<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Žiacky Elán predprogram , Bratislava, 26. 1. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dci 60 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 07.90
Dci 60 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 07.37
Dci 60 m Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.95
Dci 60 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 07.90
Dci 60 m Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 07.77
Dci 60 m Liptaj Martin 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 60 m Majda Gabriel 03 AK Slávia TU Košice
Dci 60 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 07.99
Dci 60 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 08.03
Dci 60 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 07.75
Dci 400 m Havelka Adam 05 AC Čáslav z.s. 58.00
Dci 400 m Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 58.52
Dci 400 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 57.18
Dci 400 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
Dci 400 m Zubák Adam 04 ŠK Jablonica
Dci 60 m pr. 91,4 Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.12
Dci 60 m pr. 91,4 Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 09.04
Žci 60 m Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.96
Žci 60 m Galaba Jakub 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 08.12
Žci 60 m Hruška Tomáš 05 Atletický klub Hodonín,z.s.
Žci 60 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
Žci 60 m Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 07.66
Žci 60 m Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.59
Žci 60 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 08.55
Žci 60 m Nevín Marek 06 Atletický klub Zlaté Moravce 10.45
Žci 60 m Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.42
Žci 60 m Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.57
Žci 60 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 08.83
Žci 300 m Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 300 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 42.68
Žci 300 m Galaba Jakub 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 300 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 48.14
Žci 300 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 47.52
Žci 300 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 49.95
Žci 300 m Nevín Marek 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 300 m Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 48.18
Žci 300 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 300 m Tříska David 05 Atletický klub Hodonín,z.s. 40.52
Žci 800 m Boháč Vojtěch 05 AC Čáslav z.s. 2:25.00
Žci 800 m Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava
Žci 800 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:21.96
Žci 800 m Havlíček Radek 06 AC Čáslav z.s. 2:30.00
Žci 800 m Malina František 05 AC Čáslav z.s. 2:08.00
Žci 60 m pr. 83,8 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 09.93
Žci 60 m pr. 83,8 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 11.40
Žci 60 m pr. 83,8 Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 08.52
Žci 60 m pr. 83,8 Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 09.40
Žci 60 m pr. 83,8 Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 08.89
Žci 60 m pr. 83,8 Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 11.86
Žci 60 m pr. 83,8 Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.19
Mžci 60 m Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.81
Mžci 60 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 09.06
Mžci 60 m Drobena Alex 08 Lesky´s runners 10.44
Mžci 60 m Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 09.19
Mžci 60 m Gašinec Lukáš 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžci 60 m Gribenyuk Makar 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.87
Mžci 60 m Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 09.28
Mžci 60 m Horváth Filip 07 Atletický klub Zlaté Moravce 10.61
Mžci 60 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.19
Mžci 60 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.01
Mžci 60 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Bratislava 09.39
Mžci 60 m Križan Jerguš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.63
Mžci 60 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 08.61
Mžci 60 m Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.25
Mžci 60 m Minárik Martin 07 Naša atletika Bratislava 10.12
Mžci 60 m Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 08.81
Mžci 60 m Repka Patrik 08 AK Run For Fun Bratislava 09.30
Mžci 60 m Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky 09.41
Mžci 60 m Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.30
Mžci 60 m Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 09.49
Mžci 60 m Votčenikov Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.40
Mžci 60 m Začka Marko 08 Naša atletika Bratislava
Mžci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 08.51
Mžci 60 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 09.19
Mžci 60 m Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.63
Mžci 600 m Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:29.32
Mžci 600 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 2:12.88
Mžci 600 m Gašinec Lukáš 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:06.4
Mžci 600 m Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 1:57.1
Mžci 600 m Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 2:02.1
Mžci 600 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1:52.62
Mžci 600 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 1:36.73
Mžci 600 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:00.5
Mžci 600 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 1:59.49
Mžci 600 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:57.7
Mžci 600 m Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 2:24.30
Mžci 600 m Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 2:14.47
Mžci 600 m Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce 2:38.33
Mžci 60m p 76,2-7,5 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 11.26
Mžci 60m p 76,2-7,5 Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 10.57
Mžci 60m p 76,2-7,5 Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno
Mžci 60m p 76,2-7,5 Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 12.58
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno
Mžci 60m p 76,2-7,5 Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 13.15
Mžci 60m p 76,2-7,5 Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany
Mžci 60m p 76,2-7,5 Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.37
Mžci 60m p 76,2-7,5 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 10.52
Mžci 60m p 76,2-7,5 Začka Marko 08 Naša atletika Bratislava
Mžci diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 445
Mžci diaľka Drobena Alex 08 Lesky´s runners
Mžci diaľka Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 431
Mžci diaľka Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 407
Mžci diaľka Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Bratislava
Mžci diaľka Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 384
Mžci diaľka Minárik Martin 07 Naša atletika Bratislava 313
Mžci diaľka Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 358
Mžci diaľka Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 375
Mžci diaľka Repka Patrik 08 AK Run For Fun Bratislava 410
Mžci diaľka Šoóš Patrik 08 Atletický klub AC Malacky 392
Mžci diaľka Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 415
Mžci diaľka Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 409
Mžci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 386
Dky 60 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 08.79
Dky 60 m Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava 08.61
Dky 60 m Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 08.45
Dky 60 m Jelínková Emma 04 Atletický klub Zlaté Moravce
Dky 60 m Kolevová Ema 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 60 m Kolláriková Simonetta 03 AK Slávia TU Košice 09.21
Dky 60 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 08.73
Dky 60 m Maderová Michaela 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.73
Dky 60 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.43
Dky 60 m Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z. 08.37
Dky 60 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 08.42
Dky 60 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 08.43
Dky 60 m Šuhajdová Lenka 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.24
Dky 400 m Havelková Anna 04 AC Čáslav z.s. 65.00
Dky 400 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 65.04
Dky 400 m Jelínková Emma 04 Atletický klub Zlaté Moravce
Dky 400 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 68.15
Dky 400 m Maderová Michaela 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica 66.79
Dky 400 m Ondreičková Olívia 04 AK Slávia UK Bratislava
Dky 400 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 61.12
Dky 60m p 76,2-8,5 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 09.34
Dky 60m p 76,2-8,5 Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 60 m Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 09.54
Žky 60 m Balážová Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.04
Žky 60 m Bankošová Barbora 05 Naša atletika Bratislava 08.89
Žky 60 m Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 08.75
Žky 60 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 07.94
Žky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.13
Žky 60 m Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 08.95
Žky 60 m Dzurušová Nina 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.08
Žky 60 m Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 09.01
Žky 60 m Holomčíková Adéla 06 Atletický klub Hodonín,z.s. 09.01
Žky 60 m Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava 08.93
Žky 60 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 08.66
Žky 60 m Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.13
Žky 60 m Kaščáková Diana 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.93
Žky 60 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 08.89
Žky 60 m Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.31
Žky 60 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 08.42
Žky 60 m Mašková Kateřina 05 Atletický klub Hodonín,z.s. 08.35
Žky 60 m Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 60 m Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 09.36
Žky 60 m Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 08.56
Žky 60 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 09.06
Žky 60 m Paďourová Karin 05 Naša atletika Bratislava 09.86
Žky 60 m Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.35
Žky 60 m Svozilová Veronika 06 Atletický klub Hodonín,z.s. 08.85
Žky 60 m Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.34
Žky 60 m Šubová Karolína 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.37
Žky 60 m Tancerová Hanka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.82
Žky 60 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 08.48
Žky 60 m Trnovská Linda 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.59
Žky 60 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 09.00
Žky 60 m Wagnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.60
Žky 300 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 48.94
Žky 300 m Dalešická Zita 06 AC Čáslav z.s. 49.00
Žky 300 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 43.17
Žky 300 m Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 51.76
Žky 300 m Chromeková Adriana 06 AK Run For Fun Bratislava 48.96
Žky 300 m Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 49.57
Žky 300 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 45.72
Žky 300 m Kaščáková Diana 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 300 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 45.03
Žky 300 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 46.88
Žky 300 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 47.85
Žky 300 m Kozlová Marie 06 AC Čáslav z.s. 44.96
Žky 300 m Machynková Miroslava 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 51.68
Žky 300 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 46.39
Žky 300 m Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava
Žky 300 m Nepšinská Ema 05 AK Mostáreň Brezno
Žky 300 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 51.52
Žky 300 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 47.22
Žky 300 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 45.49
Žky 300 m Stehnová Tereza 05 AC Čáslav z.s. 45.00
Žky 300 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 43.79
Žky 300 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 45.33
Žky 300 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 800 m Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava
Žky 800 m Herková Tereza 05 Atletický klub Hodonín,z.s.
Žky 800 m Kordulíková Emma 05 Atletický klub Hodonín,z.s.
Žky 800 m Kovačičová Barbora 05 AC Čáslav z.s. 2:26.00
Žky 800 m Lachová Leila Mária 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 800 m Nováková Agáta 05 AC Čáslav z.s. 2:32.00
Žky 800 m Plavuchová Lucia 06 Naša atletika Bratislava
Žky 800 m Radičová Chiara 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žky 800 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 2:34.79
Žky 60m p 76,2-8,2 Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 11.94
Žky 60m p 76,2-8,2 Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 08.99
Žky 60m p 76,2-8,2 Dzurušová Nina 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 13.30
Žky 60m p 76,2-8,2 Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 10.08
Žky 60m p 76,2-8,2 Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 11.13
Žky 60m p 76,2-8,2 Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.53
Žky 60m p 76,2-8,2 Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.67
Žky 60m p 76,2-8,2 Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 09.97
Žky 60m p 76,2-8,2 Nepšinská Ema 05 AK Mostáreň Brezno 11.52
Žky 60m p 76,2-8,2 Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 10.45
Žky 60m p 76,2-8,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 09.77
Žky 60m p 76,2-8,2 Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.49
Mžky 60 m Antúšeková Adela 08 Naša atletika Bratislava 10.67
Mžky 60 m Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.29
Mžky 60 m Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno 09.87
Mžky 60 m Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 08.98
Mžky 60 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 09.44
Mžky 60 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 09.21
Mžky 60 m Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 60 m Galabová Júlia 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 60 m Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.14
Mžky 60 m Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 09.77
Mžky 60 m Jačeková Emma 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 60 m Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 09.51
Mžky 60 m Kollárová Nela 07 ŠK TRIATLON Pezinok 08.72
Mžky 60 m Kordošová Júlia 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 60 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.16
Mžky 60 m Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 08.51
Mžky 60 m Kurhajcová Nina 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.49
Mžky 60 m Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.14
Mžky 60 m Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 09.52
Mžky 60 m Marková Júlia 07 Naša atletika Bratislava 10.02
Mžky 60 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners 09.79
Mžky 60 m Moriconi Liliana 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.95
Mžky 60 m Mortreux Isabelle Yasmine 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Mozolová Romana 08 ŠK TRIATLON Pezinok 09.71
Mžky 60 m Nina Aleksieva 08 Naša atletika Bratislava 10.03
Mžky 60 m Ondrušková Klára 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky 60 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.06
Mžky 60 m Petrášová Nikola 07 Atletický klub AC Malacky 09.68
Mžky 60 m Piešťanská Lívia 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.14
Mžky 60 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.01
Mžky 60 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 09.83
Mžky 60 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 08.91
Mžky 60 m Špiriaková Anabel 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.07
Mžky 60 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 09.05
Mžky 60 m Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 09.62
Mžky 60 m Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.79
Mžky 600 m Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 2:13.87
Mžky 600 m Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 1:59.28
Mžky 600 m Dobranská Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 600 m Durczoková Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 600 m Farská Hana 07 AK Run For Fun Bratislava 2:13.00
Mžky 600 m Fernerová Timea 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 600 m Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:02.17
Mžky 600 m Marková Júlia 07 Naša atletika Bratislava 2:18.2
Mžky 600 m Matějíčková Julie 07 Atletický klub Hodonín,z.s.
Mžky 600 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners 2:22.60
Mžky 600 m Mozolová Romana 08 ŠK TRIATLON Pezinok 2:16.58
Mžky 600 m Ondrušková Klára 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:25.9
Mžky 600 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce 2:25.01
Mžky 600 m Petrášová Nikola 07 Atletický klub AC Malacky
Mžky 600 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:00.19
Mžky 600 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 1:56.49
Mžky 600 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 1:58.71
Mžky 600 m Špiriaková Anabel 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky 600 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 600 m Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 2:14.18
Mžky 1500 m Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno 6:28.57
Mžky 1500 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners
Mžky 1500 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava 06.30
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 09.72
Mžky 60m p 76,2-7,5 Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 12.75
Mžky 60m p 76,2-7,5 Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.41
Mžky 60m p 76,2-7,5 Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 10.20
Mžky 60m p 76,2-7,5 Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 12.56
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mortreux Isabelle Yasmine 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Oravcová Tereza 07 Atletický klub AC Malacky 12.36
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 12.88
Mžky 60m p 76,2-7,5 Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany
Mžky 60m p 76,2-7,5 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 10.45
Mžky diaľka Antúšeková Adela 08 Naša atletika Bratislava
Mžky diaľka Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 380
Mžky diaľka Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 401
Mžky diaľka Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 395
Mžky diaľka Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 393
Mžky diaľka Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 383
Mžky diaľka Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners
Mžky diaľka Kováčová Eva 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 381
Mžky diaľka Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 435
Mžky diaľka Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 476
Mžky diaľka Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 392
Mžky diaľka Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 386
Mžky diaľka Nina Aleksieva 08 Naša atletika Bratislava 286
Mžky diaľka Oravcová Tereza 07 Atletický klub AC Malacky 375
Mžky diaľka Piešťanská Lívia 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 362
Mžky diaľka Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 380
Mžky diaľka Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 351
Mžky diaľka Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 408
Mžky diaľka Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 300
Mžky diaľka Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 387
Nžci 60 m Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.01
Nžci 60 m Csiaki Damián Leon 10 Lesky´s runners 13.22
Nžci 60 m Drahoš Adam 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 09.77
Nžci 60 m Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Bratislava 09.94
Nžci 60 m Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 60 m Hanušiak Matúš 10 Naša atletika Bratislava 10.77
Nžci 60 m Haraslin Martin 10 Naša atletika Bratislava 10.76
Nžci 60 m Horváth Matúš 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.14
Nžci 60 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 10.11
Nžci 60 m Korba Aurel 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.99
Nžci 60 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.61
Nžci 60 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 09.21
Nžci 60 m Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.99
Nžci 60 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 09.55
Nžci 60 m Rusnák Matias 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.08
Nžci 60 m Streška Filip 10 AK Run For Fun Bratislava 09.65
Nžci 60 m Šebestian Patrik 09 Individuálny člen SAZ 09.46
Nžci 60 m Vančo Michal 09 ŠK TRIATLON Pezinok 10.61
Nžci 60 m Zhan Dihao 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžci 600 m Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:13.73
Nžci 600 m Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 2:09.86
Nžci 600 m Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:20.5
Nžci 600 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 2:18.49
Nžci 600 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:12.75
Nžci 600 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 1:55.91
Nžci 600 m Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2:35.0
Nžci 600 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 1:56.37
Nžci 600 m Šebestian Patrik 09 Individuálny člen SAZ
Nžci 600 m Trnka Sebastián 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžci 600 m Vančo Michal 09 ŠK TRIATLON Pezinok 2:18.44
Nžci 60m p 76,2-7,5 Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 60m p 76,2-7,5 Horváth Matúš 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60 m Adamčíková Kristína 10 ŠK TRIATLON Pezinok 10.05
Nžky 60 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 09.26
Nžky 60 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 09.75
Nžky 60 m Čičmancová Ela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.00
Nžky 60 m Dubajová Sofia 09 Naša atletika Bratislava 10.95
Nžky 60 m Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Bratislava 09.40
Nžky 60 m Jakešová Alžbeta 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.93
Nžky 60 m Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Bratislava 10.43
Nžky 60 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.37
Nžky 60 m Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.00
Nžky 60 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 09.76
Nžky 60 m Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Bratislava 10.06
Nžky 60 m Krnčoková Marína 10 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Langerová Dominika 09 Naša atletika Bratislava 11.33
Nžky 60 m Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava 10.06
Nžky 60 m Melíšková Michaela Nelly 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.97
Nžky 60 m Miklánková Johanka 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Mozolová Simona 09 ŠK TRIATLON Pezinok 12.04
Nžky 60 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 09.83
Nžky 60 m Ondrišová Viktória 10 Lesky´s runners 10.75
Nžky 60 m Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.50
Nžky 60 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 09.78
Nžky 60 m Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 09.96
Nžky 60 m Pelikánová Lara 10 AK Run For Fun Bratislava 10.90
Nžky 60 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.88
Nžky 60 m Rojíková Margaréta 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.78
Nžky 60 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 09.10
Nžky 60 m Schultz Isabela 10 Lesky´s runners 11.20
Nžky 60 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 09.61
Nžky 60 m Slotíková Nikol 09 ŠK TRIATLON Pezinok 09.86
Nžky 60 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.45
Nžky 60 m Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžky 60 m Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžky 600 m Adamčíková Kristína 10 ŠK TRIATLON Pezinok 2:29.74
Nžky 600 m Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:02.14
Nžky 600 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 2:05.5
Nžky 600 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:06.72
Nžky 600 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 2:18.76
Nžky 600 m Mozolová Simona 09 ŠK TRIATLON Pezinok 2:34.39
Nžky 600 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 2:18.48
Nžky 600 m Ondrišová Viktória 10 Lesky´s runners
Nžky 600 m Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2:43.95
Nžky 600 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 2:31.85
Nžky 600 m Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 2:11.26
Nžky 600 m Schultz Isabela 10 Lesky´s runners 2:43.97
Nžky 600 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 2:12.67
Nžky 600 m Slotíková Nikol 09 ŠK TRIATLON Pezinok 2:22.29
Nžky 600 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:05.36
Nžky 600 m Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:16.0
Nžky 600 m Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžky 60m p 76,2-7,5 Dubajová Sofia 09 Naša atletika Bratislava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava 13.81
Nžky 60m p 76,2-7,5 Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 11.96
Nžky 60m p 76,2-7,5 Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce