<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Zimný pohár AZB 2.kolo, Bratislava, 19. 1. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
EleH 60 m Al-Khaldi Sami 12 Atletický klub Puma Senec
EleH 60 m Auxt Adam 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.83
EleH 60 m Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.51
EleH 60 m Balažovič Gabriel 12 Lesky´s runners
EleH 60 m Belák Richard 13 Atletický klub Puma Senec
EleH 60 m Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 10.20
EleH 60 m Bernáth Marko 13 Naša atletika Bratislava 13.79
EleH 60 m Čahoj Daniel 14 Slávia šport. gymnázium Trenčín
EleH 60 m Čahoj Gabriel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.25
EleH 60 m Červenka Dominik 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m Dinka Samuel 11 Naša atletika Bratislava 11.75
EleH 60 m Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m Frimmel Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.03
EleH 60 m Futás Maxim 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m Gadomský Jakub 11 AK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m Gibson Alexander Paul 12 AK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m Greppel Andrej 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m Grznár Mojmír 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 10.22
EleH 60 m Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m Hlobeň Martin 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleH 60 m Horváth Theodor 11 Atletický klub Puma Senec
EleH 60 m Hrušovský Matteo 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 60 m Chandoga Jakub 11 Atletický klub Puma Senec
EleH 60 m Chovanec Oliver 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m Jovankovič Sebastian Manuel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m Jurák Martin 14 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m Just Ján 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m Kausich Maxim 11 AK Run For Fun Bratislava 10.94
EleH 60 m Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m Kohút Šimon 12 AK Run For Fun Bratislava 11.38
EleH 60 m Kollár Matej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.45
EleH 60 m Králik Samuel 14 AK Run For Fun Bratislava 14.12
EleH 60 m Kuruc František 14 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleH 60 m Mayer Roderik 13 AK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m Mečár Max 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleH 60 m Michalko Samuel 13 AK Run For Fun Bratislava 11.27
EleH 60 m Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky 10.57
EleH 60 m Nagy Filip 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.53
EleH 60 m Novosad Nicolas 11 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleH 60 m Paufler Damian 11 Atletický klub Puma Senec
EleH 60 m Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky 11.20
EleH 60 m Polkan Allen 13 AK Run For Fun Bratislava 11.86
EleH 60 m Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava 12.26
EleH 60 m Ponc Martin 13 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m Rapoš Daniel Mark 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m Rizman Jan 14 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleH 60 m Rusnák Samuel 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleH 60 m Sklenár Lukáš 12 AK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m Strapoň Daniel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m Šuhajda Leo 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m Talian Branislav 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.31
EleH 60 m Tondra Michal 12 Atletický klub Puma Senec
EleH 60 m Tringela Adam 11 Atletický klub Puma Senec
EleH 60 m Tuš Adam 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m Zaluský Tomáš 15 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Al-Khaldi Sami 12 Atletický klub Puma Senec
EleH 60 m pr. 68,6 Balažovič Gabriel 12 Lesky´s runners
EleH 60 m pr. 68,6 Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Čahoj Daniel 14 Slávia šport. gymnázium Trenčín
EleH 60 m pr. 68,6 Čahoj Gabriel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
EleH 60 m pr. 68,6 Dinka Samuel 11 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Frimmel Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Futás Maxim 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Gadomský Jakub 11 AK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Gibson Alexander Paul 12 AK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m pr. 68,6 Hlobeň Martin 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleH 60 m pr. 68,6 Horváth Theodor 11 Atletický klub Puma Senec
EleH 60 m pr. 68,6 Hrušovský Matteo 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Chandoga Jakub 11 Atletický klub Puma Senec
EleH 60 m pr. 68,6 Jovankovič Sebastian Manuel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Kausich Maxim 11 AK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Kohút Šimon 12 AK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Králik Samuel 14 AK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Mayer Roderik 13 AK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Mečár Max 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleH 60 m pr. 68,6 Michalko Samuel 13 AK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m pr. 68,6 Nagy Filip 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleH 60 m pr. 68,6 Novosad Nicolas 11 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Paufler Damian 11 Atletický klub Puma Senec
EleH 60 m pr. 68,6 Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m pr. 68,6 Polkan Allen 13 AK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Rapoš Daniel Mark 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Rusnák Samuel 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleH 60 m pr. 68,6 Sklenár Lukáš 12 AK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Strapoň Daniel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 60 m pr. 68,6 Talian Branislav 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
EleH 60 m pr. 68,6 Tondra Michal 12 Atletický klub Puma Senec
EleH 60 m pr. 68,6 Tringela Adam 11 Atletický klub Puma Senec
EleH 60 m pr. 68,6 Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky
EleH diaľka z miesta Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 252
EleH diaľka z miesta Čahoj Gabriel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 275
EleH diaľka z miesta Dinka Samuel 11 Naša atletika Bratislava
EleH diaľka z miesta Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 201
EleH diaľka z miesta Futás Maxim 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH diaľka z miesta Gadomský Jakub 11 AK Run For Fun Bratislava
EleH diaľka z miesta Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 246
EleH diaľka z miesta Horváth Theodor 11 Atletický klub Puma Senec
EleH diaľka z miesta Hrušovský Matteo 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH diaľka z miesta Chandoga Jakub 11 Atletický klub Puma Senec 136
EleH diaľka z miesta Kausich Maxim 11 AK Run For Fun Bratislava 287
EleH diaľka z miesta Kollár Matej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 261
EleH diaľka z miesta Novosad Nicolas 11 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleH diaľka z miesta Paufler Damian 11 Atletický klub Puma Senec 135
EleH diaľka z miesta Talian Branislav 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 252
EleH diaľka z miesta Tringela Adam 11 Atletický klub Puma Senec
EleH diaľka z miesta Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky 144
EleH kriket Belák Richard 13 Atletický klub Puma Senec
EleH kriket Bernáth Marko 13 Naša atletika Bratislava 06.58
EleH kriket Čahoj Daniel 14 Slávia šport. gymnázium Trenčín
EleH kriket Červenka Dominik 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH kriket Greppel Andrej 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH kriket Grznár Mojmír 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH kriket Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava
EleH kriket Chovanec Oliver 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH kriket Jurák Martin 14 Naša atletika Bratislava
EleH kriket Just Ján 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH kriket Králik Samuel 14 AK Run For Fun Bratislava
EleH kriket Mayer Roderik 13 AK Run For Fun Bratislava
EleH kriket Michalko Samuel 13 AK Run For Fun Bratislava 10.59
EleH kriket Polkan Allen 13 AK Run For Fun Bratislava 11.44
EleH kriket Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava 13.85
EleH kriket Ponc Martin 13 Naša atletika Bratislava
EleH kriket Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava
EleH kriket Šuhajda Leo 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH kriket Tuš Adam 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH kriket Zaluský Tomáš 15 Naša atletika Bratislava
EleH Medicinbal 1kg Al-Khaldi Sami 12 Atletický klub Puma Senec 03.27
EleH Medicinbal 1kg Frimmel Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 05.70
EleH Medicinbal 1kg Gibson Alexander Paul 12 AK Run For Fun Bratislava
EleH Medicinbal 1kg Hlobeň Martin 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleH Medicinbal 1kg Jovankovič Sebastian Manuel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH Medicinbal 1kg Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH Medicinbal 1kg Kohút Šimon 12 AK Run For Fun Bratislava
EleH Medicinbal 1kg Kuruc František 14 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleH Medicinbal 1kg Mečár Max 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 06.10
EleH Medicinbal 1kg Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky 05.50
EleH Medicinbal 1kg Nagy Filip 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 06.40
EleH Medicinbal 1kg Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky 06.10
EleH Medicinbal 1kg Rapoš Daniel Mark 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH Medicinbal 1kg Rusnák Samuel 12 Športový triatlonový klub Pezinok 04.01
EleH Medicinbal 1kg Sklenár Lukáš 12 AK Run For Fun Bratislava 03.97
EleH Medicinbal 1kg Strapoň Daniel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH Medicinbal 1kg Tondra Michal 12 Atletický klub Puma Senec 04.51
EleZ 60 m Bakočková Stela 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 60 m Bobovská Nela 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.98
EleZ 60 m Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 11.40
EleZ 60 m Demeterová Adela 15 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 60 m Demeterová Pavlína 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 60 m Elizeuš Hana 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.50
EleZ 60 m Fornadeľová Nina 12 AK Run For Fun Bratislava 12.83
EleZ 60 m Fruhwirth Zuzana 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleZ 60 m Gondová Natália 11 Naša atletika Bratislava
EleZ 60 m Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m Holásková Simona 12 AK Run For Fun Bratislava 11.22
EleZ 60 m Jalakšová Ema 11 Lesky´s runners
EleZ 60 m Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec
EleZ 60 m Juráková Laura 12 Naša atletika Bratislava
EleZ 60 m Karvai Karolína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.21
EleZ 60 m Kausichová Nina 13 AK Run For Fun Bratislava 12.92
EleZ 60 m Kočí Lucia 13 AK Run For Fun Bratislava 12.59
EleZ 60 m Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky 10.53
EleZ 60 m Králová Simona 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 60 m Máleková Hana 11 AK Slávia UK Bratislava
EleZ 60 m Masaryková Gabriela 12 AK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m Nagyová Nela 13 AK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m Ondrušová Olívia 11 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m Polohová Daniela 14 Lesky´s runners 15.51
EleZ 60 m Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners 10.79
EleZ 60 m Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
EleZ 60 m Radev Nikitka 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 60 m Slotíková Karolína 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZ 60 m Slotíková Viktória 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZ 60 m Smiešková Tamara 12 AK Slávia UK Bratislava
EleZ 60 m Šidlíková Hana 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 60 m Šišková Adela 13 AK Run For Fun Bratislava 12.63
EleZ 60 m Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Bratislava 10.95
EleZ 60 m Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.46
EleZ 60 m Šuranová Ella 12 AK Slávia UK Bratislava 11.61
EleZ 60 m Šurganová Marcela 13 AK Run For Fun Bratislava 12.52
EleZ 60 m Tanková Tiffany 13 AK Run For Fun Bratislava 12.86
EleZ 60 m Vančová Nina 12 AK Slávia UK Bratislava
EleZ 60 m Velecka Karolina 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleZ 60 m Víglaská Barbora 12 AK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m Wirdzek Michaela 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 12.12
EleZ 60 m Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky 11.48
EleZ 60 m pr. 68,6 Bakočková Stela 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Bobovská Nela 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZ 60 m pr. 68,6 Elizeuš Hana 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZ 60 m pr. 68,6 Fornadeľová Nina 12 AK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Fruhwirth Zuzana 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Gondová Natália 11 Naša atletika Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m pr. 68,6 Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m pr. 68,6 Holásková Simona 12 AK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Jalakšová Ema 11 Lesky´s runners
EleZ 60 m pr. 68,6 Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec
EleZ 60 m pr. 68,6 Karvai Karolína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Kausichová Nina 13 AK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Kočí Lucia 13 AK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m pr. 68,6 Masaryková Gabriela 12 AK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Nagyová Nela 13 AK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Ondrušová Olívia 11 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m pr. 68,6 Polohová Daniela 14 Lesky´s runners
EleZ 60 m pr. 68,6 Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners
EleZ 60 m pr. 68,6 Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
EleZ 60 m pr. 68,6 Radev Nikitka 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Slotíková Karolína 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZ 60 m pr. 68,6 Slotíková Viktória 12 Športový triatlonový klub Pezinok
EleZ 60 m pr. 68,6 Šidlíková Hana 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Šišková Adela 13 AK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Šurganová Marcela 13 AK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Tanková Tiffany 13 AK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Víglaská Barbora 12 AK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m pr. 68,6 Wirdzek Michaela 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZ 60 m pr. 68,6 Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky
EleZ diaľka z miesta Bakočková Stela 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ diaľka z miesta Elizeuš Hana 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 254
EleZ diaľka z miesta Gondová Natália 11 Naša atletika Bratislava 147
EleZ diaľka z miesta Jalakšová Ema 11 Lesky´s runners
EleZ diaľka z miesta Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec
EleZ diaľka z miesta Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky 184
EleZ diaľka z miesta Máleková Hana 11 AK Slávia UK Bratislava
EleZ diaľka z miesta Ondrušová Olívia 11 Atletický klub AC Malacky 178
EleZ diaľka z miesta Radev Nikitka 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 230
EleZ diaľka z miesta Šidlíková Hana 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ diaľka z miesta Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Bratislava 256
EleZ diaľka z miesta Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 247
EleZ diaľka z miesta Wirdzek Michaela 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 222
EleZ kriket Demeterová Adela 15 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ kriket Demeterová Pavlína 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ kriket Juráková Laura 12 Naša atletika Bratislava
EleZ kriket Kausichová Nina 13 AK Run For Fun Bratislava 07.44
EleZ kriket Kočí Lucia 13 AK Run For Fun Bratislava
EleZ kriket Králová Simona 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ kriket Nagyová Nela 13 AK Run For Fun Bratislava
EleZ kriket Šišková Adela 13 AK Run For Fun Bratislava 08.74
EleZ kriket Šurganová Marcela 13 AK Run For Fun Bratislava
EleZ kriket Tanková Tiffany 13 AK Run For Fun Bratislava
EleZ Medicinbal 1kg Bobovská Nela 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 03.00
EleZ Medicinbal 1kg Fornadeľová Nina 12 AK Run For Fun Bratislava 03.27
EleZ Medicinbal 1kg Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky 01.98
EleZ Medicinbal 1kg Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky 03.99
EleZ Medicinbal 1kg Holásková Simona 12 AK Run For Fun Bratislava 03.32
EleZ Medicinbal 1kg Karvai Karolína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 05.60
EleZ Medicinbal 1kg Masaryková Gabriela 12 AK Run For Fun Bratislava 02.53
EleZ Medicinbal 1kg Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín 03.94
EleZ Medicinbal 1kg Slotíková Karolína 12 Športový triatlonový klub Pezinok 03.02
EleZ Medicinbal 1kg Slotíková Viktória 12 Športový triatlonový klub Pezinok 02.86
EleZ Medicinbal 1kg Smiešková Tamara 12 AK Slávia UK Bratislava
EleZ Medicinbal 1kg Šuranová Ella 12 AK Slávia UK Bratislava 05.10
EleZ Medicinbal 1kg Vančová Nina 12 AK Slávia UK Bratislava
EleZ Medicinbal 1kg Víglaská Barbora 12 AK Run For Fun Bratislava 07.00
EleZ Medicinbal 1kg Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky