Alex 10 Atletický klub ZTS Martin (A) 08.82
Nžci 60 m Kotuľa Kamil 09 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci 60 m Kubis Tomáš 09 Atletický klub ZTS Martin 10.63
Nžci 60 m Kubo Tomáš 10 Atletický klub ZTS Martin (A)
Nžci 60 m Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina 09.88
Nžci 60 m Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.74
Nžci 60 m Novák Tomáš 10 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci 60 m Pasztor Dominik 09 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 60 m Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica 10.63
Nžci 60 m Richvalský Štefan 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 60 m Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica 11.55
Nžci 60 m Turjak Alexej 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžci 60 m Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina 10.67
Nžci 150 m Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 150 m Bobrík Sebastián 10 TJ Orava Dolný Kubín 25.59
Nžci 150 m Brezina Samuel 10 Atletický oddiel Žilina
Nžci 150 m Ďuroška Samuel 09 ŠK Juventa Žilina
Nžci 150 m Haladej Ivan 09 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci 150 m Hnát Matej 11 Atletická akadémia Žilina
Nžci 150 m Jankulár Alex 10 Atletický klub ZTS Martin (A)
Nžci 150 m Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina 24.15
Nžci 150 m Lilge Samuel Christopher 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 150 m Lisko Pavol 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci 150 m Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.11
Nžci 150 m Pelikán Max 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 150 m Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica
Nžci 150 m Turjak Alexej 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžci 600 m Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:23.27
Nžci 600 m Brezina Samuel 10 Atletický oddiel Žilina
Nžci 600 m Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 2:06.73
Nžci 600 m Gallo Martin 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 600 m Jahôdka Lucas 11 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci 600 m Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:17.16
Nžci 600 m Michna Ján 12 Atletický klub ZTS Martin 2:32.02
Nžci 600 m Neger Nikolas 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 600 m Pelikán Max 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 600 m Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica 2:30.56
Nžci 600 m Richvalský Štefan 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 600 m Šupica Marko 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 600 m Thomka Adam 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 600 m Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina 2:12.81
Nžci 1000 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica
Nžci 1000 m Novák Tomáš 10 AO Sparta Považská Bystrica 4:22.03
Nžci chôdza 1000 m Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina 07:01.09
Nžci výška Kotuľa Kamil 09 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci diaľka z mies.o Belko Jakub 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci diaľka z mies.o Bobrík Sebastián 10 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci diaľka z mies.o Brezina Samuel 10 Atletický oddiel Žilina
Nžci diaľka z mies.o Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 297
Nžci diaľka z mies.o Ďuroška Samuel 09 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka z mies.o Faturík Sebastián 12 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci diaľka z mies.o Hnát Matej 11 Atletická akadémia Žilina
Nžci diaľka z mies.o Hošták Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci diaľka z mies.o Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci diaľka z mies.o Jankola Rafael 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci diaľka z mies.o Jankulár Alex 10 Atletický klub ZTS Martin (A) 415
Nžci diaľka z mies.o Jaroš Timotej 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka z mies.o Kotuľa Kamil 09 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci diaľka z mies.o Kubo Tomáš 10 Atletický klub ZTS Martin (A)
Nžci diaľka z mies.o Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina
Nžci diaľka z mies.o Michna Ján 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci diaľka z mies.o Neger Nikolas 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžci diaľka z mies.o Thomka Adam 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžci diaľka z mies.o Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica 277
Nžci diaľka z mies.o Turjak Alexej 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina
Nžci kriket Baláž Šimon 09 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci kriket Belko Jakub 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci kriket Bobrík Matej 09 TJ Orava Dolný Kubín 27.13
Nžci kriket Bobrík Sebastián 10 TJ Orava Dolný Kubín 23.50
Nžci kriket Faturík Sebastián 12 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci kriket Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 45.11
Nžci kriket Gallo Martin 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžci kriket Hošták Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci kriket Jahôdka Lucas 11 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci kriket Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci kriket Jaroš Timotej 10 ŠK Juventa Žilina 25.37
Nžci kriket Lisko Pavol 10 ŠK Juventa Žilina 31.19
Nžci kriket Pasztor Dominik 09 Atletický klub ZTS Martin 24.88
Nžci kriket Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina 26.54
Nžci kriket Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica 19.09
Nžci 4 x 60 m kluby Banáry Thomas 11 Atletický klub ZTS Martin (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Čierny Slavomír 12 Atletický klub ZTS Martin (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Ďuroška Samuel 09 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Jaroš Timotej 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Kubis Tomáš 09 Atletický klub ZTS Martin (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Lisko Pavol 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci 4 x 60 m kluby Šupica Marko 12 Atletický klub ZTS Martin (A)
Nžky 60 m Antalová Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.90
Nžky 60 m Belková Barbora 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky 60 m Blahová Viktória 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 60 m Boreková Júlia 12 Atletický klub ZTS Martin (A)
Nžky 60 m Brxová Veronika 09 AC VICTORIA Turany 09.97
Nžky 60 m Čabáková Terézia 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky 60 m Čížeková Ema 09 Atletický klub ZTS Martin (A) 09.68
Nžky 60 m Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin (A) 11.51
Nžky 60 m Dobáková Zara 10 Atletický klub ZTS Martin 10.71
Nžky 60 m Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 09.78
Nžky 60 m Duháčková Petra 11 Atletický oddiel Žilina 11.00
Nžky 60 m Figúrová Gréta 10 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky 60 m Gorgoszová Natália 13 Atletický klub ZTS Martin (A)
Nžky 60 m Hudecová Natália 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky 60 m Jurašková Eliška 13 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky 60 m Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina
Nžky 60 m Kováčiková Ivana 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky 60 m Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.95
Nžky 60 m Kunová Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 60 m Kunštárová Lili 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.45
Nžky 60 m Laková Laura 10 Atletický klub ZTS Martin (A) 11.79
Nžky 60 m Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany
Nžky 60 m Macháčková Anna 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.17
Nžky 60 m Mikušová Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.93
Nžky 60 m Mituníková Mia 11 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky 60 m Nevláčilová Hana 10 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky 60 m Olajcová Nina 13 Atletický klub ZTS Martin (A)
Nžky 60 m Rybanská Eva 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 60 m Šidlovská Ema 09 Atletická akadémia Žilina
Nžky 60 m Šichtová Katarína 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 60 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 10.19
Nžky 60 m Targošová Soňa 12 Atletický klub Stará Bystrica 10.54
Nžky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.72
Nžky 60 m Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.94
Nžky 60 m Zajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky 60 m Zrebná Simona 12 Atletický oddiel Žilina
Nžky 150 m Brxová Veronika 09 AC VICTORIA Turany 26.10
Nžky 150 m Dobáková Zara 10 Atletický klub ZTS Martin 27.72
Nžky 150 m Duháčková Petra 11 Atletický oddiel Žilina
Nžky 150 m Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 150 m Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina
Nžky 150 m Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 150 m Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.41
Nžky 150 m Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany
Nžky 150 m Kunštárová Lili 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.03
Nžky 150 m Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 150 m Macháčková Anna 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 150 m Matušíková Adela 10 ŠK Juventa Žilina
Nžky 150 m Mikušová Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 31.71
Nžky 150 m Mituníková Mia 11 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky 150 m Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 27.59
Nžky 150 m Šidlovská Ema 09 Atletická akadémia Žilina
Nžky 150 m Šichtová Katarína 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 150 m Zajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky 150 m Zrebná Simona 12 Atletický oddiel Žilina
Nžky 600 m Antalová Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:11.79
Nžky 600 m Behanová Alexandra 12 Atletický klub ZTS Martin (A)
Nžky 600 m Brezniaková Anabela 11 Atletický klub ZTS Martin (A)
Nžky 600 m Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:09.84
Nžky 600 m Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany 2:44.39
Nžky 600 m Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 2:07.77
Nžky 600 m Laková Timea 13 Atletický klub ZTS Martin (A) 2:33.41
Nžky 600 m Požeská Karolína 13 Atletický klub ZTS Martin (A)
Nžky 600 m Ratkošová Nela 10 AC VICTORIA Turany
Nžky 600 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 2:23.50
Nžky 600 m Targošová Soňa 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky 600 m Valjentová Alexandra 09 AC VICTORIA Turany
Nžky 1000 m Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 3:50.06
Nžky 1000 m Španihelová Katarína 09 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky chôdza 1000 m Rosinská Soňa 09 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky výška Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 130
Nžky výška Hudecová Natália 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky výška Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany
Nžky výška Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany 110
Nžky výška Matušíková Adela 10 ŠK Juventa Žilina
Nžky výška Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 110
Nžky výška Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 114
Nžky výška Valjentová Alexandra 09 AC VICTORIA Turany 110
Nžky diaľka z mies.o Belková Barbora 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka z mies.o Blahová Viktória 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžky diaľka z mies.o Čabáková Terézia 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka z mies.o Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 386
Nžky diaľka z mies.o Duháčková Petra 11 Atletický oddiel Žilina
Nžky diaľka z mies.o Figúrová Gréta 10 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka z mies.o Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica 266
Nžky diaľka z mies.o Jurašková Eliška 13 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka z mies.o Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina
Nžky diaľka z mies.o Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany 359
Nžky diaľka z mies.o Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka z mies.o Kováčiková Ivana 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka z mies.o Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 350
Nžky diaľka z mies.o Kunová Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin
Nžky diaľka z mies.o Kunštárová Lili 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka z mies.o Macháčková Anna 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 311
Nžky diaľka z mies.o Matušíková Adela 10 ŠK Juventa Žilina
Nžky diaľka z mies.o Mikušová Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka z mies.o Mituníková Mia 11 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Nevláčilová Hana 10 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka z mies.o Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 363
Nžky diaľka z mies.o Ratkošová Nela 10 AC VICTORIA Turany 289
Nžky diaľka z mies.o Rosinská Soňa 09 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky diaľka z mies.o Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 329
Nžky diaľka z mies.o Šidlovská Ema 09 Atletická akadémia Žilina
Nžky diaľka z mies.o Španihelová Katarína 09 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Targošová Soňa 12 Atletický klub Stará Bystrica 280
Nžky diaľka z mies.o Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 429
Nžky diaľka z mies.o Zajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky diaľka z mies.o Zrebná Simona 12 Atletický oddiel Žilina
Nžky kriket Belková Barbora 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky kriket Čabáková Terézia 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky kriket Figúrová Gréta 10 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky kriket Hudecová Natália 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky kriket Jurašková Eliška 13 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky kriket Kováčiková Ivana 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky kriket Nevláčilová Hana 10 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky kriket Rosinská Soňa 09 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky kriket Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 34.77
Nžky 4 x 60 m kluby Brxová Veronika 09 AC VICTORIA Turany
Nžky 4 x 60 m kluby Čížeková Ema 09 Atletický klub ZTS Martin (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Gorgoszová Natália 13 Atletický klub ZTS Martin (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany
Nžky 4 x 60 m kluby Laková Laura 10 Atletický klub ZTS Martin (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany
Nžky 4 x 60 m kluby Valjentová Alexandra 09 AC VICTORIA Turany