<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá AZB I. časť, Bratislava, 19. 1. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 1500 m Ivaniuta Taras 93 Individuálny člen SAZ 4:34.74
M 1500 m Kubej Tomáš 92 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:13.80
M 60 m pr. 106,7 Drozda Marco Adrien 94 AK Slávia UK Bratislava 08.31
M diaľka Ralík Maroš 01 Naša atletika Bratislava 598
M guľa 4 kg Školka Frederik 00 ŠK Vital Bratislava
M guľa 4 kg Vida Roman 69 AK Slávia UK Bratislava
J 60 m pr. 99,1 Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava
J 60 m pr. 99,1 Ralík Maroš 01 Naša atletika Bratislava
J guľa 6 kg Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava
J guľa 6 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava
J guľa 6 kg Ralík Maroš 01 Naša atletika Bratislava
Dci 1500 m Danečko Janko 05 ŠK Vital Bratislava 6:18.56
Dci 1500 m Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava
Dci výška Hudec Daniel 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 184
Dci výška Liptaj Martin 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 163
Dci diaľka Belluš Martin 04 Naša atletika Bratislava 530
Dci diaľka Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 626
Dci diaľka Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 492
Dci diaľka Hudec Daniel 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci diaľka Liptaj Martin 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 529
Dci diaľka Majerčík Matúš 04 Naša atletika Bratislava 526
Dci diaľka Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava 497
Dci guľa 5 kg Baďura Richard 04 ŠK Vital Bratislava
Dci guľa 5 kg Pilát Samuel 04 ŠK Vital Bratislava
Dci guľa 5 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 11.19
Dci guľa 5 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 17.90
Žci 60 m pr. 83,8 Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
Žci výška Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky 166
Žci výška Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
Žci výška Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 130
Žci diaľka Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 461
Žci diaľka Boledovič Tomáš 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci diaľka Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 382
Žci diaľka Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 384
Žci diaľka Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky 517
Žci diaľka Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 435
Žci diaľka Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 462
Žci diaľka Szakszon Simon 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 428
Žci guľa 4 kg Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava
Žci guľa 4 kg Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 10.21
Žci guľa 4 kg Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Ž 1500 m Danečková Mária 87 Individuálny člen SAZ 5:30.64
Ž 1500 m Kuriačková Ivana 94 ŠK Atóm Levice 4:59.63
Ž 1500 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:33.80
Ž guľa 4 kg Zváčová Katarína 00 ŠK Vital Bratislava 09.50
Dky 1500 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:25.97
Dky 1500 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:00.08
Dky 1500 m Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 5:37.93
Dky 60m p 76,2-8,5 Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 60m p 76,2-8,5 Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 10.27
Dky výška Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 129
Dky výška Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky
Dky výška Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 125
Dky výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
Dky výška Zemanová Bibiana 04 ŠK Vital Bratislava 135
Dky diaľka Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 453
Dky diaľka Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 517
Dky diaľka Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava 467
Dky diaľka Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 478
Dky diaľka Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 484
Dky diaľka Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 488
Dky diaľka Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 450
Dky diaľka Šoltésová Natália 04 ŠK Vital Bratislava 448
Dky diaľka Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava 489
Dky diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 520
Dky guľa 3 kg Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 06.45
Dky guľa 3 kg Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 09.40
Dky guľa 3 kg Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 08.13
Dky guľa 3 kg Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 06.47
Dky guľa 3 kg Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 10.22
Žky 60m p 76,2-8,2 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 60m p 76,2-8,2 Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 08.99
Žky 60m p 76,2-8,2 Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 60m p 76,2-8,2 Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.67
Žky 60m p 76,2-8,2 Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 10.98
Žky 60m p 76,2-8,2 Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 11.16
Žky 60m p 76,2-8,2 Wagnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 60m p 76,2-8,2 Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky výška Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 130
Žky výška Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky
Žky výška Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 125
Žky výška Šťastná Adela 05 ŠK Vital Bratislava 145
Žky výška Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 141
Žky diaľka Antošová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 442
Žky diaľka Árendáš Linda 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 420
Žky diaľka Balážová Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 543
Žky diaľka Bošmanská Simona 05 AK Run For Fun Bratislava 422
Žky diaľka Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 541
Žky diaľka Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 436
Žky diaľka Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 482
Žky diaľka Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 372
Žky diaľka Lovásová Viktória 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky diaľka Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 413
Žky diaľka Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 455
Žky diaľka Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 449
Žky diaľka Paďourová Karin 05 Naša atletika Bratislava 378
Žky diaľka Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 355
Žky diaľka Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 410
Žky diaľka Tancerová Hanka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky diaľka Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 473
Žky diaľka Urszínyová Dominika 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 409
Žky diaľka Wagnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 407
Žky diaľka Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 421
Žky guľa 3 kg Árendáš Linda 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 07.48
Žky guľa 3 kg Bankošová Barbora 05 Naša atletika Bratislava 08.68
Žky guľa 3 kg Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.47
Žky guľa 3 kg Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky guľa 3 kg Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava
Žky guľa 3 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 08.24
Žky guľa 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 08.39