<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Zimný pohár AZB 3.kolo a Žiacke behy AZB, Bratislava, 23. 2. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dci 60 m Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 08.17
Žci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 08.04
Žci 60 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 08.51
Žci 60 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 07.86
Žci 60 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 09.15
Žci 60 m Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.29
Žci 60 m pr. 83,8 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 09.86
Žci 60 m pr. 83,8 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 10.30
Žci 60 m pr. 83,8 Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 09.19
Žci 60 m pr. 83,8 Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 11.86
Mžci 60 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 09.14
Mžci 60 m Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 09.01
Mžci 60 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 09.33
Mžci 60 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.58
Mžci 60 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 09.52
Mžci 60 m Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky 09.41
Mžci 60 m Vanečko Jakub 10 Naša atletika Bratislava 10.75
Mžci 60 m Votčenikov Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.07
Mžci 60m p 76,2-7,5 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 10.95
Mžci 60m p 76,2-7,5 Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 10.39
Mžci 60m p 76,2-7,5 Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 11.10
Mžci 60m p 76,2-7,5 Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 12.98
Mžci 60m p 76,2-7,5 Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky
Mžci 60 m pr. 68,6 Vanečko Jakub 10 Naša atletika Bratislava
Dky 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 08.03
Žky 60 m Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 09.01
Žky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.40
Žky 60 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 08.79
Žky 60 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 08.42
Žky 60 m Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.22
Žky 60 m Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 09.94
Žky 60 m Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 09.18
Žky 60 m Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 08.46
Žky 60 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 08.98
Žky 60 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 08.70
Žky 60 m Wagnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.41
Žky 60m p 76,2-8,2 Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 12.28
Žky 60m p 76,2-8,2 Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 60m p 76,2-8,2 Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 09.97
Žky 60m p 76,2-8,2 Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 10.45
Žky 60m p 76,2-8,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 09.72
Žky 60m p 76,2-8,2 Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 09.58
Mžky 60 m Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.19
Mžky 60 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 09.44
Mžky 60 m Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.03
Mžky 60 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 10.38
Mžky 60 m Jean-Jean Ema Olívia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.24
Mžky 60 m Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 09.51
Mžky 60 m Kopoldová Tara 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.40
Mžky 60 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.16
Mžky 60 m Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 10.23
Mžky 60 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.95
Mžky 60 m Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 09.41
Mžky 60 m Petrášová Nikola 07 Atletický klub AC Malacky 09.68
Mžky 60 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.01
Mžky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.80
Mžky 60 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 08.87
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 09.72
Mžky 60m p 76,2-7,5 Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 12.56
Mžky 60m p 76,2-7,5 Petrášová Nikola 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 10.45
Mžky 60m p 76,2-8,2 Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners
EleH 60 m Balažovič Gabriel 12 Lesky´s runners 12.36
EleH 60 m Baranyai Viktor 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
EleH 60 m Bruckmayer Tomáš 12 Lesky´s runners
EleH 60 m Čahoj Daniel 14 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.10
EleH 60 m Čahoj Gabriel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.14
EleH 60 m Červenka Dominik 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 13.21
EleH 60 m Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.77
EleH 60 m Findor Milan 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m Futás Maxim 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.18
EleH 60 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 10.22
EleH 60 m Chovanec Oliver 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 13.68
EleH 60 m Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky 10.06
EleH 60 m Jovankovič Sebastian Manuel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.18
EleH 60 m Just Ján 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 13.65
EleH 60 m Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky 10.22
EleH 60 m Posztos István 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
EleH 60 m Révay Šimon 11 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m Rusnák Samuel 12 Športový triatlonový klub Pezinok 11.95
EleH 60 m Salák Daniel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m Strapoň Daniel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.03
EleH 60 m Šimek Erik Alexander 13 Atletický klub AC Malacky 10.80
EleH 60 m Šindelár Samuel 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m Šindelár Šimon 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m Šuhajda Leo 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.97
EleH 60 m Talian Branislav 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.78
EleH 60 m Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky 11.08
EleH 60m p 76,2-7,5 Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m pr. 68,6 Balažovič Gabriel 12 Lesky´s runners
EleH 60 m pr. 68,6 Baranyai Viktor 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
EleH 60 m pr. 68,6 Čahoj Daniel 14 Slávia šport. gymnázium Trenčín
EleH 60 m pr. 68,6 Čahoj Gabriel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
EleH 60 m pr. 68,6 Červenka Dominik 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Findor Milan 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Futás Maxim 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m pr. 68,6 Chovanec Oliver 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Jovankovič Sebastian Manuel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Just Ján 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m pr. 68,6 Posztos István 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
EleH 60 m pr. 68,6 Révay Šimon 11 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Rusnák Samuel 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleH 60 m pr. 68,6 Salák Daniel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Strapoň Daniel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Šimek Erik Alexander 13 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m pr. 68,6 Šindelár Samuel 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Šindelár Šimon 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Šuhajda Leo 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Talian Branislav 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
EleH 60 m pr. 68,6 Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky
EleH diaľka Čahoj Daniel 14 Slávia šport. gymnázium Trenčín
EleH diaľka Červenka Dominik 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH diaľka Findor Milan 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH diaľka Chovanec Oliver 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH diaľka Jovankovič Sebastian Manuel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH diaľka Just Ján 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH diaľka Salák Daniel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH diaľka Strapoň Daniel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH diaľka Šindelár Samuel 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH diaľka Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava
EleH diaľka Šuhajda Leo 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH diaľka z miesta Balažovič Gabriel 12 Lesky´s runners
EleH diaľka z miesta Bruckmayer Tomáš 12 Lesky´s runners 132
EleH diaľka z miesta Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky 176
EleH diaľka z miesta Rusnák Samuel 12 Športový triatlonový klub Pezinok 144
EleH diaľka z miesta Šimek Erik Alexander 13 Atletický klub AC Malacky 138
EleH Medicinbal 1kg Čahoj Gabriel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 04.06
EleH Medicinbal 1kg Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 04.10
EleH Medicinbal 1kg Futás Maxim 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH Medicinbal 1kg Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 05.95
EleH Medicinbal 1kg Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky 06.90
EleH Medicinbal 1kg Révay Šimon 11 Naša atletika Bratislava
EleH Medicinbal 1kg Šindelár Šimon 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH Medicinbal 1kg Talian Branislav 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
EleH Medicinbal 1kg Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky 04.20
Nžci 60 m Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 09.20
Nžci 60 m Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.04
Nžci 60 m Édel Norbert 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 10.43
Nžci 60 m Haraslin Martin 10 Naša atletika Bratislava 10.76
Nžci 60 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 10.11
Nžci 60 m Jány Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.25
Nžci 60 m Kopold Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.16
Nžci 60 m Korba Aurel 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.99
Nžci 60 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.61
Nžci 60 m Marťák Dominik 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 11.38
Nžci 60 m Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.33
Nžci 60 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 09.21
Nžci 60 m Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.43
Nžci 60 m Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava 09.58
Nžci 60 m Rusnák Matias 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.53
Nžci 60 m Šoóš Filip 10 Atletický klub AC Malacky 10.31
Nžci 60 m Tichý Richard 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 11.12
Nžci 60m p 76,2-7,5 Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60m p 76,2-7,5 Šoóš Filip 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m pr. 68,6 Haraslin Martin 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m pr. 68,6 Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka Marťák Dominik 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleZm 60 m Polohová Daniela 14 Lesky´s runners 15.21
EleZm diaľka z miesta Polohová Daniela 14 Lesky´s runners
EleZ 60 m Antal Emma 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
EleZ 60 m De Roche Manay 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
EleZ 60 m Gondová Natália 11 Naša atletika Bratislava 11.01
EleZ 60 m Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky 12.56
EleZ 60 m Jalakšová Ema 11 Lesky´s runners 11.02
EleZ 60 m Karvai Karolína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.07
EleZ 60 m Kľučárová Tereza 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZ 60 m Králová Simona 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.87
EleZ 60 m Marková Miroslava 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZ 60 m Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 11.52
EleZ 60 m Pleschová Lucia 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 60 m Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners 10.58
EleZ 60 m Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.70
EleZ 60 m Steiger Emma 12 Naša atletika Bratislava 12.08
EleZ 60 m Steiger Sofia 14 Naša atletika Bratislava 14.13
EleZ 60 m Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.11
EleZ 60 m Šuranová Ella 12 AK Slávia UK Bratislava 11.31
EleZ 60 m Vaneková Adela 14 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m pr. 68,6 Antal Emma 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
EleZ 60 m pr. 68,6 De Roche Manay 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
EleZ 60 m pr. 68,6 Gondová Natália 11 Naša atletika Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m pr. 68,6 Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m pr. 68,6 Jalakšová Ema 11 Lesky´s runners
EleZ 60 m pr. 68,6 Karvai Karolína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Kľučárová Tereza 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZ 60 m pr. 68,6 Králová Simona 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Marková Miroslava 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZ 60 m pr. 68,6 Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m pr. 68,6 Pleschová Lucia 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Polohová Daniela 14 Lesky´s runners
EleZ 60 m pr. 68,6 Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners
EleZ 60 m pr. 68,6 Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
EleZ 60 m pr. 68,6 Steiger Emma 12 Naša atletika Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Steiger Sofia 14 Naša atletika Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Vaneková Adela 14 Atletický klub AC Malacky
EleZ diaľka Karvai Karolína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ diaľka Králová Simona 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ diaľka Pleschová Lucia 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ diaľka Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
EleZ diaľka Steiger Emma 12 Naša atletika Bratislava
EleZ diaľka Steiger Sofia 14 Naša atletika Bratislava
EleZ diaľka Šuranová Ella 12 AK Slávia UK Bratislava
EleZ diaľka z miesta Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky 123
EleZ diaľka z miesta Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky 129
EleZ diaľka z miesta Kľučárová Tereza 12 Športový triatlonový klub Pezinok 130
EleZ diaľka z miesta Marková Miroslava 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZ diaľka z miesta Polohová Daniela 14 Lesky´s runners
EleZ diaľka z miesta Vaneková Adela 14 Atletický klub AC Malacky 095
EleZ Medicinbal 1kg Gondová Natália 11 Naša atletika Bratislava 04.57
EleZ Medicinbal 1kg Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 05.20
EleZ Medicinbal 1kg Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 04.00
EleZ Medicinbal 2kg Jalakšová Ema 11 Lesky´s runners
Nžky 60 m Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 10.87
Nžky 60 m Čičmancová Ela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.00
Nžky 60 m Durasová Michaela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.76
Nžky 60 m Garajová Ema 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.33
Nžky 60 m Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.86
Nžky 60 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.27
Nžky 60 m Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.00
Nžky 60 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 09.76
Nžky 60 m Mamuti Zainab 13 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 60 m Marková Ema 09 Športový triatlonový klub Pezinok 10.42
Nžky 60 m Melíšková Michaela Nelly 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.97
Nžky 60 m Miklánková Johanka 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.53
Nžky 60 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 09.83
Nžky 60 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.40
Nžky 60 m Rojíková Margaréta 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.74
Nžky 60 m Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Schultz Isabela 10 Lesky´s runners 11.20
Nžky 60 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 09.61
Nžky 60 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Vališová Lucia 10 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 60 m Véghová Lara 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 10.98
Nžky 60 m Velecka Karolina 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 12.88
Nžky 150 m Schultz Isabela 10 Lesky´s runners 29.41
Nžky 60m p 76,2-7,5 Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 14.19
Nžky 60m p 76,2-7,5 Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 14.20
Nžky 60 m pr. 68,6 Vališová Lucia 10 AK Slávia UK Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners